О присвоении названия улицы на станции Таскудык Пограничного сельского округа города Аксу
Решение акима Пограничного сельского округа города Аксу Павлодарской области от 23 июня 2010 года N 11. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аксу Павлодарской области 21 июля 2010 года N 12-2-150
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнения жителей станции Таскудык, принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Присвоить безымянной улице на станции Таскудык Пограничного сельского округа города Аксу название с дома N 1 по N 23 "Теміржолшы".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
Аким Пограничного сельского округа         В. Штрауб

Ақсу қаласы Пограничный селолық округінің Тасқұдық станциясы көшесіне атау беру туралы
Павлодар облысы Аксу қаласы Пограничный селолық округ әкімінің 2010 жылғы 23 маусымдағы N 11 шешімі. Павлодар облысы Ақсу қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 21 шілдеде N 12-2-150 тіркелген
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4)-тармақшасына сәйкес, Тасқұдық станциясы тұрғындарының пікірін есепке ала отырып, ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Ақсу қаласы Пограничный селолық округінің Тасқұдық станциясының атауы жоқ көшесі N 1 үйден N 23 үй бойынша "Теміржолшы" деп аталсын.
2. Осы шешім ол алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Пограничный селолық округінің әкімі        В. Штрауб