Об организации льготного проезда на общественном пассажирском транспорте по по маршруту "Город - дачи" для отдельных категорий граждан города Экибастуза на 2010 год
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 1 апреля 2010 года N 244/4. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 21 апреля 2010 года N 12-3-261. Утратило силу в связи с истечением срока действия - на основании письма акимата города Экибастуза Павлодарской области от 22 августа 2011 года N 3-05/221
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - на основании письма акимата города Экибастуза Павлодарской области от 22.08.2011 N 3-05/221.
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 11 Закона Республики Казахстан "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", на основании решения Экибастузского городского маслихата (очередная XIX сессия, IV созыв) от 25 декабря 2009 года N 221/19 "О бюджете города Экибастуза на 2010 - 2012 год" и в целях возмещения затрат за проезд на общественном пассажирском транспорте по маршруту "Город – дачи" отдельных категорий граждан города, акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить, что право бесплатного проезда на общественных пассажирских транспортах по маршруту "Город – дачи" имеют следующие категории граждан:
1) пенсионеры по возрасту;
2) инвалиды 3 группы.
2. Для подтверждения права на бесплатный проезд гражданам, указанным в пункте 1 настоящего постановления, необходимо представлять кондуктору (контролеру) следующие документы:
1) для пенсионеров по возрасту – пенсионное удостоверение;
2) для инвалидов 3 группы – пенсионное удостоверение.
3. Государственным учреждениям "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза", "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Экибастуза" совместно с предприятием, осуществляющим пассажирские перевозки общественным пассажирским транспортом и выигравшим конкурс на осуществление перевозок по маршруту "Город – дачи" (далее – Предприятие), не реже одного раза в месяц, осуществлять мониторинг пассажиропотока отдельных категорий граждан на пассажирских маршрутах.
4. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза":

2010 жылға Екібастұз қаласы азаматтарының жекеленген санаттары үшін "Қала - саяжай" бағыты бойынша қоғамдық жолаушылар көлігінде жеңілдікпен жол жүруді ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі N 244/4 қаулысы. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 21 сәуірде N 12-3-261 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 22 тамыздағы N 3-05/221 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2011.08.22 N 3-05/221 хаты).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бап 1-тармақ 14-тармақшасына, "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 11-бабына, Екібастұз қалалық мәслихатының (ІV шақырылған кезекті ХІХ сессия) 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "Екібастұз қаласының 2010 - 2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 221/19 шешімінің негізінде, әрі және қала азаматтарының жекеленген санаттарына "Қала - саяжай" қоғамдық жолаушылар көлігінде жол жүру шығындарын өтеу мақсатында, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қала - саяжай" бағыты бойынша қоғамдық жолаушылар көлігінде тегін жүру құқына мына санаттағы азаматтар ие болатыны белгіленсін:
1) жасына байланысты зейнеткерлер;
2) 3-топтағы мүгедектер.
2. Осы қаулының 1-тармағында көрсетілген азаматтар тегін жол жүру құқығын белгілеу үшін кондукторға (бақылаушыға) міндетті түрде келесі құжаттарды ұсынуы қажет:
1) жасына байланысты зейнеткерлер үшін-зейнеткерлік куәлігі;
2) 3-топтағы мүгедектер үшін-зейнеткерлік куәлігі.
3. "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі", "Екібастұз қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі мен автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемелері "Екібастұз қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі мен автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің қоғамдық жолаушылар көлігінде "Қала - саяжай" бағыты бойынша тасымалдауды жүзеге асыру конкурсында жеңіп шыққан, әрі жолаушылар көлігінде жолаушыларды тасымалдауды іске асыратын кәсіпорынмен (бұдан әрі - Кәсіпорын) бірлесіп айына бір рет қоғамдық жолаушылар көлігінде жекеленген санаттағы жолаушы азаматтар ағынының мониторингісін жүргізсін.
4. "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесі:

1) заключить с Предприятием договор о предоставлении услуг по перевозке отдельных категорий граждан на общественном пассажирском транспорте на маршрутах "Город - дачи";
2) производить возмещение затрат Предприятию за бесплатный проезд, путем перечисления денежных средств на расчетный счет Предприятия, на основании данных мониторинга.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и действует на правоотношения.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Дычко Н.В.
Аким города Экибастуза                     Н.Набиев

1) кәсіпорынмен жекеленген санаттағы азаматтарды "Қала - саяжай" бағыты бойынша қоғамдық жолаушылар көлігінде тасымалдау бойынша қызмет көрсету туралы келісімшарт жасасын;
2) кәсіпорынға ақысыз жол жүру өтемі осы мониторинг негізінде Кәсіпорынның есеп шотына ақшалай қаражат аудару жолымен шығынын өтеуді жүргізсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және туындайтын құқықтық қатынаста таратылады.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары Н.В.Дычкоға жүктелсін.
Екібастұз қаласының әкімі                  Н. Нәбиев