О единой цветовой гамме внешнего оформления такси в городе Экибастузе
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 24 июня 2010 года N 530/6. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 29 июля 2010 года N 12-3-274. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 27 апреля 2011 года N 325/3
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 27.04.2011 N 325/3.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 36-1 Правил перевозок пассажиров и багажа автомобильным транспортом, утвержденных приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 10 марта 2004 года N 113-1, акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить внешнее оформление городских такси в единой цветовой гамме с использованием самоклеящегося "стикера" - "шахматки" с надписью ЕКІБАСТҰЗ согласно приложениям 1, 2, 3.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Дычко Н.В.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза                     Н. Набиев
Приложение 1
к постановлению акимата
города Экибастуза
от 24 июня 2010 года N 530/6
Оформление автомобиля. Лобовое стекло
Примечание РЦПИ: см. бумажный вариант
Приложение 2
к постановлению акимата
города Экибастуза
от 24 июня 2010 года N 530/6
Оформление автомобиля. Заднее стекло
Примечание РЦПИ: см. бумажный вариант
Приложение 3
к постановлению акимата
города Экибастуза
от 24 июня 2010 года N 530/6
Оформление автомобиля. Боковая сторона
Примечание РЦПИ: см. бумажный вариант

Екібастұз қаласында таксидің сыртын ресімдеудің біріңғай түсті гаммасы туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 24 маусымдағы N 530/6 қаулысы. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 шілдеде N 12-3-274 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 27 сәуірдегі N 325/3 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2011.04.27 N 325/3 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасы көлік және коммуникациялар Министрінің 2004 жылғы 10 наурыздағы N 113-1 бұйрығымен бекітілген, жолаушыларды және жүктерді автомобиль көлігімен тасымалдау Ережесінің 36-1 тармағына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қалалық таксилердің сыртқы ресімделуі өзі жабысатын ЕКІБАСТҰЗ жазуы бар "шахмат" - "стикерін" пайдалана отырып, бірыңғай түсті гаммада 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары Н.В. Дычкоға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі                  Н. Нәбиев
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2010 жылғы 24 маусым N 530/6 қаулысына
1 қосымшасы
Автокөлікті безендіру. Тіке шыны
Ескерту. 1-қосымша қағаз нұсқада берілген
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2010 жылғы 24 маусым N 530/6 қаулысына
2 қосымшасы
Автокөлікті безендіру. Артқы шыны
Ескерту. 2-қосымша қағаз нұсқада берілген
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2010 жылғы 24 маусым N 530/6 қаулысына
3 қосымшасы
Автокөлікті безендіру. Бүйір жақ
Ескерту. 3-қосымша қағаз нұсқада берілген