О переименовании улицы села Иртышск
Решение акима села Иртышск Иртышского района Павлодарской области от 23 апреля 2010 года N 1-03-14. Зарегистрировано Управлением юстиции Иртышского района Павлодарской области 4 мая 2010 года N 12-9-100. Утратило силу решением акима села Иртышск Иртышского района Павлодарской области от 17 января 2011 года N 1-14-4
Сноска. Утратило силу решением акима села Иртышск Иртышского района Павлодарской области от 17.01.2011 N 1-14-4.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административном территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения жителей села Иртышск РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Маяковского в селе Иртышск на улицу Оразбая Куанышева.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Иртышск                              Т. Бекпауов

Ертіс ауылындағы көшенің атауын өзгерту туралы
Павлодар облысы Ертіс ауданы Ертіс ауыл әкімінің 2010 жылғы 23 сәуірдегі N 1-03-14 шешімі. Павлодар облысы Ертіс ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 4 мамырда N 12-7-100 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс ауданы Ертіс ауылы әкімінің 2011 жылғы 17 қаңтардағы N 1-14-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс ауданы Ертіс ауылы әкімінің 2011.01.17 N 1-14-4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармағына сәйкес және Ертіс ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. Ертіс ауылындағы Маяковский көшесінің атауы Оразбай Қуанышев көшесі атауына ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы рет ресми түрде жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Ертіс ауылының әкімі                       Т. Бекпауов