О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (XIX сессия, IV созыв) от 25 декабря 2009 года N 1/19 "О бюджете района на 2010 - 2012 годы"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 8 февраля 2010 года N 3/20. Зарегистрировано Управлением юстиции Качирского района Павлодарской области 22 февраля 2010 года N 12-8-82
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, решением Павлодарского областного маслихата (XXII сессия, IV созыв) от 3 февраля 2010 года N 265/22 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXI сессия, IV созыв) от 22 декабря 2009 года N 259/21 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (XIX сессия, IV созыв) от 25 декабря 2009 года N 1/19 "О бюджете района на 2010-2012 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-8-80, опубликованное в газете "Заря" от 9 января 2010 года N 1-2) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2010-2012 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы - 1949070 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 212736 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 2350 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 50 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 1733934 тысяч тенге;
2) затраты - 1949070 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 23156 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 23156 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - -23156 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 23156 тысяч тенге.";
указанное решение дополнить пунктами 6-16-26-37-1 следующего содержания:
"6-1. Учесть в бюджете района на 2010 год объемы целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в следующих размерах:
2221 тысяч тенге – на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание";
8194 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
11082 тысяч тенге – на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;

Аудандық мәслихаттың (IV сайланған XIX сессиясы) 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 1/19 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2010 жылғы 8 ақпандағы N 3/20 шешімі. Павлодар облысы Качир ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 22 ақпанда N 12-8-82 тіркелген
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4)-тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының (IV сайланған XXII сессиясы) 2010 жылғы 3 ақпандағы "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XXI сессиясы) 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 259/21 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 265/22 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың (IV сайланған XIX сессиясы) 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 1/19 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-8-80 болып тіркелген, 2010 жылғы 9 қаңтардағы "Заря"  N 1-2 газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы мына редакцияда жазылсын:
"1. 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2010 - 2012 жылдарға арналған аудан бюджеті, соның ішінде 2010 жылға арналған бюджеті мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1949070 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 212736 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2350 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 50 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1733934 мың теңге;
2) шығындар – 1949070 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 23156 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелеу – 23156 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -23156 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 23156 мың тенге.".
Көрсетілген шешім мына мазмұндағы 6-16-26-37-1 тармақтарымен толықтырылсын:
"6-1. 2010 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттегі мақсатты ағымдағы трансферттер көлемдері мына мөлшерлерінде есепке алынсын:
мектепке дейінгі ұйымдарды, орта, техникалық және кәсіптік, ортадан дейінгі білім беру ұйымдары, "Өзін-өзі тану" пәні бойынша біліктілікті көтеру институттарды оқу материалдарымен қамтамасыз етуге – 2221 мың теңге;
негізгі және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемесіндегі  физика, химия, биология кабинеттерін оқулық жабдықтарымен жабдықтандыруға - 8194 мың теңге;
бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемесіндегі лингафондық және мультимедиялық кабинеттерін құруға – 11082 мың теңге;

11200 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума;
9250 тысяч тенге – для выплаты единовременной материальной помощи и на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в великой Отечественной войне;
2759 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
12007 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
14191 тысяч тенге – на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии;
6-2. Учесть в бюджете района на 2010 год объемы целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета в следующих размерах:
50000 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения.

күнкөрістің ең төменгі деңгейдің мөлшері өсуіне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек және 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге – 11200 мың теңге;
ұлы Отан Соғысы Жеңісінің 65-жылдығына орай Ұлы Отан Соғысына қатысушылар мен мүгедектерге бір жолғы материалдық көмек төлеуге және жол жүргізуді қамтамасыз етуге – 9250 мың теңге;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 2759 мың теңге;
жануарлар індетіне қарсы іс-шараларды өткізуге – 12007 мың теңге;
мал дәрігерлігі саласындағы жергілікті атқарушы органдарының бөлімшесін ұстауға – 14191 мың теңге.
6-2. 2010 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттегі мақсатты ағымдағы трансферттер көлемдері есепке алынсын:
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 50000 мың теңге.

6-3. Учесть в бюджете района на 2010 год:
23156 тысяч тенге – на кредитование бюджетам районов и городов областного значения для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.
7-1. Учесть в бюджете района на 2010 год объемы целевых трансфертов из республиканского бюджета, на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 146601 тысяч тенге.";

6-3. 2010 жылға арналған аудан бюджетінде есепке алынсын:
аудандар мен облыстық маңызы бар қалалар бюджеттеріне ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға кредит беруге – 23156 мың теңге.
7-1. 2010 жылға арналған аудан бюджетінде кадрларды аймақтық жұмыспен қамту және қайта даярлау стратегиясын іске асыру үшін республикалық бюджеттегі мақсатты ағымдағы трансферттер көлемдері есепке алынатын сомасы - 146601 мың теңге."

Приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную планово-бюджетную комиссию районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        В. Силяев
Секретарь Качирского
районного маслихата                        С. Баяндинов
Приложение 1
к решению Качирского районного маслихата
(XX очередная сессия, IV созыв)

Көрсетілген шешімнің 15 -қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың тұрақты жоспарлы-бюджеттік комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы                            В. Силяев
Качир аудандық
мәслихатының хатшысы                       С. Баяндинов
Качир аудандық мәслихатының
(IV сайланған XX кезекті сессиясы)

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
023
Материально-техническое оснащение государственных органов
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
015
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселках, аулах (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселках, аулах (села), аульного (сельского) округа
020
Ремонт и содержание автомобильных дорог населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
Перечень бюджетных программ Песчанского аульного
(сельского) поселкового бюджета на 2010 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетной программы
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
015
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді мекендерді көркейту
3
Елді мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
020
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде елді мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
Песчан ауылының (селоның) 2010 жылға арналған
аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар