О бюджете района на 2011 - 2013 годы
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 23 декабря 2010 года N 1/27. Зарегистрировано Управлением юстиции Качирского района Павлодарской области 27 декабря 2010 года N 12-8-98. Утратило силу решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 17 июня 2013 года N 8/14
Сноска. Утратило силу решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 17.06.2013 N 8/14.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, решением Павлодарского областного маслихата (XXIX сессия, IV созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2011 - 2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы - 2 723 443 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 250 870 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 4 201 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 2 870 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 2 465 272 тысяч тенге;
2) затраты - 2 733 583 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 16 071 тысячи тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов - 1544 тысячи тенге;
бюджетные кредиты – 17615 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 25000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 25000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -51 211 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -  51 211 тысячи тенге".
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Качирского района Павлодарской области от 14.02.2011 N 3/28 (вводится в действие с 01.01.2011); от 30.03.2011 N 2/30 (вводится в действие с 01.01.2011); от 12.05.2011 N 1/31 (вводится в действие с 01.01.2011); от 08.07.2011 N 2/32 (вводится в действие с 01.01.2011); от 29.09.2011 N 12/33 (вводится в действие с 01.01.2011); от 21.10.2011  N 2/34 (вводится в действие с 01.01.2011); 21.11.2011 N 1/35 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Установить на 2011 год распределение общей суммы поступлений от налогов в бюджет района в следующих размерах:
по индивидуальному подоходному налогу - 100 процентов;
по социальному налогу - 100 процентов.
3. Учесть в бюджете района на 2011 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджеты районов, в общей сумме 1663558 тысяч тенге.

2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 1/27 шешімі. Павлодар облысы Качир ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 27 желтоқсанда N 12-8-98 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 маусымдағы N 8/14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 17.06.2013 N 8/14 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Павлодар облыстық мәслихатының (IV сайланған XXIX сессиясы) 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 324/29 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 12 және 3 қосымшаларға сәйкес 2011 – 2013 жылдарға арналған, оның ішінде 2011 жылға арналған аудан бюджеті мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 723 443 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 250 870 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 201 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 2 870 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2 465 272 мың теңге;
2) шығындар – 2 733 583 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 16 071 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеуге – 1544 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 17615 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 25000 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алуға – 25000 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -51 211 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру –   51 211 мың тенге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2011.02.14 N 3/28 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.03.30 N 2/30 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді);  2011.05.12 N 1/31 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.07.08 N 2/32 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.09.29 N 12/33  (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.10.21 N 2/34 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.11.21 N 1/35 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2011 жылға аудан бюджетіне салықтардан түсетін түсімдердің жалпы сомасы мына мөлшерлерде бөлінсін:
жеке табыс салығы бойынша – 100 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша – 100 пайыз.
3. 2011 жылғы аудан бюджетінде облыстық бюджеттен аудан бюджеттеріне берілетін субвенция көлемдері 1663558 мың теңге жалпы сомада ескерілсін.

3-1. Учесть в бюджете района на 2011 год объемы целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в следующих размерах:
72643 тысячи тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
8028 тысяч тенге – на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
2600 тысяч тенге – на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей–инвалидов, обучающихся на дому;
8192 тысячи тенге – на оснащение учебным оборудованием, кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
10694 тысячи тенге – на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
1307 тысяч тенге - на введение стандартов специальных социальных услуг;
4758 тысяча тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов;
15075 тысячи тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
1872 тысячи тенге – на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020;
11995 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 14.02.2011 N 3/28 (вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями, внесенными решениями маслихата Качирского района Павлодарской области от 30.03.2011 N 2/30 (вводится в действие с 01.01.2011); от 08.07.2011 N 2/32 (вводится в действие с 01.01.2011); 21.11.2011 N 1/35 (вводится в действие с 01.01.2011).
3-2. Учесть в бюджете района на 2011 год объемы целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета, в следующих размерах:
20361 тысяча тенге – на развитие объектов водного хозяйства;
459412 тысяч тенге - на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда по Программе занятости 2020.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 в соответствии с решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 14.02.2011 N 3/28 (вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями, внесенными решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 21.11.2011 N 1/35 (вводится в действие с 01.01.2011).
3-3. Учесть в бюджете района на 2011 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета, в следующих размерах:
13336 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов;

3-1. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттегі мақсатты ағымдағы трансферттер көлемдері мына мөлшерлерінде есепке алынсын:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 72643 мың теңге;
қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) қамтамасыз етуге ай сайын ақшалай қаражат төлеуге – 8028 мың теңге;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды құрал-жабдықтармен, бағдарламалық жинақпен қамтамасыз етуге – 2600 мың теңге;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құрал-жабдықтарымен жарақтандыруға – 8192 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді құруға – 10694 мың теңге;
арнайы әлеуметтік қызмет көрсету стандарттарын енгізуге – 1307 мың теңге;
мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 4758 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге – 15075 мың теңге;
"Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке меншік кәсіпкерлікті қолдауға – 1872 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаттары үшін үстемақы мөлшерін арттыруға – 11995 мың теңге.
Ескерту. Шешім 3-1 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2011.02.14 N 3/28 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2011.03.30 N 2/30 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.07.08 N 2/32 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.11.21 N 1/35 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
3-2. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттегі нысаналы ағымдағы трансферттер көлемдері мына мөлшерлерінде есепке алынсын:
су шаруашылығы обьектілерін дамытуға – 20361 мың теңге;
459412 мың теңге - Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы бойынша мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй салу және (немесе) сатып алуға;
Ескерту. Шешім 3-2 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2011.02.14 N 3/28 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2011.11.21 N 1/35 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
3-3. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттегі бюджеттік кредиттері мына мөлшерлерінде есепке алынсын:
мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 13336 мың теңге;

459 400 тысяч тенге – на строительство и (или) приобретение жилья по Программе занятости 2020.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-3 в соответствии с решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 14.02.2011 N 3/28 (вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями, внесенными решениями маслихата Качирского района Павлодарской области от 08.07.2011 N 2/32 (вводится в действие с 01.01.2011); от 21.10.2011   N 2/34 (вводится в действие с 01.01.2011); от 21.11.2011 N 1/35 (вводится в действие с 01.01.2011).
3-4. Учесть в бюджете района на 2011 год объемы целевых трансфертов на развитие из областного бюджета, в следующих размерах:
61076 тысяча тенге – на развитие объектов водного хозяйства.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-4 в соответствии с решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 14.02.2011 N 3/28 (вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями, внесенными решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 30.03.2011 N 2/30 (вводится в действие с 01.01.2011).
3-5. Учесть в бюджете района на 2011 год на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020:
целевые текущие трансферты на частичное субсидирование заработной платы и создание Центра занятости – 9588 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-5 в соответствии с решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 30.03.2011 N 2/30 (вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями, внесенными решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 08.07.2011 N 2/32 (вводится в действие с 01.01.2011).
3-6. Учесть в бюджете района на 2011 год целевые трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 – 114113 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-6 в соответствии с решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 21.10.2011 N 2/34 (вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями, внесенными решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 21.11.2011 N 1/35 (вводится в действие с 01.01.2011).
3-7. Предусмотреть целевые текущие трансферты в областной бюджет в связи с упразднением ревизионной комиссии районного маслихата - 850 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-7 в соответствии с решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 21.10.2011 N 2/34 (вводится в действие с 01.01.2011).
3-8. Предусмотреть досрочное погашение кредита, выделенного на строительство и (или) приобретение жилья по Программе занятости 2020, в том числе:
основной долг по кредиту в сумме 459400 тысяч тенге;
вознаграждение по кредиту в сумме 12 тысяч тенге.

459 400 мың теңге – 2020 - Жұмыспен қамту бағдарламасы бойынша тұрғын – үй құру және (немесе) сатып алуға кредиттеу.
Ескерту. Шешім 3-3 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2011.02.14 N 3/28 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2011.07.08 N 2/32 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.10.21 N 2/34 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.11.21 N 1/35 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
3-4. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер көлемдері мына мөлшерлерінде есепке алынсын:
су шаруашылығы объектілерін дамытуға – 61076 мың теңге7
Ескерту. Шешім 3-4 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2011.02.14 N 3/28 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2011.03.30 N 2/30 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
3-5. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға мыналар есепке алынсын:
жалақыны ішінара қаражаттандыруға және Жұмыспен қамту орталығын құруға нысаналы ағымдағы трансферттер – 9 588 мың теңге.
Ескерту. Шешім 3-5 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2011.03.30 N 2/30 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2011.07.08 N 2/32 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
3-6. Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне республикалық бюджеттен 2011 жылғы аудан бюджетінде мақсатты трансферттер есепке алынсын - 114113 мың теңге.
Ескерту. Шешім 3-6 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2011.10.21 N 2/34 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2011.11.21 N 1/35 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
3-7. Аудандық мәслихаттың тексеру комиссиясының жоюлуына байланысты облыстық бюджетте ағымдағы мақсатты трансферттер көзделсін – 850 мың теңге.
Ескерту. Шешім 3-7 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2011.10.21 N 2/34 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
3-8. Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы бойынша тұрғын үй салу және (немесе) сатып алуға бөлінген кредитті мезгілінен бұрын өтеуді қарастыру, соның ішінде:
кредит бойынша негізгі қарыз сомасы 459400 мың теңге;
кредит бойынша сыйақы беру сомасы 12 мың теңге.

Сноска. Решение дополнено пунктом 3-8 в соответствии с решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 21.11.2011 N 1/35 (вводится в действие с 01.01.2011).
4. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2011 год, согласно приложению 4.
5. Утвердить перечень бюджетных программ каждого поселка, аула (села), аульного (сельского) округа на 2011 год, согласно приложению 5.
6. Утвердить на 2011 год резерв местного исполнительного органа района - 1641 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 21.11.2011 N 1/35 (вводится в действие с 01.01.2011).
7. Сохранить повышение на 25 процентов окладов и тарифных ставок специалистам сферы здравоохранения, социального обеспечения, образования, спорта, культуры и архивного дела, работающим в сельской местности и не являющимся государственными служащими по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.

Ескерту. Шешім 3-8 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2011.11.21 N 1/35 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
4. 4 қосымшаға сәйкес, 2011 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылу үдерісінде секвестрге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі бекітілсін.
5. 5 қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған әрбір поселкенің, ауыл (село), ауылдық (селолық) округінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі бекітілсін.
6. 2011 жылға жергілікті атқарушы орган резерві бекітілсін –  1641 мың теңге.
Ескерту. 6-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2011.11.21 N 1/35 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
7. Ауылдық жерлерде жұмыс істейтін және мемлекеттік қызметшілерге жатпайтын денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, спорт, мәдениет және мұрағат ісі салаларындағы мамандарының еңбекақылары мен тарифтік ставкаларын қалалық жағдайларда осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда 25 пайызға көтеру сақталсын.
8. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілсін.

9. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную планово-бюджетную комиссию районного маслихата.
Председатель сессии                        В. Бабий
Секретарь Качирского
районного маслихата                        С. Баяндинов
Приложение 1
к решению Качирского районного маслихата
(XXVII очередная сессия IV созыв)
от 23 декабря 2010 года N 1/27
Приложение 1
к решению Качирского районного маслихата
(XXXV очередная сессия, IV созыв)

9. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың тұрақты жоспарлы-бюджеттік комиссиясына жүктелсін.
Сессия төрағасы                            В. Бабий
Качир аудандық
мәслихатының хатшысы                       С. Баяндинов
Качир аудандық мәслихатының
(IV сайланған XXVII кезекті сессиясы)
2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 1/27 шешіміне
1 қосымша
Качир аудандық мәслихатының
(IV сайланған XXXV кезекті сессиясы)

3573
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
1804
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
15000
008
Развитие объектов спорта и туризма
15000
3
Информационное пространство
30698
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
6826
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
5101
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1725
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
23872
006
Функционирование районных (городских) библиотек
23189
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
683
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
14764
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
5896
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
5393
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
503
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
8868
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
8868
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
11797
1
Сельское хозяйство
5882
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
5882
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
5882
6
Земельные отношения
5915
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
5915
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
5915
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
7836
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
7836
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
7836
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

3573
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1804
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
15000
008
Спорт объектілерін дамыту
15000
8
3
Ақпараттық кеңiстiк
30698
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
6826
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
5101
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
1725
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
23872
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
23189
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
683
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
14764
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
5896
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5393
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
503
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
8868
001
Жергілікті деңгей мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8868
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
11797
10
1
Ауыл шаруашылығы
5882
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
5882
001
Жергілікті деңгейде ветеринария  саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5882
6
Жер қатынастары
5915
10
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
5915
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5915
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
7836
11
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
7836
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
7836
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
022
Капитальные расходы государственных органов
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселках, аулах (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Перечень бюджетных программ Песчанского аульного
(сельского) поселкового бюджета на 2011 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетной программы
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау
025
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаттары үшін үстемақы мөлшерін арттыру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Песчан ауылының (селоның) 2011 жылға арналған
аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту