Об организации общественных работ на 2010 год
Постановление акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 27 января 2010 года N 8/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Лебяжинского района Павлодарской области 9 февраля 2010 года N 12-9-105. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Лебяжинского района Павлодарской области от 06 марта 2014 года N 31/1-36/89)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Лебяжинского района Павлодарской области от 06.03.2014 N 31/1-36/89).
В соответствии с подпунктом 5 статьи 7, пунктом 1 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и пунктом 8 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836, "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан" в целях организации общественных работ для безработных акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отделу занятости и социальных программ района организовать по договорам с предприятиями и организациями общественные работы для 240 безработных.
2. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы согласно приложению.
3. Предусмотреть 24 – часовую (36-часовую) рабочую неделю, с полной оплатой труда, и гибкий график работы для безработных из целевых групп населения: многодетных матерей, имеющих на иждивении 4 и более несовершеннолетних детей, инвалидов 3-й группы, граждан имеющих ограничения в труде по справкам Врачебно Консультативной Комиссии. Безработных из числа инвалидов 3-й группы и граждан, имеющих ограничения в труде по справкам Врачебно Консультативной Комиссии направлять на общественные работы в соответствии с состоянием их здоровья, по видам работ, рекомендующими медицинскими учреждениями.
4. Установить оплату труда участников общественных работ в размере не менее минимальной заработной платы, установленной по республике.
5. Отделу финансов района обеспечить своевременное финансирование из районного бюджета в пределах утвержденных средств по подпрограмме 100 "Общественные работы".
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
7. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Сагандыкова Н. О.
Аким района                                С. Апсаликов
Приложение
к постановлению акимата района
N 8/1 от 27 января 2010 года
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы
N п/п
Наименование организации
Виды общественных работ
Объемы и конкретные условия общественных работ
Спрос (заявленная потребность)
Предложения (утверждено)
Источники финансирования
1
Баймолдинский сельский округ

2010 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 27 қаңтардағы N 8/1 қаулысы. Павлодар облысы Лебяжі ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 9 ақпанда N 12-9-105 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі ауданы әкімінің аппараты басшысысының 2014 жылғы 06 наурыздағы N 31/1-36/89 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі ауданы әкімінің аппараты басшысының 06.03.2014 N 31/1-36/89 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабы 5-тармақшасына, 20-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмысты ұйымдастыру және қаржыландыру Ережелерінің 8-тармағына сәйкес, жұмыссыздар үшін қоғамдық жұмысты ұйымдастыру мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі 240 жұмысссыздар үшін кәсіпорын және ұйымдармен келісім шарт бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастырсын.
2. Ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері және нақты жағдайы қатысушылардың еңбек төлемінің мөлшері және оның қаржыландырылу көздері, қоғамдық жұмысқа сұранысы және ұсынысы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Тұрғындардың мақсатты тобына кіретін асырауында кәмелетке толмаған 4 және одан да артық балалары бар көп балалы аналар, 3-ші топтың мүгедектері, Дәрігерлі Кеңестік Комиссияның анықтамасы бойынша  еңбекте шектеулері бар азаматтар қатарындағы жұмыссыздар үшін толық еңбекақы төлемімен 24 сағаттық (36 сағат) жұмыс аптасын және оралымды  жұмыс кестесін қарастырсын. 3-топ мүгедектері мен Дәрігерлі Кеңестік Комиссияның анықтамасы бойынша еңбекте шектеулері бар азаматтар қатарындағы жұмыссыздар медициналық мекемелер ұсынысымен денсаулығының жағдайына және жұмыс түрлеріне байланысты қоғамдық жұмыстарға жіберілсін.
4. Қоғамдық жұмысқа қатысушыларға Республика бойынша белгіленген ең аз еңбекақы мөлшерінен кем емес еңбекақы белгіленсін.
5. Ауданның қаржы бөлімі "Қоғамдық жұмыс" 100 кіші бағдарламасы бойынша бекітілген қаржы шегінде аудандық бюджеттен уақытылы қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
6. Бұл қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н. Ө. Сағандықовқа жүктелсін.
Аудан әкімі                                С. Әпсалықов
Аудан әкімдігінің 2010 жылғы
27 қаңтардағы N 8/1 қаулысына
қосымша
Ұйым тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты
жағдайы, қатысушылардың еңбек төлемінің мөлшері және оның
қаржыландырылу көздері, қоғамдық жұмысқа сұранысы мен ұсынысы
N п/п
Ұйымдардың атаулары
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемдері және нақты шаралары
Сұраныс (мәлімделген қажеттілік)
Ұсыныстар (бекітілген)
Қаржыландыру көздері
1
Баймолдин ауылдық округі

1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов;
Посадка деревьев 500 шт., уборка территории 9000 кв. м., побелка деревьев 1000 шт., подрезка деревьев 1000 шт., побелка опорных столбов 120 шт., ремонт ограждений 84 м. кв., чистка снега 310 куб.м. по 8 часов в день;
11
11
Районный бюджет
2. Охрана парков и лесонасаждений от животных;
352 часа по 8 часов в течение 1-го месяца с учетом выходных;
2
2
3. Охрана бесхозных объектов общественного и социально культурного назначения.
1008 часов по 8 часов в течение 3-х месяцев с учетом выходных.
2
2
2
Жамбылский сельский округ
1.Благоустройство, озеленение населенных пунктов;
Посадка деревьев 500 шт., уборка территории 7000 кв. м., чистка снега 600 куб.м., побелка деревьев 1600 шт., подрезка деревьев 1600 шт., побелка опорных столбов 150 шт., ремонт ограждений  80 м. кв. по 8 часов в день;
7
7
Районный бюджет
2. Оказание помощи участковым комиссиям;
Проведение подворного обхода и других обследований 403 дворов;
2
2
3. Оказание помощи в оформлении документов в акимате сельского округа в период увеличения объема работ;
300 документов по 8 часов в день с учетом выходных в течение года;
2
2
4. Охрана бесхозных объектов общественного и социально культурного назначения;
1008 часов по 8 часов в течение 3-х месяцев с учетом выходных;
2
2
5. Охрана парков и лесонасаждений от животных.
1008 часов по 8 часов в течение 3-х месяцев с учетом выходных.
2
2
3
Казынский сельский округ
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов;
Посадка деревьев 300 шт., уборка территории 4000 кв.м., чистка снега 350 куб. м., побелка деревьев 600 шт., подрезка деревьев 600 шт., побелка опорных столбов 75 шт., ремонт ограждений 120 м. кв. по 8 часов в день;
8
8
Районный бюджет
2. Оказание помощи в оформлении документов в акимате сельского округа в период увеличения объема работ;
120 документов по 8 часов в течение 3-х месяцев с учетом выходных;
1
1
3. Охрана парков и лесонасаждений от животных.
504 часов по 8 часов в течение 3-х месяцев с учетом выходных.
1
1
4
Кызылагашский сельский округ
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов;
Посадка деревьев 200 шт., подрезка деревьев 1200 шт., побелка деревьев 1200 шт., уборка территории 5000 кв. м., чистка снега 300 куб. метров, ремонт ограждений 50 кв. метров по 8 часов в день;
12
12
Районный бюджет
2. Охрана парков и лесонасаждений от животных;
1008 часов по 8 часов в течение 3-х месяцев с учетом выходных;
2
2
3. Оказание помощи в оформлении документов в период увеличения объема работ.
120 документов по 8 часов в течение 3 месяцев.
1
1
5
Кызыласкерский сельский округ

1. Елді мекендерді көркейту, көгалдандыру;
500 түп ағаш отырғызу, 9000 шаршы.м аумақты тазалау, 1000 ағаштарды әктеу, 1000 түп ағаштарды кесу, 120 тірек бағаналарын әктеу, 84 шаршы. м. қоршауды жөндеу, 310 метр көлем қарды тазалау. Күніне 8 сағат;
11
11
Аудандық бюджет
2. Саябақ пен егілген ағаштарды малдарын қорғау;
Демалыс күндерін есепке алғанда 1 айдың ішінде 8 сағаттан 352 сағат;
2
2
3. Қоғамдық және әлеуметтік мәдени маңыздағы иесіз қалған объектілерді күзету.
Демалыс күндерін есепке алғанда 3 айдың ішінде 8 сағаттан 1008 сағат.
2
2
2
Жамбыл ауылдық округі
1. Елді мекендерді көркейту, көгалдандыру;
500 түп ағаш отырғызу, 7000 шаршы.м аумақты тазалау, 600 метр көлем қарды тазалау, 1600 түп ағаштарды кесу, 1600 түп ағаштарды әктеу, 150 тірек бағаналарын әктеу, 80 шаршы.м қоршауды жөндеу. Күніне 8 сағат;
7
7
Аудандық бюджет
2. Учаскелік комиссияларға көмек көрсету;
403 ауланы аулалы және басқадай тексерістен өткізу;
2
2
3. Жұмыс көлемі ұлғайған кезде ауылдық округтің әкімдіктеріне құжаттарды рәсімдеуде көмек көрсету;
Демалыс күндерін есепке алғанда 1 жылдың ішінде 8 сағаттан 300 құжат;
2
2
4. Қоғамдық және әлеуметтік мәдени маңыздағы иесіз қалған объектілерді күзету;
Демалыс күндерін есепке алғанда 3 айдың ішінде 8 сағаттан 1008 сағат;
2
2
5. Саябақ пен егілген ағаштарды малдардан қорғау.
Демалыс күндерін есепке алғанда 3 айдың ішінде 8 сағаттан 1008 сағат.
2
2
3
Қазы ауылдық округі
1. Елді мекендерді көркейту, көгалдандыру;
300 түп ағаш отырғызу, 4000 шаршы м. аумақты тазалау, 350 метр көлем қарды тазалау, 600 түп ағаштарды кесу, 600 түп ағаштарды әктеу, 75 тірек бағаналарын әктеу, 120 шаршы. м. қоршауды жөндеу. Күніне 8 сағат;
8
8
Аудандық бюджет
2. Жұмыс көлемі ұлғайған кезде ауылдық округтің әкімдіктерінде құжаттарды рәсімдеуде көмек көрсету;
Демалыс күндерін есепке алғанда 3 айдың ішінде 8 сағаттан 120 құжат;
1
1
3. Саябақ пен егілген ағаштарды малдардан қорғау.
Демалыс күндерін есепке алғанда 3 айдың ішінде 8 сағаттан 504 сағат.
1
1
4
Қызылағаш ауылдық округі
1. Елді мекендерді көркейту, көгалдандыру;
200 түп ағаш отырғызу, 5000 шаршы.м аумақты тазалау, 300 метр көлем қарды тазалау, 1200 түп ағаштарды кесу, 1200 түп ағаштарды әктеу, 50 шаршы.м қоршауды жөндеу. Күніне 8 сағат;
12
12
Аудандық бюджет
2. Саябақ пен егілген ағаштарды малдардан қорғау;
Демалыс күндерін есепке алғанда 3 айдың ішінде 8 сағаттан 1008 сағат;
2
2
3. Жұмыс көлемі ұлғайған кезде ауылдық округтің әкімдіктерінде құжаттарды рәсімдеуде көмек көрсету.
Демалыс күндерін есепке алғанда 3 айдың ішінде 8 сағаттан 120 құжат.
1
1
5
Қызыләскер ауылдық округі

1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов;
Посадка деревьев 1300 шт., уборка территории населенных пунктов 1250 м. кв., уборка территории прилегающей автотрассы 4200 м.кв., чистка снега 610 куб. м., побелка деревьев 1700 шт., подрезка деревьев 1700 шт., побелка опорных столбов 170 шт., ремонт ограждений 80 м. кв. по 8 часов в день;
10
10
Районный бюджет
2. Оказание помощи в оформлении документов в акимате аульного округа в период увеличения объема работ;
360 документов 8 часов в день с учетом выходных в течение года
3
3
3. Охрана парков и лесонасаждений от животных;
960 часов по 8 часов в течение 3-х месяцев с учетом выходных;
2
2
4. Охрана бесхозных объектов общественного и социально культурного назначения.
2520 часов по 8 часов в течение 3-х месяцев с учетом выходных.
5
5
6
Лебяжинский сельский округ
1.Благоустройство, озеленение населенных пунктов;
Посадка деревьев 2500 шт., уборка территории 10000 кв. м., чистка снега 1200 куб. м., побелка деревьев 1200 шт., подрезка деревьев 1200 шт., побелка опорных столбов 250 шт., ремонт ограждений 120 м.кв. по 8 часов в день;
35
35
Районный бюджет
2. Оказание помощи участковым комиссиям;
Проведение подворного обхода и других обследований 789 дворов;
3
3
3. Оказание помощи в оформлении документов в акимате сельского округа в период увеличения объема работ;
2880 часов по 8 часов в течение 3-х месяцев с учетом выходных;
3
3
4. Охрана бесхозных объектов общественного и социально культурного назначения;
360 документов по 8 часов в день с учетом выходных в течение года;
6
6
5. Охрана парков и лесонасаждений от животных.
4536 часов по 8 часов в течение 5-ти месяцев с учетом выходных.
9
9
7
Майкарагайский сельский округ
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов;
Посадка деревьев 600 шт., уборка территории 2000 м. кв., чистка снега 600 куб. м., побелка деревьев 500 шт., подрезка деревьев 500 шт., побелка опорных столбов 100 шт., ремонт ограждений 800 м.кв. по 8 часов в день;
12
12
Районный бюджет
2. Оказание помощи участковым комиссиям;
Проведение подворного обхода и других обследований 420 дворов;
2
2
3. Оказание помощи в оформлении документов в акимате сельского округа в период увеличения объема работ.
120 документов 8 часов в день с учетом выходных в течение 3-х месяцев.
1
1
8
Малыбайский сельский округ
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов;
Посадка деревьев 600 шт., уборка территории 5000 м.кв., чистка снега 1000 куб. м., побелка деревьев 200 шт., подрезка деревьев 200 шт., побелка бордюр и изгороди 1000 м. кв. по 8 часов в день;
19
19
Районный бюджет

1. Елді мекендерді көркейту, көгалдандыру;
1300 түп ағаш отырғызу, 1250 шаршы.м аумақты тазалау, 610 метр көлем қарды тазалау, 4200 шаршы м. автотрасса аумағындағы жерлерді қоқыстан тазарту, 1700 түп ағаштарды кесу, 1700 түп ағаштарды әктеу, 170 тірек бағаналарын әктеу, 80 шаршы м. қоршауды жөндеу. Күніне 8 сағат;
10
10
Аудандық бюджет
2. Жұмыс көлемі ұлғайған кезде ауылдық округтің әкімдіктерінде құжаттарды рәсімдеуде көмек көрсету;
Демалыс күндерін есепке алғанда 1 жылдың ішінде 8 сағаттан 360 құжат;
3
3
3. Саябақ пен егілген ағаштарды малдардан қорғау;
Демалыс күндерін есепке алғанда 3 айдың ішінде 8 сағаттан 960 сағат;
2
2
4. Қоғамдық және әлеуметтік мәдени маңыздағы иесіз қалған объектілерді күзету.
Демалыс күндерін есепке алғанда 3 айдың ішінде 8 сағаттан 2520 сағат;
5
5
6
Лебяжі ауылдық округі
1. Елді мекендерді көркейту, көгалдандыру;
2500 түп ағаш отырғызу, 10000 шаршы.м аумақты тазалау, 1200 метр көлем қарды тазалау, 1200 түп ағаштарды кесу, 1200 түп ағаштарды әктеу, 250 тірек бағаналарын әктеу, 120 шаршы м. қоршауды жөндеу. Күніне 8 сағат;
35
35
Аудандық бюджет
2. Учаскелік комиссияларға көмек көрсету;
789 ауланы аулалы және басқадай тексерістен өткізу;
3
3
3. Жұмыс көлемі ұлғайған кезде ауылдық округтің әкімдіктерінде құжаттарды рәсімдеуде көмек көрсету;
Демалыс күндерін есепке алғанда 1 жылдың ішінде 8 сағаттан 360 құжат;
3
3
4. Қоғамдық және әлеуметтік мәдени маңыздығы иесіз қалған объектілерді күзету;
Демалыс күндерін есепке алғанда 3 айдың ішінде 8 сағаттан 2880 сағат;
6
6
5. Саябақ пен егілген ағаштарды малдардан қорғау.
Демалыс күндерін есепке алғанда 5 айдың ішінде 8 сағаттан 4536 сағат.
9
9
7
Майқарағай ауылдық округі
1. Елді мекендерді көркейту, көгалдандыру;
600 түп ағаш отырғызу, 2000 шаршы м. аумақты тазалау, 600 метр көлем қарды тазалау, 500 түп ағаштарды кесу, 500 түп ағаштарды әктеу, 100 тірек бағаналарын әктеу, 800 шаршы м. қоршауды жөндеу. Күніне 8 сағат;
12
12
Аудандық бюджет
2. Учаскелік  комиссияларға көмек көрсету;
420 ауланы аулалы және басқадай тексерістен өткізу;
2
2
3. Жұмыс көлемі ұлғайған кезде ауылдық округтің әкімдіктерінде құжаттарды рәсімдеуде көмек көрсету.
Демалыс күндерін есепке алғанда 3 айдың ішінде 8 сағаттан 120 құжат.
1
1
8
Малыбай ауылдық округі
1. Елді мекендерді көркейту, көгалдандыру;
600 түп ағаш отырғызу, 5000 шаршы.м аумақты тазалау, 1000 метр көлем қарды тазалау, 200 түп ағаштарды кесу, 200 түп ағаштарды әктеу, 1000 шаршы м. жол бойын ағарту жұмыстары. Күніне 8 сағат;
19
19
Аудандық бюджет

5. Охрана парков и лесонасаждений от животных.
2520 часов по 8 часов в течение 3-х месяцев с учетом выходных.
3
3
12
Районный акимат
Техническая помощь в оформлении документов.
120 документов по 8 часов в день, с учетом выходных дней в  течение 3-х месяцев.
2
2
Районный бюджет
13
Районный отдел финансов
Техническая помощь в оформлении документов
120 документов по 8 часов в день, с учетом выходных дней в  течение 3-х месяцев.
2
2
Районный бюджет
Примечание: Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы.

5. Саябақ пен егілген ағаштарды малдардан қорғау;
Демалыс күндерін есепке алғанда 3 айдың ішінде 8 сағаттан 2520 сағат;
3
3
12
Аудандық әкімдік
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық жәрдем.
Демалыс күндерін есепке алғанда 3 айдың ішінде 8 сағаттан 120 құжат.
2
2
Аудандық бюджет
13
Аудандық қаржы бөлімі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық жәрдем.
Демалыс күндерін есепке алғанда 3 айдың ішінде 8 сағаттан 120 құжат.
2
2
Аудандық бюджет
Ескерту: Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбекақысы Қазақстан Республикасының Заңнамасына сәйкес еңбек шарты негізінде реттеледі және орындалған жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне тәуелді