О внесении изменений и дополнений в решение Успенского районного маслихата (XIX сессия IV созыв) от 25 декабря 2009 года N 108/19 "О бюджете района на 2010 - 2012 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 18 июня 2010 года N 135/23. Зарегистрировано Управлением юстиции Успенского района Павлодарской области 23 июня 2010 года N 12-12-92. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 14 ноября 2013 года N 1-28/1-14/274)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 14.11.2013 N 1-28/1-14/274).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан",  решением сессии областного маслихата (XXV сессия IV созыв) от 4 июня 2010 года N 286/25 "О внесении изменений и дополнений в решение   областного маслихата (XXI сессия IV созыв) от 22 декабря 2009 года N 259/21 "Об областном бюджете на 2010 - 2012 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата (XIX сессия IV созыв) от 25 декабря 2009 года N 108/19 "О бюджете района на 2010 - 2012 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-12-81, опубликованное в газете "Сельские будни" от 16 января 2010 года N 2, 3) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 решения Успенского районного маслихата (ХIХ сессия IV созыв) от 25 декабря 2009 года N 108/19 "О бюджете района на 2010 - 2012 годы" изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2010 - 2012 годы согласно приложениям 12 и 3, соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 272 224,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 141 084,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 763,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 627,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 128 750,0 тысяч тенге;
2) затраты - 1 289 687,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 684,0 тысяч тенге, в т.ч.:
бюджетные кредиты – 9 793,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 109,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

Успен аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы (IV сайланған XIX сессиясы) "2010 - 2012 жылдарға аудан бюджеті туралы" N 108/19 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2010 жылғы 18 маусымдағы N 135/23 шешімі. Павлодар облысы Успен ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 23 маусымда N 12-12-92 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 қарашадағы N 1-28/1-14/274 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 14.11.2013 N 1-28/1-14/274 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының, 1 тармағының 1) тармақшасына, облыстық мәслихаттың 2010 жылдың 4 маусымдағы (IV сайланған ХХV сессиясы) "Облыстық мәслихаттың 2009 жылдың 22 желтоқсанындағы (IV сайланған ХХI сессиясы) "2010 - 2012 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 259/21 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 286/25 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы (ІV сайланған ХІХ сессиясы) "2010 - 2012 жылдарға аудан бюджеті туралы" N 108/19 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-12-81 тіркелген, "Сельские будни" газетінде 2010 жылдың 16 қаңтарындағы 2, 3 нөмірлерінде жарияланған) төмендегі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Успен аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы (ІV сайланған ХІХ сессиясы) "2010 - 2012 жылдарға аудан бюджеті туралы" N 108/19 шешімінің 1 тармағы төменгі мазмұнда баяндалсын:
"1. 2010 - 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1,  2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2010 жылға арналған мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1 272 224,0 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері - 141 084,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 763,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсім - 627,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 1 128 750,0 мың теңге;
2) шығындар - 1 289 687,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 9 684,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттің несиелер – 9 793,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 109,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операция бойынша сальдо - нөлге тең;

5) дефицит (профицит) бюджета – -27 147,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 27 147,0 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 решения Успенского районного маслихата (ХIХ сессия IV созыв) от 25 декабря 2009 года N 108/19 "О бюджете района на 2010 - 2012 годы" изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Данное решение вводится в действие с 1 января 2010 года.

5) бюджет тапшылығы (профицит) - 27 147,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру - 27 147,0 мың теңге.
2. Успен аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы (ІV сайланған ХІХ сессиясы) "2010 - 2012 жылдарға аудан бюджеті туралы" N 108/19 шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа мазмұнда баяндалсын.
3. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.

4. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.
Председатель ХХIII сессии, IV созыва
районного маслихата                        А. Жураковский
Секретарь районного маслихата              Т. Байгужинов
Приложение
к решению Успенского районного маслихата
от 18 июня 2010 года N 135/23
Бюджет района на 2010 год
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

4. Осы шешімнің жүзеге асуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджеті бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Аудандық мәслихаттың ІV сайланған
ХХІІІ сессия төрағасы                      А. Жураковский
Аудандық мәслихатының хатшысы              Т. Байғожинов
Успен аудандық мәслихатының
2010 жылғы 18 маусымдағы
N 135/23 шешіміне
қосымша
2010 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы (мың тенге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
I. КІРІСТЕР