О внесении изменений и дополнений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 20 декабря 2009 года N 20/1 "Об областном бюджете Северо-Казахстанcкой области на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Северо-Казахстанcкой области от 28 мая 2010 года N 25/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанcкой области 16 июня 2010 года N 1747. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 13 декабря 2010 года N 30/17
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 13.12.2010 N 30/17
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, Постановлением Правительства Республики Казахстан «О корректировке показателей республиканского бюджета на 2010 год» от 12 мая 2010 года № 406, областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата двадцатой сессии IV созыва от 20 декабря 2009 года № 20/1 «Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации 30 декабря 2009 года № 1734, опубликовано в газетах «Солтүстік Қазақстан» от 12 января 2010 года, «Северный Казахстан» от 12 января 2010 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «71 317 900,6» заменить цифрами «71 879 795,6»;
цифры «64 016 820,6» заменить цифрами «64 578 715,6»;
подпункте 2)
цифры «71 673 832,3» заменить цифрами «72 235 727,3»;
в пункте 8:
дополнить подпунктами 30, 31 следующего содержания;
«30) на поддержку частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса – 2020» - 369 895 тысяч тенге;

"2010-2012 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 20 желтоқсандағы N 20/1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 28 мамырдағы N 25/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 16 маусымда N 1747 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 30/17 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010.12.13 N 30/17 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, «2010 жылға арналған республикалық бюджет көрсеткіштерін түзету туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 12 мамырдағы № 406 қаулысына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. Облыстық мәслихаттың IV шақырымы жиырмасыншы сессиясының «2010-2012 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы» 2009 жылғы 20 желтоқсандағы № 20/1 шешіміне (2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 1734 мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2010 жылғы 12 қаңтардағы «Солтүстік Қазақстан», 2010 жылғы 12 қаңтардағы «Северный Казахстан» газеттерінде жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада
«71 317 900,6» цифрлары «71 879 795,6» цифрларымен ауыстырылсын;
«64 016 820,6» цифрлары «64 578 715,6» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
«71 673 832,3» цифрлары «72 235 727,3» цифрларымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
келесі мазмұндағы 30, 31 тармақшалармен толықтырылсын:
«30) «Бизнестің жол картасы – 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке меншік кәсіпкерлікті қолдауға - 369 895 мың теңге;

31) на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса – 2020» - 192 000 тысяч тенге;»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению (прилагается);
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        Секретарь
областного Маслихата                       областного Маслихата
В. Ковшов                                  К. Едресов
Приложение 1
к решению областного маслихата

31) «Бизнестің жол картасы – 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға – 192 000 мың теңге;»;
көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімге 1 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық Мәслихат                          Облыстық Мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы
В. Ковшов                                  Қ. Едіресов
Облыс мәслихаты сессиясының

96 553
014
Материально-техническое оснащение
государственных органов
622
016
Целевые текущие трансферты из
республиканского бюджета бюджетам
районов (городов областного
значения) на капитальный, текущий
ремонт объектов образования в
рамках реализации стратегии
региональной занятости и
переподготовки кадров
377 179
017
Целевые текущие трансферты из
областного бюджета бюджетам
районов (городов областного
значения) на капитальный, текущий
ремонт объектов образования в
рамках реализации стратегии
региональной занятости и
переподготовки кадров
188 258
018
Целевые текущие трансферты
бюджетам районов (городов
областного значения) на содержание
вновь вводимых объектов
образования
173 946
022
Целевые текущие трансферты из
республиканского бюджета бюджетам
районов (городов областного
значения) на обеспечение учебными
материалами дошкольных организаций
образования, организаций среднего,
технического и профессионального,
послесреднего образования,
институтов повышения квалификации
по предмету «Самопознание»
57 050
024
Подготовка специалистов в
организациях технического и
профессионального образования
1 734 274
027
Целевые текущие трансферты
бюджетам районов (городов
областного значения) на реализацию
государственного образовательного
заказа в дошкольных организациях
образования

96 553
014
Мемлекеттік органдарды
материалдық-техникалық жарақтандыру
622
016
Өңірлік жұмыспен қамту және
кадрларды қайта даярлау
стратегиясының шеңберінде білім беру
объектілерін күрделі, ағымдағы
жөндеуге республикалық бюджеттен
аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттеріне берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
377 179
017
Өңірлік жұмыспен қамту және
кадрларды қайта даярлау
стратегиясының шеңберінде білім беру
объектілерін күрделі, ағымдағы
жөндеуге облыстық бюджеттен
аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттеріне берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
188 258
018
Жаңадан іске қосылатын білім беру
объектілерін ұстауға аудандар
(облыстық маңызы бар қалалар)
бюджеттеріне берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер
173 946
022
Аудандар (облыстық маңызы бар
қалалар) бюджеттеріне «Өзін-өзі
тану» пәні бойынша мектепке дейінгі
білім беру ұйымдарын, орта білім
беру, техникалық және кәсіптік білім
беру, орта білімнен кейінгі білім
беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру
институттарын оқу материалдарымен
қамтамасыз етуге арналған
республикалық бюджеттен бөлінетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
57 050
024
Техникалық және кәсіптік білім беру
ұйымдарында мамандар даярлау
1 734 274
027
Аудандар (облыстық маңызы бар
қалалар) бюджеттеріне білім берудің
мектепке дейінгі ұйымдарындағы
мемлекеттік білімдік тапсырысты іске
асыруға берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттер

119 795
005
Капитальный, текущий ремонт
объектов социального обеспечения в
рамках реализации стратегии
региональной занятости и
переподготовки кадров
154 830
012
Предоставление специальных
социальных услуг для
детей-инвалидов в государственных
медико-социальных учреждениях
(организациях) для детей с
нарушениями функций
опорно-двигательного аппарата
32 045
013
Предоставление специальных
социальных услуг для инвалидов с
психоневрологическими
заболеваниями, в
психоневрологических медико-
социальных учреждениях
(организациях)
729 871
014
Предоставление специальных
социальных услуг для престарелых,
инвалидов, в том числе
детей-инвалидов, в
реабилитационных центрах
22 166
015
Предоставление специальных
социальных услуг для детей-
инвалидов с психоневрологическими
патологиями в детских
психоневрологических
медико-социальных учреждениях
(организациях)
146 637
020
Целевые текущие трансферты
бюджетам районов (городов
областного значения) на выплату
государственной адресной
социальной помощи и ежемесячного
государственного пособия на детей
до 18 лет в связи с ростом
размера
174 359
022
Целевые текущие трансферты
бюджетам районов (городов
областного значения) на увеличение
норм питания в медико-социальных
учреждениях
3 289
027
Целевые текущие трансферты
бюджетам районов (городов
областного значения) на расширение
программы социальных рабочих мест
и молодежной практики
240 000
029
Целевые текущие трансферты из
республиканского бюджета бюджетам
районов (городов областного
значения) на обеспечение проезда
участникам и инвалидам Великой
Отечественной войны по странам
Содружества Независимых
Государств, по территории
Республики Казахстан, а также
оплаты им и сопровождающим их
лицам расходов на питание,
проживание, проезд для участия в
праздничных мероприятиях в городах
Москва, Астана к 65-летию Победы в
Великой Отечественной войне
15 876
031
Целевые текущие трансферты из
республиканского бюджета бюджетам
районов (городов областного
значения) для выплаты
единовременной материальной помощи
участникам и инвалидам Великой
Отечественной войны, а также
лицам, приравненным к ним,
военнослужащим, в том числе
уволенным в запас (отставку),
проходившим военную службу в
период с 22 июня 1941 года по 3
сентября 1945 года в воинских
частях, учреждениях, в
военно-учебных заведениях, не
входивших в состав действующей
армии, награжденным медалью «За
победу над Германией в Великой
Отечественной войне 1941-1945 гг.»
или медалью «За победу над
Японией», проработавшим
(прослужившим) не менее шести
месяцев в тылу в годы Великой
Отечественной войны к 65-летию
Победы в Великой Отечественной
войне

119 795
005
Өңірлік жұмыспен қамту және
кадрларды қайта даярлау стратегиясын
іске асыру шеңберінде әлеуметтiк
қамсыздандыру объектілерін күрделі,
ағымды жөндеу
154 830
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі
бұзылған балаларға арналған
мемлекеттік медициналық-әлеуметтік
мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек
балалар үшін арнаулы әлеуметтік
қызметтер көрсету
32 045
013
Психоневрологиялық медициналық-
әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда)
психоневрологиялық аурулармен
ауыратын мүгедектер үшін арнаулы
әлеуметтік қызметтер көрсету
729 871
014
Оңалту орталықтарында қарттарға,
мүгедектерге, оның ішінде мүгедек
балаларға арнаулы әлеуметтік
қызметтер көрсету
22 166
015
Психоневрологиялық медициналық-
әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда)
жүйкесі бұзылған мүгедек балалар
үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер
көрсету
146 637
020
Аудандар (облыстық маңызы бар
қалалар) бюджеттеріне ең төменгі
күнкөріс деңгейі мөлшерінің өсуіне
байланысты мемлекеттік атаулы
әлеуметтік көмек пен 18 жасқа
дейінгі балаларға ай сайынғы
мемлекеттік жәрдемақы төлеуге
берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттер
174 359
022
Аудандар (облыстық маңызы бар
қалалар) бюджеттеріне
медициналық-әлеуметтік мекемелерде
тамақтану нормаларын ұлғайтуға
берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттер
3 289
027
Аудандар (облыстық маңызы бар
қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік
жұмыс орындары және жастар
тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге
ағымдағы нысаналы трансферттер
240 000
029
Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан
соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына
орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары
мен мүгедектеріне Тәуелсіз
Мемлекеттер Достастығы елдері
бойынша, Қазақстан Республикасының
аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ
оларға және олармен бірге жүретін
адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында
мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін
тамақтануына, тұруына, жол жүруіне
арналған шығыстарды төлеуді
қамтамасыз етуге берілетін
республикалық бюджеттен берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
15 876
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан
соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына
орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары
мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға
теңестірілген, оның ішінде
майдандағы армия құрамына кірмеген,
1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945
жылғы 3 қыркүйек аралығындағы
кезеңде әскери бөлімшелерде,
мекемелерде, әскери-оқу орындарында
әскери қызметтен өткен, запасқа
босатылған (отставка), «1941-1945
жж. Ұлы Отан соғысында Германияны
жеңгенi үшiн» медалімен немесе
«Жапонияны жеңгені үшін» медалімен
марапатталған әскери қызметшілерге,
Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда
кемінде алты ай жұмыс істеген
(қызметте болған) адамдарға біржолғы
материалдық көмек төлеу үшін
республикалық бюджеттен берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер

588 000
027
Целевые трансферты на развитие из
республиканского бюджета бюджетам
районов (городов областного
значения) на развитие,
обустройство и (или) приобретение
инженерно-коммуникационной
инфраструктуры
1 263 000
279
Управление энергетики и
коммунального хозяйства области
2 191 820
001
Услуги по реализации
государственной политики на
местном уровне в области
энергетики и коммунального
хозяйства
27 951
017
Целевые текущие трансферты из
республиканского бюджета бюджетам
районов (городов областного
значения) на ремонт
инженерно-коммуникационной
инфраструктуры и благоустройство
населенных пунктов в рамках
реализации стратегии региональной
занятости и переподготовки кадров
212 188
018
Целевые текущие трансферты из
областного бюджета бюджетам
районов (городов областного
значения) на ремонт
инженерно-коммуникационной
инфраструктуры и благоустройство
населенных пунктов в рамках
реализации стратегии региональной
занятости и переподготовки кадров
423 407
020
Развитие инженерно-
коммуникационной инфраструктуры и
благоустройство населенных пунктов
в рамках реализации стратегии
региональной занятости и
переподготовки кадров
683 113
021
Целевые трансферты на развитие из
республиканского бюджета бюджетам
районов (городов областного
значения) на развитие
инженерно-коммуникационной
инфраструктуры и благоустройство
населенных пунктов в рамках
реализации стратегии региональной
занятости и переподготовки кадров

588 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттеріне
инженерлік-коммуникациялық
инфрақұрылымды дамытуға,
жайластыруға және (немесе) сатып
алуға республикалық бюджеттен
берілетін нысаналы даму
трансферттері
1 263 000
279
Облыстың энергетика және коммуналдық
шаруашылық басқармасы
2 191 820
001
Жергілікті деңгейде энергетика және
коммуналдық шаруашылық саласындағы
мемлекеттік саясатты іске асыру
жөніндегі қызметтер
27 951
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттеріне өңірлік
жұмыспен қамту және кадрларды қайта
даярлау стратегиясын іске асыру
шеңберінде инженерлік-
коммуникациялық инфрақұрылымды
жөндеуге және елді мекендерді
абаттандыруға республикалық
бюджеттен берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер
212 188
018
Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттеріне өңірлік
жұмыспен қамту және кадрларды қайта
даярлау стратегиясын іске асыру
шеңберінде инженерлік-
коммуникациялық инфрақұрылымды
жөндеуге және елді мекендерді
абаттандыруға облыстық бюджеттен
берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттер
423 407
020
Өңірлік жұмыспен қамту және
кадрларды қайта даярлау стратегиясын
іске асыру шеңберінде инженерлік
коммуникациялық инфрақұрылымды
дамыту және елді мекендерді
абаттандыру
683 113
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттеріне өңірлік
жұмыспен қамту және кадрларды қайта
даярлау стратегиясын іске асыру
шеңберінде инженерлік-
коммуникациялық инфрақұрылымды
дамытуға және елді мекендерді
абаттандыруға республикалық
бюджеттен берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер