О внесении дополнений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 20 декабря 2009 года N 20/1 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 25 октября 2010 года N 29/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 ноября 2010 года N 1762. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 13 декабря 2010 года N 30/17
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 13.12.2010 N 30/17
В соответствии со статьями 106 и 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата двадцатой сессии IV созыва от 20 декабря 2009 года № 20/1 «Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации 30 декабря 2009 года № 1734, опубликовано в газетах «Солтүстік Қазақстан» от 12 января 2010 года, «Северный Казахстан» от 12 января 2010 года) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «72 121 111» заменить цифрами «72 238 184»;
цифры «7 053 274» заменить цифрами «7 217 700»;
цифры «487 768» заменить цифрами «497 988»;
цифры «64 578 232» заменить цифрами «64 520 454»;
подпункте 2)
цифры «72 433 985,8» заменить цифрами «72 551 058,8»;
в пункте 8:
подпункте 1)
цифры «148 662» заменить цифрами «129 782»;
подпункт 8) изложить в новой редакции:
«8) 174 359 тыс. тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи и государственных пособий на детей до 18 лет;»
подпункте 9)
цифры «323 095» заменить цифрами «322 791»;
подпункте 10)
цифры «15 876» заменить цифрами «2 755»;
подпункте 14)
цифры «642 826» заменить цифрами «825 543»;
подпункте 16)
цифры «5 353 035» заменить цифрами «4 679 269»;
цифры «345 343» заменить цифрами «369 979»;
цифры «2 712 574» заменить цифрами «2 304 851»;
цифры «1 068 093» заменить цифрами «777 414»;
подпункте 17)
цифры «19 194» заменить цифрами «30 490»;
подпункте 18)
цифры «405 770» заменить цифрами «405 598»;
цифры «200 753» заменить цифрами «200 655»;

"2010-2012 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 20 желтоқсандағы N 20/1 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 25 қазандағы N 29/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 9 қарашада N 1762 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 30/17 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010.12.13 N 30/17 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 106 және 108-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. Облыстық мәслихаттың IV шақырымы жиырмасыншы сессиясының «2010-2012 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы» 2009 жылғы 20 желтоқсандағы № 20/1 шешіміне (2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 1734 мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2010 жылғы 12 қаңтардағы «Солтүстік Қазақстан», 2010 жылғы 12 қаңтардағы «Северный Казахстан» газеттерінде жарияланған) мына өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада
«72 121 111» цифрлары «72 238 184» цифрларымен ауыстырылсын;
«7 053 274» цифрлары «7 217 700» цифрларымен ауыстырылсын;
«487 768» цифрлары «497 988» цифрларымен ауыстырылсын;
«64 578 232» цифрлары «64 520 454» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
«72 433 985,8» цифрлары «72 551 058,8» цифрларымен ауыстырылсын;
8-тармақта:
1) тармақшада
«148 662» цифрлары «129 782» цифрларымен ауыстырылсын;
8) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«8) 174 359 мың теңге - мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек және 18 жасқа дейінгі балаларға берілетін мемлекеттік жәрдемақы төлеуге»;
9) тармақшада
«323 095» цифрлары «322 791» цифрларымен ауыстырылсын;
10) тармақшада
«15 876» цифрлары «2 755» цифрларымен ауыстырылсын;
14) тармақшада
«642 826» цифрлары «825 543» цифрларымен ауыстырылсын;
16) тармақшада
«5 353 035» цифрлары «4 679 269» цифрларымен ауыстырылсын;
«345 343» цифрлары «369 979» цифрларымен ауыстырылсын;
«2 712 574» цифрлары «2 304 851» цифрларымен ауыстырылсын;
«1 068 093» цифрлары «777 414» цифрларымен ауыстырылсын;
17) тармақшада
«19 194» цифрлары «30 490» цифрларымен ауыстырылсын;
18) тармақшада
«405 770» цифрлары «405 598» цифрларымен ауыстырылсын;
«200 753» цифрлары «200 655» цифрларымен ауыстырылсын;

цифры «10 000» заменить цифрами «4 506,4»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель XXVII сессии                  Секретарь
областного Маслихата                      областного Маслихата
Е.Абиев                                    К. Едресов
Приложение 1
к решению сессии областного маслихата

«10 000» цифрлары «4 506,4» цифрларымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімге 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық Мәслихат                          Облыстық Мәслихат
XXIX сессиясының төрағасы                  хатшысы
Е. Әбиев                                   Қ. Едіресов
Облыс мәслихаты сессиясының

92 169
4
Образование
8 486 518
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
29 447
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
29 447
253
Управление здравоохранения области
85 421
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
5 843
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
51 269
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
28 309
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
746 166
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
609 894
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
136 272
261
Управление образования области
6 773 883
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
67 285
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
839 521
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
6 284
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-
методических комплексов для областных государственных учреждений образования
13 197
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
348 466
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
93 430
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
410 024
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
81 456
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-
педагогической консультативной помощи населению
79 353
014
Материально-техническое оснащение государственных органов
876
016
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
380 664
017
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
189 992
018
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
173 946
022
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету «Самопознание»

92 169
4
Бiлiм беру
8 486 518
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
29 447
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
29 447
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
85 421
003
Кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
5 843
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
51 269
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
28 309
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
746 166
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
609 894
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
136 272
261
Облыстың білім басқармасы
6 773 883
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 285
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
839 521
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
6 284
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
13 197
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
348 466
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
93 430
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
410 024
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
81 456
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
79 353
014
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
876
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
380 664
017
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
189 992
018
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
173 946
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өзін-өзі тану» пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер

57 050
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
1 769 425
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
703 993
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
200 655
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
204 943
060
Подготовка и переподготовка кадров
298 065
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
855 258
271
Управление строительства области
851 601
037
Строительство и реконструкция объектов образования
851 601
5
Здравоохранение
11 969 150
253
Управление здравоохранения области
9 585 657
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
75 701
002
Капитальный, текущий ремонт объектов здравоохранения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
580 680
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
307 430
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
68 939
006
Услуги по охране материнства и детства
94 962
007
Пропаганда здорового образа жизни
63 844
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
8 319
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными, психическими заболеваниями и расстройствами
1 355 325
010
Оказание амбулаторно-
поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
3 967 726
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
301 984
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
30 502
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
608 585
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
15 549
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора

57 050
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 769 425
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарындағы мемлекеттік білімдік тапсырысты іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
703 993
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
200 655
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
204 943
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
298 065
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
855 258
271
Облыстың құрылыс басқармасы
851 601
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
851 601
5
Денсаулық сақтау
11 969 150
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
9 585 657
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске жөніндегі қызметтер
75 701
002
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде денсаулық сақтау объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
580 680
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
307 430
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
68 939
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
94 962
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
63 844
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
8 319
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
1 355 325
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
3 967 726
011
Жедел және шұғыл көмек көрсету және санитарлық авиация
301 984
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
30 502
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
608 585
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
15 549
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу

837
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
18 542
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
64 580
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
306 032
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
327 375
022
Обеспечение больных с почечной недостаточностью лекарственными средствами, диализаторами, расходными материалами и больных после трансплантации почек лекарственными средствами
49 780
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
176 156
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
128 947
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
129 872
029
Областные базы спецмедснабжения
20 735
031
Материально-техническое оснащение государственных органов здравоохранения
876
032
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений медицинских организаций здравоохранения
9 445
033
Материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения
823 108
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
49 826
271
Управление строительства области
2 383 493
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 383 493
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 876 243
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 375 030
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
65 112
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
286 074
003
Социальная поддержка инвалидов
118 959
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
154 830
008
Материально-техническое оснащение государственных органов
642
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-
инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
32 045
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-
социальных учреждениях (организациях)
725 771
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
22 466

837
018
Ақпараттық талдау орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
18 542
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
64 580
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
306 032
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
327 375
022
Бүйрек жетімсіз ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен, диализаторлармен, шығыс материалдарымен және бүйрегі алмастырылған ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен қамтамасыз ету
49 780
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
176 156
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-
биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
128 947
028
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстау
129 872
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
20 735
031
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының материалдық-
техникалық жарақтандыру
876
032
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының ғимараттарын, үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу
9 445
033
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-
техникалық жарақтандыру
823 108
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
49 826
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 383 493
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 383 493
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 876 243
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 375 030
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 112
002
Жалпы үлгідегі медициналық-
әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
286 074
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
118 959
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
154 830
008
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
642
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
32 045
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулар-мен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
725 771
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
22 466

015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
147 437
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
3 289
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
240 000
029
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
2 755
031
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-
учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
322 791
032
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-
учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
147 437
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 289
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер
240 000
029
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге берілетін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 755
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
322 791
032
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

25 000
035
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
95 308
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
79 051
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
53 500
261
Управление образования области
501 213
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
501 213
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 005 660
271
Управление строительства области
1 851 000
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
588 000
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
1 263 000
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
2 154 660
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
27 951
017
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-
коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
211 617
018
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-
коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
423 235
020
Развитие инженерно-
коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
683 112
021
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
437 292
022
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

25 000
035
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
95 308
036
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
79 051
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
53 500
261
Облыстың білім басқармасы
501 213
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
501 213
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 005 660
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 851 000
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
588 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 263 000
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 154 660
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 951
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-
коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
211 617
018
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-
коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
423 235
020
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік- коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және елді мекендерді абаттандыру
683 112
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-
коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
437 292
022
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-
коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

71 400
033
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
35 700
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
30 490
271
Управление строительства области
1 743 652
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
75 000
029
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие объектов водного хозяйства
1 668 652
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 707 990
267
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
25 848
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
25 848
271
Управление строительства области
1 666 392
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
35 562
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
500
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
1 630 330
272
Управление архитектуры и градостроительства области
15 750
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
15 750
12
Транспорт и коммуникации
2 924 159,1
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 924 159,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
36 029
002
Развитие транспортной инфраструктуры
1 147 541
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 087 379
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
6 000,1
012
Материально-техническое оснащение государственных органов
2 210
013
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
220 000
015
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
275 000
016
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров

71 400
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
35 700
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
30 490
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 743 652
022
Орман шаруашылығы объектілерін дамыту
75 000
029
Су шаруашылығының объектілерін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
1 668 652
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 707 990
267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
25 848
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 848
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 666 392
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 562
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
500
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
1 630 330
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
15 750
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 750
12
Көлiк және коммуникация
2 924 159,1
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 924 159,1
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 029
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 147 541
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 087 379
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын демеу қаржыландыру
6 000,1
012
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
2 210
013
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
220 000
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
275 000
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер