О внесении изменений и дополнений в решение 22 сессии Петропавловского городского маслихата от 25 декабря 2009 года N 1 "О бюджете города Петропавловска на 2010-2012 годы"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 7 апреля 2010 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 21 апреля 2010 года N 13-1-176
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95–IV, пунктом 3 статьи 28 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» от 24 марта 1998 года № 213 Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Петропавловского городского маслихата маслихата от 25 декабря 2009 года № 1 «Об бюджете города Петропавловска на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13-1-168 от 18.01.2010 года, опубликовано 22 января 2010 года в газетах «Қызылжар-Нұры» № 5, «Проспект СК» № 4) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «10184132» заменить цифрами «10855888»;
цифры «4502054» заменить цифрами «4770781»;
цифры «13972» заменить цифрами «26472»;
цифры «895889» заменить цифрами «960961»;
цифры «4772217» заменить цифрами «5097674»;
в подпункте 2) цифры «9993960» заменить цифрами «10975839,9»;
в подпункте 5) цифры «190172» заменить цифрами «-119951,9»;
в подпункте 6) цифры «-190172» заменить цифрами «119951,9»;
дополнить строкой следующего содержания:
«Используемые остатки бюджетных средств» – 310123,9 тысяч тенге».
Дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
«1-1. Выделить за счет свободных остатков средств городского бюджета, сложившихся на начало года, на расходы городского бюджета по бюджетным программам согласно приложению 10».
пункт 4 дополнить строкой следующего содержания:
«продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями».
в пункте 6:
цифры «90426» заменить цифрами «112426»;
цифры «60000» заменить цифрами «82000»;
в пункте 10:
подпункте 1) цифры «62434» заменить цифрами «90890»;
подпункты 6), 7) изложить в новой редакции:
«6) 146395 тысяч тенге – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;

"2010-2012 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 22 сессиясының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2010 жылғы 7 сәуірдегі N 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 21 сәуірде N 13-1-176 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексiнің 106, 109-баптарына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңы 28-бабы 3-тармағына сәйкес, Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
«2010-2012 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетi туралы» Петропавл қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 1 шешіміне (2010 ж.18.01 № 13-1-168 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2010 жылғы 22 қаңтардағы № 5 «Қызылжар-Нұры», № 4 «Проспект СК» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында «10184132» цифрлары «10855888» цифрларымен ауыстырылсын;
«4502054» цифрлары «4770781» цифрларымен ауыстырылсын;
«13972» цифрлары «26472» цифрларымен ауыстырылсын;
«895889» цифрлары «960961» цифрларымен ауыстырылсын;
«4772217» цифрлары «5097674» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында «9993960» цифрлары «10975839,9» цифрларымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында «190172» цифрлары «-119951,9» цифрларымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында «-190172» цифрлары «119951,9» цифрларымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«Бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары - 310123,9 мың теңге».
Мынадай мазмұндағы 1-1 тармақмен толықтырылсын:
«1-1. Жыл басына қалыптасқан қалалық бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен 10-қосымшаға сәйкес бюджеттік бағдарламалар бойынша қалалық бюджеттің шығыстарына бөлінсін».
4-тармақ мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату».
6-тармақта:
«90426» цифрлары «112426» цифрларымен ауыстырылсын;
«60000» цифрлары «82000» цифрларымен ауыстырылсын.
10-тармақта:
1) тармақшасында «62434» цифрлары «90890» цифрларымен ауыстырылсын;
6), 7) тармақшалар жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«6) 146395 мың теңге – Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге;

7) 7956 тысяч тенге – на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне»;
подпункте 9) цифры «927577» заменить цифрами «927576»;
цифры «283344» заменить цифрами «283343»;
подпункте 12) цифры «365» заменить цифрами «333»;
подпункте 13) цифры «2802» заменить цифрами «2918»;
дополнить подпунктом 14) следующего содержания:
«14) 171846 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования».
пункт 11 дополнить частью второй следующего содержания:
«Учесть в бюджете города на 2010 год по программе 467-019-015 «Строительство жилья. За счет средств местного бюджета» кредиты из республиканского бюджета на строительство жилья по нулевой ставке вознаграждения, неиспользованные в течение финансового года в сумме 139239 тысяч тенге».
в пункте 12:
подпункте 3) цифры «602427» заменить цифрами «580667»;
абзацы 6 и 7 исключить;
подпункт 4) изложить в новой редакции:
«4) 11880 тысяч тенге – на санаторно-курортное лечение участников и инвалидов ВОВ, лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам ВОВ, других категории лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам войны, многодетных матерей, награжденных подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получивших ранее звание "Мать-героиня", а также награжденных орденами "Материнская слава" I и II степени, лиц, которым назначены пенсии за особые заслуги перед РК, герои Советского Союза, герои Соц.Труда, кавалеров орденов Славы трех степеней, Трудовой Славы трех степеней, лиц из числа участников ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС в 1988-1989 годах, эвакуированных (самостоятельно выехавших) из зон отчуждения и отселения в РК, включая детей, которые на день эвакуации находились во внутриутробном состоянии;»
подпункте 5) цифры «367» заменить цифрами «525»;
подпункте 8) цифры «39421» заменить цифрами «41256»;
дополнить подпунктами следующего содержания:
«19) 20000 тысяч тенге – на составление классификатора целевого назначения земель;
20) 13000 тысяч тенге – на увеличение уставного капитала юридических лиц;

7) 7956 мың теңге - Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге»;
9) тармақшасында «927577» цифрлары «927576» цифрларымен ауыстырылсын;
«283344» цифрлары «283343» цифрларымен ауыстырылсын;
12) тармақшасында «365» цифрлары «333» цифрларымен ауыстырылсын;
13) тармақшасында «2802» цифрлары «2918» цифрларымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 14) тармақшамен толықтырылсын:
«14) 171846 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға».
11-тармақ мынадай мазмұндағы екінші бөлікпен толықтырылсын:
«467-019-015 «Тұрғын үй құрылысы. Жергілікті бюджет қаражаты есебінен» бағдарламасы бойынша 2010 жылға арналған қала бюджетінде қаржылық жыл ішінде пайдаланылмаған сыйақының нөлдік ставкасы бойынша тұрғын үй құрылысына республикалық бюджеттен 139239 мың теңге сомада кредиттер ескерілсін».
12-тармақта:
3) тармақшасында «602427» цифрлары «580667» цифрларымен ауыстырылсын;
6 және 7-абзац алынып тасталсын;
4) тармақша жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«4) 11880 мың теңге – ҰОС қатысушылар мен мүгедектеріне, ҰОС қатысушылар мен мүгедектеріне жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген тұлғалардың, соғысқа қатысушыларға жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген өзге де санаттағы тұлғалардың, «Алтын алқа», «Күміс алқа» алқаларымен наградталған немесе бұрын «Батыр әйел-ана» атағын алған, сондай- ақ I және II дәрежедегі «Ана даңқы» ордендерімен наградталған көп балалы аналардың, ҚР ерекше еңбек сіңіргені үшін зейнетақы тағайындалған тұлғалардың, Кеңес одағының ерлері, Социалистік Еңбек ерлері, үш дәрежедегі Даңқ ордендерінің, үш дәрежедегі Еңбек Даңқының кавалерлері, көшіру кезінде ана құрсағындағы болған балаларды қоса алғанда, 1988-1989 жылдардағы Чернобыль АЭС апатының салдарларын жоюға қатысушылар саны тұлғаларының, шеттету аймақтарынан және Қазақстан Республикасына көшірілген тұлғаларының санаторлық-курорттық емделуіне»;
5) тармақшасында «367» цифрлары «525» цифрларымен ауыстырылсын;
8) тармақшасында «39421» цифрлары «41256» цифрларымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы тармақшалармен толықтырылсын:
«19) 20000 мың теңге – жердің нысаналы мақсат сыныптамасын жасауға;
20) 13000 мың теңге – заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға;

21) 60000 тысяч тенге – на приобретение жилья для ветеранов Великой Отечественной войны;
22) 22109 тысяч тенге – на приобретение жилья отдельным категориям граждан;
23) 696 тысяч тенге – на приобретение угля».
дополнить пунктом 12-1 следующего содержания:
«Утвердить распределение сумм целевых трансфертов из областного бюджета, неиспользованных (недоиспользованных) в течение финансового года с соблюдением их целевого назначения по бюджетным программам:
467-003-015 «Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда. За счет средств местного бюджета» в сумме 43950 тысяч тенге – на завершение строительства 102-х квартирного дома в городе Петропавловске;
467-004-015 «Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры. За счет средств местного бюджета» в сумме 7407 тысяч тенге – на строительство инженерно-коммуникационных сетей и благоустройство жилых домов;
467-007-015 «Развитие благоустройства городов и населенных пунктов. За счет средств местного бюджета» в сумме 38478 тысяч тенге – на реконструкцию парка культуры и отдыха».
в пункте 13:
цифры «66285» заменить цифрами «61856,7».
в пункте 14:
цифры «276386» заменить цифрами «165607».
приложение 1, 4, 6, 8, 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 10 согласно приложению 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель                               Секретарь
сессии городского маслихата         городского маслихата
М. Джексенов                               Р. Сыздыков
Приложение 1
к решению 26 сессии городского маслихата IV созыва № 1

21) 60000 мың теңге – Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне тұрғын үй сатып алуға;
22) 22109 мың теңге – жеке санаттағы азаматтарға тұрғын үй сатып алуға;
23) 696 мың теңге – көмір сатып алуға».
Мынадай мазмұндағы 12-1 тармақпен толықтырылсын:
«Олардың нысаналы мақсатын сақтай отырып, қаржылық жыл ішінде пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) облыстық бюджеттен мақсатты трансферттер сомаларының бөлуі бюджеттік бағдарламалар бойынша бекітілсін:
467-003-015 «Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салу және (немесе) сатып алу. Жергілікті бюджет қаражаты есебінен» 43950 мың теңге сомада – Петропавл қаласындағы 102 пәтерлі үйдің құрылысын аяқтауға;
467-004-015 «Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу. Жергілікті бюджет қаражаты есебінен» 7407 мың теңге сомада – инженерлік-коммуникациялық желілерді салу және тұрғын үйлерді көркейтуге;
467-007-015 «Қалалар мен елді мекендерді көркейтуді дамыту. Жергілікті бюджет қаражаты есебінен» 38478 мың теңге сомада – мәдениет және демалыс паркін қайта жаңартуға».
13-тармақта:
«66285» цифрлары «61856,7» цифрларымен ауыстырылсын.
14-тармақта:
«276386» цифрлары «165607» цифрларымен ауыстырылсын.
аталған шешімнің 1, 4, 6, 8, 9 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сай жаңа редакцияда мазмұндалсын;
аталған шешім 10-қосымшамен осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес толықтырылсын.
2. Осы шешiм 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат                               Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                            хатшысы
М.Джексенов                                     Р.Сыздықов

473 000
452
Отдел финансов района (города областного значения)
473 000
8
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
473 000
Класс
Сумма (тыс.тенге)
Подкласс
Наименование
8
Используемые остатки бюджетных средств
310 123,9
1
Остатки бюджетных средств
310 123,9
1
Свободные остатки бюджетных средств
310 123,9
Приложение 2
к решению 26 сессии городского маслихата IV созыва № 1
от 7 апреля 2010 года
Приложение 4
к решению 22 сессии городского маслихата IV созыва № 1
от 25 декабря 2009 года
Перечень бюджетных программ развития с разделением на бюджетные инвестиционные проекты и программы городского бюджета на 2010 год
Функциональная группа
Сумма (тыс.тенге)
Администратор
Программа
Наименование
Всего
3 418 312
Инвестиционные программы
3 418 312
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 381 580
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 932 079
3
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
941 698
в том числе:
на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
234 402
софинансирование строительства 126-ти квартирного арендно-
коммунального жилого дома по ул. Юбилейная
209 104
софинансирование строительства 90-ти квартирного арендно-
коммунального жилья по ул. Юбилейная
129 547
софинансирование строительства 126-ти квартирного арендно-
коммунального жилого дома по ул. Юбилейная
174 731
завершение строительства 80-квартирного жилого дома по ул. Жукова
148 628
изготовление тех.паспорта на 102 -х квартирный коммунальный жилой дом по ул. Юбилейная
1 336
завершение строительства 102-х квартирного жилого дома по ул. Юбилейная
43 950
4
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
1 185 442
в том числе:
на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
1 025 000
реконструкция инженерных сетей
131 009
строительство инженерно-
коммуникационных сетей и благоустройство жилых домов
20 678
изготовление государственного акта и землеустроительного проекта по развитию и благоустройству инженерно-
коммуникационной инфраструктуры жилого массива "Орман", ул. Юбилейная, 3"В", 3 "Г", 3"Д"
2 255
устройство дренажно-ливневой канализации по ул. Юбилейная
6 500
19
Строительство жилья
728 361
в том числе:
кредитование на строительство и приобретение жилья для работников объектов, построенных в рамках программы "100 школ, 100 больниц"

473 000
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлiмi
473 000
8
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
473 000
Категория
Сомасы (мың теңге)
Класс
Кiшi класс
Атауы
8
Бюджеттік қаражаттары қалдықтарының қалдықтары
310 123,9
1
Бюджет қаражаты қалдықтары
310 123,9
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
310 123,9
Петропавл қалалық мәслихатының 2010 жылғы 7 сәуірдегі
шақырылған 26 кезектен сессиясының № 1 шешiмiне
2-қосымша
Петропавл мәслихатының IV шақырылған 22 сессиясының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 1 шешiмiне
4-қосымша
2010 жылға арналған қалалық бюджеттің бағдарламалары мен бюджеттiк инвестициялық жобаларға бөлiнген бюджеттiк даму бағдарламаларының тiзбесi
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Әкiмшi
Бағдарлама
Атауы
Барлығы
3 418 312
Инвестициялық бағдарламалар
3 418 312
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 381 580
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлiмi
2 932 079
3
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
941 698
оның ішінде:
Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына және (немесе) сатып алуға
234 402
Юбилейная көшесі бойындағы 126 пәтерлік жалгерлік-коммуналдық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
209 104
Юбилейная көшесі бойындағы 90 пәтерлік жалгерлік-коммуналдық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
129 547
Юбилейная көшесі бойындағы 126 пәтерлік жалгерлік-коммуналдық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
174 731
Жуков көшесі бойындағы 80 пәтерлік тұрғын үй құрылысын аяқтау
148 628
Юбилейная к., бойындағы 102 пәтерлі коммуналдық тұрғын үйге техникалық паспорт әзірлеу
1 336
Юбилейная к., бойындағы 102 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысын аяқтау
43 950
4
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
1 185 442
оның ішінде:
Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасына сәйкес инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
1 025 000
инженерлік желілерді қайта жаңарту
131 009
инженерлік-коммуникациялық желілердің құрылысы және тұрғын үйлерді көркейту
20 678
"Орман" тұрғын үй алабының, Юбилейная к-сі, 3"В", 3"Г", 3"Д" инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамыту және көркейту бойынша мемлекеттік актіні және жерге орналастыру жобасын жасау
2 255
Юбилейная көшесі бойындағы дренаждық - нөсерлік канализацияны орнату
6 500
19
Тұрғын үй салу
728 361
оның ішінде:
100 мектеп пен 100 аурухана қызметкерлерінің тұрғын үй құрылысына және сатып алуға кредиттеу

282 828
софинансирование строительства 75-ти квартирного ипотечного жилого дома по ул. Юбилейная
110 696
софинансирование строительства 80-ти квартирного ипотечного жилого дома по ул. Юбилейная
112 738
софинансирование строительства 60-ти квартирного ипотечного жилого дома по ул. Юбилейная
82 860
строительство ипотечного жилья по ул. Юбилейная
139 239
в том числе:
строительство 60-ти квартирного жилого дома по ул. Юбилейная
44 754
строительство 75-ти квартирного жилого дома по ул. Юбилейная
94 485
5
Развитие коммунального хозяйства. За счет средств местного бюджета
5 600
строительство водовода к дачным поселкам
5 600
7
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов. За счет средств местного бюджета
70 978
в том числе:
реконструкция Парка культуры и отдыха
42 978
приобретение и установка скульптурных композиций
20 000
изготовление и установка остановочных павильонов
8 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
449 501
28
Развитие коммунального хозяйства. За счет средств местного бюджета
6 814
в том числе:
изготовление ПСД на реконструкцию и модернизацию коммунальных сетей-ремонт сетей горячего водоснабжения
1 558
изготовление ПСД на реконструкцию кабельных линий, трансформаторных подстанций, находящихся в коммунальной собственности г.Петропавловска
496
изготовление ПСД на реконструкцию сетей уличного освещения, находящихся в коммунальной собственности г.Петропавловска
2 927
изготовление ПСД на реконструкцию электрических сетей и трансформаторных подстанций
1 833
32
Развитие инженерно-
коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
442 687
в том числе:
реконструкция и модернизация коммунальных сетей-ремонт сетей горячего водоснабжения
50 564
строительство сетей водопровода к лесхозу, поселку ОМТС и разъезду 2632 км
71 865
реконструкция сетей уличного освещения, находящихся в коммунальной собственности г.Петропавловска
111 532
реконструкция кабельных линий, трансформаторных подстанций, находящихся в коммунальной собственности г.Петропавловска
17 016
реконструкция электрических сетей
47 272
реконструкция трансформаторных подстанций
56 959
реконструкция сетей уличного освещения, находящихся в коммунальной собственности г.Петропавловска
87 479
13
Прочие
36 732
452
Отдел финансов района (города областного значения)
36 732
14
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
36 732
Приложение 3
к решению 26 сессии городского маслихата IV созыва № 1

282 828
Юбилейная көшесі бойындағы 75 пәтерлік ипотекалық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
110 696
Юбилейная көшесі бойындағы 80 пәтерлік ипотекалық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
112 738
Юбилейная көшесі бойындағы 60 пәтерлік ипотекалық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
82 860
Юбилейная көшесі бойындағы ипотекалық тұрғын үйдің құрылысы
139 239
оның ішінде:
Юбилейная к-сі бойындағы 60 пәтерлік тұрғын үй құрылысы
44 754
Юбилейная к-сі бойындағы 75 пәтерлік тұрғын үй құрылысы
94 485
5
Коммуналдық шаруашылықты дамыту Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
5 600
саяжай кенттеріне су құбырыны салу
5 600
7
Қалалар мен елді мекендерді абаттандыру. Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
70 978
оның ішінде:
мәдениет және демалыс саябағын қайта құру
42 978
скульптуралық композицияларды сатып алу
20 000
аялдама павильондарын әзірлеу және орнату
8 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
449 501
28
Коммуналдық шаруашылығын дамыту Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
6 814
оның ішінде:
коммуналдық желілерді қайта жаңарту және жаңғыртуға, ыстық сумен жабдықтау желілерін жөндеуге ЖСҚ әзірлеу
1 558
Петропавл қаласының коммуналдық меншіктегі кабель желілерін, трансформатор аралық станцияларын қайта жаңартуға ЖСҚ әзірлеу
496
Петропавл қаласының коммуналдық меншіктегі көше жарықтандыру желілерін қайта жаңартуға ЖСҚ әзірлеу
2 927
электр желілерін және трансформаторлық кіші станцияларды қайта құруға ЖСҚ әзірлеу
1 833
32
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-
коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және елді мекендерді көркейту
442 687
оның ішінде:
коммуналдық желілерді қайта жаңарту және жаңғырту, ыстық сумен жабдықтау желілерін жөндеу
50 564
орман шаруашылығына, ОМТС кентіне және 2632 км жол айрығына су құбыры желілерінің құрылысы
71 865
Петропавл қаласының коммуналдық меншіктегі көше жарықтандыру желілерін қайта құру
111 532
Петропавл қаласының коммуналдық меншіктегі кабель желілерін, трансформатор аралық станцияларын қайта құру
17 016
электр желілерін қайта құру
47 272
трансформатор аралық станцияларын қайта құру
56 959
Петропавл қаласының коммуналдық меншіктегі көше жарықтандыру желілерін қайта құру
87 479
13
Басқалар
36 732
452
Экономикалық қызметтерді реттеу
36 732
14
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
36 732

от 7 апреля 2010 года
Приложение 6
к решению 22 сессии городского маслихата IV созыва № 1
от 25 декабря 2009 года
Распределение сумм целевых трансфертов из республиканского бюджета по г.Петропавловску на 2010 год
Функциональная группа
Сумма (тыс.тенге)
Администратор
Программа
Наименование
II.Затраты
2 700 738
4
Образование
379 012
Дошкольное воспитание и обучение
221 996
464
Отдел образования района (города областного значения)
221 996
9
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
221 996
в том числе:
содержание вновь вводимых объектов образования
90 890
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
131 106
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
100 227
464
Отдел образования района (города областного значения)
100 227
3
Общеобразовательное обучение
95 445
в том числе:
создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
5 541
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
49 164
на реализацию государственного образовательного заказа
40 740
5
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных организаций образования района (города областного значения)
4 782
обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования,организаций среднего, технического и профессионального,после среднего образования,институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"
4 782
Прочие услуги в области образования
56 789
464
Отдел образования района (города областного значения)
56 789
11
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
56 789
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
265 206
Социальная помощь
265 206
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
265 206
2
Программа занятости
76 920
103
Расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
76 920
5
Государственная адресная социальная помощь
25 964
13
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
3 289
в том числе:
на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
3 289
16
Государственные пособия на детей до 18 лет
4 682
19
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

Петропавл қалалық мәслихатының 2010 жылғы 7 сәуірдегі
шақырылған 26 кезектен сессиясының № 1 шешiмiне
3-қосымша
Петропавл мәслихатының IV шақырылған 22 сессиясының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 1 шешiмiне
6-қосымша
2010 жылға арналған Петропавл қаласы бойынша республикалық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің сомаларын бөлу
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Әкiмшi
Бағдарлама
Атауы
II.Шығындар
2 700 738
4
Бiлiм беру
379 012
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
221 996
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
221 996
9
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
221 996
оның ішінде:
жаңадан енгізілген білім объектілерін ұстау
90 890
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
131 106
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
100 227
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
100 227
3
Жалпы бiлiм беру
95 445
оның ішінде:
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құру
5 541
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құрал-
жабдықтарымен жарақтандыру
49 164
мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
40 740
5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру ұйымдары үшiн оқулықтармен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
4 782
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта, техникалық және кәсіптік, ортадан кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын «Өзін-өзі тану» пәні бойынша оқу материалдарымен қамтамасыз ету
4 782
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
56 789
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
56 789
11
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
56 789
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
265 206
Әлеуметтiк көмек
265 206
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
265 206
2
Жұмыспен қамту бағдарламасы
76 920
103
Республикалық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферттер есебінен әлеуметтік жұмыс орындары мен жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейту
76 920
5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
25 964
13
Тұрақтылықты тұратын жерi жоқ адамдардың әлеуметтiк бейiмделуi
3 289
оның ішінде:
медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану мөлшерін ұлғайту
3 289
16
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4 682
19
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету

7 956
20
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
146 395
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 657 389
Жилищное хозяйство
1 259 402
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 259 402
3
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
234 402
4
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
1 025 000
Коммунальное хозяйство
397 987
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
397 987
30
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
114 644
в том числе:
текущий ремонт ливневых канализаций по ул. Сатпаева и ул. Интернациональной
31 464
капитальный ремонт теплоснабжения (пр. Московский; ул. Радищева; ул. Матросова; ул. Уральская; ул. Интернациональная 74,76,78; ул. Астана 34,36,38)
51 436
капитальный ремонт электрических сетей
31 744
32
Развитие инженерно-
коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
283 343
в том числе:
реконструкция и модернизация коммунальных сетей - ремонт сетей горячего водоснабжения
50 564
реконструкция сетей уличного освещения, находящихся в коммунальной собственности г.Петропавловска
111 532
реконструкция кабельных линий, трансформаторных подстанций, находящихся в коммунальной собственности г. Петропавловска
17 016,0
реконструкция электрических сетей
47 272
реконструкция трансформаторных подстанций
56 959,0
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
135 880
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
135 880
Капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
135 880
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения

7 956
20
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген,  оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
146 395
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 657 389
Тұрғын үй шаруашылығы
1 259 402
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 259 402
3
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
234 402
4
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
1 025 000
Коммуналдық шаруашылық
397 987
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
397 987
30
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
114 644
оның ішінде:
Сәтпаев к-сі және Интернационал к-сі бойындағы нөсерлі канализацияларды ағымдағы жөндеу
31 464
жылумен жабдықтауды күрделі жөндеу (Московский тұйық к-сі; Радищев к-сі; Матросов к-сі; Уральская к-сі; Интернационал к-сі, 74, 76, 78; Астана к-сі, 34, 36, 38)
51 436
электр желілерін күрделі жөндеу
31 744
32
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және елді-
мекендерді көркейту
283 343
оның ішінде:
коммуналдық желілерді қайта құру және жаңалау, ыстық сумен жабдықтау желілерін жөндеу
50 564
Петропавл қаласының коммуналдық меншіктегі көше жарықтандыру желілерін қайта құру
111 532
Петропавл қаласының коммуналдық меншіктегі кабель желілерін, трансформатор аралық станцияларын қайта құру
17 016,0
электр желілерін қайта құру
47 272
трансформатор аралық станцияларын қайта құру
56 959,0
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
135 880
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
135 880
4
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
135 880
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар әлемін қорғау, жер қатынастары

3 251
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
3 251
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
2 558
4
Материально-техническое оснащение государственных органов
360
11
Проведение противоэпизоотических мероприятий
333
12
Транспорт и коммуникации
260 000
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
260 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
260 000
8
Ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
260 000
Приложение 4
к решению 26 сессии городского маслихата IV созыва № 1
от 7 апреля 2010 года
Приложение 8
к решению 22 сессии городского маслихата IV созыва № 1
от 25 декабря 2009 года
Распределение сумм целевых трансфертов из областного бюджета по  г.Петропавловску на 2010 год
Функциональная группа
Сумма (тыс.тенге)
Администратор
Программа
Наименование
II.Затраты
2 000 314
1
Государственные услуги общего характера
41 256
Финансовая деятельность
41 256
452
Отдел финансов района (города областного значения)
41 256
4
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
41 256
4
Образование
66 312
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
66 312
464
Отдел образования района (города областного значения)
66 312
3
Общеобразовательное обучение
25 995
в том числе:
на капитальный ремонт средней школы № 2
25 571
на обеспечение углем
424
4
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
11 700
6
Дополнительное образование для детей
272
на обеспечение углем
272
11
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
28 345
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
30 971
Социальная помощь
30 971
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
30 971
7
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
18 405
в том числе:
санаторно-курортное лечение участников и инвалидов Великой Отечественной войны и лиц приравненных к ним по льготам и гарантиям
11 880
социальная помощь на приобретение единой одежды участникам и инвалидам Великой Отечественной войны
525
организация службы «Социальное такси» по оказанию бесплатных транспортных услуг инвалидам I-II групп, детям-инвалидам до 18 лет, участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и приравненных к ним лицам
6 000
20
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
12 566
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 780 775
Коммунальное хозяйство
1 780 775
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 112 584
3
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
662010
в том числе:
софинансирование строительства 126-ти квартирного арендно-
коммунального жилого дома по ул. Юбилейная
209104
софинансирование строительства 90-ти квартирного арендно-
коммунального жилья по ул. Юбилейная
129547
софинансирование строительства 126-ти квартирного арендно-
коммунального жилого дома по ул. Юбилейная
174731
завершение строительства 80-квартирного жилого дома по ул. Жукова
148628
4
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
144 280
в том числе:
реконструкция инженерных сетей
131 009
строительство инженерно-
коммуникационных сетей и благоустройство жилых домов
13 271
19
Строительство жилья
306 294
в том числе:
софинансирование строительства 75-ти квартирного ипотечного жилого дома по ул. Юбилейная

3 251
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
3 251
1
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2 558
4
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
360
11
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
333
12
Көлiк және коммуникация
260 000
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
260 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
260 000
8
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала мен елді-
мекендердің көшелерін жөндеу және ұстау
260 000
Петропавл қалалық мәслихатының 2010 жылғы 7 сәуірдегі
шақырылған 26 кезектен сессиясының № 1 шешiмiне
4-қосымша
Петропавл мәслихатының IV шақырылған 22 сессиясының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 1 шешiмiне
8-қосымша
2010 жылға арналған Петропавл қаласы бойынша облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің сомаларын бөлу
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Әкiмшi
Бағдарлама
Атауы
II.Шығындар
2 000 314
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
41 256
Қаржылық қызмет
41 256
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлiмi
41 256
4
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз ету
41 256
4
Білім беру
66 312
Бастауыш, негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беру
66 312
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
66 312
3
Жалпы бiлiм беру
25 995
оның ішінде:
№ 2 орта мектепті орташа жөндеуге
25 571
көмірмен қамтамасыз етуге
424
4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
11 700
6
Балалар үшін қосымша білім беру
272
көмірмен қамтамасыз етуге
272
11
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
28 345
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
30 971
Әлеуметтiк көмек
30 971
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
30 971
7
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмдерi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтiк көмек
18 405
оның ішінде:
ҰОС қатысушылар мен мүгедектеріне, ҰОС қатысушылар мен мүгедектеріне жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген тұлғалардың, соғысқа қатысушыларға жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген өзге де санаттағы тұлғалардың, «Алтын алқа», «Күміс алқа» алқаларымен наградталған немесе бұрын «Батыр әйел-ана» атағын алған, сондай-ақ I және II дәрежедегі «Ана даңқы» ордендерімен наградталған көп балалы аналардың, ҚР ерекше еңбек сіңіргені үшін зейнетақы тағайындалған тұлғалардың, Кеңес одағының ерлері, Социалистік Еңбек ерлері, үш дәрежедегі Даңқ ордендерінің, үш дәрежедегі Еңбек Даңқының кавалерлері, көшіру кезінде ана құрсағындағы болған балаларды қоса алғанда, 1988-1989 жылдардағы Чернобыль АЭС апатының салдарларын жоюға қатысушылар саны тұлғаларының, шеттету аймақтарынан және Қазақстан Республикасына көшірілген тұлғаларының санаторлық-курорттық емделуіне әлеуметтік көмек
11 880
Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне бірыңғай киім сатып алуға әлеуметтiк көмек
525
I-II топтағы мүгедектерге, 18 жасқа дейінгі мүгедек балаларға, Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне және оларға теңестірілген тұлғаларға тегін көліктік қызмет көрсету бойынша "Әлеуметтік такси" қызметін ұйымдастыру
6 000
20
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген,  оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
12 566
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 780 775
Коммуналдық шаруашылық
1 780 775
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлiмi
1 112 584
3
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу
662 010
оның ішінде:
Юбилейная көшесі бойындағы 126 пәтерлік жалгерлік-коммуналдық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
209 104
Юбилейная көшесі бойындағы 90 пәтерлік жалгерлік-коммуналдық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
129 547
Юбилейная көшесі бойындағы 126 пәтерлік жалгерлік-коммуналдық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
174 731
Жуков көшесі бойындағы 80 пәтерлік тұрғын үй құрылысын аяқтау
148 628
4
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
144 280
оның ішінде:
инженерлік желілерді қайта жаңарту
131 009
инженерлік-коммуникациялық желілердің құрылысы және тұрғын үйлерді көркейту
13 271
19
Тұрғын үй құрылысы
306 294
оның ішінде:
Юбилейная көшесі бойындағы 75 пәтерлік ипотекалық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру

110 696
софинансирование строительства 80-ти квартирного ипотечного жилого дома по ул. Юбилейная
112 738
софинансирование строительства 60-ти квартирного ипотечного жилого дома по ул. Юбилейная
82 860
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
668 191
4
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
82 109
12
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
1 474
изготовление ПСД на капитальный ремонт объектов канализации
16
Обеспечение санитарии населенных пунктов
52 000
18
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
13 747
изготовление ПСД на объекты благоустройства
26
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
1 558
изготовление ПСД на капитальный ремонт объектов теплоснабжения
28
Развитие коммунального хозяйства
4 981
в том числе:
изготовление ПСД на реконструкцию и модернизацию коммунальных сетей-ремонт сетей горячего водоснабжения
1 558
изготовление ПСД на реконструкцию кабельных линий,трансформаторных подстанций,находящихся в коммунальной собственности г.Петропавловска
496
изготовление ПСД на реконструкцию сетей уличного освещения, находящихся в коммунальной собственности г.Петропавловска
2 927
30
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
352 978
в том числе:
благоустройство дворовых территорий
9 287
благоустройство оранжереи и зимнего сада ГККП "Кызылжар оранжереясы"
75 305
капитальный ремонт оранжереи и зимнего сада ГККП "Кызылжар оранжереясы"
219 885
благоустройство городского дома культуры
46 522
капитальный ремонт ЛЭП-0.4 кВ для переключения ВЛ-10кВ от вновь вводимых КТП
1 979
32
Развитие инженерно-
коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
159 344
в том числе:
строительство сетей водопровода к лесхозу, поселку ОМТС и разъезду 2632 км
71 865
реконструкция сетей уличного освещения, находящихся в коммунальной собственности г.Петропавловска
87 479
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
20 000
Земельные отношения
20 000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
20 000
4
Организация работ по зонированию земель
20 000
12
Транспорт и коммуникации
48 000
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
48 000

110 696
Юбилейная көшесі бойындағы 80 пәтерлік ипотекалық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
112 738
Юбилейная көшесі бойындағы 60 пәтерлік ипотекалық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
82 860
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
668 191
4
Жеке санаттағы азаматтарды тұрғын үймен қамтамасыз ету
82 109
12
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің жұмыс істеуі
1 474
канализация объектілерін күрделі жөндеуге ЖСҚ әзірлеу
16
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
52 000
18
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
13 747
абаттандыру объектілеріне ЖСҚ әзірлеу
26
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерінің пайдалануын ұйымдастыру
1 558
жылумен жабдықтау объектілерін күрделі жөндеуге ЖСҚ әзірлеу
28
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
4 981
оның ішінде:
коммуналдық желілерді қайта жаңарту және жаңғырту-ыстық сумен жабдықтау желілерін жөндеуге ЖСҚ әзірлеу
1 558
Петропавл қаласының коммуналдық меншігіндегі кабель желілерін, трансформаторлық кіші станцияларды қайта жаңартуға ЖСҚ әзірлеу
496
Петропавл қаласының коммуналдық меншігіндегі көше жарықтандыру желілерін қайта жаңартуға ЖСҚ әзірлеу
2 927
30
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
352 978
оның ішінде:
аула аумақтарын көркейту
9 287
"Қызылжар оранжереясы" МҚКК оранжереясын және қысқы бағын көркейту
75 305
"Қызылжар оранжереясы" МҚКК оранжереясын және қысқы бағын күрделі жөндеу
219 885
қалалық мәдениет үйін көркейту
46 522
жаңадан енгізілген КТП-ден ВЛ-10кВ басқа бағытқа бұру үшін ЛЭП-0,4 кВ күрделі жөндеу
1 979
32
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және елді-мекендерді көркейту
159 344
оның ішінде:
орман шаруашылығына, ОМТС кентіне және 2632 км жол айрығына су құбыры желілерінің құрылысы
71 865
Петропавл қаласының коммуналдық меншігіндегі көше жарықтандыру желілерін қайта жаңарту
87 479
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
20 000
Жер қатынастары
20 000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жер қатынастары бөлімі
20 000
4
Жерді аймақтарға бөлу бойынша жұмысты ұйымдастыру
20 000
12
Көлiк және коммуникация
48 000
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
48 000

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
48 000
8
Ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
40 000
23
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
8 000
13
Прочие
13 000
452
Отдел финансов района (города областного значения)
13 000
14
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
13 000
Приложение 5
к решению 26 сессии городского маслихата IV созыва № 1
от 7 апреля 2010 года
Приложение 9
к решению 22 сессии городского маслихата IV созыва № 1
от 25 декабря 2009 года
Перечень видов социальной помощи, предусмотренной по программе "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов"
№ п/п
Наименование
сумма (тыс.тенге)
1
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны на услуги бань и парикмахерских
1105
2
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны и лицам, приравненным к ним по льготам и гарантиям, на зубопротезирование
5255
3
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны на санаторно-курортное лечение
11880
4
Социальная помощь больным туберкулезом на проезд
2864
5
Социальная помощь больным туберкулезом на питание
1296
6
Социальная помощь Почетным гражданам города Петропавловска
102
7
Социальная помощь студентам из малообеспеченных семей
2800
8
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны на коммунальные услуги, а также лицам которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан
2050
9
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны на коммунальные услуги в размере 4 МРП
22979,7
10
Единовременная социальная помощь врачам и выпускникам медицинских высших учебных заведений, прибывающим на постоянную работу в город Петропавловск в размере 200 тыс.тенге
5000
11
Социальная помощь на приобретение единой одежды участникам и инвалидам Великой Отечественной войны
525
12
Организация службы «Социальное такси» по оказанию бесплатных транспортных услуг инвалидам I-II групп, детям-инвалидам до 18 лет, участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и приравненных к ним лицам
6 000
Итого
61856,7
Приложение 6
к решению 26 сессии городского маслихата IV созыва № 1
от 7 апреля 2010 года
Приложение 10
к решению 22 сессии городского маслихата IV созыва № 1
от 25 декабря 2009 года
Направление свободных остатков городского бюджета, сложившихся на 1 января 2010 года
Функциональная группа
сумма (тыс.тенге)
Администратор
Программа
Наименование
II.Затраты
4
464
6
Дополнительное образование для детей

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
48 000
8
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала мен елді-мекендердің көшелерін жөндеу және ұстау
40 000
23
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8 000
13
Басқалар
13 000
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
13 000
14
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру және ұлғайту
13 000
Петропавл қалалық мәслихатының 2010 жылғы 7 сәуірдегі
шақырылған 26 кезектен сессиясының № 1 шешiмiне
5-қосымша
Петропавл мәслихатының IV шақырылған 22 сессиясының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 1 шешiмiне
9-қосымша
"Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша қарастырылған әлеуметтік көмек түрлерінің тізбесі
№ р/р
Атауы
сома (мың теңге)
1
Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектерге монша мен шаштараз қызметтеріне әлеуметтік көмек
1105
2
Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектерге және жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша оларға теңестірілген тұлғаларға тіс салуға әлеуметтік көмек
5255
3
ҰОС қатысушылар мен мүгедектеріне, ҰОС қатысушылар мен мүгедектеріне жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген тұлғалардың, соғысқа қатысушыларға жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген өзге де санаттағы тұлғалардың, «Алтын алқа», «Күміс алқа» алқаларымен наградталған немесе бұрын «Батыр әйел-ана» атағын алған, сондай-ақ I және II дәрежедегі «Ана даңқы» ордендерімен наградталған көп балалы аналардың, ҚР ерекше еңбек сіңіргені үшін зейнетақы тағайындалған тұлғалардың, Кеңес одағының ерлері, Социалистік Еңбек ерлері, үш дәрежедегі Даңқ ордендерінің, үш дәрежедегі Еңбек Даңқының кавалерлері, көшіру кезінде ана құрсағындағы болған балаларды қоса алғанда, 1988-1989 жылдардағы Чернобыль АЭС апатының салдарларын жоюға қатысушылар саны тұлғаларының, шеттету аймақтарынан және Қазақстан Республикасына көшірілген тұлғаларының санаторлық-курорттық емделуіне әлеуметтік көмек
11880
4
Туберкулезбен ауыратындардың жолақысына әлеуметтік көмек
2864
5
Туберкулезбен ауыратындардың тамақтануына әлеуметтік көмек
1296
6
Петропавл қаласының құрметті азаматтарына әлеуметтік көмек
102
7
Аз қамтамасыз етілген отбасылардағы студенттерге әлеуметтік көмек
2800
8
Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектерге, сондай-ақ Қазақстан Республикасына ерекше еңбек сіңіргені үшін зейнетақы тағайындалған тұлғаларға коммуналдық қызметтерге әлеуметтік көмек
2050
9
Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектерге 4 АЕК мөлшерінде коммуналдық қызметтерге әлеуметтік көмек
22979,7
10
Петропавл қаласына тұрақты жұмысқа келген дәрігерлерге және жоғары медициналық оқу орындарының түлектеріне 200 мың теңге мөлшерінде біржолғы әлеуметтік көмек
5000
11
Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектерге бірыңғай киім сатып алуға әлеуметтік көмек
525
12
I-II топтағы мүгедектерге, 18 жасқа дейінгі мүгедек балаларға, Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектерге және оларға теңестірілген тұлғаларға тегін көліктік қызмет көрсету бойынша «Әлеуметтік такси» қызметін ұйымдастыру
6 000
Жиыны
61856,7
Петропавл қалалық мәслихатының 2010 жылғы 7 сәуірдегі
шақырылған 26 кезектен сессиясының № 1 шешiмiне
6-қосымша
Петропавл мәслихатының IV шақырылған 22 сессиясының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 1 шешiмiне
10-қосымша
2010 жылғы 1 қаңтарға қалыптасқан қалалық бюджеттің, бос қалдықтарын жіберу
Функционалдық топ
сома (мың теңге)
Әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
II.Шығындар
4
464
6
Балалар үшін қосымша білім беру