О внесении изменений и дополнений в решение сессии Аккайынского районного маслихата от 25 декабря 2009 года N 18-1 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 31 марта 2010 года N 20-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккайынского района Северо-Казахстанской области 23 апреля 2010 года N 13-2-114. Утратило силу (письмо Департамента юстиции Северо-Казахстанской области от 2 апреля 2013 года № 04-07/1933)
Сноска. Утратило силу (письмо Департамента юстиции Северо-Казахстанской области от 02.04.2013 № 04-07/1933)
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», сессия районного маслихата РЕШИЛА:
1. Внести в решение сессии Аккайынского районного маслихата от 25 декабря 2009 года № 18-1 «О районном бюджете на 2010-2012 годы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-2-112 от 20 января 2010 года, опубликовано в газете «Колос» № 6 от 11 февраля 2010 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «1 408 768» заменить цифрами «1 475 316»;
цифры «47 002» заменить цифрами «50 002»;
цифры «1 171 164» заменить цифрами «1 234 712»;
в подпункте 2):
цифры «1 408 768» заменить цифрами «1 473 448»;
в подпункте 4):
в первом абзаце цифру «0» заменить цифрами «3 000»;
во втором абзаце цифру «0» заменить цифрами «3 000»
в подпункте 5):
цифры «7 121» заменить цифрами «- 8 253»;
в подпункте 6):
цифры «7 121» заменить цифрами «8 253»;
в пункте 6:
цифры «165 969» заменить цифрами «229 517»;
подпункт 3) изложить в новой редакции;
«3) 11980 тысяч тенге на выплату единовременной материальной помощи к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны»;
подпункт 4) изложить в новой редакции:

"2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Аққайың аудандық мәслихат сессиясының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 18-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық мәслихатының 2010 жылғы 31 наурыздағы N 20-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 23 сәуірде N 13-2-114 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінің 2013 жылғы 2 сәуірдегі № 04-07/1933 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінің 02.04.2013 № 04-07/1933 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 109-бабы 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына аудандық мәслихат сессиясы ШЕШТІ:
1. «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Аққайың аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 18-1 шешіміне, (нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік Тізімінде тіркеу нөмірі № 13-2-112, 2010 жылғы 20 қаңтарда тіркелген, 2010 жылғы 11 ақпанда № 6 «Колос» газетінде жарияланған) келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«1408768» сандары «1475316» сандарына ауыстырылсын;
«47002» сандары «50002» сандарына ауыстырылсын;
«1171164» сандары «1234712» сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«1408768» сандары «1473448» сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшада:
Бірінші азат жолда «0» саны «3000» сандарына ауыстырылсын;
Екінші азат жолда «0» саны «3000» сандарына ауыстырылсын;
5 тармақшада:
«-7121» сандары «-8253» сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшада
«7121» сандары «8253» сандарына ауыстырылсын;
6 тармақта:
«165969» сандары «229517» сандарына ауыстырылсын;
3) тармақша жаңа редакцияда жариялансын:
«3) Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңген үшін» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу -11980 мың теңге»;
4) тармақша жаңа редакцияда жариялансын:

«4) 486 тысяч тенге на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москве и Астане к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне»
подпункт 6) исключить;
в подпункте 11):
цифры «11607» заменить цифрами «12077»;
в подпункте 12):
цифры «7430» заменить цифрами «7457»;
дополнить подпунктом 16), 17), 18) следующего содержания:
«16) 6973 тысячи тенге на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования»;
«17) 4828 тысяч тенге на приобретение угля для учреждений образования»;
«18) 50000 тысяч тенге на реализацию инвестиционного проекта «Развитие и реконструкция разводящих сетей водопровода в селе Токуши»;
в пункте 8:
цифры «4 700» заменить цифрами «416»;
дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
«10-1. Утвердить распределение свободных остатков средств районного бюджета, сложившихся на начало года в сумме 1 132 тысяч тенге, с учетом возврата недоиспользованных целевых трансфертов в сумме 40 тысяч тенге по бюджетным программам, согласно приложению 9»;
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
дополнить приложением 9 к указанному решению согласно приложению 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель                               Секретарь
ХХ сессии IV созыва                        районного маслихата
А. Фильберт                                Б. Билялов
Приложение 1
Аккайынского районного маслихата
от 31 марта 2010 года № 20-1
Приложение 1
Аккайынского районного маслихата
от 25 декабря 2009 года № 18-1
Бюджет Аккайынского района на 2010 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

«4) Тәуелсіз Мемлекеттер достығы елдер бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша Ұлы Отан Соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне жолын қамтамасыз ету және де оларға, онымен бірге алып барғандарына тамақтандыру, тұру, Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Астана, Мәскеу қалаларына мерекелік шараларына қатысу үшін жолының шығындарын төлеуіне - 486 мың теңге»
6) тармақшаны алып тастасын;
11) тармақшада:
«11607» сандары «12077» сандарына ауыстырылсын;
12) тармақшада:
«7430» сандары «7457» сандарына ауыстырылсын;
16) тармақшамен келесі мазмұнда толықтырылсын:
«16) Мектепке дейінгі білім мекемелерінде білім беру мемлекеттік тапсырмасын іске асыруына 6973 мың теңге»;
17) тармақшамен келесі мазмұнда толықтырылсын:
«17) білім беру мекемелеріне көмір сатып алуына - 4828 мың теңге»
18) тармақшамен келесі мазмұнда толықтырылсын:
«18) Тоқшын селосында су құбыры тарату жүйесін қайта және құру» инвестициялық жобасын іске асыруына 50000 мың теңге»;
8 тармақта:
«4700» сандары «416» сандарына ауыстырылсын;
10-1 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
«10-1. Жыл басында қалыптасқан аудандық бюджет қаражатының бос қалдығын тарату соммасы 1132 мың теңге, бюджеттік бағдарлама бойынша осы шешімнің 9-қосымшасына сәйкес толық пайдаланбаған нысаналы трансферттерді қайтару есебімен сомасы 40 мың теңге бекітілсін»;
осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшасына келісілді көрсетілген шешімнің 1 ,4, 5-қосымшалар жана редакцияда жариялансын.
осы шешімнің 4-қосымшасында келісілген көрсетілген шешімнің 9-қосымшасымен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
IV шақырылған ХХ сессияның                 Аудандық
төрағасы                                   мәслихаттың хатшысы
А. Фильберт                                Б. Біләлов
Аудандық мәслихат сессиясының
2010 жылғы 31 наурыздағы
№ 20-1 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихат сессиясының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 18-1 шешіміне 1-қосымша
2010 жылға арналған Аққайың ауданының бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

4. Сальдо по операциям с финансовыми
активами
3 000
Приобретение финансовых активов
3 000
13
Прочие
3 000
452
Отдел финансов района (города
областного значения)
3 000
014
Формирование или увеличение уставного
капитала юридических лиц
3 000
Ка
те
го
рия
Под
кла
сс
Спе
ци
фи
ка
Наименование
Сумма
(тыс.
тенге)
6
Поступления от продажи финансовых
активов государства
0
1
Поступления от продажи финансовых
активов государства
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
-8 253
6. Финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета
8 253
7
Поступление займов
7 121
2
Договора займа
7 121
03
Займы, получаемые местными
исполнительными органами
7 121
8
Используемые остатки бюджетных
средств
1 132
1
Свободные остатки бюджетных средств
1 132
01
Свободные остатки бюджетных средств
1 132
Приложение 2
Аккайынского районного маслихата
от 31 марта 2010 года № 20-1
Приложение 5
Аккайынского районного маслихата
от 25 декабря 2009 года № 18-1
Объемы финансирования на 2010 год по  аппаратам акимов сельских округов
п/п
Наименование
администратора
Программа
001.000.
"Услуги по
обеспечению
деятельнос
ти акима
района в
городе, го
рода район
ного значе
ния, посел
ка, аула
(села),
аульного
(сельского)
округа"
Целевые
трансферты
Программа
001.000.
"Услуги по
обеспечению
деятельности
акима района
в городе, го
рода район
ного значе
ния, посел
ка, аула (се
ла), аульно
го (сельско
го) округа"
Про
грамма
023.
000
"Мате
риаль
но-тех
ничес
кое ос
наще
ние го
сударст
венных
органов"
1
2
3
4
5
1
Аппарат акима
Аралагашского сельского
округа

4. Қаржыландыру активтермен операция
бойынша сальдо
3 000
13
Басқалар
3 000
452
Ауданның (облыстық маңызы бар
қаланың) қаржы бөлімі
3 000
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын
қалыптастыру немесе ұлғайту
3 000
санаты
сомасы
(мың
теңге)
кіші сыныбы
ерекшелігі
Атауы
6
Мемлекеттік қаржылық активтерін
сатудан түскен түсім
0
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан
түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
-8 253
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитті пайдалану)
8 253
7
Қарыздар түсімі
7 121
2
Қарыз алу келісім-шарттары
7 121
03
Ауданның (облыстық маңызы бар
қаланың) жергілікті атқарушы органы
алатын қарыздар
7 121
8
Бюджет қаражаты қалдықтарының
қозғалысы
1 132
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
1 132
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
1 132
Аудандық мәслихат сессиясының
2010 жылғы 31 наурыздағы
№ 20-1 шешіміне 2-қосымша
Аудандық мәслихат сессиясының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 18-1 шешіміне 5-қосымша
2010 жылға арналған селолық округ әкімі аппараттары бойынша  қаржыландыру көлемі
Әкімшіліктін атауы
"Қаладағы
аудан, ау
дандық ма
ңызы бар
қаланың,
кент, ауыл
(село),
ауылдық
(селолық)
округ
әкімінің
қызметін
қамтамасыз
ету жөнін
дегі қыз
меттер"
001.000 бағдарлама
Нысаналы
трансферт
тер "Қалада
ғы аудан,
аудандық
маңызы бар
қаланың,
кент, ауыл
(село),
ауылдық
(селолық)
округ
әкімінің
қызметін
қамтамасыз
ету жөнін
дегі қызмет
тер" 001.
000 бағдар
лама
"Мемле
кеттік
органдар
ды мате
риалдық-
техника
лық жа
рақтанды
ру" 023.
000 бағ
дарлама
1
2
3
4
5
1
Аралағаш селолық округі
әкімінің аппараты
5428