О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2009 года N 15-1 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата района Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 31 марта 2010 года N 17-1. Зарегистрировано Управлением юстиции района Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области 26 апреля 2010 года N 13-5-107. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 22 января 2013 года N 01-34/08)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 22.01.2013 N 01-34/08)
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 24 декабря 2009 года № 15-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-5-106 от 21 января 2010 года, опубликовано в газетах «Есіл Өңірі» № 6 от 8 февраля 2010 года, «Новости Приишимья» № 6 от 8 февраля 2010 года), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «2 701 751» заменить цифрами «2 792 561,1»,
цифры «557 938» заменить цифрами «582 883»,
цифры «2 890» заменить цифрами «3 390»,
цифры «5 140» заменить цифрами «8 750,1»,
цифры «2 123 490» заменить цифрами «2 197 538»,
строку «поступление займов - 12 293» исключить;
подпункте 2)
цифры «2 688 677» заменить цифрами «2 810 942»;
подпункте 3)
цифры «12 293» заменить цифрами «7121»;
подпункте 4)
цифры «781» заменить цифрами «2 981»;
подпункте 5)
цифру «-12 293» заменить цифрами «-28 482,9»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 28 482,9;
поступление займов - 12 293;
используемые остатки бюджетных средств - 16 189,9».
в пункте 5:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«2) 17 002 тысяч тенге - на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним; военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 г.г.» или медалью «За победу над Японией», лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны» к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне»;
подпункт 3) изложить в следующей редакции:

"2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2009 жылғы 24 желтоқсандағы N 18-1 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов аудандық мәслихатының 2010 жылғы 31 наурыздағы N 17-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 26 сәуірде N 13-5-107 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 22 қаңтардағы N 01-34/08 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 22.01.2013 N 01-34/08 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 109-бабы 5-тармағына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 15-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-5-106 2010 жылғы 21 қаңтарда тіркелген, «Есіл өңірі» газетінің 2010 жылғы 8 ақпандағы № 6, «Новости Приишимья» газетінің 2010 жылғы 8 ақпандағы № 6), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгiзу:
1 тармақта:
1) тармақшасында
«2 701 751» саны «2 792 561,1» санына ауыстырылсын,
«557 938» саны «582 883» санына ауыстырылсын,
«2 890» саны «3 390» санына ауыстырылсын,
«5 140» саны «8 750,1» санына ауыстырылсын,
«2 123 490» саны «2 197 538» санына ауыстырылсын,
«12 293 – қарыздардың түсімі» жолы алынып тасталсын;
2) тармақшасында
«2 688 677» саны «2 810 942» санына ауыстырылсын;
3) тармақшасында
«12 293» саны «7 121» санына ауыстырылсын;
4) тармақшасында
«781» саны «2 981» санына ауыстырылсын;
5) тармақшасында
«-12 293» саны «-28 482,9» санына ауыстырылсын;
6) тармақшаны келесі редакцияда баяндау:
«12 293» саны «28 482,9» санына ауыстырылсын;
«6) бюджеттің дефицитті қаржыландыруы (профицитті пайдалану) -28482,9;
қарыздардың түсімі – 12 293;
қолданылатын бюджеттік қаражат қалдығы – 16 189,9»;
5 тармақта:
2) тармақшаны келесі редакцияда баяндау:
«2) Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу- 17 002 мың теңге»;
3) тармақшаны келесі редакцияда баяндау:

«3) 990 тысяч тенге - на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне»;
в пункте 8:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«1 080 тысяч тенге – на санаторно-курортное лечение участников и инвалидов Великой Отечественной войны, лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам ВОВ, другим категориям лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам войны, многодетных матерей, награжденных подвесками «Алтын алқа», «Күміс алқа» или получивших ранее звание «Мать-героиня», а также награжденных орденами «Материнская слава» I и II степени, лиц, которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан, Герои Советского Союза, Герои Социалистического Труда, кавалеров орденов Славы трех степеней, Трудовой Славы трех степеней, лиц из числа участников ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС в 1988-1989 годах, эвакуированных (самостоятельно выехавших) из зон отчуждения и отселения в Республику Казахстан, включая детей, которые на день эвакуации находились во внутриутробном состоянии»;
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
«75 тысяч тенге - на приобретение единой одежды (участие делегации ветеранов Великой Отечественной войны области в парадах г.Астаны и г.Москвы)»;
дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
«8-1. Учесть в районном бюджете на 2010 год бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджет района в сумме 1 469 375 тысяч тенге»;
в пункте 10:
цифры «123 998» заменить цифрами «62 113»;
в пункте 13 текста решения исключить слово «здравоохранения»;
дополнить пунктом 14-1 следующего содержания:
«14-1. Предусмотреть в районном бюджете расходы за счет свободных остатков, сложившихся на начало финансового года, в сумме 16 189,9 тысяч тенге, в том числе на возврат целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных в 2009 году, в сумме 16,6 тысяч тенге согласно приложению 7»;
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1, 2;
дополнить приложением 7 согласно приложению 3 к настоящему решению.

«3) Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету - 990 мың теңге»;
8-тармақта:
1) тармақшаны келесі редакцияда баяндау:
«1) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ мәртебесі «Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысының қатысушылар мен мүгедектеріне теңестірілген адамдар, «Алтын алқамен», «Күміс алқамен» марапатталған немесе бұрын «Ардақты ана» атағын алған, сондай-ақ І және ІІ дәрежелі «Ана даңқы» ордендерімен марапатталған көп балалы аналар, Қазақстан Республикасына сіңірген ерекше еңбегі үшін зейнетақы тағайындалған адамдар, Кеңес Одағының Батырлары, Социалистік Еңбек Ерлері, үш дәрежелі Даңқ, үш дәрежелі Еңбек Даңқы ордендерінің иегерлері, 1988-1989 жылдардағы Чернобыль АЭС-дағы апаттың зардаптарын жоюға қатысушылардың, қоныс аудару күнінде құрсақта болған балаларды қоса алғанда, оқшаулау және көшіру аймағынан қоныс аударылғандардың (өз еркімен кеткендердің) және Қазақстан Республикасына қоныстанғандардың қатарындағы адамдарға санаториялық-курорттық емдеуге – 1080 мың теңге»;
3) тармақшаны келесі редакцияда баяндау:
«Ұлы Отан соғысының ардагерлері делегациясы Астана және Мәскеу қалаларындағы парадтарға қатысу үшін киім сатып алуға – 75 мың теңге»;
8-1 тармағымен келесі мазмұнда толықтыру:
«8-1. 2010 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін 1 469 375 мың теңге сомасында бюджеттік субвенцияны есепке алу»;
10 тармақта:
«123 998» саны «62 113» санына ауыстырылсын;
шешімнің 13-тармағында «денсаулық сақтау» сөзін алып тастау;
14-1 тармағымен келесі мазмұнда толықтыру:
«14-1. Аудандық бюджеттегі қаржы жылының басында бос қалдықтар арқылы қалыптасқан шығындарды ескеру, 16 189,9 мың теңге сомасында, соның ішінде 2009 жылы пайдаланылмаған республикалық және облыстық бюджеттерден нысаналы трансферттерді қайтару 16,6 мың теңге сомасында 7 қосымшаға сәйкес»;
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары жаңа редакцияда 1, 2-қосымшаларға сәйкес баяндалсын;
Нақты шешімге 3-қосымшаға сәйкес 7-қосымшамен толықтыру.