Об установлении единой ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории района Шал акына
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 29 апреля 2010 года N 25/4. Зарегистрировано Управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанской области 1 июня 2010 года N 13-14-102. Утратило силу решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 30 марта 2018 года № 23/5
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 30.03.2018 № 23/5 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 99–IV "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единую ставку фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории района Шал акына согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель XXV сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
Т. Охоба Н. Дятлов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Государственного
учреждения "Налогового управление
по району Шал акына"
Налогового департамента по
Северо-Казахстанской области
Е.С. Абдуалиев
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан

Шал ақын ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілерге тіркелген салықтың бірыңғай төлемақыларын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2010 жылғы 29 сәуірдегі N 25/4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 1 маусымда N 13-14-102 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 23/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 30.03.2018 № 23/5 (бірінші ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Бюджетке төленетін салықтар және басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99–IV Кодексінің 422-бабы 2-тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Шал ақын ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілерге тіркелген салықтың бірыңғай төлемақылары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім бірінші ресми жарияланғаннан күннен күнтізбелік он күн өткен соң іске енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың Аудандық мәслихаттың
XХV сессиясының төрағасы хатшысы
Т. Охоба Н. Дятлов
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасының Қаржы
Министрлігі Салық комитетінің
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша
Салық Департаментінің "Шал ақын
ауданы Бойынша салық басқармасы"
Мемлекеттік мекемесінің бастығы
Е.С. Әбдуәлиев