О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына от 25 декабря 2009 года N 20/1 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 3 ноября 2010 года N 31/1. Зарегистрировано Управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанской области 7 декабря 2010 года N 13-14-118. Утратило силу - решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 28 февраля 2011 года N 34/4
Сноска. Утратило силу - решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 28.02.2011 N 34/4
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына от 25 декабря 2009 года № 20/1 «О районном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13-14-95 от 01 февраля 2010 года, опубликовано в районной газете «Парыз» от 19 февраля 2010 года № 8 и районной газете «Новатор» от 12 февраля 2010 года № 8) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «1704307» заменить цифрами «1780117,9»;
цифры «195996» заменить цифрами «193500»;
цифры «912» заменить цифрами «3299»;
цифры «13106» заменить цифрами «13215»;
цифры «1494293» заменить цифрами «1570103,9»;
подпункте 2)
цифры «1670463,1» заменить цифрами «1746274»;
приложения 1, 4, 7, 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4 к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель ХХХI сессии                   Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
И. Байзаков                                Н. Дятлов
Приложение № 1
к решению XXXI сессии маслихата района Шал акына
от 3 ноября 2010 года № 31/1
Приложение № 1
к решению XX сессии маслихата района Шал акына
от 25 декабря 2009 года № 20/1
Бюджет района Шал акына на 2010 год
Кате
гор
ия
кла
сс
под
кла
сс
Наименование
Сумма
тыс.тенге
1
2
3
А
Б
1) Доходы

"2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 20/1 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2010 жылғы 3 қарашадағы N 31/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 7 желтоқсанда N 13-14-118 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 ақпандағы N 34/4 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2011.02.28 N 34/4 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» Шал ақын ауданы мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 20/1 шешіміне (2010 жылғы 1 ақпанда 13-14-95 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2010 жылғы 19 ақпандағы № 8 аудандық «Парыз» газетінде және 2010 жылғы 12 ақпандағы № 8 аудандық «Новатор» газетінде жарияланған) келесі өзгертулер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада
«1704307» сандары «1780117,9» сандарымен ауыстырылсын;
«195996» сандары «193500» сандарымен ауыстырылсын;
«912» сандары «3299» сандарымен ауыстырылсын;
«13106» сандары «13215» сандарымен ауыстырылсын;
«1494293» сандары «1570103,9» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
«1670463,1» сандары «1746274» сандарымен ауыстырылсын;
осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 9 қосымшалары жаңа басылымда басылсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихаттың
ХХХІ сессиясының төрағасы                  хатшысы
Қ. Байзақов                                Н. Дятлов
Шал ақын ауданы мәслихатының 2010 жылғы 3 қарашадағы
ХХХІ сессиясының № 31/1 шешіміне
1-қосымша
Шал ақын ауданы мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы
ХХ сессиясының № 20/1 шешіміне
1-қосымша
2010 жылға Шал ақын аудандық бюджет
Са
на
ты
Сы
ны
бы
кi сы
ны
бы
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
3
А
Б
I. Кірістер