Об организации и обеспечении приписки граждан к призывному участку отдела по делам обороны района Шал акына
Решение акима района Шал акына Северо-Казахстанской области от 3 декабря 2010 года N 19. Зарегистрировано Управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанской области 24 декабря 2010 года N 13-14-120. Утратило силу - решением акима района Шал акына Северо-Казахстанской области от 7 октября 2011 года N 22
Сноска. Утратило силу - решением акима района Шал акына Северо-Казахстанской области от 07.10.2011 N 22
В соответствии с пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 74 «О воинской обязанности и воинской службе», аким района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить в январе–марте 2011 года приписку граждан Республики Казахстан мужского пола, 1994 года рождения, которым в год приписки исполняется 17 лет, а также старших возрастов, ранее не прошедших приписку к призывному участку.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима по социальным вопросам.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким района                                А. Амрин

Шал ақын ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру комиссиясына азаматтарды қосып жазуды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің 2010 жылғы 3 желтоқсандағы N 19 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 24 желтоқсанда N 13-14-120 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің 2011 жылғы 7 қазандағы N 22 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімінің 2011.10.07 N 22 Шешімімен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 33-бабы 2-тармағына, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 74 Заңының 17-бабы 3-тармағына сәйкес, аудан әкімі ШЕШТІ:
1. 2011 жылғы қаңтар-наурыз айларында 1994 жылғы, тізілімге алғанда 17 жасқа толатын және жастары үлкен, бұрын шақыру учаскесінде тіркеуден өткізілмеген Қазақстан Республикасының ер азаматтарын шақыру ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау әкімнің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Әмрин