О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2009 года N 23/248-IV "Об областном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области N 34/346-IV от 26 октября 2010 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 28 октября 2010 года за N 2040. Утратило силу - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 5 января 2011 года N 02-1
Сноска. Утратило силу - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 05.01.2011 N 02-1.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2009 года № 23/248-IV «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2018, опубликовано 23 декабря 2009 года в газете «Южный Казахстан» № 153) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить областной бюджет Южно-Казахстанской области на 2010-2012 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 219 446 328 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12 869 430 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 459 219 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 206 117 679 тысяч тенге;
2) затраты – 217 827 114 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 254 846 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 6 824 131 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 569 285 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 109 200 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 3 109 200 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 6 744 832 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 6 744 832.»;
в части первой пункта 5:
цифры «264 985» заменить цифрами «279 913»;
цифры «736 271» заменить цифрами «1 791 499»;
цифры «260 427» заменить цифрами «260 333»;
цифры «17 770» заменить цифрами «13 514»;
цифры «24 185» заменить цифрами «66 367»;
абзац двенадцатый изложить в следующей редакции:
«на выплату государственной адресной социальной помощи и на выплату государственных пособий на детей до 18 лет»;
в части первой пункта 6 цифры «1 163 025» заменить цифрами «1 273 025»;
в части первой пункта 7:

"2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы N 23/248-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 26 қазандағы N 34/346-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2010 жылғы 28 қазанда N 2040 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 5 қаңтардағы N 02-1 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011.01.05 N 02-1 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 23/248-IV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2018 –нөмірімен тіркелген, "Оңтүстік Қазақстан" газетінің 194-нөмірінде 2009 жылғы 24 желтоқсанда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Оңтүстік Қазақстан облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2010 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 219 446 328 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 12 869 430 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 459 219 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 206 117 679 мың теңге;
2) шығындар – 217 827 114 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 5 254 846 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 6 824 131 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 569 285 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 3 109 200 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 3 109 200 мың теңге;
5) бюджет дефициті – - 6 744 832 мың теңге;
6) бюджет дефицитін қаржыландыру – 6 744 832 мың теңге.";
5-тармақтың бірінші бөлігінде:
«264 985» цифрлар «279 913» цифрларымен ауыстырылсын;
«736 271» цифрлар «1 791 499» цифрларымен ауыстырылсын;
«260 427» цифрлар «260 333» цифрларымен ауыстырылсын;
«17 770» цифрлар «13 514» цифрларымен ауыстырылсын;
«24 185» цифрлар «66 367» цифрларымен ауыстырылсын;
он екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«мемлекеттік әлеуметтік атаулы көмек беруге және 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге»;
6-тармақтың бірінші бөлігінде «1 163 025» цифрлар «1 273 025» цифрларымен ауыстырылсын;
7-тармақтың бірінші бөлігінде:

цифры «18 457 084» заменить цифрами «18 781 073»;
цифры «3 349 084» заменить цифрами «4 097 795»;
дополнить абзацем десятым следующего содержания:
«на развитие объектов спорта – 300 000 тысяч тенге.»;
дополнить пунктом 7-4 следующего содержания:
«7-4. Учесть, что в областном бюджете на 2010 год предусмотрено кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на обеспечение занятости участников Программы «Нұрлы көш» на 2009-2011 годы в области развития тепличного хозяйства – 850 598 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.»;
в пункте 8 цифры «170 000» заменить цифрами «237 415».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

«18 457 084» цифрлар «18 781 073» цифрларымен ауыстырылсын;
«3 349 084» цифрлар «4 097 795» цифрларымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы оныншы абзацпен толықтырылсын:
«спорт нысандарын дамытуға - 300 000 мың теңге.»;
мынадай мазмұндағы 7-4 тармақпен толықтырылсын:
«7-4. 2010 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 2009-2011 жылдары «Нұрлы көш» бағдарламасына қатысушыларды жұмыспен қамтамасыз ету мақсатында жылыжай шаруашылығын дамытуға несие беруге – 850 958 мың теңге қарастырылсын.
Көрсетілген сомаларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.»;
8-тармақта «170 000» цифрлар «237 415» цифрларымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

5 377 716
002
Организация работы медвытрезвителей и подразделений полиции, организующих работу медвытрезвителей
21 285
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
2 700
011
Материально-техническое оснащение государственных органов
282 456
012
Организация временной изоляции, адаптации и реабилитации несовершеннолетних
43 107
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
78 217
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
20 337
016
Проведение операции «Мак»
2 379
018
Обеспечение охраны общественного порядка во время проведений мероприятий международного значения за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
1 401
271
Управление строительства области
19 000
003
Развитие объектов органов внутренних дел
19 000
04
Образование
38 178 436
1
Дошкольное воспитание и обучение
810 238
261
Управление образования области
810 238
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
810 238
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
8 227 887
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 913 116
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 663 639
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
249 477
261
Управление образования области
6 314 771
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 449 801
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1 940 244
018
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
1 791 499
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
872 894
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
260 333
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
4 979 486
253
Управление здравоохранения области
432 741
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
298 307
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования

5 377 716
002
Медициналық айықтырғыштардың және медициналық айықтырғыштардың жұмысын ұйымдастыратын полиция бөлімшелерінің жұмысын ұйымдастыру
21 285
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
2 700
011
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
282 456
012
Кәмелетке толмағандарды уақытша оқшаулау, бейімдеуді және оңалтуды ұйымдастыру
43 107
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
78 217
014
Әкімшілік тәртіппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
20 337
016
«Мак» операциясын өткізу
2 379
018
Қоғамдық тәртiптi сақтау және қауiпсiздiктi қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 401
271
Облыстың құрылыс басқармасы
19 000
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
19 000
04
Бiлiм беру
38 178 436
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
810 238
261
Облыстың білім басқармасы
810 238
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
810 238
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
8 227 887
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 913 116
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 663 639
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
249 477
261
Облыстың білім басқармасы
6 314 771
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 449 801
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
1 940 244
018
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 791 499
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
872 894
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
260 333
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
4 979 486
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
432 741
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
298 307
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету

134 434
261
Управление образования области
4 546 745
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
4 546 745
5
Переподготовка и повышения квалификации специалистов
1 263 381
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
39 324
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
39 324
253
Управление здравоохранения области
129 202
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
128 250
060
Подготовка и переподготовка кадров
952
261
Управление образования области
1 094 855
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
189 027
060
Подготовка и переподготовка кадров
905 828
9
Прочие услуги в области образования
22 897 444
253
Управление здравоохранения области
21 317
035
Материально-техническое оснащение государственных организаций образования системы здравоохранения
21 317
261
Управление образования области
3 630 104
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
68 159
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
456 280
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
33 593
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
100 661
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
261 050
016
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
720 246
017
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
122 304
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
234 033
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
73 240
014
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 735
022
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету «Самопознание»

134 434
261
Облыстың білім басқармасы
4 546 745
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
4 546 745
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
1 263 381
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
39 324
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
39 324
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
129 202
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
128 250
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
952
261
Облыстың білім басқармасы
1 094 855
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
189 027
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
905 828
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
22 897 444
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
21 317
035
Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыру
21 317
261
Облыстың білім басқармасы
3 630 104
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 159
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
456 280
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
33 593
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
100 661
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
261 050
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
720 246
017
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
122 304
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
234 033
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
73 240
014
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 735
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өзін-өзі тану» пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер

615 605
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
615 605
271
Управление строительства области
204 300
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
204 300
2
Социальная помощь
3 391 013
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 391 013
003
Социальная поддержка инвалидов
156 736
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
1 056 000
029
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
13 514
031
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
430 458
032
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
262 867
035
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи

615 605
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
615 605
271
Облыстың құрылыс басқармасы
204 300
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
204 300
2
Әлеуметтiк көмек
3 391 013
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 391 013
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
156 736
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер
1 056 000
029
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге берілетін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 514
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
430 458
032
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
262 867
035
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге атаулы әлеуметтік мемлекеттік көмек көрсетуді төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер

136 746
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
1 334 692
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
601 238
256
Управление координации занятости и социальных программ области
601 238
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
88 739
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
74 793
008
Материально-техническое оснащение государственных органов
542
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
37 063
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
14 916
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
385 185
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
18 639 813
1
Жилищное хозяйство
4 906 700
271
Управление строительства области
4 906 700
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
527 000
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 379 700
2
Коммунальное хозяйство
13 733 113
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
3 158 368
007
Ремонт водохозяйственных сооружений и особо охраняемых природных территорий в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
3 158 368
271
Управление строительства области
39 609
049
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
39 609
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
10 535 136
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
68 541
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 368
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения

136 746
036
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге табысы 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
1 334 692
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
601 238
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
601 238
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
88 739
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
74 793
008
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
542
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
37 063
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14 916
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
385 185
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
18 639 813
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4 906 700
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 906 700
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
527 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4 379 700
2
Коммуналдық шаруашылық
13 733 113
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
3 158 368
007
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде су шаруашылығы құрылыстары және ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды жөндеу
3 158 368
271
Облыстың құрылыс басқармасы
39 609
049
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және елді мекендерді көркейту
39 609
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
10 535 136
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 541
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 368
010
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер

4 097 795
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
737 400
017
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1 301 747
018
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения)на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
14 584
021
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
4 155 066
022
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
17 520
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
141 115
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
5 673 091
1
Деятельность в области культуры
2 005 282
262
Управление культуры области
1 038 280
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
31 176
003
Поддержка культурно-досуговой работы
125 604
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
205 287
007
Поддержка театрального и музыкального искусства
675 999
012
Материально-техническое оснащение государственных органов
214
271
Управление строительства области
967 002
016
Развитие объектов культуры
967 002
2
Спорт
2 400 352
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 614 231
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма, физической культуры и спорта
36 696
011
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 540
003
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
50 184
004
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях
1 525 811
271
Управление строительства области
786 121
017
Развитие объектов спорта

4 097 795
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
737 400
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 301 747
018
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14 584
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 155 066
022
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 520
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
141 115
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
5 673 091
1
Мәдениет саласындағы қызмет
2 005 282
262
Облыстың мәдениет басқармасы
1 038 280
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 176
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
125 604
005
Тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және оған қол жетімді болуын қамтамасыз ету
205 287
007
Театр және музыка өнерін қолдау
675 999
012
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
214
271
Облыстың құрылыс басқармасы
967 002
016
Мәдениет объектілерін дамыту
967 002
2
Спорт
2 400 352
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 614 231
001
Жергілікті деңгейде туризм, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 696
011
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 540
003
Облыстық деңгейінде спорт жарыстарын өткізу
50 184
004
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша облыстық құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы
1 525 811
271
Облыстың құрылыс басқармасы
786 121
017
Спорт объектілерін дамыту

330 272
014
Материально-техническое оснащение государственных органов
2 484
6
Земельные отношения
29 029
251
Управление земельных отношений области
29 029
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
29 029
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
2 040 449
255
Управление сельского хозяйства области
1 760 536
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
386 931
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
25 550
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
1 132 196
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
197 518
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
18 341
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
279 913
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
170 075
010
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
109 838
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
496 178
1
Промышленность
316 270
265
Управление предпринимательства и промышленности области
316 270
012
Развитие инфраструктуры специальной экономической зоны "Онтустик"
316 270
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
179 908
267
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
65 319
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
64 914
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
405
271
Управление строительства области
63 668
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
61 394
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
2 274
272
Управление архитектуры и градостроительства области
50 921
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне

330 272
014
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
2 484
6
Жер қатынастары
29 029
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
29 029
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 029
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
2 040 449
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1 760 536
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
386 931
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі іс-шараларды өткізу
25 550
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 132 196
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
197 518
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
18 341
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
279 913
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
170 075
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
109 838
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
496 178
1
Өнеркәсіп
316 270
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
316 270
012
Оңтүстік арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын дамыту
316 270
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
179 908
267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
65 319
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 914
04
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
405
271
Облыстың құрылыс басқармасы
63 668
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61 394
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
2 274
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
50 921
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

49 024
005
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 897
12
Транспорт и коммуникации
11 649 679
1
Автомобильный транспорт
3 794 203
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 794 203
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
3 469 580
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
150 000
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
174 623
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
7 855 476
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 855 476
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
50 905
002
Развитие транспортной инфраструктуры
2 348 262
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
94 694
006
Создание информационных систем
171 000
015
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1 394 373
016
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1 922 871
012
Материально-техническое оснащение государственных органов
779
013
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1 730 897
014
Строительство и реконструкция автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
141 695
13
Прочие
2 498 463
1
Регулирование экономической деятельности
67 317
265
Управление предпринимательства и промышленности области
67 317
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
64 467
003
Материально-техническое оснащение государственных органов
2 850
9
Прочие
2 431 146
257
Управление финансов области

49 024
005
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 897
12
Көлiк және коммуникациялар
11 649 679
1
Автомобиль көлiгi
3 794 203
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 794 203
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3 469 580
007
Көлік инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
150 000
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
174 623
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
7 855 476
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 855 476
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 905
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
2 348 262
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
94 694
006
Ақпараттық жүйелер құру
171 000
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 394 373
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 922 871
012
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
779
013
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
1 730 897
014
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдардың қала және елді-мекендер көшелерін салу және қайта құру елді-мекендердің көшелері өткізу
141 695
13
Басқалар
2 498 463
1
Экономикалық қызметтерді реттеу
67 317
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
67 317
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 467
003
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
2 850
9
Басқалар
2 431 146
257
Облыстың қаржы басқармасы