О внесении изменений в решение городского маслихата от 24 декабря 2009 года N 28/261-4с "О бюджете города Шымкент на 2010-2012 годы"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 23 августа 2010 года N 38/346-4с. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 27 августа 2010 года N 14-1-117. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 4 апреля 2011 года N 1-85
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 04.04.2011 N 1-85.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 августа 2010 года № 32/323-IV «О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2009 года № 23/248-IV «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2036 городской маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение городского маслихата от 24 декабря 2009 года № 28/261-4с «О бюджете города Шымкент на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-103, опубликовано 8 января 2010 года в газете «Панорама Шымкента» № 1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «33 553 041» заменить цифрами «34 205 247»;
цифры «15 239 993» заменить цифрами «15 630 130»;
цифры «185 025» заменить цифрами «198 788»;
цифры «2 874 110» заменить цифрами «3 380 210»;
цифры «15 253 913» заменить цифрами «14 996 119»;
в подпункте 2):
цифры «38 835 371» заменить цифрами «39 534 359»;
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
«сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов - 0»;
в пункте 2:
цифры «130 000» заменить цифрами «120 000»;
в пункте 3:
в абзаце первом цифры «13 379» заменить цифрами «13 568»;
в абзаце втором цифры «17 688» заменить цифрами «17 672»;
в абзаце третьем цифры «140 250» заменить цифрами «136 519»;
в пункте 4:
цифры «98 849» заменить цифрами» «91 910»;
в пункте 5:

"2010-2012 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 24 желтоқсандағы N 28/261-4с шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 тамыздағы N 38/346-4с шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 27 тамызда N 14-1-117 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қалалық мәслихатының 2011 жылғы 4 сәуірдегі N 1-85 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қалалық мәслихатының 2011.04.04 N 1-85 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 тамыздағы № 32/323-IV "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 23/248-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы" нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2036 тіркелген шешіміне сәйкес қалалық мәслихат ШЕШЕМІЗ:
1. "2010-2012 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 28/261-4с (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 14-1-103 тіркелген, 2010 жылдың 8 қаңтарында "Шымкент келбеті" № 1 газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
«33 553 041» деген сандар «34 205 247» деген сандармен ауыстырылсын;
«15 239 993» деген сандар «15 630 130» деген сандармен ауыстырылсын;
«185 025» деген сандар «198 788» деген сандармен ауыстырылсын;
«2 874 110» деген сандар «3 380 210» деген сандармен ауыстырылсын;
«15 253 913» деген сандар «14 996 119» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«38 835 371» деген сандар «39 534 359» деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақша төмендегі редакцияда жазылсын:
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
2-тармақта:
«130 000» деген сандар «120 000» деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақта:
бірінші абзацтағы «13 379» деген сандар «13 568» деген сандармен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы «17 688» деген сандар «17 672» деген сандармен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы «140 250» деген сандар «136 519» деген сандармен ауыстырылсын;
4-тармақта:
«98 849» деген сандар «91 910» деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақта:

в абзаце девятом цифры «961 827» заменить цифрами «944 285»;
в абзаце десятом цифры «73 216» заменить цифрами «72 400»;
приложения 1, 2, 3, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии городского маслихата   М. Битемиров
Секретарь городского маслихата             Ж. Махашов
Приложение 1
к решению Шымкентского городского маслихата
от 23 августа 2010 года № 38/346-4с
Приложение 1
к решению Шымкентского городского маслихата
от 24 декабря 2009 года № 28/261-4с
Бюджет города Шымкент на 2010 год
Категория
Сумма, тыс. тенге
Класс
Наименование
Подкласс
1
2
3
І. ДОХОДЫ

екінші абзацтағы «961 827» деген сандар «944 285» деген сандармен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы «73 216» деген сандар «72 400» деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      М. Битеміров
Қалалық мәслихат хатшысы                   Ж. Махашов
Шымкент қалалық мәслихатының
2010 жылғы 23 тамыздағы
№ 38/346-4с шешіміне 1 қосымша
Шымкент қалалық мәслихатының
2009 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 28/261-4с шешіміне 1 қосымша
2010 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
І. КІРІСТЕР

2 197 496
2
Начальное, основное, среднее и общее среднее образование
8 352 848
464
Отдел образования района (города областного значения)
8 352 848
003
Общеобразовательное обучение
7 993 222
006
Дополнительное образование для детей
359 626
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
78 560
464
Отдел образования района (города областного значения)
78 560
018
Организация профессионального обучения
78 560
9
Прочие услуги в области образования
6 543 637
464
Отдел образования района (города областного значения)
284 355
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
27 391
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
113 205
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
143 330
013
Материально-техническое оснащение государственных органов
429
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6 259 282
037
Строительство и реконструкция объектов образования
6 259 282
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 486 533
2
Социальная помощь
1 415 133
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
23 145
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23 145
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 339 763
002
Программа занятости
456 453
005
Государственная адресная социальная помощь
88 173
006
Жилищная помощь
67 389
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
98 281
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 185
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
57 364
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
292 953
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
76 019
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
6 450
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

2 197 496
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
8 352 848
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8 352 848
003
Жалпы білім беру
7 993 222
006
Балаларға қосымша білім беру
359 626
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
78 560
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
78 560
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
78 560
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
6 543 637
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
284 355
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 391
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
113 205
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
143 330
013
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
429
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6 259 282
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
6 259 282
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 486 533
2
Әлеуметтiк көмек
1 415 133
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
23 145
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
23 145
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 339 763
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
456 453
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
88 173
006
Тұрғын үй көмегі
67 389
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
98 281
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 185
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
57 364
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
292 953
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
76 019
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
6 450
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу