О внесении изменений и дополнений в решение от 29 декабря 2009 года N 23/167-IV "О бюджете города Семей на 2010-2012 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 21 апреля 2010 года N 27/188-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 27 апреля 2010 года за N 5-2-127. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 28 февраля 2011 года N 01-26/89
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 28.02.2011 N 01-26/89.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 апреля 2010 года № 20/245-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 21 декабря 2009 года № 17/222-IV «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 апреля 2010 года № 2528) маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 29 декабря 2009 года № 23/167-IV «О бюджете города Семей на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2009 года № 5-2-120, опубликовано в газетах «Семей таңы» и «Вести Семей» от 7 января 2010 года № 1) следующие изменения и дополнения:
Пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
«Утвердить городской бюджет на 2010-2012 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 726 830 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 923 548 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 231 970 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 572 136 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 999 176 тысяч тенге;
2) затраты – 13 904 930,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 793 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 9 793 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;

"2009 жылғы 29 желтоқсандағы N 23/167-IV "Семей қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2010 жылғы 21 сәуірдегі N 27/188-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласындағы Әділет басқармасында 2010 жылғы 27 сәуірде N 5-2-127 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2011 жылғы 28 ақпандағы N 01-26/89 хатымен
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2011.02.28 N 01-26/89 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 106109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 9 сәірдегі № 20/245-IV «2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/222-IV «2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2010 жылғы 19 сәуірдегі № 2528 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 23/167-IV «Семей қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 5-2-120 болып тіркелген, 2010 жылғы 7 қаңтардағы № 1 «Семей таңы» және «Вести Семей» газеттерінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2010 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 726 830 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6 923 548 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 231 970 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 572 136 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 999 176 мың теңге;
2) шығындар – 13 904 930,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 9 793 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 9 793 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – (-) 187 893,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 187 893,1 тысяч тенге:
поступление займов – 9 793 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 178 100,1 тысяч тенге.
2. Утвердить:
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) – 142014 тысяч тенге.
3. В пункте 10:
в абзаце пятом цифру «21900» заменить цифрой «22965»;
4. В пункте 10-1:
в абзаце первом цифру «57071» заменить цифрой «57699»;
в абзаце десятом цифру «77703» заменить цифрой «88837»;
в абзаце одиннадцатом цифру «70565» заменить цифрой «81699»;
в абзаце тринадцатом цифру «15711» заменить цифрой «16356»;
в абзаце четырнадцатом цифру «40525» заменить цифрой «46121»;
дополнить абзацем шестнадцатым:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 92 625 тысяч тенге.
5. Дополнить пунктом 10-6 следующего содержания:
«10-6. Предусмотреть в бюджете города Семей на 2010 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета:

5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-) 187 893,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 187 893,1 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 9 793 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланылатын қалдықтары – 178 100,1 мың теңге.
2. Бекітілсін:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланының) жергілікті атқарушы органның резерві – 142014 мың теңге.
3. 10-тармақта:
бесінші абзацтағы  «21900» саны «22965» санымен ауыстырылсын;
4. 10-1-тармақшасында:
бірінші абзацтағы «57071» саны «57699» санымен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы «77703» саны «88837» санымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы «70565» саны «81699» санымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацтағы «15711» саны «16356» санымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацтағы «40525» саны «46121» санымен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацпен толықтырылсын:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 92 625 мың теңге.
5. Мына мазмұнды 10-6 тармағымен толықтырылсын:
«10-6. Семей қаласының 2010 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен дамуға ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылсын:

на реконструкцию здания бывшей профессионально-технической школы под среднюю общеобразовательную школу № 11 – 40 000 тысяч тенге».
6. Приложения 123 изложить в новой редакции, согласно приложениям 123.
7. Приложение 6 изложить в новой редакции, согласно приложению 4.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
городского маслихата                              К. Нуралинов
Секретарь городского маслихата                      К. Мирашев
Приложение 1
к решению № 27/188-IV

бұрынғы кәсіби техникалық мектепті № 11 жалпы білім беретін орта мектебіне қайта жаңартуға – 40 000 мың теңге».
6. 123-қосымшаларға сәйкес 123-қосымшалар жаңа редакцияда жазылсын.
7. 4-қосымшаға сәйкес 6-қосымша жаңа редакцияда жазылсын.
8. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының
төрағасы                                         К. Нұралинов
Қалалық мәслихаттың хатшысы                      Қ. Мирашев

47 477,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
44 287,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
128 481,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
26 994,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
27 168,0
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
7 138,0
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
81 699,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
94 999,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
94 999,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
81 778,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 552,0
018
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
10 669,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 596 593,0
1
Жилищное хозяйство
726 298,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
62 834,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1 089,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
61 745,0

47 477,0
06
2
451
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
44 287,0
06
2
451
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
128 481,0
06
2
451
016
18 жасқа дейіні балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
26 994,0
06
2
451
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
27 168,0
06
2
451
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
7 138,0
06
2
451
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
81 699,0
06
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
94 999,0
06
9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
94 999,0
06
9
451
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81 778,0
06
9
451
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 552,0
06
9
451
018
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтік қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
10 669,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 596 770,0
07
1
Тұрғын үй шаруашылығы
726 298,0
07
1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
62 834,0
07
1
458
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1 089,0
07
1
458
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
61 745,0
07
1