О внесении изменений и дополнения в решение от 29 декабря 2009 года N 23/167-IV "О бюджете города Семей на 2010-2012 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 2 ноября 2010 года N 31/214-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 9 ноября 2010 года за N 5-2-136. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 28 февраля 2011 года N 01-26/89
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 28.02.2011 N 01-26/89.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 22 октября 2010 года № 24/298-IV «О внесении изменений и дополнения в решение от 21 декабря 2009 года № 17/222-IV «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 октября 2010 года № 2537) маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 29 декабря 2009 года № 23/167-IV «О бюджете города Семей на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2009 года № 5-2-120, опубликовано в газетах «Семей таңы» и «Вести Семей» от 7 января 2010 года № 1) следующие изменения и дополнение:
Пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
«Утвердить городской бюджет на 2010 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 13 704 760,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 925 410 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 202 287 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 599 957 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 977 106,3 тысяч тенге;
2) затраты – 13 867 860,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 625 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 9 793 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 168 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 15 000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 15 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-) 187 725,1 тысяч тенге;

2009 жылғы 29 желтоқсандағы N 23/167-IV "Семей қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2010 жылғы 2 қарашадағы N 31/214-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласындағы Әділет басқармасында 2010 жылғы 9 қарашада N 5-2-136 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2011 жылғы 28 ақпандағы N 01-26/89 хатымен
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2011.02.28 N 01-26/89 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 106109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 22 қазандағы № 24/298-IV «2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/222-IV «2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2010 жылғы 28 қазандағы № 2537 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 23/167-IV «Семей қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 5-2-120 болып тіркелген, 2010 жылғы 7 қаңтардағы № 1 «Семей таңы» және «Вести Семей» газеттерінде жарияланған), шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
Аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«2010 жылға арналған қалалық бюджет 1-қосымшаға сәйкес мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 704 760,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6 925 410 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 202 287 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 599 957 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 977 106,3 мың теңге;
2) шығындар – 13 867 860,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 9 625 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 9 793 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 168 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 15 000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 15 000 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-) 187 725,1 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 187 725,1 тысяч тенге:
поступление займов – 9 793 тысяч тенге;
погашение займов – 168 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 178 100,1 тысяч тенге».
2. Утвердить:
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) – 130 345 тысяч тенге.
3. В пункте 10:
в абзаце первом цифру «145740» заменить цифрой «144915»;
в абзаце третьем цифру «1608» заменить цифрой «1566»;
в абзаце четвертом цифру «3480» заменить цифрой «3410»;
в абзаце пятом цифру «22965» заменить цифрой «26521»;
дополнить абзацем десятым:
на проведение первоочередных работ для обеспечения бесперебойного теплоснабжения города Семей - 50 000 тысяч тенге.
В пункте 10-1:
в абзаце первом цифру «54 597» заменить цифрой «50 597»;
в абзаце третьем цифру «46981» заменить цифрой «46967»;
в абзаце пятом цифру «38 787» заменить цифрой «38773»;
в абзаце шестом цифру «14821» заменить цифрой «13921»;
в абзаце седьмом цифру «15667» заменить цифрой «12736,3»;
в абзаце десятом цифру «89466» заменить цифрой «83028»;
в абзаце двенадцатом цифру «7 138» заменить цифрой «700».
В пункте 10-2:
в абзаце первом цифру «194314» заменить цифрой «179314»;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 187 725,1 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 9 793 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 168 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланылатын қалдықтары – 178 100,1 мың теңге».
2. Бекітілсін:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органның резерві – 130 345 мың теңге.
3. 10 тармақта:
бірінші абзацтағы «145740» саны «144915» санымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы «1608» саны «1566» санымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы «3480» саны «3410» санымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы «22965» саны «26521» санымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
Семей қаласын іркіліссіз жылумен қамтамасыз ету үшін бірінші кезектегі жұмыстарды жүргізуге – 50 000 мың теңге.
10-1 тармақшасында:
бірінші абзацтағы «54597» саны «50597» санымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы «46981» саны «46967» санымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы «38787» саны «38773» санымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы «14821» саны «13921» санымен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы «15667» саны «12736,3» санымен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы «89466» саны«83028» санымен ауыстырылсын;
он екінші абзацтағы «7138» саны «700» санымен ауыстырылсын.
10-2 тармақшасында:
бірінші абзацтағы «194314» саны «179314» санымен ауыстырылсын;

89 340,0
006
Жилищная помощь
42 479,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
230 230,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
47 477,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
44 287,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
126 660,3
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
31 994,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
27 168,0
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
700,0
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
85 253,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
95 056,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
95 056,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
81 060,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 052,0
018
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
10 669,0
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
275,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 522 081,0
1
Жилищное хозяйство

89 340,0
06
2
451
006
Тұрғын үй көмегі
42 479,0
06
2
451
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
230 230,0
06
2
451
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
47 477,0
06
2
451
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
44 287,0
06
2
451
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
126 660,3
06
2
451
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
31 994,0
06
2
451
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
27 168,0
06
2
451
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
700,0
06
2
451
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
85 253,0
06
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
95 056,0
06
9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
95 056,0
06
9
451
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81 060,0
06
9
451
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 052,0
06
9
451
018
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтік қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
10 669,0
06
9
451
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
275,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 522 081,0
07
1
Тұрғын үй шаруашылығы