О бюджете города Семей на 2011-2013 годы
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2010 года N 33/225-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 30 декабря 2010 года за N 5-2-139. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 25 января 2012 года N 01-26/22
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 25.01.2012 N 01-26/22.
В соответствии со статьями 7375 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 декабря 2010 года № 2541) маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 547 534,6 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 921 254 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 78 577 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 247 479 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 300 224,6 тысяч тенге;
2) затраты – 22 209 740,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14 789,4 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 15 442,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 653 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 105 400 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 105 400 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 217 604,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – (-) 217 604,8 тысяч тенге:
поступление займов – 495 160 тысяч тенге;
погашение займов – 784 473 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 71 708,2 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 10.11.2011 N 42/283-IV (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Утвердить:
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) – 171 354,3 тысяч тенге.

Семей қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы N 33/225-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласындағы Әділет басқармасында 2010 жылғы 30 желтоқсанда N 5-2-139 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 2012 жылғы 25 қаңтардағы N 01-26/22 хатымен
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 2012.01.25 N 01-26/22 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95–IV Бюджет кодексінің 7375 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 2541 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет 123-қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2011 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 22 547 534,6 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 921 254 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 78 577 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 247 479 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13 300 224,6 мың теңге;
2) шығындар – 22 209 740,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 14 789,4 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 15 442,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 653 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 105 400 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 105 400 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 217 604,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – (-) 217 604,8 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 495 160 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 784 473 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланылатын қалдықтары – 71 708,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2011.11.10 N 42/283-IV шешімімен (01.01.2011 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Бекітілсін:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві – 171 354,3 мың теңге;

Сноска. Пункт 2 в редакции решения маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 10.11.2011 N 42/283-IV (вводится в действие с 01.01.2011).
3. Зачисление индивидуального подоходного налога с доходов, облагаемых у источников выплаты, подоходного налога с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты и социального налога, производится в соответствии со статьей 52 Бюджетного кодекса по нормативам, установленным областным маслихатом.
4. Городскому отделу Казначейства с 1 января 2011 года производить зачисление сумм доходов в городской бюджет по установленным нормативам.
5. Учесть в бюджете города затраты:
1) на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов;
2) на оказание социальной помощи специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования и культуры, проживающим в сельской местности по приобретению топлива на одного получателя - 7560 тенге в год.
6. В соответствии со статьей 238 Трудового кодекса Республики Казахстан установить гражданским служащим образования и культуры, работающим в аульной (сельской) местности за счет бюджетных средств повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов образования и культуры, работающих в аульной (сельской) местности определяется местным исполнительным органом, по согласованию с местным представительным органом.
7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру, в процессе исполнения бюджета на 2011 год, согласно приложению 4.
8. Утвердить объем поступлений в бюджете на 2011 год от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения, согласно приложению 5.
9. Учесть в бюджете бюджетные программы сельских округов, поселков, согласно приложениям 678.
10. Предусмотреть в бюджете города Семей на 2011 год целевые текущие трансферты из областного бюджета:
на оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам ВОВ, инвалидам ВОВ, лицам, приравненным к участникам ВОВ и инвалидам ВОВ, семьям погибших военнослужащих) – 138 854 тысяч тенге;
на оказание материальной помощи семьям, погибших в Афганистане – 730 тысяч тенге;
на оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед Республикой Казахстан – 1 508 тысяч тенге;
на оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед областью – 3 276 тысяч тенге;

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2011.11.10 N 42/283-IV шешімдерімен (01.01.2011 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығын, төлем көзінен салық салынатын шет ел азаматтарының табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығын және әлеуметтік салықты есептеу Бюджет кодексінің 52 бабына сәйкес облыстық мәслихаттың белгіленген нормативтері бойынша іске асырылады.
4. Қалалық қазынашылық бөлімі 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қалалық бюджетке кірістер сомасын белгіленген нормативтер бойынша есептеуді жүргізсін.
5. Мына шығындар қала бюджетінде ескерілсін:
1) жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек;
2) ауылды елді мекендерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет мамандарына әлеуметтік көмек көрсетуге бір алушыға отын сатып алуға – жылына 7 560 теңге.
6. Қазақстан Республикасы Еңбек Кодексінің 238 бабына сәйкес ауылдық (селолық) мекендерде жұмыс істейтін білім беру және мәдениет азаматтық қызметкерлерінің еңбек ақысын және тарифтік ставкаларын бюджеттік қаражаттар есебінен қалалық жағдайларда бұл қызметтердің түрлерімен айналысатын азаматтық қызметкерлердің еңбек ақысымен және ставкалармен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылату белгіленсін.
Ауылдық (селолық) мекендерде жұмыс істейтін білім беру және мәдениет мамандарының қызмет тізімі жергілікті өкілді органмен келісумен жергілікті атқарушы органмен анықталады.
7. 2011 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылуы барысында секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізілімі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2011 жылға арналған бюджетке ауыл шаруашылық мақсатындағы жер телімдерін сатудан түсетін түсімдер көлемі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. Бюджетте ауылдық округтердің, кенттердің бюджеттік бағдарламалары 678 қосымшаларға сәйкес ескерілсін.
10. Семей қаласының 2011 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылсын:
азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушыларына, ҰОС мүгедектеріне, ҰОС қатысушыларына теңестірілген тұлғаларға және ҰОС мүгедектеріне, қаза тапқан әскери қызметшілердің отбасыларына) – 138 854 мың теңге;
Ауғанстанда қаза тапқандардың отбасыларына материалдық көмек көрсетуге – 730 мың теңге;
Қазақстан Республикасы алдында еңбек сіңірген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге – 1 508 мың теңге;
облыс алдында еңбек сіңірген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге – 3 276 мың теңге;

для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии) – 47 648 тысяч тенге;
на оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям награжденным подвесками «Алтын алқа», «Күміс алқа» или получившие ранее звание «Мать-героиня» и награжденные орденом «Материнская слава» 1, 2 степени – 24 460 тысяч тенге;
на оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, имеющим 4 и более совместно проживающих несовершеннолетних детей – 7 405 тысяч тенге;
на участие в спортивных мероприятиях коммунального государственного казенного предприятия «Семей» - 53 908 тысяч тенге;
на организацию полной телефонизации общеобразовательных школ – 1 479 тысяч тенге;
на проведение первоочередных работ для обеспечения бесперебойного теплоснабжения – 79 812 тысяч тенге;
на проведение марафона-эстафеты «Расцвет села – расцвет Казахстана» - 3 141 тысяч тенге;
на обеспечение теплоснабжением города Семей в целях предупреждения чрезвычайной ситуации – 200 000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 25.03.2011 N 36/245-IV, от 26.04.2011 N 38/261-IV, от 05.10.2011 N 41/280-IV, от 10.11.2011 N 42/283-IV (вводится в действие с 01.01.2011).
10-1. Предусмотреть в бюджете города Семей на 2011 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
на завершение строительства 72-квартирного жилого дома в поселке Энергетик (поз.1) – 186 400 тысяч тенге;
на реконструкцию головного водозабора в поселке Шульбинск  – 107 815 тысяч тенге;
на увеличение уставного капитала товарищества с ограниченной ответственностью «Спорткомплекс «Ертис» - 35 400 тысяч тенге;
на реконструкцию распределительных тепловых сетей котельной МЭН от центрального теплового пункта 352 квартал (1 очередь), центрального теплового пункта "Агрохимлаборатория", 342, 343 кварталы (2 очередь) – 29 183 тысяч тенге;
на выкуп здания химводоочистки и дымовой трубы, расположенных на территории ТЭЦ-1 города Семей, для осуществления проекта «Модернизация существующих мощностей котельной и ТЭЦ, сохранившихся в схеме центрального теплоснабжения, реконструкция тепловых сетей в городе Семей». Расширение и реконструкция ТЭЦ-1 (1 очередь) - 0 тысяч тенге;
на энергоснабжение домов индивидуальной застройки – 66 712 тысяч тенге;
на реконструкцию  котельной 35 квартала в  городе Семей. Электроснабжение котельной 35 квартала в городе Семей (1 очередь) – 54 127 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10-1 с изменениями, внесенными решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 25.03.2011 N 36/245-IV, от 05.10.2011 N 41/280-IV, от 10.11.2011 N 42/283-IV (вводится в действие с 01.01.2011).

аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарына оқытуға (оқыту құны, стипендия, жатақханада тұруы) – 47 648 мың теңге;
«Алтын Алқа», «Күміс Алқа» белгілерімен марапатталған немесе бұрын «Батыр Ана» атағын алған және 1, 2 дәрежелі «Ана даңқы» орденімен марапатталған көп балалы аналарға біржолғы көмек көрсетуге - 24 460 мың теңге;
бірге тұратын кәмелетке толмаған 4 немесе одан көп балалары бар көп балалы аналарға біржолғы материалдық көмек көрсетуге – 7 405 мың теңге;
«Семей» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының спорттық іс-шараларға қатысуына – 53 908 мың теңге;
Жалпы білім беру мектептерін толық телефондандыруды ұйымдастыруға – 1 479 мың теңге;
үздіксіз жылумен қамтамасыз етуге арналған бірінші кезекті жұмыстарды жүргізуге – 79 812 мың теңге;
«Ауылдың гүлденуі - Қазақстанның гүлденуі» марафон-эстафетасын өткізуге – 3 141 мың теңге;
төтенше жағдайлардың алдын алу мақсатында Семей қаласын жылумен қамтамасыз етуге – 200 000 мың теңге.
Ескерту. 10-тармаққа өзгерту енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2011.03.25 N 36/245-IV, 2011.06.24 N 38/261-IV, 2011.10.05 N 41/280-IV, 2011.11.10 N 42/283-IV шешімдерімен (01.01.2011 бастап қолданысқа енгізіледі).
10-1. Семей қаласының 2011 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен дамуға арналған нысаналы трансферттер қарастырылсын:
Семей қаласы Энергетик кентіндегі 72 пәтерлі тұрғын-үй (1 позиция) құрылысын аяқтауға – 186 400 мың теңге;
Шүлбі кентінде басты су бөгетін қайта жаңғыртуға – 107 815 мың теңге;
«Ертіс» спорт кешені» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жарғылық капиталын ұлғайтуға – 35 400 мың теңге;
«МЭН» қазандығының «352 квартал» ОЖП үлестіргіш желілерін қайта құру (1-кезек), «Агрохимлаборатория», 342, 343 кварталдар ОЖП (2-кезек) – 29 183 мың теңге;
Семей қаласындағы орталықтандырылған жылумен қамту сұлбасында сақталған қазіргі қазандықтар мен ЖЭО қуаттарын жаңарту, жылу желілерін қайта жаңарту. ЖЭО-1 кеңейту және қайта жаңарту (1 кезек)» жобасын жүзеге асыру үшін Семей қ. ЖЭО-1 аумағында орналасқан суды химиялық тазарту ғимараты мен түтін мұржасын сатып алуға – 0 мың теңге;
жеке салынған үйлерді қуатпен қамту – 66 712 мың теңге;
Семей қаласының 35 кварталдағы жылу қазандығын қайта жаңарту. Семей қаласының 35 кварталдағы жылу қазандығын электрмен қамту – 54 127 мың теңге.
Ескерту. 10-1-тармаққа өзгерту енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2011.03.25 N 36/245-IV, 2011.10.05 N 41/280-IV, 2011.11.10 N 42/283-IV шешімдерімен (01.01.2011 бастап қолданысқа енгізіледі).

10-2. Предусмотреть в бюджете города Семей на 2011 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
на проведение противоэпизоотических мероприятий – 40 350 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов – 1 934 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 138 317 тысяч тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы – 100 750 тысяч тенге, в том числе:
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 20 350 тысяч тенге;
создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования – 21 386 тысяч тенге;
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей инвалидов, обучающихся на дому – 59 014 тысяч тенге;
на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях – 12 715 тысяч тенге;
введение стандартов специальных социальных услуг – 31 618 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 47 024 тысяч тенге;
на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках программы «Дорожная карта бизнеса–2020» – 54 600 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 61 119 тысяч тенге;
на частичное субсидирование заработной платы, предоставление субсидий на переезд, создание центров занятости – 64 368 тысяч тенге;
на частичное субсидирование заработной платы – 38 610 тысяч тенге;
на создание центров занятости – 25 758 тысяч тенге;
на благоустройство и ремонт инфраструктуры города Семей в связи с проведением мероприятий, приуроченных к 20-летию закрытия Семипалатинского ядерного полигона – 1 642 977 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10-2 с изменениями, внесенными решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 25.03.2011 N 36/245-IV, от 10.11.2011 N 42/283-IV (вводится в действие с 01.01.2011).
10-3. Предусмотреть в бюджете города Семей на 2011 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 80 689 тысяч тенге;
на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда – 120 200 тысяч тенге;

10-2. Семей қаласының 2011 жылға арналған бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылсын:
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 40 350 мың теңге;
ауылды елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін – 1 934 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға – 138 317 мың теңге;
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын жүзеге асыруға – 100 750 мың теңге, соның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыру – 20 350 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерін құру – 21 386 мың теңге;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтамасыз ету – 59 014 мың теңге;
медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелері желісін дамытуға – 12 715 мың теңге;
арнайы әлеуметтік қызметтердің стандарттарын енгізуге – 31 618 мың теңге;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері – 47 024 мың теңге;
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға – 54 600 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға – 61 119 мың теңге;
жалақыны ішінара субсидиялауға, қоныс аударуға субсидиялар беруге, жұмыспен қамту орталықтарын құруға – 64 368 мың теңге;
жалақыны ішінара субсидиялауға – 38 610 мың теңге;
жұмыспен қамту орталықтарын құруға – 25 758 мың теңге;
Семей ядролық полигонының жабылуының 20 жылдығына орайластырылған іс-шараларды өткізуге байланысты Семей қаласының инфрақұрылымын жөндеуге және абаттандыруға – 1 642 977 мың теңге.
Ескерту. 10-2-тармаққа өзгерту енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2011.03.25 N 36/245-IV, 2011.11.10 N 42/283-IV шешімімен (01.01.2011 бастап қолданысқа енгізіледі).
10-3. Семей қаласының 2011 жылға арналған бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылсын:
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 80 689 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй құрылысына және (немесе) сатып алуға – 120 200 мың теңге;

на развитие теплоэнергетической системы, в том числе на инвестиционный проект: модернизация и реконструкция существующей системы теплоснабжения города – 7 962 059 тысяч тенге;
на реконструкцию распределительных тепловых сетей котельной «МЭН» от центрального теплового пункта 352 квартал (1 очередь), центрального теплового пункта «Агрохимлаборатория», 352, 343 кварталы (2 очередь)– 266 997 тысяч тенге;
на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 – 342 484 тысяч тенге;
в рамках содействия развитию предпринимательства на селе – 20 900 тысяч тенге;
в рамках повышения мобильности трудовых ресурсов – 321 584 тысяч тенге;
на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда по Программе занятости 2020 – 233 824,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10-3 с изменениями, внесенными решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 25.03.2011 N 36/245-IV, от 05.10.2011 N 41/280-IV, от 10.11.2011 N 42/283-IV (вводится в действие с 01.01.2011).
10-4. Учесть, что в составе поступлений местного бюджета на 2011 год предусмотрены кредиты из республиканского бюджета в сумме 495 160 тысячи тенге, в том числе:
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов – 11 340 тысяч тенге;
на строительство и (или) приобретение жилья – 250 000 тысяч тенге;
на строительство по программе «Занятость» – 233 820 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10-4 в редакции решения маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 05.10.2011 N 41/280-IV (вводится в действие с 01.01.2011).
10-5. Предусмотреть в бюджете города Семей на 2011 год целевые текущие трансферты и целевые трансферты на развитие из областного бюджета на реализацию региональных проектов (Дорожная карта) в сумме 199 882 тысячи тенге, в том числе:
на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов – 173 409 тысяч тенге;
на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов – 3 562 тысяч тенге;
на капитальный и текущий ремонт объектов образования и культуры – 22 911 тысяч тенге, в том числе:

жылу энергиясы жүйесін дамытуға, соның ішінде инвестициялық жоба: қаладағы бар жылумен қамтамасыз ету жүйесін жаңғыртуға және қайта құруға – 7 962 059 мың теңге;
«МЭН» қазандығының «352 квартал» орталық жылу пунктінен үлестіргіш жылу желілерін қайта жаңғыртуға (1-кезек), «Агрохимлаборатория» орталық жылу пунктін, 352, 343 кварталдар (2-кезек) - 266 997 мың теңге;
жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға – 342 484 мың теңге;
ауылда кәсіпкерлікті дамытуға қолдау көрсету шеңберінде – 20 900 мың теңге;
еңбек ресурстарының ұтқырлығын арттыру шеңберінде – 321 584 мың теңге;
жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға – 233 824,6 мың теңге.
Ескерту. 10-3-тармаққа өзгерту енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2011.03.25 N 36/245-IV, 2011.10.05 N 41/280-IV, 2011.11.10 N 42/283-IV шешімдерімен (01.01.2011 бастап қолданысқа енгізіледі).
10-4. 2011 жылға арналған жергілікті бюджеттің кірістер құрамында республикалық бюджеттен 494 299 мың теңге сомасында кредит қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін – 11 340 мың теңге;
тұрғын үй құрылысына және (немесе) сатып алуға оның – 250 000 мың теңге;
«Жұмыспен қамту» бағдарламасы бойынша тұрғын үй салуға – 233 820 мың теңге.
Ескерту. 10-4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2011.10.05 N 41/280-IV шешімімен (01.01.2011 бастап қолданысқа енгізіледі).
10-5. Семей қаласының 2011 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен 199 882 мың теңге сомасында аймақтық жобаларды жүзеге асыру үшін нысаналы ағымдағы трансферттер мен нысаналы трансферттер қарастырылсын (Жол картасы), соның ішінде:
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу жұмыстарына және елді мекендерді көркейтуге – 173 409 мың теңге;
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді мекендердің көшелерін жөдеуге және ұстауға – 3 562 мың теңге;
білім және мәдениет нысандарына күрделі және ағымдағы жөндеу жұмыстарына – 22 911 мың теңге, соның ішінде:

Сноска. Приложение 6 в редакции решения маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 10.11.2011 N 42/283-IV (вступает в силу с 1 января 2011 года).
тысяч тенге
Наименование сельского округа, поселка
Всего
В том числе по программам
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктах "
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
013 " Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах "
022 "Капитальные расходы государственных органов"
1
Абралинский

Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2011.11.10 N 42/283-IV шешімімен (2011 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі).
мың теңге
Ауылдық округтің, кенттің атауы
Барлығы
Соның ішінде бағдарламалар бойынша
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары"
1
Абыралы