О внесении изменений в решение от 24 декабря 2009 года № 20/3-IV "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 декабря 2010 года N 27/2-IV. Зарегистрировано управлением юстиции Глубоковского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 21 декабря 2010 года за N 5-9-140. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Глубоковского районного маслихата от 05 января 2011 года № 1)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Глубоковского районного маслихата от 05.01.2011 № 1).
Руководствуясь статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 25/307-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 21 декабря 2009 года № 17/222-IV «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2539), Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 24 декабря 2009 года № 20/3-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-9-119, опубликовано в газетах «Ақ бұлақ» от 7 и 15 января 2010 года № 2, 3, «Огни Прииртышья» от 7 и 15 января 2010 года № 2, 3) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «2554724» заменить цифрами «2554722,7»;
цифры «1625204» заменить цифрами «1625202,7»;
в подпункте 2):
цифры «2558616,8» заменить цифрами «2558615,5»;
2) в пункте 6-1:
в абзаце первом цифры «107209» заменить цифрами «107207,7»;
в абзаце седьмом цифры «1619» заменить цифрами «1617,7»;
3) в приложении 1:
в классификации поступлений бюджета:
в строке «I. Доходы»:
цифры «2554724» заменить цифрами «2554722,7»;
в категории 4 «Поступления трансфертов»:
цифры «1625204» заменить цифрами «1625202,7»;
в классе 02 «Трансферты из вышестоящих органов государственного управления»:
цифры «1625204» заменить цифрами «1625202,7»;
в подклассе 2 «Трансферты из областного бюджета»:
цифры «1625204» заменить цифрами «1625202,7»;
в функциональной классификации расходов бюджета:
в строке «II. Затраты»:
цифры «2558616,8» заменить цифрами «2558615,5»;
в функциональной группе 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения»:

"2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 20/3-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 27/2-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Глубокое аудандық әділет басқармасында 2010 жылғы 21 желтоқсанда N 5-9-140 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Глубокое аудандық мәслихатының 2011 жылғы 05 қаңтардағы N 1 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Глубокое аудандық мәслихатының 2011.01.05 N 1 хаты).
Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 109 бабын, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасын, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/222-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 25/307-IV шешімін (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2539 болып тіркелген) басшылыққа алып, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 20/3-IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-9-119 болып тіркелген, 2010 жылғы 7 және 15 қаңтардағы № 2, 3 «Ақ бұлақ», 2010 жылғы 7 және 15 қаңтардағы № 2, 3 «Огни Прииртышья» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
«2554724» саны «2554722,7» санымен ауыстырылсын;
«1625204» саны «1625202,7» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«2558616,8» саны «2558615,5» санымен ауыстырылсын;
2) 6-1 тармақта:
бірінші азат жолында «107209» саны «107207,7» санымен ауыстырылсын;
жетінші азат жолында «1619» саны «1617,7» санымен ауыстырылсын;
3) 1 қосымшада:
бюджет түсімдерінің классификациясында:
«І. Табыстар» жолында:
«2554724» саны «2554722,7» санымен ауыстырылсын;
«Трансферттер түсімдері» 4 санатында:
«1625204» саны «1625202,7» санымен ауыстырылсын;
«Мемлекеттік басқарманың жоғары тұрған органдарынан трансферттер» 02 сыныбында:
«1625204» саны «1625202,7» санымен ауыстырылсын;
«Облыстық бюджеттен трансферттер» 2 кіші сыныбында:
«1625204» саны «1625202,7» санымен ауыстырылсын;
бюджет шығыстарының функционалдық классификациясында:
«ІІ. Шығыстар» жолында:
«2558616,8» саны «2558615,5» санымен ауыстырылсын;
10 «Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар әлемін қорғау, жер қатынастары» функционалдық тобында:

цифры «40756» заменить цифрами «40754,7»;
в функциональной подгруппе 1 «Сельское хозяйство»:
цифры «14464» заменить цифрами «14462,7»;
по администратору бюджетных программ 453 «Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)»:
цифры «1619» заменить цифрами «1617,7»;
по программе 099 «Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета»:
цифры «1619» заменить цифрами «1617,7».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                 А. Палагин
Секретарь Глубоковского
районного маслихата                 А. Брагинец

«40756» саны «40754,7» санымен ауыстырылсын;
«Ауыл шаруашылығы» 1 функционалдық кіші тобында:
«14464» саны «14462,7» санымен ауыстырылсын;
453 «Ауданның экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі (облыстық маңызы бар қала)» бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
«1619» саны «1617,7» санымен ауыстырылсын;
099 «Республикалық бюджеттің трансферттері есебінен ауылдық елді мекендерде әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру» бағдарламасы бойынша:
«1619» саны «1617,7» санымен ауыстырылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                        А. Палагин
Глубокое аудандық
мәслихатының хатшысы                  А. Брагинец