О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 5 марта 2011 года № 116. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 марта 2011 года № 6824. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 13 марта 2013 года № 71
Сноска. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 13.03.2013 № 71 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
В целях реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы" от 28 февраля 2011 № 412-IV ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6148), следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному приказу:
в классификации поступлений бюджета:
в категории 1 "Налоговые поступления":
в классе 06 "Налоги на международную торговлю и внешние операции":
в подклассе 1 "Таможенные платежи":
наименование специфики 01 "Таможенные пошлины на ввозимые товары, за исключением таможенных пошлин, налогов на ввозимые физическими лицами товары для личного пользования с применением единых ставок таможенных пошлин, налогов или совокупного таможенного платежа" изложить в следующей редакции:
"01 Ввозные таможенные пошлины (иные пошлины, налоги и сборы, имеющие эквивалентное действие), уплаченные в соответствии с Соглашением об установлении и применении в таможенном союзе порядка зачисления и распределения ввозных таможенных пошлин (иных пошлин, налогов и сборов, имеющих эквивалентное действие)";
дополнить спецификой 12 следующего содержания:
"12 Таможенные пошлины на ввозимые товары и (или) ввозные таможенные пошлины, обязанность по уплате которых возникла до вступления в силу Соглашения об установлении и применении в таможенном союзе порядка зачисления и распределения ввозных таможенных пошлин (иных пошлин, налогов и сборов, имеющих эквивалентное действие)";
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
в функциональной подгруппе 2 "Финансовая деятельность":
по администратору бюджетных программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 029 следующего содержания:
"029 Создание информационной системы Казначейства";
дополнить бюджетной программой 040 следующего содержания:
"040 Строительство центров приема и обработки информации налоговых органов";
дополнить бюджетной программой 055 следующего содержания:
"055 Создание и развитие информационной системы финансового мониторинга";
в функциональной подгруппе 3 "Внешнеполитическая деятельность":
по администратору бюджетных программ 204 "Министерство иностранных дел Республики Казахстан":
в бюджетной программе "013 Представление интересов Республики Казахстан в уставных и других органах Содружества Независимых Государств" после слова "Казахстан в" дополнить словами "международных организациях,";
в функциональной подгруппе 5 "Планирование и статистическая деятельность":
по администратору бюджетных программ 220 "Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан":
бюджетную программу 050 "Услуги независимых экспертов и неправительственных организаций (общественных объединений) по проведению оценки эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов" изложить в следующей редакции:
"050 Услуги по аналитическому сопровождению оценки эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие государственные услуги общего характера":
по администратору бюджетных программ 603 "Министерство связи и информации Республики Казахстан":

"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 141 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2011 жылғы 5 наурыздағы № 116 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 16 наурызда № 6824 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 13 наурыздағы № 71 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 13.03.2013 № 71 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 28 ақпандағы № 412-IV Заңын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 141 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6148 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықтың 1-қосымшасында:
бюджет түсімдерінің сыныптамасында:
1 «Салықтық түсімдер» санатында:
06 «Халықаралық сауда мен сыртқы операцияларға салынатын салықтар» сыныбында:
1 «Кеден төлемдерi» ішкі сыныбында:
01 «Кеден бажының бірыңғай ставкасын қолданумен жеке тұлғалардан өндіріп алынатын әкелінетін тауарларға салынатын кеден баждарын қоспағанда, әкелінетін тауарларға салынатын кеден баждары» ерекшелігіннің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«01 Кеден одағында әкелу кедендік баждарын (баламалы қолданылатын өзге де баждарды, салықтар мен алымдарды) есепке жатқызу мен бөлудің тәртібін белгілеу және қолдану туралы келісімге сәйкес төленген әкелінетін кедендік баждары (баламалы қолданылатын өзге де баждарды, салықтар мен алымдарды)»;
мынадай мазмұндағы 12-ерекшелікпен толықтырылсын:
«12 Төлеу бойынша міндеттеме Кеден одағында әкелу кедендік баждарын (баламалы қолданылатын өзге де баждарды, салықтар мен алымдарды) есепке жатқызу мен бөлудің тәртібін белгілеу және қолдану туралы келісім күшіне енгенге дейін туындаған әкелу тауарларына кедендік баждар және (немесе) әкелінетін кедендік баждар»;
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
01 «Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер» функционалдық тобында:
2 «Қаржылық қызмет» функцияналдық кіші тобында:
217 «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 029 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«029 Қазынашылықтың ақпараттық жүйесін құру»;
мынадай мазмұндағы 040 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«040 Салық органдарының ақпаратты қабылдау және өңдеу орталықтарын құру»;
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«055 Қаржылық бақылау жүргізудің ақпараттық жүйесін құру және дамыту»;
3 «Сыртқы саяси қызмет» функцияналдық кіші тобында:
204 «Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
«013 Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының жарғылық және басқа да органдарында Қазақстан Республикасының мүддесін білдіру» бюджеттік бағдарламасындағы «Тәуелсіз» деген сөйлемнің алдынан «Халықаралық ұйымдарында,» деген сөздермен толықтырылсын;
5 «Жоспарлау және статистикалық қызмет» функцияналдық кіші тобында:
220 «Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
050 «Тәуелсіз сарапшылардың және үкіметтік емес ұйымдардың (қоғамдық бірлестіктердің) орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды жүргізу жөніндегі қызметтері» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«050 Орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды талдамалық сүйемелдеу жөніндегі қызмет»;
9 «Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер» функцияналдық кіші тобында:
603 «Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетными программами 024, 026, 027, 030, 031 следующего содержания:
"024 Организация деятельности центров обслуживания населения по предоставлению государственных услуг физическим и юридическим лицам по принципу "одного окна"
026 Капитальные расходы государственных учреждений "Центры обслуживания населения"
027 Международно-правовая защита и координация орбитально-частотного ресурса Республики Казахстан
030 Создание системы мониторинга информационно-коммуникационных сетей
031 Сопровождение системы управления и мониторинга сетей операторов связи";
в функциональной группе 03 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность":
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности":
по администратору бюджетных программ 221 Министерство юстиции Республики Казахстан:
дополнить бюджетной программой 019 следующего содержания:
"019 Целевые трансферты на развитие областному бюджету Восточно-Казахстанской области на строительство котельной в поселке Солнечный";
дополнить администратором бюджетных программ 271 с бюджетными программами 054, 055 следующего содержания:
"271 Управление строительства области
054 Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) Восточно-Казахстанской области на строительство котельной в поселке Солнечный
055 Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) Восточно-Казахстанской области на строительство котельной в поселке Солнечный";
дополнить администратором бюджетных программ 281 с бюджетными программами 061, 062 следующего содержания:
"281 Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
061 Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) Восточно-Казахстанской области на строительство котельной в поселке Солнечный
062 Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) Восточно-Казахстанской области на строительство котельной в поселке Солнечный";
дополнить администратором бюджетных программ 466 с бюджетной программой 017 и бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"466 Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
017 Строительство котельной в поселке Солнечный Восточно-Казахстанской области
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";

мынадай мазмұндағы 024, 026, 027, 030, 031 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«024 Жеке және заңды тұлғаларға «жалғыз терезе» қағидаты бойынша мемлекеттік қызметтер көрсететін халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
026 «Халыққа қызмет көрсету орталықтар» мемлекеттік мекемелердің күрделі шығыстары
027 Қазақстан Республикасының орбиталды-жиілік ресурсын координациалау және халықаралық-құқықтық қорғау
030 Ақпараттық-коммуникациялық желілер мониторингі жүйесін құру
031 Байланыс операторларының басқару жүйесін және желілердің мониторингін сүйемелдеу»;
03 «Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі» функционалдық тобында:
9 «Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер» функцияналдық кіші тобында:
221 «Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 019 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«019 Шығыс Қазақстан облысының облыстық бюджетіне Солнечный кентінде қазандық салуға берілетін нысаналы даму трансферттері»;
мынадай мазмұндағы 054, 055 бюджеттік бағдарламалармен 271 бюджеттік бағдарламаның әкімшісі толықтырылсын:
«271 Облыстың құрылыс басқармасы
054 Шығыс Қазақстан облысының облыстық бюджетінен аудан бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалаларға) Солнечный кентінде қазандық салуға берілетін нысаналы даму трансферттері»
055 Шығыс Қазақстан облысының облыстық бюджетінен аудан бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалаларға) Солнечный кентінде қазандық салуға берілетін нысаналы даму трансферттері»;
мынадай мазмұндағы 061, 062 бюджеттік бағдарламалармен 281 бюджеттік бағдарламасының әкімшісі толықтырылсын:
«281 Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
061 Шығыс Қазақстан облысының облыстық бюджетінен аудан бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалаларға) Солнечный кентінде қазандық салуға берілетін нысаналы даму трансферттері»
062 Шығыс Қазақстан облысының облыстық бюджетінен аудан бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалаларға) Солнечный кентінде қазандық салуға берілетін нысаналы даму трансферттері»;
мынадай мазмұндағы 017 бюджеттік бағдарламамен және 011, 015 кіші бағдарламалармен 466 бюджеттік бағдарламаның әкімшісімен толықтырылсын:
«466 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
017 Шығыс Қазақстан облысының Солнечный кентінде қазандық салу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;

дополнить администратором бюджетных программ 467 с бюджетной программой 016 и бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"467 Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
016 Строительство котельной в поселке Солнечный Восточно-Казахстанской области
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 472 с бюджетной программой 017 и бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"472 Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
017 Строительство котельной в поселке Солнечный Восточно-Казахстанской области
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 04 "Образование":
в функциональной подгруппе 1 "Дошкольное воспитание и обучение":
по администратору бюджетных программ 123 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа":
дополнить бюджетной программой 025 с бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"025 Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 053 следующего содержания:
"053 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования";
по администратору бюджетных программ 261 "Управление образования области":
дополнить бюджетными программами 045, 046 следующего содержания:
"045 Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
046 Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования";
дополнить администратором бюджетных программ 360 с бюджетной программой 031 и бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"360 Управление образования города республиканского значения, столицы
031 Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 464 "Отдел образования района (города областного значения)":

мынадай мазмұндағы 016 бюджеттік бағдарламамен және 011, 015 кіші бағдарламалармен 467 бюджеттік бағдарлама әкімшісімен толықтырылсын:
«467 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
016 Шығыс Қазақстан облысының Солнечный кентінде қазандық салу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 017 бюджеттік бағдарламасы және 011, 015 кіші бағдарламалары бар 472 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
«472 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
017 Шығыс Қазақстан облысының Солнечный кентінде қазандық салу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
04 «Бiлiм беру» функционалдық тобында:
1 «Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту» функцияналдық кіші тобында:
123 «Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 025 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«025 Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
225 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 053 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«053 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша төлеу көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
261 «Облыстың білім басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 045, 046 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«045 Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
046 Облыстық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
мынадай мазмұндағы 031 бюджеттік бағдарламасы және 011, 015 кіші бағдарламалары бар 360 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
«360 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
031 Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
464 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетной программой 021 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"021 Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 471 "Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)":
дополнить бюджетной программой 025 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"025 Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 4 "Техническое и профессиональное, послесреднее образование":
по администратору бюджетных программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 054 следующего содержания:
"054 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования";
по администратору бюджетных программ 261 "Управление образования области":
дополнить бюджетной программой 047 с бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"047 Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 360 "Управление образования города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной программой 032 с бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"032 Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 5 "Переподготовка и повышение квалификации специалистов":
по администратору бюджетных программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 129 следующего содержания:

мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 021 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«021 Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
471 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 025 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«025 Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
4 «Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру» функцияналдық кіші тобында:
225 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 054 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«054 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша төлеуді белгілеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
261 «Облыстың білім басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 047 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«047 Аудандардың бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
360 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011, 015 кіші бағдарламалары бар 032 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
5 «Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру» функцияналдық кіші тобында:
225 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 129 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:

"129 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на повышение квалификации, подготовку и переподготовку кадров в рамках реализации Программы занятости 2020";
по администратору бюджетных программ 261 "Управление образования области":
дополнить бюджетной программой 052 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"052 Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 360 "Управление образования города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной программой 038 с бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"038 Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области образования":
по администратору бюджетных программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
по бюджетной программе 031 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы" бюджетные подпрограммы 100 "Внедрение системы электронного обучения в организациях среднего и технического профессионального образования", 101 "Обеспечение доступа организаций образования доступа к сети Интернет" исключить;
дополнить бюджетными программами 047, 051, 052 следующего содержания:
"047 Создание АО "Информационно-аналитический центр" при Министерстве образования и науки Республики Казахстан
051 Создание АО "Национальный центр государственной научно-технической экспертизы"
052 Внедрение системы электронного обучения в организациях среднего и технического профессионального образования";
по администратору бюджетных программ 261 "Управление образования области":
бюджетные программы 038 "Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение системы электронного обучения в организациях среднего и технического профессионального образования", 039 "Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение системы электронного обучения в организациях среднего и технического профессионального образования" исключить;
по администратору бюджетных программ 360 "Управление образования города республиканского значения, столицы":

«129 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыруға, даярлауға және қайта даярлауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
261 «Облыстың білім басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 052 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«052 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау»
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
360 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 038 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«038 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау»
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
9 «Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер» функцияналдық кіші тобында:
225 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
031 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру үшін ағымдағы нысаналы трансферттер» бюджеттік бағдарламасы, 100 «Орта және техникалық кәсіптік білім беру ұйымдарында электрондық оқыту жүйесін енгізу», 101 «Білім беру ұйымдарының Интернет желісіне қолжетімділігін қамтамасыз ету» бюджеттік кіші бағдарламасы алынып тасталсын»;
мынадай мазмұндағы 047, 051, 052 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«047 Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі жанындағы «Ақпараттық-талдамалық орталық» АҚ құру
051 Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптаманың ұлттық орталығы» АҚ құру
052 Орта және техникалық кәсіптік білім беру ұйымдарында электрондық оқыту жүйесін енгізу»;
261 «Облыстың білім басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
038 «Орта және техникалық кәсіптік білім беру ұйымдарында электрондық оқыту жүйесін енгізуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер», 039 «Орта және техникалық кәсіптік білім беру ұйымдарында электрондық оқыту жүйесін енгізуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» бюджеттік бағдарламалары алынып тасталсын;
360 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

бюджетную программу 022 "Внедрение системы электронного обучения в организациях среднего и технического профессионального образования" с бюджетными подпрограммами 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета", 015 "За счет средств местного бюджета" исключить;
бюджетную программу 023 "Обеспечение доступа организаций образования к сети Интернет" с бюджетными подпрограммами 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета", 015 "За счет средств местного бюджета" исключить;
по администратору бюджетных программ 464 "Отдел образования района (города областного значения)":
бюджетную программу 016 "Внедрение системы электронного обучения в организациях среднего и технического профессионального образования" с бюджетными подпрограммами 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета", 015 "За счет средств местного бюджета" исключить;
бюджетную программу 017 "Обеспечение доступа организаций образования к сети Интернет" с бюджетными подпрограммами 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета", 015 "За счет средств местного бюджета" исключить;
по администратору бюджетных программ 471 "Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)":
бюджетную программу 021 "Внедрение системы электронного обучения в организациях среднего и технического профессионального образования" с бюджетными подпрограммами 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета", 015 "За счет средств местного бюджета" исключить;
бюджетную программу 022 "Обеспечение доступа организаций образования к сети Интернет" с бюджетными подпрограммами 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета", 015 "За счет средств местного бюджета" исключить;
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
в функциональной подгруппе 2 "Охрана здоровья населения":
по администратору бюджетных программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
бюджетную программу "111 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы" изложить в следующей редакции:
"127 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы";
по администратору бюджетных программ 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
бюджетную программу "039 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы" изложить в следующей редакции:
"127 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц, находящихся и освободившихся из мест лишения свободы, в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области здравоохранения":

011 «Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен», 015 «Жергілікті бюджет қаражаты есебінен» бюджеттік кіші бағдарламалары бар 022 «Орта және техникалық кәсіптік білім беру ұйымдарында электрондық оқыту жүйесін енгізу» бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын»;
011 «Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен», 015 «Жергілікті бюджет қаражаты есебінен» бюджеттік кіші бағдарламалары бар 023 «Білім беру ұйымдарының Интернет желісіне қолжетімділігін қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
464 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
011 «Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен», 015 «Жергілікті бюджет қаражаты есебінен» кіші бағдарламалары бар 016 «Орта және техникалық кәсіптік білім беру ұйымдарында электрондық оқыту жүйесін енгізу» бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
011 «Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен», 015 «Жергілікті бюджет қаражаты есебінен» кіші бағдарламалары бар 017 «Білім беру ұйымдарының Интернет желісіне қол жетімділігін қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
471 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
011 «Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен», 015 «Жергілікті бюджет қаражаты есебінен» кіші бағдарламалары бар 021 «Орта және техникалық кәсіптік білім беру ұйымдарында электрондық оқыту жүйесін енгізу» бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын»;
011 «Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен», 015 «Жергілікті бюджет қаражаты есебінен» кіші бағдарламалары бар 022 «Білім беру ұйымдарының Интернет желісіне қол жетімділігін қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
05 «Денсаулық сақтау» функционалдық тобында:
2 «Халықтың денсаулығын қорғау» функцияналдық кіші тобында:
225 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
«111 Қазақстан Республикасының «Саламатты Қазақстан» Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2013 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде іс-шаралар жүргізу» бюджеттік бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«127 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Қазақстан Республикасының «Саламатты Қазақстан» Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
226 «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
«039 Қазақстан Республикасының «Саламатты Қазақстан» Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2013 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бас бостандығынан айыру орындарында жазасын өтеп жатқан және босатылған адамдардың арасында АИТВ-жұқпасының алдын алуға арналған әлеуметтік бағдарламаларды іске асыруға облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«127 Қазақстан Республикасының «Саламатты Қазақстан» Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2013 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бас бостандығынан айыру орындарында жазасын өтеп жатқан және босатылған адамдардың арасында АИТВ-жұқпасының алдын алуға арналған әлеуметтік бағдарламаларды іске асыруға облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
9 «Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:

дополнить администратором бюджетных программ 201 с бюджетной программой 039 следующего содержания:
"201 Министерство внутренних дел Республики Казахстан
039 Строительство и реконструкция объектов здравоохранения";
по администратору бюджетных программ 694 "Управление делами Президента Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 018 следующего содержания:
"018 Создание комплексной медицинской информационной системы";
в функциональной группе 06 "Социальная помощь и социальное обеспечение":
в функциональной подгруппе 2 "Социальная помощь":
по администратору бюджетных программ 355 "Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 003 "Программа занятости" дополнить бюджетной подпрограммой 104 следующего содержания:
"104 Оказание мер государственной поддержки участникам Программы занятости 2020";
дополнить бюджетной программой 030 с бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"030 Обеспечение деятельности центров занятости
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 451 "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)":
по бюджетной программе 002 "Программа занятости" дополнить бюджетной подпрограммой 104 следующего содержания:
"104 Оказание мер государственной поддержки участникам Программы занятости 2020";
дополнить бюджетной программой 023 с бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"023 Обеспечение деятельности центров занятости
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения":
по администратору бюджетных программ 213 "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан":
бюджетную программу "010 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы" изложить в следующей редакции:
"010 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на предоставление специальных социальных услуг";
дополнить бюджетными программами 019, 128, 129 следующего содержания:
"019 Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Программы занятости 2020

мынадай мазмұндағы 039 бюджеттік бағдарламасы бар 201 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
«201 Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
039 Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау»;
694 «Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 018 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«018 Кешенді медициналық ақпараттық жүйені құру»;
06 «Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру» функционалдық тобында:
2 «Әлеуметтiк көмек» функцияналдық кіші тобында:
355 «Жұмыспен қамту мен республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік бағдарламаларды басқару» бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
003 «Еңбекпен қамту бағдарламасы» бюджеттік бағдарламасы бойынша мынадай мазмұндағы 104 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«104 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсету»;
мынандай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 030 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
«030 Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
451 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) әлеуметтік бағдарламалары мен жұмыспен қамту бөлімі» бюджеттік бағдарламаларының әкімшісі бойынша:
002 «Еңбекпен қамту бағдарламасы» бюджеттік бағдарламасы бойынша мынадай мазмұндағы 104 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«104 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсету»;
мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 023 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«023 Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
011 Республикалық бюджеттен трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
9 «Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер» функцияналдық кіші тобында:
213 «Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
«010 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» бюджеттік бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
«010 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
мынадай мазмұндағы 019, 128, 129 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«019 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге кредит беру

128 Реализация мероприятий в рамках Программы занятости 2020
129 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию мероприятий Программы занятости 2020";
по администратору бюджетных программ 256 "Управление координации занятости и социальных программ области":
дополнить бюджетными программами 037, 038 следующего содержания:
"037 Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
038 Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020";
дополнить администратором бюджетных программ 265 с бюджетной программой 018 и бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"265 Управление предпринимательства и промышленности области
018 Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 07 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
в функциональной подгруппе 1 "Жилищное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
дополнить бюджетными программами 056, 057 следующего содержания:
"056 Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
057 Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020";
по администратору бюджетных программ 281 "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области":
дополнить бюджетными программами 063, 064 следующего содержания:
"063 Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
064 Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020";
по администратору бюджетных программ 466 "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)":

128 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру
129 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға нысаналы ағымдағы трансферттер»;
256 «Облыстың әлеуметті бағдарламалары мен жұмыспен қамтуды реттеу басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 037, 038 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«037 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері
038 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері»;
мынандай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалары және 018 бюджеттік бағдарламасы бар 265 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
«265 Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
018 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
07 «Тұрғын үй коммуналдық шаруашылық» функционалдық тобында:
1 «Тұрғын үй шаруашылығы» функционалдық кіші тобында:
271 «Облыстың құрылысын басқару» бюджеттік бағдарламаларының әкімшісі бойынша:
мынандай мазмұндағы 056, 057 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«056 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
057 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері»;
281 «Облыстың құрылысын, жолаушылар көлігі мен автомобиль жолдарын басқару» бюджеттік бағдарламаларының әкімшісі бойынша:
мынандай мазмұндағы 063, 064 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«063 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
064 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері»;
466 «Сәулет, қала құрылысы және аудан (облыстық маңызы бар қала) құрылысы бөлімі» бюджеттік бағдарламаларының әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетной программой 018 с бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"018 Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 467 "Отдел строительства района (города областного значения)":
дополнить бюджетной программой 022 с бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"022 Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 472 "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":
дополнить бюджетной программой 018 с бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"018 Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 619 "Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства":
дополнить бюджетными программами 026, 129 следующего содержания:
"026 Разработка типовых проектов строительства жилья в рамках реализации мероприятий Программы занятости 2020
129 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020";
в функциональной подгруппе 2 "Коммунальное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 279 "Управление энергетики и коммунального хозяйства области":
бюджетную программу "009 Целевые текущие трансферты бюджету города Приозерск Карагандинской области на поддержание инфраструктуры города" изложить в следующей редакции:
"009 Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджету города Приозерск Карагандинской области на поддержание инфраструктуры города"
дополнить бюджетной программой 025 следующего содержания:
"025 Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджету города Приозерск Карагандинской области на поддержание инфраструктуры города";
по администратору бюджетных программ 619 "Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства":
дополнить бюджетной программой 025 следующего содержания:
"025 Целевые текущие трансферты областному бюджету Карагандинской области на поддержание инфраструктуры города Приозерска";
в функциональной группе 08 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства":
по администратору бюджетных программ 205 "Министерство туризма и спорта Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 014 следующего содержания:
"014 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание вновь вводимых объектов спорта";
по администратору бюджетных программ 359 "Управление туризма, физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной программой 010 следующего содержания:
"010 Обеспечение деятельности Международного комплекса лыжных трамплинов города Алматы";
в функциональной группе 09 "Топливно-энергетический комплекс и недропользование":
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования":
по администратору бюджетных программ 233 "Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 053 следующего содержания:
"053 Обеспечение повышения энергоэффективности";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
в функциональной подгруппе 1 "Сельское хозяйство":
по администратору бюджетных программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 090 следующего содержания:
"090 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных";
по администратору бюджетных программ 255 "Управление сельского хозяйства области":

мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 018 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«018 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
467 «Аудан (облыстық маңызы бар қала) құрылысы бөлімі) бюджеттік бағдарламаларының әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 022 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«022 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
472 «Ауданның құрылыс, сәулет және қала (облыстық маңызы бар қала) құрылысы бөлімі» бюджеттік бағдарламаларының әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 018 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«018 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
619 «Құрылыс және тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы істері жөніндегі Қазақстан Республикасының агенттігі» бюджеттік бағдарламаларының әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 026, 129 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«026 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысының үлгі жобасын әзірлеу
129 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне, облыстық бюджеттердің нысаналы даму трансферттері»;
2 «Коммуналдық шаруашылық» функционалдық кіші тобында:
279 «Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы» бюджеттік бағдарламаларының әкімшісі бойынша:
«009 Қарағанды облысы Приозерск қаласының бюджетіне қаланың инфрақұрылымын қолдауға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер» бюджеттік бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
009 Қарағанды облысы Приозерск қаласының бюджетіне қаланың инфрақұрылымын қолдауға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер»;
мынадай мазмұндағы 025 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«025 Қарағанды облысы Приозерск қаласының бюджетіне қаланың инфрақұрылымын қолдауға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер»;
619 «Құрылыс және тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы істері жөніндегі Қазақстан Республикасының агенттігі» бюджеттік бағдарламаларының әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 025 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«025 Қарағанды облысының облыстық бюджетіне Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
08 «Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік» функционалдық тобында:
9 «Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікті ұйымдастыру бойынша өзге қызмет көрсетулер» функционалдық кіші тобында:
205 «Қазақстан Республикасының Туризм және спорт министрлігі» бюджеттік бағдарламаларының әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 014 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«014 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне, жаңадан іске қосылатын спорт объектілерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
359 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың туризмін, дене шынықтыру мен спортын басқару» бюджеттік бағдарламаларының әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 010 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«010 Алматы қаласының Шаңғы трамплиндерінің халықаралық кешенінің қызметін қамтамасыз ету»;
09 «Отын-энергетикалық кешен және жер қойнауын пайдалану» функционалдық тобында:
9 «Отын-энергетикалық кешен және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге қызмет көрсетулер» функционалдық кіші тобында:
233 «Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі» бюджеттік бағдарламаларының әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 053 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«053 Энергия тиімділігін арттыруды қамтамасыз ету»;
10 «Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар әлемін қорғау, жер қатынастары» функционалдық тобында:
1 «Ауыл шаруашылығы» функционалдық кіші тобында:
212 «Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылық министрлігі» бюджеттік бағдарламаларының әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 090 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«090 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауыл шаруашылығы малдарын бірдейлендіруді ұйымдастыру және жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
255 «Облыстың ауыл шаруашылығын басқару» бюджеттік бағдарламаларының әкімшісі бойынша:

бюджетную программу 031 дополнить бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 364 "Управление предпринимательства и промышленности города республиканского значения, столицы":
бюджетную программу 009 дополнить бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 375 "Управление сельского хозяйства города республиканского значения, столицы":
бюджетную программу 018 дополнить бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений":
по администратору бюджетных программ 255 "Управление сельского хозяйства области":
дополнить бюджетной программой 037 следующего содержания:
"037 Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Программы занятости 2020";
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций":
по администратору бюджетных программ 601 "Национальное космическое агентство Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 010 следующего содержания:
"010 Кредитование создания космического ракетного комплекса "Байтерек";
в функциональной группе 13 "Прочие":
в функциональной подгруппе 9 "Прочие":
по администратору бюджетных программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 038 следующего содержания:
"038 Субсидирование процентной ставки вознаграждения в рамках "Программы посткризисного восстановления (оздоровление конкурентоспособных предприятий)";
дополнить бюджетной программой 043 с бюджетной подпрограммой 016 следующего содержания;
"043 Оплата услуг консультантов в рамках "Программы посткризисного восстановления (оздоровление конкурентоспособных предприятий)
016 За счет софинансирования из республиканского бюджета";
по администратору бюджетных программ 220 "Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан":
бюджетную программу "016 Оплата услуг финансового агента оказываемых в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020" изложить в следующей редакции:
"016 Оплата услуг оператора и финансового агента оказываемых в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020";

«031 бюджеттік бағдарламасы мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
364 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың өндірісі мен кәсіпкерлігін басқару» бюджеттік бағдарламаларының әкімшісі бойынша:
«009 бюджеттік бағдарламасы мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
375 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығын басқару» бюджеттік бағдарламаларының әкімшісі бойынша:
«018 бюджеттік бағдарламасы мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
9 «Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар әлемін қорғау, жер қатынастары саласындағы өзге де қызмет көрсетулер» функционалдық кіші тобында:
255 «Облыстың ауыл шаруашылығын басқару» бюджеттік бағдарламаларының әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 037 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«037 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерліктің дамуына ықпал ету үшін бюджеттік кредиттер беру»;
12 «Көлік және коммуникация» функционалдық тобында:
9 «Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
601 «Қазақстан Республикасының Ұлттық ғарыш агенттігі» бюджеттік бағдарламаларының әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 010 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«010 «Байтерек» ғарыш зымыран кешенін құруға кредит беру»
13 «Басқалар» функционалдық тобында:
9 «Басқалар» функционалдық кіші тобында:
217 «Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі» бюджеттік бағдарламаларының әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 038 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«038 «Дағдарыстан кейінгі қалпына келтіру (бәсекеге қабілетті кәсіпорындарды сауықтандыру)» бағдарламасы шеңберінде сыйақының пайыздық ставкасын субсидиялау»;
мынадай мазмұндағы 016 бюджеттік кіші бағдарламасы бар 043 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«043 «Дағдарыстан кейінгі қалпына келтіру (бәсекеге қабілетті кәсіпорындарды сауықтандыру)» бағдарламасы шеңберінде консультанттардың қызмет көрсетулерін төлеу
016 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен»;
220 «Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда министрлігі» бюджеттік бағдарламаларының әкімшісі бойынша:
«016 «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде қаржылық агент көрсететін қызметтерді төлеу» бюджеттік бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
016 «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде оператор мен қаржылық агент көрсететін қызметтерді төлеу»;

дополнить бюджетными программами 019, 020, 021 следующего содержания:
"019 Услуги по сопровождению проектов программы "Развитие регионов"
020 Услуги по оказанию консультативной помощи регионам при подготовке проектов государственно-частного партнерства для реализации проектов в социальном секторе и жилищно-коммунальном хозяйстве по механизму государственно-частного партнерства
021 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы для оказания содействия экономическому развитию регионов и системы расселения населения в рамках программы "Развитие регионов";
по администратору бюджетных программ 258 "Управление экономики и бюджетного планирования области":
дополнить бюджетными программами 012, 013 следующего содержания:
"012 Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для оказания содействия экономическому развитию регионов и системы расселения населения в рамках программы "Развитие регионов"
013 Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для оказания содействия экономическому развитию регионов и системы расселения населения в рамках программы "Развитие регионов";
дополнить бюджетной программой 014 с бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"014 Оказание содействия экономическому развитию регионов и системы расселения населения в рамках программы "Развитие регионов"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 265 "Управление предпринимательства и промышленности области":
дополнить бюджетной программой 009 следующего содержания:
"009 Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Программы занятости 2020";
по администратору бюджетных программ 357 "Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной программой 007 с бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"007 Оказание содействия экономическому развитию регионов и системы расселения населения в рамках программы "Развитие регионов"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 453 "Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)":
дополнить бюджетной программой 008 с бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"008 Оказание содействия экономическому развитию регионов и системы расселения населения в рамках программы "Развитие регионов"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 459 "Отдел экономики и финансов района (города областного значения)":
дополнить бюджетной программой 023 с бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"023 Оказание содействия экономическому развитию регионов и системы расселения населения в рамках программы "Развитие регионов"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 461 "Отдел экономики, финансов и предпринимательства района (города областного значения)":
дополнить бюджетной программой 023 с бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"023 Оказание содействия экономическому развитию регионов и системы расселения населения в рамках программы "Развитие регионов"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 476 "Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)":
дополнить бюджетной программой 008 с бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"008 Оказание содействия экономическому развитию регионов и системы расселения населения в рамках программы "Развитие регионов"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 603 "Министерство связи и информации Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 028 следующего содержания:
"028 Увеличение уставного капитала республиканского государственного предприятия "Центр технического сопровождения и анализа в области телекоммуникаций";
по администратору бюджетных программ 619 "Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства":
дополнить бюджетной программой 024 следующего содержания:
"024 Целевые трансферты на развитие бюджету города Астаны на увеличение уставного капитала уполномоченной организации для участия в строительстве незавершенных объектов жилья с участием дольщиков".

мынадай мазмұндағы 019, 020, 021 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«019 «Өңірлерді дамыту» жобаларын сүйемелдеу бойынша қызметтер көрсету
020 Әлеуметтік секторда және тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығында жобаларды іске асыру үшін мемлекеттік-жекеменшік әріптестік тетігі бойынша өңірлерге мемлекеттік-жекеменшік әріптестік жобаларын дайындау барысында консультативтік көмек көрсету бойынша қызметтер
021 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуы мен халықты қоныстандыру жүйесіне жәрдемдесуге берілетін нысаналы даму трансферттері»;
258 «Облыстың Экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы» бюджеттік бағдарламаларының әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 012, 013 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«012 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға ықпал ету үшін және халықты орналастыру жүйесін дамытуға нысаналы трансферттер»
013 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне облыстық бюджеттен «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға ықпал ету үшін және халықты орналастыру жүйесін дамытуға нысаналы трансферттер»;
мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 014 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«014 «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға ықпал ету және халықты орналастыру жүйесі
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
265 «Облыстың кәсіпкерлік және өндіріс басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 009 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«009 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерліктің дамуына ықпал ету үшін бюджеттік кредиттер беру»;
357 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 007 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«007 «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға ықпал ету және халықты орналастыру жүйесі
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
453 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 008 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«008 «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға ықпал ету және халықты орналастыру жүйесі
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
459 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Экономика және қаржы бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 023 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«023 «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға ықпал ету және халықты орналастыру жүйесі
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
461 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Экономика, қаржы және кәсіпкерлік бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 023 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«023 «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға ықпал ету және халықты орналастыру жүйесі
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
476 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 008 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«008 «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға ықпал ету және халықты орналастыру жүйесі
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
603 «Қазақстан Республикасының Байланыс және ақпарат министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 028 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«028 «Телекоммуникация саласындағы техникалық сүйемелдеу және талдау орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорынның жарғылық капиталын ұлғайту»;
619 Құрылыс және тұрғын үй коммуналдық шаруашылық істері жөніндегі Қазақстан Республикасының агенттігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 024 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«024 Астана қаласының бюджетіне үлескерлер қатысқан аяқталмаған тұрғын үй объектілерін салуға қатысу үшін уәкілетті ұйымның жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері».

2. Департаменту методологии бюджетного процесса (А.Н. Калиева) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр                                    Б. Жамишев

2. Бюджеттік процесс әдістемесі департаменті (А.Н. Қалиева) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оны мемлекеттік тіркеген күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                          Б. Жәмішев