О внесении изменения в приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 28 июля 2010 года № 223 "О некоторых вопросах патентных поверенных Республики Казахстан"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 30 марта 2011 года № 194. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 апреля 2011 года № 6887. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 24 февраля 2012 года № 86
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 24.02.2012 № 86 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях увеличения численности патентных поверенных в Республике Казахстан ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 28 июля 2010 года № 223 "О некоторых вопросах патентных поверенных Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6404, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан, 2010 год, № 15), следующее изменение:
в приложении 2 к указанному приказу:
в Квалификационных требованиях к патентным поверенным Республики Казахстан:
в пункт 2:
в подпункте 3) слово "четырех" заменить словом "двух".
2. Комитету по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Министра юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Р. Тусупбеков

"Қазақстан Республикасының патенттік сенім білдірілген өкілдерінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2010 жылы 28 шілдедегі № 223 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2011 жылы 30 наурыздағы № 194 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 15 сәуірде № 6887 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2012 жылғы 24 ақпандағы № 86 Бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 2012.02.24 № 86 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасындағы патенттік сенім білдірілген өкілдердің санын арттыру мақсатында, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының патенттік сенім білдірілген өкілдерінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2010 жылғы 28 шілдедегі № 223 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6404 тіркелген, Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында, 2010 жылғы, № 15 жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған бұйрықтың 2-қосымшасында:
Қазақстан Республикасының патенттік сенім білдірілген өкілдеріне қойылатын біліктілік талаптарында:
2-тармақта:
3) тармақшасында «төрт» деген сөз «екі» деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Зияткерлік меншік құқығы комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Әділет министрінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап жиырма бір күнтізбелік күн өткен сон қолданысқа енгізіледі.
Министр                                           P. Түсіпбеков