Об утверждении формы уведомления об устранении нарушений, выявленных по результатам камерального контроля
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 мая 2011 года № 256. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 июня 2011 года № 6988.
Сноска. Заголовок - в редакции приказа Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов РК от 10.01.2024 № 7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие приказа см. п. 3.
В целях реализации подпункта 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании производства и оборота биотоплива" ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула - в редакции приказа Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов РК от 10.01.2024 № 7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемую форму уведомления об устранении нарушений, выявленных по результатам камерального контроля.
Сноска. Преамбула - в редакции приказа Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов РК от 10.01.2024 № 7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожину Д.Е.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
Б. Жамишев
Утверждено
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 19 мая 2011 года № 256
Форма
Уведомление об устранении нарушений, выявленных по результатам камерального контроля
Сноска. Форма в редакции приказа Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов РК от 10.01.2024 № 7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
"__" ________ 20__ года
№ _________
_________________________________________________________
(наименование органа государственных доходов)
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О государственном регулировании
производства и оборота биотоплива" (далее – Закон), уведомляет Вас
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) или наименование участника
биотопливного рынка)
бизнес идентификационный номер/индивидуальный идентификационный номер
_____________________________________________________________________
о допущенных нарушениях, выявленных "___" _________ 20 ___ года,
в области оборота биотоплива
_____________________________________________________________________
(суть нарушения)
В соответствии со статьей 22 Закона участник биотопливного рынка обязан исполнить
настоящее уведомление в течение 30 календарных дней со дня его вручения
(получения).
Приложение с описанием выявленных нарушений на ____ листе (-ах).
Руководитель (заместитель Руководителя) органа государственных доходов
_______________________________________ ______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
Место печати
Уведомление получил
_____________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
или наименование участника биотопливного рынка, подпись, дата)
Уведомление вручено
_____________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
или наименование участника биотопливного рынка, подпись, дата)
_____________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) должностного подпись, дата лица
органа государственных доходов
Уведомление отправлено участнику биотопливного рынка
Адрес:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(документ, подтверждающий факт отправки и (или) получения)

Камералдық бақылау нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтарды жою туралы хабарламаның нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 19 мамырдағы № 256 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2010 жылы 1 маусымда № 6988 тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 10.01.2024 № 7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Биоотын өндірісін және айналымын мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 5) тармақшасын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 10.01.2024 № 7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Қоса беріліп отырған камералдық бақылау нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтарды жою туралы хабарламаның нысаны бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 10.01.2024 № 7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Ерғожин Д.Е.) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2011 жылғы 19 мамырдағы
№ 256 бұйрығымен
бекітілген
нысан
Камералдық бақылау нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтарды жою туралы хабарлама
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 10.01.2024 № 7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
20__ жылғы "__" ________ № ____________
____________________________________________________________________
(мемлекеттік кірістер органының атауы)
"Биоотын өндірісін және айналымын мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан
Республикасының Заңына (бұдан әрі – Заң) сәйкес Сізге
____________________________________________________________________
_________________________________________________________ хабарлайды.
(биоотын нарығына қатысушының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған кезде) немесе атауы)
бизнес сәйкестендіру нөмірі/жеке сәйкестендіру нөмірі
____________________________________________________________________
биоотын айналымы саласында жол берілген, 20__жылғы "__"
___________ анықталған бұзушылықтар туралы ___________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
__________________________________________________________ хабарлайды.
(бұзушылықтың мазмұны)
Заңның 22-бабына сәйкес биоотын нарығының қатысушысы, осы хабарлама табыс етілген (алынған) күннен бастап күнтізбелік 30 күн ішінде орындауға міндетті. Анықталған бұзушылықтардың сипаттамасы бар қосымша ___ парақта.
Мемлекеттік кірістер органының басшысы (Басшының орынбасары)
_________________________________ __________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған кезде)) (қолы)
Мөр орны
Хабарламаны алдым _______________________________________________
__________________________________________________________________
(биоотын нарығына қатысушының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған кезде) немесе
атауы, қолы, күні)
Хабарлама тапсырылды ____________________________________________
_________________________________________________________________
(биоотын нарығына қатысушының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған кезде)
немесе атауы, қолы, күні)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(мемлекеттік кірістер органының лауазымды адамының тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған кезде) қолы, күні)
Хабарлама биоотын нарығының қатысушысына жіберілді
Мекенжайы:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(жіберу және (немесе) алу фактісі туралы растайтын құжат)