О внесении дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 17 июня 2011 года № 312. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 июня 2011 года № 7022. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 13 марта 2013 года № 71
Сноска. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 13.03.2013 № 71 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан "О совершенствовании органов внешнего государственного финансового контроля в регионах" от 2 мая 2011 № 67, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6148), следующие дополнения:
в приложении 1 к указанному приказу:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
в функциональной подгруппе 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления":
дополнить администратором бюджетных программ 282 с бюджетными программами 001, 002, 003, 100, 106, 107, 108, 109, 115 следующего содержания:
"282 Ревизионная комиссия области
001 Услуги по обеспечению деятельности ревизионной комиссии области
002 Создание информационных систем
003 Капитальные расходы государственных органов";
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108 Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа";
дополнить администратором бюджетных программ 378 с бюджетными программами 001, 002, 003, 100, 106, 107, 108, 109, 115 следующего содержания:
"378 Ревизионная комиссия города республиканского значения, столицы
001 Услуги по обеспечению деятельности ревизионной комиссии города республиканского значения, столицы
002 Создание информационных систем
003 Капитальные расходы государственных органов";
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108 Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа";
в функциональной группе 13 "Прочие":
в функциональной подгруппе 9 "Прочие":
по администратору бюджетных программ 356 "Управление финансов города республиканского значения, столицы":
наименование бюджетной программы 020 "Кредитование КГП "Алматыпәтерқызметі" для внедрения системы раздельного сбора твердо-бытовых отходов в городе Алматы" изложить в следующей редакции:
"020 Кредитование для внедрения системы раздельного сбора твердо-бытовых отходов в городе Алматы";
по администратору бюджетных программ 372 "Управление администрирования специальной экономической зоны "Астана - новый город":
дополнить бюджетной программой 004 следующего содержания:
"004 Услуги по обеспечению развития инновационной деятельности города Астаны".

«Қазақстан Республикасының бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 141 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 17 маусымдағы N 312 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 22 маусымдағы N 7022 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 13 наурыздағы № 71 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 13.03.2013 № 71 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Өңірлерде сыртқы мемлекеттік қаржылық бақылау органдарын жетілдіру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 2 мамырдағы № 67 Жарғысын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері» Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 141 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6148 тіркелген) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықтың 1-қосымшасында:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
01 «Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер» функционалдық тобында:
1 «Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар» функционалдық кіші тобында:
бюджеттік бағдарлама әкімшісі 282 бюджеттік бағдарламаны мынадай мазмұндағы 001, 002, 003, 100, 106, 107, 108, 109, 115 бюджеттік бағдарламалармен толықтырсын:
«282 Облыстың тексеру комиссиясы
001 Облыстың тексеру комиссиясының қызметін қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызметтер
002 Ақпараттық жүйелер құру
003 Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше жағдайлар резерві есебінен іс-шараларды өткізу
106 Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқару органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107 Шұғыл шығындарға арналған жергілікті атқарушы органның резерві есебінен іс-шаралар өткізу
108 Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резерві есебінен іс-шаралар өткізу
115 Жергілікті атқарушы органның резерві қаражаты есебінен сот шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау»;
мынадай мазмұндағы 001, 002, 003, 100, 106, 107, 108, 109, 115 бюджеттік бағдарламалары бар 378 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырсын:
«378 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тексеру комиссиясы»
001 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тексеру комиссиясының қызметін қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызметтер
002 Ақпараттық жүйелер құру
003 Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары»;
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше жағдайлар резерві есебінен іс-шараларды өткізу
106 Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқару органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107 Шұғыл шығындарға арналған жергілікті атқарушы органның резерві есебінен іс-шаралар өткізу
108 Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резерві есебінен іс-шаралар өткізу
115 Жергілікті атқарушы органның резерві қаражаты есебінен сот шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау»;
13 «Өзгелер» функционалдық тобында:
9 «Өзгелер» функционалдық кіші тобында:
356 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы» бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
«020 Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
020 Алматы қаласында қатты тұрмыстық қалдықтарды жеке-жеке жинақтау жүйесін енгізу үшін несиелеу»;
372 ««Астана - жаңа қала» арнайы экономикалық аймағын әкімшілендіру басқармасы» бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 004 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«004 Астана қаласының инновация қызметінің дамуын қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер».

2. Департаменту методологии бюджетного процесса (А.Н. Калиева) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр                                    Б. Жамишев

2. Бюджеттік процесі әдіснамасы департаменті (А.Н. Қалиева) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оны мемлекеттік тіркеу күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                     Б. Жәмішев