О внесении дополнений и изменений в некоторые нормативные правовые акты Генерального Прокурора Республики Казахстан
Приказ Генерального прокурора Республики Казахстан от 31 мая 2011 года № 51. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июля 2011 года № 7056. Утратил силу приказом Генерального прокурора Республики Казахстан от 12 ноября 2012 года № 134.
Сноска. Утратил силу приказом Генерального прокурора РК от 12.11.2012 № 134 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
В целях дальнейшего совершенствования единого отчета об административных правонарушениях, руководствуясь подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года "О Прокуратуре", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в некоторые нормативные правовые акты Генерального Прокурора Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 29 сентября 2009 года № 53 "О создании централизованного банка данных об административных правонарушениях и лицах, их совершивших и утверждении Инструкции по его ведению" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5854):
в Инструкции о ведении централизованного банка данных об административных правонарушениях и лицах, их совершивших (далее - Инструкция), утвержденной указанным приказом:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Централизованный учет административных правонарушений и лиц, их совершивших, осуществляется Комитетом путем ведения электронного банка данных (далее - централизованный банк данных или ЦБД).";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Банк данных формируется на основании представляемых субъектами административной практики информационных учетных документов (далее - ИУД) форм № 1-АП "Карточка по учету административных правонарушений и лиц, их совершивших" (приложение 1), № 2-АП "Карточка по учету административных дел, рассмотренных в порядке пересмотра не вступивших в законную силу постановлений областных и приравненных к ним судов" (приложение 2), № 3-АП "Карточка по учету административных дел, рассмотренных в порядке пересмотра вступивших в законную силу постановлений и определений коллегий областных, приравненных к ним судов и Верховного Суда РК" (приложение 3), а также извещений об исполнении постановления о наложении административного взыскания (приложение 4) и об освобождении от административной ответственности и административного взыскания (приложение 5) и о прекращении исполнения постановления о наложении административного взыскания (приложение 8), в которых содержатся необходимые сведения об административных правонарушениях и лицах, их совершивших.";
в пункте 7:
часть вторую изложить в следующей редакции:
"По делам об административных правонарушениях, рассматриваемых судами, государственные органы, составляющие протокола об административных правонарушениях, карточки формы № 1-АП не заполняют.";
части третью и четвертую изложить в следующей редакции:
"За достоверность, полноту и своевременность представления сведений, в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан, ответственным лицом является сотрудник субъекта административной практики, заполнивший соответствующие реквизиты ИУД.
Субъекты административной практики, рассматривающие дела об административных правонарушениях, заполняют карточку до 22 реквизита.

Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2011 жылғы 31 мамырдағы № 51 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 7 шілдеде № 7056 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2012 жылғы 12 қарашадағы № 134 Бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2012.11.12 № 134 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы бірыңғай есепті одан әрі жетілдіру мақсатында, 1995 жылғы 21 желтоқсандағы "Прокуратура туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 4-1) тармақшасын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Әкімшілік құқық бұзушылық және оларды жасаған тұлғалар жөніндегі орталықтандырылған деректер банкін құру және оны жүргізу жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тіркелімінде № 5854 санымен тіркелген) Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2009 жылғы 29 қыркүйектегі № 53 бұйрығына:
осы бұйрықпен бекітілген Әкімшілік құқық бұзушылық және оларды жасаған тұлғалар жөніндегі орталықтандырылған деректер банкін құру туралы Нұсқаулықта (бұдан әрі – Нұсқаулық):
2-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2. Әкімшілік құқық бұзушылықтар және оларды жасаған тұлғалар туралы орталықтандырылған есепке алу Комитетімен электрондық деректер банкін (бұдан әрі – орталықтандырылған деректер банкі немесе ОДБ) жүргізу жолымен жүзеге асырылады.";
3-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. Деректер банкі әкімшілік тәжірибе субъектілері ұсынатын "Әкімшілік құқық бұзушылықтарды және оларды жасаған тұлғаларды есепке алу бойынша карточка" № 1-ӘҚ (1-қосымша), "Заңды күшке енбеген облыстық және оларға теңестірілген соттар қаулыларын қайта қарау тәртібінде қаралған әкімшілік істерді есепке алу бойынша карточка" № 2-ӘҚ (2-ші қосымша), "Заңды күшке енген облыстық және оларға теңестірілген соттар және ҚР Жоғарғы Сотының қаулылары мен анықтамаларын қайта қарау тәртібінде қаралған әкімшілік істерді есепке алу карточкасы" № 3-ӘҚ (3-ші қосымша) ақпараттық есепке алу құжаттарының (бұдан әрі – АЕҚ) және әкімшілік жаза тағу туралы қаулыны орындау туралы хабарлама (4-ші қосымша), сонымен қатар құқық бұзушылықтар және оларды жасаған тұлғалар туралы қажетті мәліметтер қамтылған әкімшілік жауаптылықтан және әкімшілік жазадан босату туралы (5-ші қосымша) және әкімшілік жаза тағу туралы қаулының орындалуын қысқарту туралы (8-қосымша) хабарламалар негізінде қалыптасады.";
7-тармақта:
екінші бөлім келесі редакцияда жазылсын:
"Соттар қарайтын әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы істер бойынша әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы хаттаманы құрастырушы мемлекеттік органдар № 1-ӘҚ нысанды карточкаларды толтырмайды";
үшінші және төртінші бөлімдер мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес мәліметтердің нақтылығына, толықтығына және уақытылы ұсынылуына АЕҚ сәйкес деректемелерін толтырушы әкімшілік практика субъектінің қызметшісі жауапты тұлға болып табылады.
Әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы істерді қарайтын әкімшілік практика субъектілері карточканы 22 деректерге дейін толтырады.

Для органов внутренних дел необходимо также заполнение реквизитов 22 - 30.";
пункт 8 дополнить примечанием следующего содержания:
"Примечание: судами заполняются реквизиты ИУД формы № 1-АП, 2-АП, 3-АП в ЕАИАС судов, которые в соответствии с информационным взаимодействием выгружаются в централизованный банк данных Комитета.";
в пункте 9 часть первую изложить в следующей редакции:
"9. Субъектами административной практики ИУД формы № 1-АП выставляются только по вступившим в законную силу постановлениям.";
после части второй дополнить частью следующего содержания:
"Субъектами административной практики (кроме государственных органов, осуществляющих импорт данных в Единой статистической системе - ЕУСС ИУД формы № 1-АП направляются в управления с периодичностью в десять дней - 10, 20 и 30 числа каждого месяца. Государственными органами, заполняющими ИУД формы 1-АП в ЕУСС, импорт сведений в централизованный банк данных производится в режиме online.";
часть четвертую изложить в следующей редакции:
"После исполнения постановления о взыскании штрафа в порядке статей 708 и 709 КРКоАП судебными исполнителями, уполномоченными органами (должностными лицами) в течение 3-х рабочих дней направляется в субъект административной практики извещение об исполнении постановления о наложении административного взыскания (приложение 4 к настоящей Инструкции).";
часть пятую изложить в следующей редакции:
"Субъектом административной практики на основании поступающих извещений производится отметка об исполнении постановления о наложении штрафа в ИУД.";
в пункте 20 часть первую изложить в следующей редакции:
"20. В реквизите 9 указывается квалификация правонарушения по нормам КРКоАП, в реквизите 9.1 указывается форма вины для физических лиц путем следующей кодировки: "1" - умышленная; "2" - по неосторожности.";
пункт 22 дополнить частью следующего содержания:
"В реквизитах 11.5 и 11.6 отражаются основания и обстоятельства прекращения административных дел.";
пункт 23 дополнить частью следующей редакции:
"Ущерб государству определяется статьями 122, 123, 124, 125, 126, 127, 130, 135-1, 140, 141, 143, 147, 147-1, 147-4, 155, 156, 162, 168-3, 172, 175, 176, 177, 178, 179, 179-3, 188-1, 196-1, 204, 224, 227, 235, 265, 287, 302, 306, 306-2, 361, 421, 426, 427, 429, 433 КРКоАП.";
часть вторую пункта 25 изложить в следующей редакции:
"В реквизите 13.2 указывается дата передачи постановления о взыскании штрафа в порядке статей 708 и 709 КРКоАП, в реквизите 13.3 - дата исполнения постановления о взыскании штрафа по этим статьям, в реквизите 13.4 - размер взысканного штрафа в принудительном порядке.

Сондай-ақ, ішкі істер органдары үшін 22-30 деректемені толтыру қажет.";
8-тармақ келесі мазмұндағы ескертумен толықтырылсын:
"Ескерту: соттар ақпараттық өзара әрекеттестікке сәйкес Комитеттің орталықтандырылған деректер банкіне енгізілетін соттардың БАААЖ-не № 1-ӘҚ, 2-ӘҚ, 3-ӘҚ нысанды АЕҚ деректемелерін толтырады.";
9-тармақта:
бірінші бөлім келесі редакцияда жазылсын:
"Әкімшілік практика субъектілері № 1-ӘҚ нысанды АЕҚ-ны тек заңды күшке енген қаулылар бойынша қояды.";
екінші бөлімнен кейін келесі мазмұндағы бөліммен толықтырылсын:
"Әкімшілік практика субъектілері (деректерді Бірыңғай статистикалық жүйеде ББСЖ импорттауды жүзеге асыратын мемлекеттік органдардан басқа) № 1-АП нысанды АЕҚ-ны он күн мерзімділігімен – әр айдың 10, 20, 30 күндері жолдайды. Мемлекеттік органдар № 1-ӘҚ нысанды АЕҚ ББСЖ толтырып, орталықтандырылған деректер банкіне онлайн режимінде енгізеді.";
"төртінші бөлім келесі редакцияда жазылсын:
"Айыппұлды ҚР ӘҚБК 708-709 баптарына сәйкес өндіріп алу туралы қаулыны орындау кезінде сот орындаушылары, уәкілетті органдар (лауазымды тұлғалар) 3 жұмыс күні ішінде әкімшілік практика субъектісіне әкімшілік жаза тағу туралы қаулыны орындау туралы хабарламаны жолдайды (осы Нұсқаулыққа қоса берілген 4-қосымша).";
бесінші бөлім келесі редакцияда жазылсын:
"Әкімшілік практика субъектісі келіп түсетін хабарламалар негізінде АЕҚ-ға айыппұл тағу туралы қаулыны орындау жөніндегі белгіні қояды.";
20-тармақтың бірінші бөлімі келесі редакцияда жазылсын:
"20. 9-деректемеде ҚР ӘҚБК нормалары бойынша құқық бұзушылықтардың біліктіліктері көрсетіледі, 9.1-деректемеде жеке тұлғалар үшін кінә түрі келесі кодтау жолымен көрсетіледі: "1" - қасақана; "2" - абайсызда.";
22-тармақ келесі мазмұндағы бөліммен толықтырылсын:
"11.5 және 11.6-деректемелерде әкімшілік істерді тоқтатудың негізі мен себептері көрсетіледі.";
23-тармақ келесі мазмұндағы бөліммен толықтырылсын
"Мемлекетке залал келтіру ҚР ӘҚБК 122, 123, 124, 125, 126, 127, 130, 135-1, 140, 141, 143, 147, 147-1, 147-4, 155, 156, 162, 168-3, 172, 175, 176, 177, 178, 179, 179-3, 188-1, 196-1, 204, 224, 227, 235, 265, 287, 302, 306, 306-2, 361, 421, 426, 427, 429, 433 баптарымен анықталады.";
25-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"25. 13.1-деректемеде – өтелген айыппұл мөлшері (теңге сомасында).
13.2-деректемеде ҚР ӘҚБК 708, 709-баптарының негізінде айыппұлды өндіріп алу туралы қаулыны беру күні көрсетіледі, 13.3-деректемеде – осы баптар бойынша айыппұлды өндіріп алу туралы қаулының орындалу күні, 13.4-деректемеде мәжбүрлеу тәртібінде өндірілген айыппұл мөлшері көрсетіледі.";

В реквизите 13.5 отмечается дата, до которой отсрочено исполнение постановления о наложении административного взыскания в виде административного ареста, лишение специального права или штрафа, а в реквизите 13.6 - дата, до которой исполнение постановления о наложении штрафа рассрочено судьей, должностным лицом органа.";
четвертую и пятую части пункта 27 изложить в следующей редакции:
"В реквизите 15 указывается место работы, должность, место учебы.
В реквизите 16 отражаются сведения о лицах, совершивших административные правонарушения в состоянии: алкогольного, наркотического, токсикоманического опьянения.";
пункт 28 изложить в следующей редакции:
"28. В реквизите 17 указывается организационно-правовая форма юридического лица путем соответствующей кодировки.";
пункт 29 изложить в следующей редакции:
"29. В реквизите 18 указывается полное наименование юридического лица (индивидуального предпринимателя), его юридический адрес, регистрационный номер налогоплательщика, бизнес-идентификационный номер.";
пункт 29-1 изложить в следующей редакции:
"29-1. В реквизите 19 отражается дата вынесенных протестов в соответствии со статьей 672 КРКоАП, а в пункте 20 - результат его рассмотрения.
При обжаловании или опротестовании постановлений в порядке статьи 655 КРКоАП делается отметка в реквизите 20.1. Результат рассмотрения жалобы или протеста отражается в реквизите 20.2. В реквизите 20.3 вносится дата рассмотрения дела по жалобе или протесту, а в реквизите 20.4 указывается наименование вышестоящего органа, пересмотревшего дело.";
пункт 32 изложить в следующей редакции:
"32. Реквизиты с 22 по 30 заполняются органами внутренних дел.";
в пункте 33:
шестнадцатую часть изложить в следующей редакции:
"Сумма причиненного ущерба государству указывается в соответствии с пунктом 23 настоящей Инструкции.";
после части двадцать первой дополнить частью следующего содержания:
"В реквизите 14.1 "Место рождения" указывается область или город республиканского значения Республики Казахстан. Если местом рождения является другая страна - указывается только страна.";
в пункте 39 часть первую изложить в следующей редакции:
"39. Субъект административной практики при получении подтверждающих документов (квитанция, платежное поручение об уплате, письмо судебного исполнителя о произведенном взыскании) об исполнении постановления (определения) о наложении административного взыскания от непосредственного правонарушителя либо должностного лица, на которого возложено исполнение постановления о наложении административного взыскания, в течение 3 рабочих дней делает отметку в электронном варианте (если имеется ведомственный банк данных) или в указанный период направляет извещение почтовой связью (если ведомственный банк данных отсутствует) в Управление по форме, согласно приложению 4 к настоящей Инструкции.";
пункт 42 изложить в следующей редакции:

13.5-деректемесінде әкімшілік тұтқын түріндегі, арнайы құқығынан айыру немесе айыппұл түріндегі әкімшілік жаза тағу туралы қаулының орындалуы ұзартылған күні белгіленеді, ал 13.6-деректемеде судья, органның лауазымды тұлғасы айыппұл тағу туралы қаулыны орындауға дейінгі ұзартқан мерзімі көрсетіледі.";
27-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"27. 14.3-деректемесінде – жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН) және салық төлеушінің тіркеу нөмірі (СТН) көрсетіледі.
14.4-құқық бұзушының жынысы көрсетіледі.
14.5-деректемеде әкімшілік құқық бұзушылық жасаған тұлғаның азаматтығы туралы мәліметтер бейнеленеді.
15-деректемеде жұмыс орны, лауазымы, оқу орны көрсетілген.
16-деректемеде алкогольді, есірткі, уландырғыш заттарды пайдаланып мас күйінде әкімшілік құқық бұзушылықтар жасаған тұлғалар туралы мәліметтер бейнеленген.";
28-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"28. 17-деректемеде тиісті кодтау жолымен заңды тұлғаның ұйымдастыру-құқықтық нысаны көрсетіледі.";
29-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"29. 18-деректемеде заңды тұлғаның толық атауы көрсетіледі (жеке кәсіпкердің), оның заңды мекен-жайы, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, бизнес-сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі.";
29-1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"29-1. 19-деректемеде ҚР ӘҚБК 672-бабына сәйкес наразылық шығарылған күні, ал 20-тармақта оның қарау қорытындысы көрсетіледі.
20.1-деректемеде ҚР ӘҚБК 655-бабы тәртібінде шағымдалған немесе наразылық білдірілген қаулы белгіленеді, 20.2-деректемеде шағымды немесе наразылықты қарау нәтижесі, 20.3-деректемеде шағым немесе наразылық бойынша істі қарау күні, ал 20.4-деректемеде істі қайта қарайтын жоғары тұрған органның атауы көрсетіледі.";
32-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"32. 22-ден 30-ға дейінгі деректемелерді ішкі істер органдары толтырады.";
33-тармақта:
он алтыншы бөлім келесі редакцияда жазылсын:
"Мемлекетке жасалған нұқсан сомасы осы Нұсқаулықтың 23-тармағына сәйкес көрсетіледі.";
жиырма бірінші бөлімнен кейін келесі мазмұндағы бөліммен толықтырылсын:
"Туған жері" 14.1-деректемесінде Қазақстан Республикасының республикалық маңызы бар облысы немесе қаласы көрсетіледі. Егер туған жері басқа ел болса – тек елі көрсетілерді.";
39-тармақтың бірінші бөлімі келесі редакцияда жазылсын:
"39. Әкімшілік практика субъектісі әкімшілік жаза қолдану туралы қаулыны орындау жүктелген тікелей құқық бұзушы немесе лауазымды тұлғаға әкімшілік жаза қолдану туралы қаулының (ұйғарымның) орындалуы туралы нақтылаушы құжаттарды алғаннан кейін (түбіртек, төлем туралы ұсыныс қағазы, өндірілген жаза туралы сот орындаушысының хаты) 3 жұмыс күні ішінде электрондық нұсқада белгілейді (егер ведомстволық деректер банкі бар болса) немесе көрсетілген кезеңде пошта байланысы арқылы (егер ведомстволық деректер банкі болмаған жағдайда) осы Нұсқаулықтың 4-қосымшасына сәйкес нысан бойынша Басқармаға жолдайды.";
42-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

"42. При освобождении субъектом административной практики лица от административного наказания или наложенного административного взыскания на основании статей 70, 75, 701, 702 и 704 КРКоАП, а также по вступившему в законную силу определению суда об утверждении заключительного отчета конкурсного управляющего и ликвидационного баланса индивидуального предпринимателя, признанного банкротом либо после внесения записи в Единый государственный регистр юридических лиц о прекращении деятельности юридического лица, субъектом в течение трех суток направляется извещение в электронном варианте или почтовой связью в Управление по форме, согласно приложению 5 к настоящей Инструкции.";
после пункта 42 дополнить пунктом 42.1 следующего содержания:
"42.1 При прекращении исполнения постановления о наложении административного взыскания в соответствии со статьей 47 Закона Республики Казахстан "Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей" в течение трех суток судебным исполнителем направляется извещение в электронном варианте или почтовой связью в Управление по форме, согласно приложению 8 к настоящей Инструкции.";
приложения 1, 2, 4 и 5 к Инструкции изложить согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно к настоящему приказу;
Инструкцию дополнить приложением 8 согласно приложению 5 к настоящему приказу;
2) утратил силу приказом Генерального Прокурора РК от 24.09.2012 № 113 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным приказом Генерального Прокурора РК от 24.09.2012 № 113 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
2. Комитету по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее - Комитет) направить настоящий приказ:
1) в Министерство юстиции Республики Казахстан для государственной регистрации;
2) субъектам правовой статистики и специальных учетов и территориальным органам Комитета для исполнения.
3. Контроль за исполнение настоящего приказа возложить на Председателя Комитета.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его официального опубликования.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
А. Даулбаев
Приложение 1 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 31 мая 2011 года № 51
Приложение 1 к Инструкции
о ведении централизованного
банка данных об административных
правонарушениях и лицах,
их совершивших
Форма 1-АП Карточка по учету административных правонарушений
и лиц, их совершивших
1. ___________________________________________________________________________________
наименование органа, выявившего правонарушение
1.1. _________________________________________________________________________________
в том числе по инициативе государственного органа
2.
______________________________________________________________________________________
место совершения правонарушения
3. ___________________________________________________________________________________
уполномоченный орган, рассмотревший материал /протокол/, дело
______________________________________________________________________________________
3.1 Дата поступления по подведомственности (подсудности) "___"________ 20__ г.
3.2 Дата направления в судебные органы для рассмотрения "___"________ 20__ г.

"42. Әкімшілік практика субъектісі Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексінің 70, 75, 701, 702 және 704 баптарының негізінде, сонымен қатар заңды тұлға қызметінің тоқтатылуы туралы Заңды тұлғалардың бірыңғай мемлекеттік тіркеліміне жазбаны енгізгеннен кейін конкурстық басқарушының және банкрот деп танылған заңды тұлғаны тарату балансының қорытынды есебін бекіту туралы заңды күшіне енген сот ұйғарымы бойынша әкімшілік жазадан немесе әкімшілік шарадан тұлғаны босату кезінде хабарламаны үш тәулік ішінде осы Нұсқаулықтың 5-қосымшасына сәйкес нысан бойынша электрондық түрде немесе пошта байланысымен Басқармаға жолдайды.";
42-тармақтан кейін келесі мазмұндағы 42-1-тармағымен толықтырылсын:
"42-1 "Орындау өндірісі және сот орындаушыларының мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 47-бабына сәйкес, әкімшілік жаза тағу туралы қаулыны орындауды қысқарту кезінде сот орындаушысы үш тәулік ішінде хабарламаны электронды түрде немесе пошта арқылы Нұсқаулықтың 8-қосымшасына сәйкес нысан бойынша Басқармаға жолдайды.";
Нұсқаулыққа қоса берілетін 1, 2, 4, 5 және 8 қосымшалар осы бұйрыққа тиісінше 1, 2, 3, 4 және 5 қосымшаларға сәйкес жазылсын;
Нұсқаулық осы бұйрықтың 5-қосымшасына сәйкес 8-қосымшамен толықтырылсын;
2) Күші жойылды – ҚР Бас Прокурорының 2012.09.24 № 113 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді – ҚР Бас Прокурорының 2012.09.24 № 113 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті (бұдан әрі – Комитет) осы бұйрықты:
1) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеу үшін;
2) құқықтық статистика және арнайы есепке алу субъектілеріне және Комитеттің аумақтық органдарына орындау үшін жолдасын.
3. Осы бұйрықты орындауды бақылау Комитет Төрағасына жүктелсін.
4. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енеді.
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры
А. Дауылбаев
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2011 жылғы 31 мамырдағы
№ 51 бұйрығына
1-қосымша
Әкімшілік құқық бұзушылықтар
және оларды жасаған тұлғаларды
орталықтандырылған деректер
банкіне алу туралы Нұсқаулыққа
1-қосымша
1-ӘҚ нысанды Әкімшілік құқық бұзушылықтарды және оларды жасаған тұлғаларды есепке алу карточкасы
1._________________________________________________________________
құқық бұзушылықты анықтаған органның аталуы
1.1._______________________________________________________________
соның ішінде, мемлекеттік орган бастамасы бойынша
2._________________________________________________________________
құқық бұзушылық жасалған орын
3._________________________________________________________________
істі, материалды (хаттаманы) қараған уәкілетті орган
3.1. Ведомстволығы (соттылығы) бойынша түскен күні "__" _____ 20_ж.
3.2. Сот органдарына қарау үшін жолдаған күні "__" __________ 20_ж.

4. Номер материала/протокола/ дела ______ дата заведения "___"________ 20__ г.
4.1 Номер отказного материала ___________ дата ОВУД "___"________ 20__ г.
5. ___________________________________________________________________________________
Ф.И.О. должностного лица, рассмотревшего дело
6. Дата регистрации "___" ________ 20__ г.
6.1 Регистр. номер субъекта административной практики № ______
7. Дата поступления в УКПСиСУ "___" ________ 20__ г.
Дата корректировки "___" ________ 20__ г.
8. Субъект: физическое лицо "1", индивидуальный предприниматель "2", юридическое лицо
"3", иностранное юридическое лицо "4", юридическое лицо с иностранным участием "5",
должностное лицо "25" лицо, приравненное к должностному "26";
8.1 сотрудники и работники органов: КУИС МЮ "6", финансовой полиции "7", внутренних
дел "8", обороны "9", национальной безопасности "10", таможенной службы "11",
пограничной службы "12", прокуратуры "13", налоговой службы "14", по чрезвычайным
ситуациям "15", внутренних войск МВД РК "16", Республиканской Гвардии "17", судьи
"18", Акимы "19", депутаты "20", кандидаты в Президенты "21", судебные исполнители
"22", спецслужб "24", прочие сотрудники судов "55", техническая служба МО "56",
служащие министерств: юстиции "51", финансов "27", образования и науки "28", сельского
хозяйства "29", иностранных дел "30", нефти и газа "31", здравоохранения "32",
индустрии и новых технологий "33", охраны окружающей среды "34", экономического
развития и торговли "35", туризма и спорта "36", культуры "37", труда и социальной
защиты населения "38", транспорта и коммуникаций "39", связи и информации "45"
служащие агентств: по статистике "40", по управлению земельными ресурсами "41", по
регулированию естественных монополий "42", по делам государственной службы "44",
Национального космического агентства "47";
Национального банка "48", Счетного комитета по контролю за исполнением
республиканского бюджета "49", служащие акиматов и их структурных подразделений "50",
служащие прочих государственных структур "23", по защите конкуренции (антимонопольное
агентство) "52", прочие "53", не работающий "54"
9. Квалификация правонарушения ст. ____ ч. _____ п. ______ КРКоАП
9.1 форма вины: умышленная (1), по неосторожности (2).
9.2 дата совершения административного правонарушения "___"________ 20__ г.
9.3 Фабула правонарушения ___________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
10. Дата рассмотрения административного дела "___"________ 20__ г.

4. Істегі материалдың (хаттаманың) нөмірі________басталған күні "__"_________20_ж.
4.1. Бас тарту материалының нөмірі_________________________________
ҚІҚБТ күні "__"___________20__ж.
5._________________________________________________________________
істі қараған лауазымды тұлғаның аты-жөні
6. Тіркеу күні "__"___20 ж.
6.1. "__"__________20__ж.
№__________________________________________________________________
тіркелген күні және әкімшілік практика субъектісінің тіркеу нөмірі
7. ҚСжАЕКБ келіп түскен күні "__"__________20__ж.
Түзету күні "__"_____________ 20__ж.
8. Субъект: жеке тұлға "1", жеке кәсіпкер "2", заңды тұлға "3", шетел заңды тұлғасы "4", шетелдік қатысудағы заңды тұлға "5", лауазымды тұлға "25", "26" лауазымды тұлғаға теңестірілген;
8.1. орган қызметкерлері және жұмысшылары: ӘМ ҚАЖК "6", қаржы полициясы "7", ішкі істер "8", қорғаныс министрліктері "9", ұлттық қауіпсіздік "10", кеден қызметі "11", шекара қызметі "12", прокуратуралар "13", салық қызметі "14", төтенше жағдайлар министрлігі "15", ҚР ішкі әскер ІІМ "16", Республикалық Гвардия "17", соттар "18", Әкімдер "19", депутаттар "20", Президенттікке үміткерлер "21"; сот орындаушылары "22", арнайы қызметтер "24", соттың басқа да қызметшілері "55", ҚМ техникалық қызметі "56"; министрліктер қызметшілері: әділет "51", қаржы "27", білім және ғылым "28", ауыл шаруашылық "29", сыртқы істер "30",
мұнай және газ "31", денсаулық қорғау "32", индустрия және жаңа технология "33", қоршаған ортаны қорғау "34", экономикалық даму және сауда "35", туризм және спорт "36", мәдениет "37", еңбек және халықты әлеуметтік қорғау "38", көлік және коммуникация "39", байланыс және ақпарат жөніндегі (45);
агенттік қызметшілері: статистика бойынша "40", жер ресурстарымен басқару "41", табиғи монополияларды реттеу "42", мемлекеттік қызмет істері бойынша "44", Ұлттық космостық агенттік "47",
Ұлттық банк "48", Республикалық бюджеттің орындалуын қадағалау бойынша есеп комитеті "49", әкімдіктер қызметкерлері және олардың құрылымдық бөлімшелері "50", өзге де мемлекеттік құрылымдар қызметшілері "23", бәсекелестікті қорғау жөніндегі (антимонополиялық агенттік) "52", басқалар "53", жұмыс істемейтіндер "54".
9. Құқық бұзушылық дәрежесі Қазақстан Республикасы ӘҚБК___бабы___б.___т.
9.1. Кінә нысаны: "1" - қасақана, "2" - абайсызда.
9.2. Әкімшілік құқық бұзушылықтың жасалған (анықталған) күні "_"_______20__ж.
9.3. Құқық бұзушылық фабуласы_____________________________________
10. Әкімшілік істі қараған күн "__" 20__ж ________________

10.1 Дата поступления в судебные органы "___"________ 20__ г.
11. Административные меры взыскания (ст. ст. 46, 57 КРКоАП):
11.1 основные: предупреждение (01), штраф (02), арест (03), лишение спец. права (04);
лишение/приостановление лицензии (05), приостановление/запрещение деятельности
инд. предпринимателя или юр. лица (06), адм. выдворение иностранцев или лиц без
гражданства (07), применены меры воспитательного воздействия к несовершеннолетнему (11)
На срок до "___"________ 20__ г.
11.2 дополнительные: лишение спец. права (04); лишение/приостановление лицензии (05),
приостановление/запрещение деятельности инд. предпринимателя или юр. лица (06), адм.
выдворение иностранцев или лиц без гражданства (07), изъятие (08), конфискация (09),
принудительный снос (10)
На срок до "___"________ 20__ г.
11.3 Административно-правовые: проверка знаний дорожного движения (12), принудительные
меры медицинского характера (13);
11.4 Дата прекращения адм. производства "___"________ 20__ г.
11.5 Прекращено по основаниям: в связи с деятельным раскаянием по ст. 67 КРКоАП (01),
при малозначительности правонарушения по ст. 68 КРКоАП (02), в связи с истечением
срока давности по ст. 69 (03), на основании акта амнистии по ст. 70 КРКоАП (04), в
связи с изменением обстановки, болезнью по ст. 71 КРКоАП (05), в связи с примирением
сторон по ст. 71-1 (06), освобождение несовершеннолетнего по ст. 75 КРКоАП (07)
11.6 Прекращено по обстоятельствам, исключающим производство по делу в порядке ст. 580
КРКоАП: отсутствие события адм. правонарушения (01), отсутствие состава адм.
правонарушения, в т.ч. недостижение физическим лицом на момент совершения нарушения
возраста, предусмотренного КРКоАП или невменяемости физического лица, совершившего
противоправное действие (02), отмена закона или отдельных его положений,
устанавливающих административную ответственность (03), утраты силы закона или
отдельных его положений, устанавливающих административную ответственность вследствие
признания их Конституционным советом РК не соответствующим Конституции РК (04),
истечения сроков давности привлечения к адм. ответственности (05), наличия по тому же
факту в отношении лица, привлекаемого к адм. ответственности, постановления судьи,
органа, должностного лица о наложении адм. взыскания либо неотмененного постановления
от прекращении дела об адм. правонарушении, а также наличие по тому же факту
постановления о возбуждении уголовного дела(06), смерти физического лица, в отношении
которого ведется производство по делу (07), в случае возникновения технических ошибок
в программном обеспечении, подтвержденных уполномоченным органом осуществляющим
руководство в сфере обеспечения поступлений налогов и других обязательных платежей в
бюджет, которые привели к неисполнению налогоплательщиком налогового законодательства
по представлению форм налоговой отчетности в электронном виде в срок, установленный
законодательством РК (08), в иных случаях, предусмотренных налоговым законодательством
РК (09)

10.1 Сот органдарына түскен күні "__"______________20___ж.
11. Жазаның әкімшілік шаралары (ҚР ӘҚБК 46, 57-баптары):
11.1. негізгі: "01" - ескерту; "02" - айып; "03" - тұтқын; "04" - арнайы құқықтан айыру; "05" - лицензядан айыру/тоқтатылу; "06" - жеке кәсіпкер және заңды тұлға қызметінің тоқтатылуы/тыйым салынуы; "07" - шетелдіктерді немесе азаматтығы жоқ тұлғаларды әкімшілік кетіру; кәмелетке толмағандарға тәрбиелік ықпал етудің мәжбүрлеу шаралары қолданылды (11)
200__жылдың "__"___________мерзіміне дейін.
11.2. қосымша: "04" - арнайы құқықтан арылу; "05" - лицензиядан айыру/тоқтату; "06" - жеке кәсіпкер және заңды тұлға қызметінің тоқтатылуы/тыйым салынуы; "07" - шетелдіктерді немесе азаматтығы жоқ тұлғаларды әкімшілік кетіру; "08" - алып қою; "09" - кәмпескелеу; "10" - мәжбүрлік алым
2005 жылдың "__"_____________ мерзіміне дейін.
11.3. Әкімшілік - құқықтық: "12" - жол жүру ережелерін білуін тексеру; "13" - мед. сипаттағы мәжбүрлеу шаралары
11.4. Әкімшілік өндірістің қысқартылған күні "___"______20__ж.
11.5 тоқтату негіздері: іс-әрекетiмен өкiнгендiгiн бiлдiруiне байланысты ҚР ӘҚБК 67 бабы бойынша (01), құқық бұзушылық елеусiз болған жағдайда ҚР ӘҚБК 68 бабы (02), ескiру мерзiмiнiң өтуiне байланысты ҚР ӘҚБК 69 бабы (03), жасау актiсi негiзiнде босату ҚР ӘҚБК 70 бабы (04), жағдайдың өзгеруiне, науқастануға байланысты ҚР ӘҚБК 71 бабы (05), тараптардың бітімгершілікке келуіне байланысты ҚР ӘҚБК 71-1 бабы (06), кәмелетке толмағандарды босату ҚР ӘҚБК 75 бабы бойынша (07)
11.6 iс жүргiзу бойынша өндірісті болдырмайтын мән-жайлардың қысқартылуына жатады ҚР ӘҚБК 580 бабы: әкiмшiлiк құқық бұзушылық оқиғаларының болмауы (01); әкiмшiлiк құқық бұзушылық құрамының болмауы, соның iшiнде әкiмшiлiк жауапқа тарту үшiн жеке адамның құқық бұзушылық жасаған кезде осы Кодексте көзделген жасқа толмауы немесе құқыққа қарсы әрекет жасаған жеке адамның ақыл-есiнiң дұрыс болмауы (02); әкiмшiлiк жауаптылықты белгiлейтiн заңның немесе оның жекелеген ережелерiнiң күшi жойылуы (03); ҚР Конституциялық Кеңесi әкiмшiлiк жауаптылықты белгiлейтiн заңды немесе оның кейбiр ережелерiн ҚР Конституциясына сәйкес келмейдi деп тануы салдарынан олардың күшi жойылуы (04); әкiмшiлiк жауапқа тарту мерзiмiнiң өтуi (05); әкiмшiлiк жауапқа тартылатын адам жөнiнде сол факт бойынша әкiмшiлiк жаза қолдану туралы судьяның, органның (лауазымды адамның) қаулысының не әкiмшiлiк құқық бұзушылық туралы iстiң қысқартылуы туралы күшi жойылмаған қаулының болуы, сондай-ақ нақ сол факт бойынша қылмыстық iс қозғау туралы қаулының болуы (06); iсi жүргiзiлiп отырған жеке адамның қайтыс болуы (07); салықтың және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің түсуін қамтамасыз ету саласына басшылықты жүзеге асыратын уәкілетті орган бекіткен бағдарламалық қамтамасыз етуде техникалық қателер туындаған жағдайда салық төлеушінің салықтық міндеттемелерді салық есептілігі нысанын электрондық түрде ұсыну бойынша ҚР заңнамасында белгіленген мерзімде орындамауына әкеліп соғуы (08); ҚР салық заңнамасында көзделген өзге де жағдайларда (09).

12. Сумма причиненного ущерба государству ___________________________ сумма в тенге
12.1 Взыскано в пользу государства __________________________________ сумма в тенге
13. Размер наложенного штрафа _____________________________________ сумма в тенге
13.1 Размер взысканного штрафа ____________________________________ сумма в тенге
13.2 Дата направления постановления для принудительного исполнения в порядке
ст.ст. 708 и 709 КРКоАП "___"________ 20__ г.
13.3 Дата взыскания в принудительном порядке ст. 708 и 709 КРКоАП "___"_______ 20__ г.
13.4 Размер взысканного штрафа в принудительном порядке ст. 708 и 709 КРКоАП
_______________ сумма в тенге
13.5 Исполнение постановления о наложении адм. взыскания в виде адм. ареста, лишения
специального права или штрафа отсрочено до "___"________ 20__ г.
13.6 Исполнение постановления о наложении штрафа рассрочено судьей, органом
(должностным лицом) до "___"_____________ 20___ г.
14. Ф.И.О лица, совершившего административное правонарушение
Ф /__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/
И /__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/___/__/__/__/__/__/__/__/__/
О /__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/
14.1. "______" __________ 19____ г.р., место рождения _______________________
__________________________________________________________________________
место жительства _________________________________________________________
__________________________________________________________________________
14.2 Документ, удостоверяющий личность:
Паспорт (1), удостоверение личности (2), вид на жительство (3), удостоверение лица без
гражданства (4), водительское удостоверение (5), военный билет (6)
№ _________ выдан "____" __________ _______ г. ________________________________
(кем выдан)
14.3 ИИН _______________________________ РНН ___________________________________
14.4 Пол правонарушителя: "1" - мужской; "2" - женский
14.5 Правонарушение совершено: гражданин РК (1); гражданин стран СНГ (2);
иностранный гражданин (3); лицо без гражданства (4).
15. Место работы, должность, учебы ______________________________________
_________________________________________________________________________
16. В состоянии: алкогольного (1), наркотического (2), токсикоманического опьянения (3)
17. Организационно-правовая форма
коммерческой организации: ГП (01), хозяйственное товарищество (02), АО (03),
ПК (04), иные (05).
некоммерческой организации: учреждение (08), общественное объединение (09),
государственное, учреждение (10), иная форма (11).

12. Мемлекетке келтірілген зиян сомасы __________________теңге
12.1 Мемлекет пайдасына өндіріп алынғаны ________________теңге
13. Салынған айып мөлшері _________________ теңге
13.1 Өтелінген айып мөлшері _______________ теңге
13.2. ҚР ӘҚБК 708, 709 бабы тәртібінде мәжбүрлеп орындау үшін қаулының жолданған күні "__"___________20__ж.
13.3. ҚР ӘҚБК 708, 709 бабы тәртібінде мәжбүрлеу арқылы жазалау күні "__"_____________20__ж.
13.4. ҚР ӘҚБК 708, 709 бабы мәжбүрлеу тәртібінде өтелген айыппұл мөлшері сомамен_______________теңге
13.5 әкiмшiлiк қамауға алу, арнаулы құқықтан айыру немесе айыппұл салу мерзімін ұзарту "__"____________20__ж, әкімшілік жаза қолдану туралы қаулының орындалуы
13.6 Айыппұл салу туралы қаулыны орындаудың мерзімін судья, орган (лауазымды адам) ұзартқан "__"__________20__ж. дейін.
14. Әкімшілік құқық бұзушылық жасаған тұлғаның аты-жөні)
Т _/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
А_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
Ә_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
14.1 "___"__________ 19__ж., туған жері __________________________
тұрғылықты жері___________________________________________________
__________________________________________________________________
14.2 Жеке басын куәландыратын құжат:
"1" - паспорт, "2" - жеке куәлік, "3" - тұрғылықты мекеннің түрі, "4" - азаматтығы жоқ тұлғаның куәлігі, "5" - жүргізуші куәлігі, "6" - әскери билет №____берілген "___" ____________ _____ж.
__________________________________________________________________
(кім берген)
14.3 ЖСН ____________________ СТН ______________________
14.4 Құқық бұзушының жынысы: "1" - ер; "2" - әйел
14.5 Құқық бұзушылық жасады: "1"-ҚР азаматы; "2"-ТМД азаматы;
"3"-шетел азаматтары; "4"-азаматтығы жоқ тұлға
15 Жұмыс орны, лауазымы, оқу орны_________________________________
16. Жағдайда: алкогольдік "1"; есірткілік "2"; уытқұмарлық мас күйінде "3".
17. Заңды тұлғаның ұйымдастырушылық-құқықтық нысаны коммерциялық ұйым "01" - БП, шаруашылық серіктестік - "02", "03" - АҚ, "04" - ӨК, "05" - өзге;
коммерциялқ емес: "08" мекеме, "09" қоғамдық бірлестік, "10" мемлекеттік мекеме, "11" өзге нысан.

18. Наименование юр. лица (индивидуальный предприниматель)
______________________________________________________________________________________
юридический адрес
РНН ________________________________ БИН _________________________________________
19. Постановление: опротестовано
(ст. 672 КРКоАП) "___"________________ г.
20. Результат рассмотрения:
"1" - отменен; "2" - изменен; "3" - без изменения
20.1 По не вступившим в законную силу: постановление обжаловано (01) опротестовано
(02) в порядке ст. 655 КРКоАП
20.2 Результат рассмотрения жалобы/протеста __________________________________________
______________________________________________________________________________________
20.3 Дата рассмотрения дела по жалобе/протесту "___"________ 20__ г.
20.4 Наименование вышестоящего органа, пересмотревшего дело __________________________
______________________________________________________________________________________
21. Ф.И.О., должность, подпись сотрудника и дата заполнения __________________________
_______________________________________________________________ "___" ________ 20__ г.
ЗАПОЛНЯЕТСЯ ОРГАНОМ ВНУТРЕННИХ ДЕЛ
22. Выявлено сотрудниками ОВД: участковыми инспекторами полиции (01), инспекторами
по делам несовершеннолетних (02), сотрудниками патрульной полиции (03), сотрудниками
лицензионно-разрешительной работы (04), сотрудниками природоохранной и ветеринарной
полиции (05), сотрудниками миграционной полиции (06), сотрудниками специальных
учреждений (07), сотрудниками государственной службы охраны (08), сотрудниками
дорожной полиции (09), сотрудниками другой службы ОВД (10).
23. Лицо состоит на профилактическом учете в ОВД: в отношении которого установлен
административный надзор (01), условно-досрочно освобожденное (02), в отношении
которого установлены особые требования к поведению (03), в отношении которого
вынесено защитное предписание (04), осужденное назначено наказание, не связанное
с изоляцией от общества, а также условно или с отсрочкой отбывания наказания (05),
несовершеннолетний в отношении которого вынесено защитное предписание (06),
несовершеннолетний, условно-досрочно освобожденный (07), несовершеннолетний, в
отношении которого принято решение об ограничении досуга и установлении особых
требований к поведению (08), несовершеннолетний, которому назначено наказание, не
связанное с изоляцией от общества, а также условно или с отсрочкой отбывания
наказания (09).
24. Совершено лицом: ранее судимым (01), признанным больным алкоголизмом,
наркоманией, токсикоманией состоящего на учете в органах здравоохранения (03),
формально подпадающим под адм. надзор (02), несовершеннолетним, совершим общественно-
опасное деяние до достижения возраста уголовной ответственности (05),
несовершеннолетним, уклоняющимся от получения обязательного среднего образования
(06), несовершеннолетним, признанным больным алкоголизмом, наркоманией,
токсикоманией, состоящим на учете в органах здравоохранения (07), несовершеннолетним,
не заключенным под стражу на период предварительного следствия (08),
несовершеннолетним, освобожденным от уголовной ответственности по нереабилитирующим
основаниям (09), несовершеннолетним, проживающим в неблагополучной семье (10),
несовершеннолетним, осужденным за совершение преступления небольшой и средней тяжести
и освобожденным от наказания с применением принудительных мер воспитательного
воздействия (11), безнадзорным или беспризорным несовершеннолетним (12),
несовершеннолетним, освобожденным из мест лишения свободы (13), ранее судимым
несовершеннолетним (14).

18. Заңды тұлғаның атауы (жеке кәсіпкер)__________________________
__________________________________________________________________
заңды мекен-жайы__________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
СТН_______________________________________________________________
БСН_______________________________________________________________
19. Қаулы: наразылық білдірілді (ҚРӘҚтК 672-бабы) "__"________ж.
20. Қарау нәтижесі:
"1" - бас тартылған; "2" - өзгертілген; "3" - өзгеріссіз
20.1 зандық күшіне енбеген айта қарау: ҚРӘҚтК  655-бабына сәйкес қаулы шағымдалған (01), наразылық келтірілген жағдайда (02)
20.2 шағым/наразылық қарау нәтижесі_______________________________
20.3 шағым/наразылық бойынша істерді қарау күні "__"_________20__ж.
20.4 істі қайта қараушы жоғары орган атауы________________________
21. Қызметкердің аты-жөні, лауазымы, қолы, толтырған күні _________________________________________"__"_____________20__жыл
ІШКІ ІСТЕР ОРГАНДАРЫ ТОЛТЫРАДЫ
22. ІІО қызметкерлері анықтады: полицияның учаскелік инспекторлары /1/, кәмелет жасқа толмағандар істері бойынша инспекторы /2/, патрульдік полиция қызметшілері /3/, лицензиялық рұқсаттама жұмысы қызметкері /4/, табиғат қорғау және мал-дәрігерлік полиция қызметкерлері /5/, көші-қон полициясы қызметкерлері /6/, арнайы мекемелер қызметкерлері /7/, мемлекеттік күзет қызметі қызметкерлері /8/, жол полициясы қызметкерлері /9/, өзге де ІІО қызметтері қызметкерлері /10/.
23. Тұлға ІІО алдын ала есепке алынды: 1 - ІІО әкімшілік қадағалауында тұрған, 2 - қылмыстық-мерзімінен бұрын босатылған тұлға 3 - мінез-құлқына ерекше талап қойылғандар, 4 - қорғау ұйғарымы шығарылғындарға, 5 - қоғамнан оқшаулауға байланысты емес жаза тағайындалған сотталған, 6 - қорғау ұйғарымы шығарылған кәмелетке толмағандарға, 7 - қылмыстық-мерзімінен бұрын босатылған кәмелетке толмаған, 8 - демалыстан шектелген және мінез-құлқына ерекше талап қойылған кәмелетке толмаған, 9 - қоғамнан оқшаулауға байланысты емес жаза тағайындалған сотталған, сонымен қатар шартты немесе жазасын өтеу мерзімі ұзарған кәмелетке толмаған;
24. Тұлға жасаған: бұрын сотталған (01), денсаулық сақтау органдарының есебінде тұрған алкоголизм, есірткілік, таксикоманиямен ауырады деп танылған тұлғалар (03); әкімшілік қадағалауға үстірт түскендер (02); қылмыстық жауаптылық жасына жеткенге дейін қоғамға қауіпті әрекет жасаған кәмелетке толмаған (05); міндетті орта білім алудан жалтарған кәмелетке толмағандар (06); денсаулық сақтау органдарының есебінде тұрған алкоголизм, есірткілік, таксикоманиямен ауырады деп танылған кәмелетке толмағандар (07); алдын ала тергеу жүргізу кезінде күзетпен тұтқындалмаған кәмелетке толмағандар (08); ақталмайтын негіздер бойынша қылмыстық жауапкершіліктен босатылған кәмелетке толмағандар (09); жағдайы жоқ отбасында тұратын кәмелетке толмағандар (10); аз және орташа ауырлықтағы қылмыстары үшін сотталған және мәжбүрлеп тәрбиелеу шараларын қолдану арқылы жазадан босатылған кәмелетке толмағандар (11); қадағалаусыз немесе панасыз кәмелетке толмағандар (12); бостандықтан айыру орындарынан босатылған кәмелетке толмағандар (13); бұрын сотталған кәмелетке толмағандар (14).

25. Вид транспортного средства "01" - легковой, "02" - грузовой, "03" - автобус,
"04" - иной
26. Марка транспортного средства ___________________________________________ _______
27. Государственный номер транспортного средства ______________________________ ____
28. Номер двигателя, кузова, шасси транспортного средства __________________________
29. Принадлежность транспортного средства "01" - частный, "02" - государственный,
"03" - иные
30. Номер и серия водительского удостоверения _________________________________ ____
Приложение 2 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 31 мая 2011 года № 51
Приложение 2 к Инструкции
о ведении централизованного
банка данных об административных
правонарушениях и лицах,
их совершивших
Форма 2-АП Карточка по учету административных дел,
рассмотренных в порядке пересмотра не вступивших в законную
силу постановлений (для областных и приравненных к ним судов) Глава 39 ст. 655 КРКоАП)
1. Поступило из (наименование суда) _________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
2. Дата "___" ______________ 20__ г.
3. Поступило за № ___________________________________________________________________
4. Наименование вышестоящего суда ___________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
4.1 № дела в суде ___________________________________________________________________
4.2 Ф.И.О. судьи ____________________________________________________________________
5. Квалификация правонарушения (статья КРКоАП) ______________________________________
6. Фамилия __________________________________________________________________________
6.1. Имя ____________________________________________________________________________
6.2. Отчество _______________________________________________________________________
6.3. Дата рождения "____" ______ ____ года Место рождения ___________________________
6.4. Место работы ___________________________________________________________________
Должность ___________________________________________________________________________
7. Наименование юридического лица ___________________________________________________
8. Основания поступления дела: по протесту (1), по жалобе (2), одновременно по жалобе
и протесту (3)
9. Отозвано "___" ______________ 20__ г.
9.1. Отозвано: протест (1), жалоба (2), одновременно жалоба и протест (3)
10. Дата возвращения без рассмотрения "___" ______________ 20__ г.

25. Көлік құралының түрі "01" - жеңіл, "02" - жүк, "03" - автобус, "04" - басқа
26.Көлік маркасы: ______________________________
27.Көліктің мемлекеттік нөмірі _________________
28.Көлік двигателінің, кузовы, шассиінің нөмірлері________________
29.Көліктің меншіктілігі "01"-жеке, "02"-мемлекеттік, "03"-өзге
30. Жүргізуші куәлігінің нөмірі және сериясы______________________
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2011 жылғы 31 мамырдағы
№ 51 бұйрығына
2-қосымша
"Әкімшілік құқық бұзушылықтар
және оларды жасаған тұлғаларды
орталықтандырылған банкке алу
туралы" Нұсқаулыққа 2-қосымша
Заңды күшке енбеген қаулыларды қайта қарау тәртібінде қаралған әкімшілік істерді есепке алу бойынша 2-ӘҚ нысанды карточка
(облыстық және оларға теңестірілген соттар үшін)
(ӘҚБК 655-бабының 39-тарауы)
1. Келіп түсті (сот атауы)________________________________________
2. Күні "__"__________20__ж.
3. №___________________________________ бойынша түсті
4. Жоғарыда тұрған сот атауы______________________________________
4.1 Соттағы іс №__________________________________________________
4.2 Судьяның аты-жөні_____________________________________________
5. Құқық бұзушылық біліктілігі (ӘҚБК бабы)________________________
6. Тегі___________________________________________________________
6.1.Аты___________________________________________________________
6.2.Әкесінің аты__________________________________________________
6.3. Туған күні "__" _________ жыл
6.4. Жұмыс орны___________________________________________________
Лауазымы__________________________________________________________
7. Заңды тұлғаның атауы___________________________________________
8. Істің келіп түсу негізі: наразылық бойынша (1), шағым бойынша (2), шағым және наразылық бойынша бір мезгілде (3)
9. Кері шақыртылды "__"__________20__ж.
9.1. Кері қайтарылғаны: наразылық (1), шағым (2), шағым мен наразылық бір мезгілде(3)
10. Қараусыз қайтарылу күні "__" ____________20 __ж.

11. Дело назначено к рассмотрению "___" ______________ 20__ г.
12. Дата рассмотрения "___" ______________ 20__ г.
13. Рассмотрено на государственном языке (1)
14. Результат рассмотрения: оставлено без изменения (01), изменено (02), отменено и
прекращено (ст.ст. 68 и 580, 581 КРКоАП) (03), отменено и вынесено новое
постановление (04), отменено и направлено по подведомственности (05)
14.1 жалоба удовлетворена (1), жалоба удовлетворена в части (2), жалоба оставлена без
удовлетворения (3)
14.2 протест удовлетворен (1), протест удовлетворен в части (2), протест оставлен без
удовлетворения (3)
14.3 Прекращено по основаниям: в связи с деятельным раскаянием по ст. 67 КРКоАП (01),
при малозначительности правонарушения по ст. 68 КРКоАП (02), в связи с истечением
срока давности по ст. 69 (03), на основании акта амнистии по ст. 70 КРКоАП (04), в
связи с изменением обстановки, болезнью по ст. 71 КРКоАП (05), в связи с примирением
сторон по ст. 71-1 (06), освобождение несовершеннолетнего по ст. 75 КРКоАП (07)
14.4 Прекращено по обстоятельствам, исключающим производство по делу в порядке ст.
580 КРКоАП: отсутствие события адм. правонарушения (01), отсутствие состава адм.
правонарушения, в т.ч. недостижение физическим лицом на момент совершения нарушения
возраста, предусмотренного КРКоАП или невменяемости физического лица, совершившего
противоправное действие (02), отмена закона или отдельных его положений,
устанавливающих административную ответственность (03), утраты силы закона или
отдельных его положений, устанавливающих административную ответственность вследствие
признания их Конституционным советом РК не соответствующим Конституции РК (04),
истечения сроков давности привлечения к адм. ответственности (05), наличия по тому же
факту в отношении лица, привлекаемого к адм. ответственности, постановления судьи,
органа, должностного лица о наложении адм. взыскания либо неотмененного постановления
от прекращении дела об адм. правонарушении, а также наличие по тому же факту
постановления о возбуждении уголовного дела (06), смерти физического лица, в
отношении которого ведется производство по делу (07), в случае возникновения
технических ошибок в программном обеспечении, подтвержденных уполномоченным органом
осуществляющим руководство в сфере обеспечения поступлений налогов и других
обязательных платежей в бюджет, которые привели к неисполнению налогоплательщиком
налогового законодательства по представлению форм налоговой отчетности в электронном
виде в срок, установленный законодательством РК (08), в иных случаях, предусмотренных
налоговым законодательством РК (09)

11. Іс қаралуға тағайындалды "__"____________20__ж.
12. Қарау күні "__"______________20_ж.
13. Мемлекеттік тілде қаралды (1)
14. Қарау нәтижесі: өзгертусіз қалдырылды (01), өзгертілді (02), өзгертілді және қысқартылды (ӘҚБК 68 және 580, 581 баптары бойынша) (03), алып тасталды және жаңа қаулы шығарылды (04), алып тасталды және ведомстволығы бойынша жолданды (05)
14.1. шағым қанағаттандырылды (1), шағым бөлімде қанағаттандырылған (2), шағым қанағаттандырылмаған (3)
14.2. наразылық қанағаттандырылған (1), наразылық бөлімде қанағаттандырылған (2), наразылық қанағаттандырылмаған (3)
14.3. тоқтату негіздері: іс-әрекетiмен өкiнгендiгiн бiлдiруiне байланысты ҚР ӘҚБК 67 бабы (01), құқық бұзушылық елеусiз болған жағдайда ҚР ӘҚБК 68 бабы (02), ескiру мерзiмiнiң өтуiне байланысты ҚР ӘҚБК 69 бабы (03), рақымшылық актiсi негiзiнде босату ҚР ӘҚБК 70 бабы (04), жағдайдың өзгеруiне, науқастануға байланысты ҚР ӘҚБК 71 бабы (05), тараптардың бітімгершілікке келуіне байланысты ҚР ӘҚБК 71-1 бабы (06), кәмелетке толмағандарды босату ҚР ӘҚБК 75 бабы (07)
14.4 iс жүргiзудi болдырмайтын мән-жайлардың қысқартылуына жатады ҚР ӘҚБК 580 бабы: әкiмшiлiк құқық бұзушылық оқиғаларының болмауы (01); әкiмшiлiк құқық бұзушылық құрамының болмауы, соның iшiнде әкiмшiлiк жауапқа тарту үшiн жеке адамның құқық бұзушылық жасаған кезде осы Кодексте көзделген жасқа толмауы немесе құқыққа қарсы әрекет жасаған жеке адамның ақыл-есiнiң дұрыс болмауы (02); әкiмшiлiк жауаптылықты белгiлейтiн заңның немесе оның жекелеген ережелерiнiң күшi жойылуы (03); ҚР Конституциялық Кеңесi әкiмшiлiк жауаптылықты белгiлейтiн заңды немесе оның кейбiр ережелерiн ҚР Конституциясына сәйкес келмейдi деп тануы салдарынан олардың күшi жойылуы (04); әкiмшiлiк жауапқа тарту мерзiмiнiң өтуi (05); әкiмшiлiк жауапқа тартылатын адам жөнiнде сол факт бойынша әкiмшiлiк жаза қолдану туралы судьяның, органның (лауазымды адамның) қаулысының не әкiмшiлiк құқық бұзушылық туралы iстiң қысқартылуы туралы күшi жойылмаған қаулының болуы, сондай-ақ нақ сол факт бойынша қылмыстық iс қозғау туралы қаулының болуы (06); iсi жүргiзiлiп отырған жеке адамның қайтыс болуы (07); салықтың және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің түсуін қамтамасыз ету саласына басшылықты жүзеге асыратын уәкілетті орган бекіткен бағдарламалық қамтамасыз етуде техникалық қателер туындаған жағдайда салық төлеушінің салықтық міндеттемелерді салық есептілігі нысанын электрондық түрде ұсыну бойынша ҚР заңнамасында белгіленген мерзімде орындамауына әкеліп соғуы (08); ҚР салық заңнамасында көзделген өзге де жағдайларда (09).

15. Дело возвращено в суд 1 инстанции "___" ______________ 20__ г.
16. Ф.И.О., сотрудника составившего ИУД _________________
______________________________________ подпись __________
Приложение 3 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 31 мая 2011 года № 51
Приложение 4 к Инструкции
о ведении централизованного
банка данных об административных
правонарушениях и лицах,
их совершивших
форма
Извещение
об исполнении постановления о наложении административного
взыскания
1. __________________________________________________________________
наименование органа, направившего извещение
2. __________________________________________________________________
наименование суда, уполномоченного органа (должностного лица) рассмотревшего дело
3. __________________________________________________________________
наименование органа, выявившего правонарушение
4. Номер материала (протокола) дела № _______________________________
5. Дата заведения "__" _____________ 20__ г.
6. Квалификация правонарушения ст.___ ч.___ п.___ КРКоАП
7. Фамилия /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
Имя /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
Отчество /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
7.1 Дата рождения "__" ____________ 19__ г.
7.2 Место жительства ________________________________________________
_____________________________________________________________________
(без сокращений)
8. Наименование юр. лица, инд. предпринимателя ______________________
_____________________________________________________________________
8.1 РНН /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
9. Сумма наложенного штрафа _________________________________ тенге
10. Сумма взысканного штрафа ________________________________ тенге
10.1 Дата оплаты "__" _____________ 20__ г.
11. Дата направления в суд для принудительного исполнения взыскания в
порядке ст. 708, 709 КРКоАП "__" _____________ 20__ г.
12. Дата взыскания решения судом, уполномоченным органом о взыскании
в принудительном порядке "__" _____________ 20__ г.
13. Размер взысканного штрафа в принудительном порядке ________ тенге
14. Ф.И.О. ответственного должностного лица _________________ подпись
15. Дата "__" _____________ 20__ г.
16. Дата поступления в УКПСиСУ "__" _____________ 20__ г.
17. Ф.И.О. сотрудника КПСиСУ ________________________________________
Приложение 4 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 31 мая 2011 года № 51
Приложение 5 к Инструкции
о ведении централизованного
банка данных об административных
правонарушениях и лицах,
их совершивших
форма
Извещение
об освобождении от административной ответственности и
административного взыскания или изменении решения
вышестоящим органом

15. Іс 1-сатылы сотқа қайтарылды "__"___________ 20_ж.
16. АЕҚ құрастырған қызметкердің аты-жөні________________________
қолы _________________________
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2011 жылғы 31 мамырдағы
№ 51 бұйрығына
3-қосымша
"Әкімшілік құқық бұзушылықтар
және оларды жасаған тұлғаларды
орталықтандырылған банкке алу
туралы" Нұсқаулыққа 4-қосымша
нысан
Әкімшілік жаза тағу туралы қаулының орындалуы жөнінде
ХАБАРЛАУ
1.________________________________________________________________
хабарлауды жолдаған органның аталуы
2.________________________________________________________________
істі қараған уәкілетті орган (лауазымды адам) сотының атауы
3.________________________________________________________________
құқық бұзушылықты анықтаған органның аталуы
4. Істегі материалдың (хаттаманың) нөмірі
5. басталған күні "__"______________20__ж.
6. Құқық бұзушылық дәрежесі Қазақстан Республикасы ӘҚБК___бабы____б.___т.
7. Тегі___________________________________________________________
Аты ______________________________________________________________
Әкесінің аты _____________________________________________________
7.1 Туған күні "__"____________19___ж.
7.2 Тұрғылықты мекені_____________________________________________
__________________________________________________________________
(қысқартусыз)
8. Заңды тұлғаның, жеке кәсіпкердің атауы_________________________
__________________________________________________________________
8.1 СТН (ЖСН, БСН)________________________________________________
9. тағылған айып құны______________________________________ теңге.
10. өтелінген айып құны____________________________________ теңге.
10.1 төлеген күн "__"______________20__ж.
11. Сотқа ҚР ӘҚБК 708, 709 бабы тәртібінде жазаны мәжбүрлеу арқылы орындауға жолданған күні "__"___________20__ж.
12. Соттың, уәкілетті органның мәжбүрлеу тәртібінде өндіріп алған күні "__"___________20___ж.
13. Мәжбүрлеу арқылы өтелінген айып мөлшері________теңге
14. Жауапты лауазымды тұлғаның аты-жөні, қолы,___________________
15. күні "__"__________20__ж.
16. ҚСжАЕАЖК-ға түскен күні "__"__________20__ж.
ҚСжАЕАЖК қызметкердің аты-жөні___________________________________
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2011 жылғы 31 мамырдағы
№ 51 бұйрығына
4-қосымша
"Әкімшілік құқық бұзушылықтар
және оларды жасаған тұлғаларды
орталықтандырылған банкке алу
туралы" Нұсқаулыққа 5-қосымша
нысан
Әкімшілік жауаптылықтан және әкімшілік жазадан босату немесе жоғарыда тұрған органның шешімді өзгертуі туралы
ХАБАРЛАУ

1. "__" __________ 20__ г.
2. __________________________________________________________________
наименование органа, направившего извещение
3. Фамилия __________________________________________________________
Имя ______________________________________________________________
Отчество _________________________________________________________
3.1 Дата рождения "__"_____________ 19__ г.
3.2 Место жительства ________________________________________________
_____________________________________________________________________
(без сокращений)
4. Наименование юр. лица ____________________________________________
_____________________________________________________________________
4.1 РНН (ИИН, БИН)|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
5. Орган, выявивший правонарушение __________________________________
6. Номер материала /протокола/ дела
(нужное подчеркнуть)
дата заведения "__" __________ 20__ г.
7. Квалификация правонарушения ст. _____ ч. ____ п. _____ КРКоАП
8. Вид взыскания ____________________________________________________
9. Дата освобождения от административной ответственности или
административного взыскания, изменения решения
(нужное подчеркнуть)
"__" ____________ 20__ г. на основании ___________________________
от "__" _____________ 20__ г.
10. Ф.И.О. сотрудника, направившего извещение _______________________
_________________________________________________________________
11. Подпись ответственного должностного лица ________________________
12. Дата "__" ___________ 20__ г.
Приложение 5 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 31 мая 2011 года № 51
Приложение 8 к Инструкции
о ведении централизованного
банка данных об административных
правонарушениях и лицах,
их совершивших
форма
Извещение
о прекращении исполнения постановления о наложении
административного взыскания
1. "___" __________ 20__ г.
2. __________________________________________________________________
наименование органа, направившего извещение
3. Фамилия /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
Имя /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
Отчество /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
3.1 Дата рождения "___" _____________ 19__ г.
3.2 Место жительства ________________________________________________
_____________________________________________________________________
(без сокращений)
4. Наименование юр.лица, инд. предпринимателя _______________________
_____________________________________________________________________
4.1 РНН (ИИН, БИН) /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
5. Наименование органа, выявившего правонарушение ___________________
_____________________________________________________________________

1. "__"_________20___ж.
2. _______________________________________________________________
хабарлауды жолдаған органның атауы
3. Тегі___________________________________________________________
Аты_______________________________________________________________
Әкесінің аты______________________________________________________
3.1. Туған күні "__"___________19__ж.
3.2. Тұрғылықты жері______________________________________________
__________________________________________________________________
(қысқартусыз)
4. Заңды тұлғаның атауы
4.1. СТН__________________________________________________________
5. құқық бұзушылықты анықтаған орган______________________________
6. істің, материалдың /хаттаманың/ нөмірі_______"__"_______20__ж.
(керегін сызып қою) жүргізу күні
7. құқық бұзушылық дәрежесі ҚР ӘҚБК____бабы____б_____т
8. өтеу түрі______________________________________________________
9. әкімшілік жауаптан және әкімшілік жазадан босатылу күні, шешімнің өзгертілу күні
(керегін сызып қою) "__"_____________20__ж.
____________________________ негізінде 20__ж "___" _______________.
10. Хабарлауды жолдаған қызметкердің аты-жөні_____________________
11. Жауапты лауазымды тұлғаның қолы_______________________________
12. Күні "__"________________20__ж.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2011 жылғы 31 мамырдағы
№ 51 бұйрығына
5-қосымша
"Әкімшілік құқық бұзушылықтар
және оларды жасаған тұлғаларды
орталықтандырылған банкке алу
туралы" Нұсқаулыққа 8-қосымша
нысан
Әкімшілік жаза қолдану туралы қаулының орындалуын тоқтату туралы
ХАБАРЛАУ
1. "__"______20_ж.
2. _______________________________________________________________
хабарлауды жолдаған органның атауы
3. Тегі /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
Аты /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
Әкесінің аты /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
3.1. Туған күні "__"___________19__ж.
3.2. Тұрғылықты жері______________________________________________
__________________________________________________________________
(қысқартусыз)
4. Заңды тұлғаның, жеке кәсіпкердің атауы_________________________
__________________________________________________________________
4.1. СТН (ЖСН, БСН) /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
5. Құқық бұзушылықты анықтаған орган______________________________

6. Номер материала/протокола/дела __ Дата заведения "__"_____ 20__ г.
7. Квалификация правонарушения ст. ____ ч. _______ п. ________ КРКоАП
8. Дата прекращения исполнительного производства
"__" _____________ 20__ г.
8.1 На основании ____________________________________________________
от "__" _____________ 20__ г.
9. Ф.И.О. ___________________________________________________________
сотрудника, направившего извещение
10. Подпись ответственного должностного лица ________________________
11. Дата "__" ___________ 20__ г.
12. Дата поступления в УКПСиСУ "__" ___________ 20__ г.
13. Ф.И.О. сотрудника КПСиСУ ________________________________________
Приложение 6 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 31 мая 2011 года № 51
Сноска. Приложение 6 утратило силу приказом Генерального Прокурора РК от 24.09.2012 № 113 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
Приложение 7 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 31 мая 2011 года № 51
Отчет формы № 1-АД "О результатах рассмотрения и возбуждения уполномоченными органами дел об административных правонарушениях".
Раздел № 1 "По специализированным межрайонным административным судам"
Сноска. Приложение 7 утратило силу приказом Генерального Прокурора РК от 24.09.2012 № 113 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
Приложение 8 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 31 мая 2011 года № 51
Отчет формы № 1-АД "О результатах рассмотрения и возбуждения уполномоченными органами дел об административных правонарушениях".
Раздел № 1а "По специализированным межрайонным административным судам по делам несовершеннолетних"
Сноска. Приложение 8 утратило силу приказом Генерального Прокурора РК от 24.09.2012 № 113 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
Приложение 9 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 31 мая 2011 года № 51
Отчет формы № 1-АД "О результатах рассмотрения уполномоченными органами дел об административных правонарушениях".
Раздел № 2 "По органам внутренних дел"
Сноска. Приложение 9 утратило силу приказом Генерального Прокурора РК от 24.09.2012 № 113 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
Приложение 10 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 31 мая 2011 года № 51
Отчет формы № 1-АД "О результатах рассмотрения уполномоченными органами дел об административных правонарушениях".
Раздел № 2а "По Комитету дорожной полиции МВД РК"
Сноска. Приложение 10 утратило силу приказом Генерального Прокурора РК от 24.09.2012 № 113 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
Приложение 11 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 31 мая 2011 года № 51
Отчет формы № 1-АД "О результатах рассмотрения уполномоченными органами дел об административных правонарушениях"
Раздел № 4 "По органам финансовой полиции (АБЭиКП)"
Сноска. Приложение 11 утратило силу приказом Генерального Прокурора РК от 24.09.2012 № 113 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
Приложение 12 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 31 мая 2011 года № 51
Отчет формы № 1-АД "О результатах рассмотрения уполномоченными органами дел об административных правонарушениях".
Раздел № 5а "По органам таможенного контроля Министерства финансов РК"
Сноска. Приложение 12 утратило силу приказом Генерального Прокурора РК от 24.09.2012 № 113 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
Приложение 13 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 31 мая 2011 года № 51
Отчет формы № 1-АД "О результатах рассмотрения уполномоченными органами дел об административных правонарушениях"
Раздел № 5б "По налоговым органам МФ РК"
Сноска. Приложение 13 утратило силу приказом Генерального Прокурора РК от 24.09.2012 № 113 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
Приложение 14 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 31 мая 2011 года № 51
Отчет формы № 1-АД "О результатах рассмотрения уполномоченными органами дел об административных правонарушениях"
Раздел № 13 "По органам Министерства индустрии и новых технологий РК"
Сноска. Приложение 14 утратило силу приказом Генерального Прокурора РК от 24.09.2012 № 113 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
Приложение 15 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 31 мая 2011 года № 51
Отчет формы № 1-АД "О результатах рассмотрения уполномоченными органами дел об административных правонарушениях"
Раздел № 16 "По органам Министерства нефти и газа РК"
Сноска. Приложение 15 утратило силу приказом Генерального Прокурора РК от 24.09.2012 № 113 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
Приложение 16 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 31 мая 2011 года № 51
Отчет формы № 1-АД "О результатах рассмотрения уполномоченными органами дел об административных правонарушениях"
Раздел № 23 "По органам Национального банка РК"
Сноска. Приложение 16 утратило силу приказом Генерального Прокурора РК от 24.09.2012 № 113 (вводится в действие со дня его официального опубликования).

6. Істің, материалдың/хаттаманың/нөмірі___Жүргізу күні "_"___20_ж.
7. Құқық бұзушылық дәрежесі ҚР ӘҚБК___бабы______б______т
8. Атқарушылық іс жүргізудің қысқартылған күні "__"_________20__ж.
8.1. Негізінде ___________________________________________________
"__"_____________20__ж. Бастап.
9. Хабарлауды жолдаған қызметкердің аты-жөні______________________
10. Жауапты лауазымды тұлғаның қолы_______________________________
11. Күні "__"____________20__ж.
12. ҚСжАЕАЖК-ға келіп түскен күні "__"__________20__ж.
13. ҚСжАЕАЖК қызметкердің аты-жөні________________________________
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2011 жылғы 31 мамырдағы
№ 51 бұйрығына
6-қосымша
"Уәкілетті органдармен әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы істерді қарау нәтижелері туралы" 1-АД нысанды есеп
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Бас Прокурорының 2012.09.24 № 113 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2011 жылғы 31 мамырдағы
№ 51 бұйрығына
7-қосымша
"Әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы уәкілетті органдармен қаралған істердің қорытындылары туралы" 1-АД нысанды есебі
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Бас Прокурорының 2012.09.24 № 113 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2011 жылғы 31 мамырдағы
№ 51 бұйрығына
8-қосымша
"Әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы уәкілетті органдармен істерді қарау қорытындылары туралы" 1-АД нысанды есебі
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Бас Прокурорының 2012.09.24 № 113 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2011 жылғы 31 мамырдағы
№ 51 бұйрығына
9-қосымша
"Әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы уәкілетті органдармен қаралған істердің қорытындылары туралы" 1-АД нысанды есебі
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Бас Прокурорының 2012.09.24 № 113 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2011 жылғы 31 мамырдағы
№ 51 бұйрығына
10-қосымша
"Әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы уәкілетті органдармен қаралған істердің қорытындылары туралы" 1-АД нысанды есебі
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Бас Прокурорының 2012.09.24 № 113 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2011 жылғы 31 мамырдағы
№ 51 бұйрығына
11-қосымша
"Әкімшілік құқық бұзушылық туралы уәкілетті органдармен қаралған істердің қорытындылары туралы" 1-АД нысанды есебі
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Бас Прокурорының 2012.09.24 № 113 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2011 жылғы 31 мамырдағы
№ 51 бұйрығына
12-қосымша
"Әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы уәкілетті органдармен қаралған істердің қорытындылары туралы" 1-АД нысанды есебі
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Бас Прокурорының 2012.09.24 № 113 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2011 жылғы 31 мамырдағы
№ 51 бұйрығына
13-қосымша
"Әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы уәкілетті органдармен қаралған істердің қорытындылары туралы" 1-АД нысанды есебі
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Бас Прокурорының 2012.09.24 № 113 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2011 жылғы 31 мамырдағы
№ 51 бұйрығына
14-қосымша
"Әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы уәкілетті органдармен қаралған істердің қорытындылары туралы" 1-АД нысанды есебі
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Бас Прокурорының 2012.09.24 № 113 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2011 жылғы 31 мамырдағы
№ 51 бұйрығына
15-қосымша
"Әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы уәкілетті органдармен қаралған істердің қорытындылары туралы" 1-АД нысанды есебі
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Бас Прокурорының 2012.09.24 № 113 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2011 жылғы 31 мамырдағы
№ 51 бұйрығына
16-қосымша
"Әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы уәкілетті органдармен қаралған істердің қорытындылары туралы" 1-АД нысанды есебі
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Бас Прокурорының 2012.09.24 № 113 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.