Об установлении размеров выделяемых субсидий на 1 (один) кубометр поданной питьевой воды для групповых водопроводов и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения на 2011 год
Приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 августа 2011 года № 14-1/449. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 августа 2011 года № 7130
В соответствии с пунктом 6 Правил субсидирования стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2006 года № 248, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить размеры выделяемых субсидий на 1 (один) кубометр поданной питьевой воды для групповых водопроводов и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения на 2011 год:
1) для групповых водопроводов:
по Акмолинской области:
для Кокшетауского промводопровода: с 1 по 31 января 2011 года - 41,93 тенге с НДС (51,18 %), а с 1 февраля 2011 года - 74,42 тенге с НДС (71,27 %);
для Нуринского группового водопровода - 72,00 тенге с НДС (64,29 %).
По Алматинской области:
для Бозойского группового водопровода - 15,47 тенге с НДС (27,88 %).
По Атырауской области:
для Индер - Миялинского группового водопровода - 320,30 тенге с НДС (88,90 %);
для группового водопровода Миялы - Жангельдино - Жаскайрат - 237,31 тенге с НДС (85,58 %);
для группового водопровода Кульсары - Тургузба - Шокпартогай - Аккизтогай - 65,05 тенге с НДС (61,92 %);
для Кояндинского группового водопровода - 273,60 тенге с НДС (87,25 %).
По Восточно-Казахстанской области:
для Бельагачского группового водопровода - 237,44 тенге с НДС (85,58 %).
По Западно-Казахстанской области:
для Урдинского группового водопровода - 498,72 тенге с НДС (92,58 %);
для Каменского группового водопровода: - 255,59 тенге с НДС (86,47 %);
для Чингирлауского группового водопровода - 284,65 тенге с НДС (87,68 %);
для группового водопровода Сырым - 149,61 тенге с НДС (78,90 %);
для группового водопровода Казталов-Ажбай - 264,77 тенге с НДС (86,87 %).
По Карагандинской области:
для г. Караганды - 14,72 тенге с НДС (100 %).
По Костанайской области:
для Узункольского группового водопровода - 281,33 тенге с НДС (87,55 %);
для Ишимского группового водопровода (Сарыкольского района) - 347,23 тенге с НДС (89,67 %);
для Лихачевского группового водопровода - 347,23 тенге с НДС (89,67 %);

Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көзі болып табылатын сумен жабдықтаудың топтық су құбырлар және оқшау сумен жабдықтау жүйелері үшін 2011 жылға арналған 1 (бір) текше метр берілген ауыз суға бөлінетін субсидия мөлшерлерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а 2011 жылғы 05 тамыздағы № 14-1/449 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 15 тамызда № 7130 болып енгізілді
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 сәуірдегі № 248 қаулысымен бекітілген Сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтерінің құнын субсидиялау ережесінің 6-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көзі болып табылатын сумен жабдықтаудың топтық су құбырлар және оқшау сумен жабдықтау жүйелері үшін 2011 жылға арналған 1 (бір) текше метр берілген ауыз суға бөлінетін субсидия мөлшерлері бекiтілсін.
1) топтық су құбырлар үшін:
Ақмола облысы бойынша:
Көкшетау өнеркәсіп су құбыры үшін: 2011 жылдың қаңтар айының 1-н 31-не дейін - 41,93 теңге ҚҚС қоса алғанда (51,18 пайыз), ал 2011 жылдың 1-і ақпанынан - 74,42 теңге ҚҚС қоса алғанда (71,27 пайыз);
Нұра топтық су құбыры үшін – 72,00 теңге ҚҚС қоса алғанда (64,29 пайыз).
Алматы облысы бойынша:
Бозой топтық су құбыры үшін - 15,47 теңге ҚҚС қоса алғанда (27,88 пайыз).
Атырау облысы бойынша:
Индер-Миялы топтық су құбыры үшін – 320,30 теңге ҚҚС қоса алғанда (88,90 пайыз);
Миялы-Жангелдин-Жасқайрат топтық су құбыры үшін – 237,31 теңге ҚҚС қоса алғанда (85,58 пайыз);
Құлсары-Тұрғызба-Шоқпартоғай-Ақкиізтоғай топтық су құбыры үшін – 65,05 теңге ҚҚС қоса алғанда (61,92 пайыз);
Қоянды топтық су құбыры үшін – 273,60 теңге ҚҚС қоса алғанда (87,25 пайыз);
Шығыс Қазақстан облысы бойынша:
Белағаш топтық су құбыры үшін – 237,44 теңге ҚҚС қоса алғанда (85,58 пайыз).
Батыс Қазақстан облысы бойынша:
Орда топтық су құбыры үшін – 498,72 теңге ҚҚС қоса алғанда (92,58 пайыз);
Каменский топтық су құбыры үшін – 255,59 теңге ҚҚС қоса алғанда (86,47 пайыз);
Шыңғырлау топтық су құбыры үшін – 284,65 теңге ҚҚС қоса алғанда (87,68 пайыз);
Сырым топтық су құбыры үшін – 149,61 теңге ҚҚС қоса алғанда (78,90 пайыз);
Казталов-Ажбай топтық су құбыры үшін – 264,77 теңге ҚҚС қоса алғанда (86,88 пайыз);
Қарағанды облысы бойынша:
Қарағанды қаласы үшін – 14,72 теңге ҚҚС қоса алғанда (100 пайыз).
Қостанай облысы бойынша:
Ұзынкөл топтық су құбыры үшін – 281,33 теңге ҚҚС қоса алғанда (87,55 пайыз);
Есіл топтық су құбыры үшін (Сарыкөл ауданы) – 347,23 теңге ҚҚС қоса алғанда (89,67 пайыз);
Лихачев топтық су құбыры үшін – 347,23 теңге ҚҚС қоса алғанда (89,67 пайыз);

для Ишимского группового водопровода (Карасуского района) - 749,59 тенге с НДС (94,93 %);
для Владыкинского группового водопровода - 57,57 тенге с НДС (59 %);
для Железнодорожного группового водопровода - 85,88 тенге без НДС (68,22 %);
для Смирновского группового водопровода - 145,36 тенге с НДС (78,42 %);
для группового водопровода Ашутасты-Родина - 39,24 тенге с НДС (49,52 %);
для Свердловского группового водопровода - 350,88 тенге с НДС (89,77 %);
для Волгоградского группового водопровода - 843,12 тенге с НДС (95,47 %).
По Кызылординской области:
для Жиделинского группового водопровода - 10,99 тенге с НДС (21,55 %);
для Октябрьского группового водопровода - 12,13 тенге с НДС (23,27 %);
для Арало-Сарыбулакского группового водопровода - 125,79 тенге с НДС (75,87 %).
По Мангистауской области:
для группового водопровода Казба - Акшымырау - Кызан - 681,84 тенге с НДС (94,46 %);
для группового водопровода Жетеш - Тушыкудык - Шебир:
по участку Жетеш - Тушыкудык - 409,36 тенге с НДС (91,10 %);
по участку Тушыкудык - Шебир - 346,13 тенге с НДС (89,64 %);
для Бескудык-Бекинского группового водопровода - 589,46 тенге с НДС (93,65 %);
для Акжигит-Майлинского группового водопровода - 631,75 тенге с НДС (94,05 %);
для группового водопровода Акшукур-Саин - 378,36 тенге с НДС (90,44 %).
По Павлодарской области:
для городов Аксу и Екибастуз - 14,21 тенге с НДС (100 %).
По Северо-Казахстанской области:
для Булаевского, Ишимского, Пресновского и Соколовского групповых водопроводов - 301,96 тенге с НДС (88,30 %);
для групповых водопроводов Екатериновка-Матросовка-Сабит-Святодуховка-Зеленная Роща-Светлое-Чапаевка, Пресноредуть-Песчанка-Макарьевка-Западное и Каракамыс-Озерное-Баумана-Акбалык-Жалтырша - 131,00 тенге с НДС (76,61 %).
По Южно-Казахстанской области:
для Сарыагашского группового водопровода: с 1 по 31 января 2011 года - 61,06 тенге с НДС (60,42 %), а с 1 февраля 2011 года - 71,06 тенге с НДС (70,31 %);
для Шаульдерского группового водопровода - 66,62 тенге с НДС (62,48 %);
для Арысского группового водопровода: с 1 по 31 января 2011 года - 57,85 тенге с НДС (59,12 %), а с 1 февраля 2011 года - 67,85 тенге с НДС (69,34 %);
для Кажымукан-Караспанского группового водопровода: с 1 февраля 2011 года - 63,87 тенге с НДС (68,04 %).
2) для локальных систем водоснабжения:
по Атырауской области:

Есіл топтық су құбыры үшін (Қарасу ауданы) – 749,59 теңге ҚҚС қоса алғанда (94,93 пайыз);
Владыкин топтық су құбыры үшін – 57,57 теңге ҚҚС қоса алғанда (59 пайыз);
Железнодорожный топтық су құбыры үшін – 85,88 теңге ҚҚС-сыз (68,22 пайыз);
Смирнов топтық су құбыры үшін – 145,36 теңге ҚҚС қоса алғанда (78,42 пайыз);
Ашутасты-Родина топтық су құбыры үшін – 39,24 теңге ҚҚС қоса алғанда (49,52 пайыз);
Свердловский топтық су құбыры үшін – 350,88 теңге ҚҚС қоса алғанда (89,77 пайыз);
Волгоград топтық су құбыры үшін – 843,12 теңге ҚҚС қоса алғанда (95,47 пайыз).
Қызылорда облысы бойынша:
Жиделі топтық су құбыры үшін – 10,99 теңге ҚҚС қоса алғанда (21,55 пайыз);
Октябрь топтық су құбыры үшін – 12,13 теңге ҚҚС қоса алғанда (23,27 пайыз);
Арал-Сарыбұлақ топтық су құбыры үшін – 125,79 теңге ҚҚС қоса алғанда (75,87 пайыз).
Маңғыстау облысы бойынша:
Қазба-Ақшымырау-Қызан топтық су құбыры үшін - 681,84 теңге ҚҚС қоса алғанда (94,46 пайыз);
Жетеш-Тұшықұдық-Шебір топтық су құбыры үшін:
Жетеш-Тұшықұдық учаскесі бойынша – 409,36 теңге ҚҚС қоса алғанда (91,10 пайыз);
Тұшықұдық-Шебір учаскесі бойынша – 346,13 теңге ҚҚС қоса алғанда (89,64 пайыз);
Бесқұдық-Бекін топтық су құбыры үшін – 589,46 теңге ҚҚС қоса алғанда (93,65 пайыз);
Ақжігіт-Майлы топтық су құбыры үшін – 631,75 теңге ҚҚС қоса алғанда (94,05 пайыз);
Ақшұқыр-Саин топтық су құбыры үшін – 378,36 теңге ҚҚС қоса алғанда (90,44 пайыз).
Павлодар облысы бойынша:
Екібастұз және Ақсу қалалары үшін – 14,21 теңге ҚҚС қоса алғанда (100 пайыз).
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша:
Булаев, Есіл, Преснов пен Соколов топтық су құбырлары үшін – 301,96 теңге ҚҚС қоса алғанда (88,30 пайыз);
Екатериновка – Матросовка – Сабит – Святодуховка - Зеленная Роща – Светлое - Чапаевка, Пресноредуть – Песчанка – Макарьевка - Западное және Қарақамыс – Озерное – Баумана – Ақбалық - Жалтырша топтық су құбырлары үшін – 131,00 теңге ҚҚС қоса алғанда (76,61 пайыз).
Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша:
Сарыағаш топтық су құбыры үшін: 2011 жылдың қаңтар айының 1-н 31-не дейін – 61,06 теңге ҚҚС қоса алғанда (60,42 пайыз), ал 2011 жылдың 1-і ақпанынан - 71,06 теңге ҚҚС қоса алғанда (70,31 пайыз);
Шәуілдер топтық су құбыры үшін – 66,62 теңге ҚҚС қоса алғанда (62,48 пайыз);
Арыс топтық су құбырлары үшін: 2011 жылдың қаңтар айының 1-н 31-не дейін – 57,85 теңге ҚҚС қоса алғанда (59,12 пайыз), ал 2011 жылдың 1 ақпанынан – 67,85 теңге ҚҚС қоса алғанда (69,34 пайыз);
Қажымұқан-Қараспан топтық су құбырлары үшін: 2011 жылдың 1 ақпанынан – 63,87 теңге ҚҚС қоса алғанда (68,04 пайыз).
2) оқшау сумен жабдықтау жүйелері үшін:
Атырау облысы бойынша:

для локального водопровода Ак-Коль - 24,73 тенге с НДС (38,20);
для локального водопровода Аккистау:
без ввода и счетчика - 53,96 тенге без НДС (57,43 %);
с вводом и счетчиком - 63,96 тенге без НДС (68,07 %);
для локального водопровода Томан - 53,96 тенге без НДС (57,43 %);
для локального водопровода Тушыкудык - 53,96 тенге без НДС (57,43 %);
для локального водопровода Нарын:
без ввода и счетчика - 83,25 тенге с НДС (67,55 %);
с вводом и счетчиком - 93,25 тенге с НДС (75,66 %);
для локального водопровода Исатай:
без ввода и счетчика - 83,25 тенге с НДС (67,55 %);
с вводом и счетчиком - 93,25 тенге с НДС (75,66 %);
для локального водопровода Ганюшкина - 83,20 тенге с НДС (67,53 %);
для локального водопровода Жыланды - 91,04 тенге с НДС (69,47 %);
для локального водопровода Даулеткерей - 77,60 тенге с НДС (65,99 %);
для локального водопровода Жумекен - 77,60 тенге с НДС (65,99 %);
для локального водопровода Алга-Иманов - 77,60 тенге с НДС (65,99 %);
для локального водопровода Нуржау - 75,36 тенге с НДС (65,33 %);
для локального водопровода Коптогай - 75,36 тенге с НДС (65,33 %);
для локального водопровода Сафон - 75,36 тенге с НДС (65,33 %);
для локального водопровода Жана-Крартон - 31,68 тенге с НДС (44,19 %);
для локального водопровода Косшагыл - 13,65 тенге с НДС (25,44 %);
для локального водопровода Махамбет - 68,19 тенге с НДС (63,03 %);
для локального водопровода Кигаш с вводом и счетчиком - 34,26 тенге с НДС (53,32 %);
для локального водопровода Шортанбай - 49,37 тенге с НДС (55,24 %);
для локального водопровода Бирлик - 49,37 тенге с НДС (55,24 %);
для локального водопровода Орлы - 49,37 тенге с НДС (55,24 %);
для локального водопровода РТС - 65,00 тенге с НДС (61,91 %);
для локального водопровода Кудряшов - 68,97 тенге с НДС (63,29 %).
По Актюбинской области:
для локального водопровода Айыркызыл:
без ввода и счетчика - 15,50 тенге без НДС (27,92 %);
с вводом и счетчиком - 25,50 тенге без НДС (45,94 %);
для локального водопровода Комсомол:
без ввода и счетчика - 60,00 тенге без НДС (60,00 %);
с вводом и счетчиком - 70,00 тенге без НДС (70,00 %);
для локального водопровода Мартук:
без ввода и счетчика - 58,26 тенге без НДС (59,29 %);
с вводом и счетчиком - 68,26 тенге без НДС (69,47 %);
для локального водопровода Мугалжар - 24,32 тенге без НДС (37,81 %);
для локального водопровода Бозой - 13,21 тенге с НДС (24,82 %);
для локального водопровода Кауылжыр - 13,21 тенге с НДС (24,82 %);
для локального водопровода Бегимбет - 13,21 тенге с НДС (24,82 %);
для локального водопровода Жылан - 13,21 тенге с НДС (24,82 %);
для локального водопровода Шиликти - 13,21 тенге с НДС (24,82 %);
для локального водопровода Тогыз - 13,21 тенге с НДС (24,82 %);
для локального водопровода Карашокат - 13,21 тенге с НДС (24,82 %);
для локального водопровода Шоксу-Шалкар-13,21 тенге с НДС (24,82 %);
для локального водопровода Копмола - 13,21 тенге с НДС (24,82 %);
для локального водопровода Копатай - 13,21 тенге с НДС (24,82 %);
для локального водопровода Кендала - 13,21 тенге с НДС (24,82 %);
для локального водопровода Улпан - 13,21 тенге с НДС (24,82 %);
для локального водопровода Кайдауыл - 13,21 тенге с НДС (24,82 %);
для локального водопровода Монкеби - 13,21 тенге с НДС (24,82 %);
для локального водопровода Станция-Кауылжар - 13,21 тенге с НДС (24,82 %);
для локального водопровода Акеспе - 13,21 тенге с НДС (24,82 %);
для локального водопровода Котыртас - 13,21 тенге с НДС (24,82 %);
для локального водопровода Каратогай - 13,21 тенге с НДС (24,82 %);
для локального водопровода Тумалыгул - 13,21 тенге с НДС (24,82 %);
для локального водопровода Карауылкелди:
без ввода и счетчика - 19,58 тенге с НДС (32,86 %);
с вводом и счетчиком - 29,58 тенге с НДС (49,65 %);
для локального водопровода Ногайты:
без ввода и счетчика - 19,58 тенге с НДС (32,86 %);
с вводом и счетчиком - 29,58 тенге с НДС (49,65 %).
По Восточно-Казахстанской области:
для локального водопровода Первомайский - 41,64 тенге с НДС (51,0 %);

Ақ-Көл оқшау су құбыры үшін - 24,73 теңге ҚҚС қоса алғанда ( 38,20 пайыз);
Аққыстау оқшау су құбыры үшін:
өлшеуіш құралсыз – 63,96 теңге ҚҚС-сыз (68,07 пайыз);
өлшеуіш құралымен – 53,96 теңге ҚҚС-сыз (57,43 пайыз);
Томан оқшау су құбыры үшін – 53,96 теңге ҚҚС-сыз (57,43 пайыз);
Тұшықұдық оқшау су құбыры үшін – 53,96 теңге ҚҚС-сыз (57,43 пайыз);
Нарын оқшау су құбыры үшін:
өлшеуіш құралсыз – 93,25 теңге ҚҚС қоса алғанда (75,66 пайыз);
өлшеуіш құралымен – 83,25 теңге ҚҚС қоса алғанда (67,55 пайыз);
Исатай оқшау су құбыры үшін:
өлшеуіш құралымен – 93,25 теңге ҚҚС қоса алғанда (75,66 пайыз);
өлшеуіш құралсыз – 83,25 теңге ҚҚС қоса алғанда (67,55 пайыз);
Ганюшкина оқшау су құбыры үшін – 83,20 теңге ҚҚС қоса алғанда (67,53 пайыз);
Жыланды оқшау су құбыры үшін – 91,04 теңге ҚҚС қоса алғанда (69,47 пайыз);
Даулеткерей оқшау су құбыры үшін – 77,60 теңге ҚҚС қоса алғанда (65,99 пайыз);
Жұмекен оқшау су құбыры үшін – 77,60 теңге ҚҚС қоса алғанда (65,99 пайыз);
Алға-Иманов оқшау су құбыры үшін – 77,60 теңге ҚҚС қоса алғанда (65,99 пайыз);
Нұржау оқшау су құбыры үшін – 75,36 теңге ҚҚС қоса алғанда (65,33 пайыз);
Көптоғай оқшау су құбыры үшін – 75,36 теңге ҚҚС қоса алғанда (65,33 пайыз);
Сафон оқшау су құбыры үшін – 75,36 теңге ҚҚС қоса алғанда (65,33 пайыз);
Жаңа-Крартон оқшау су құбыры үшін – 31,68 теңге ҚҚС қоса алғанда (44,19 пайыз);
Қосшағыл оқшау су құбыры үшін – 13,65 теңге ҚҚС қоса алғанда (25,44 пайыз);
Махамбет оқшау су құбыры үшін – 68,19 теңге ҚҚС қоса алғанда (63,03 пайыз);
Қиғаш оқшау су құбыры үшін өлшеуіш құралымен - 34,26 теңге ҚҚС қоса алғанда (53,32 пайыз);
Шортанбай оқшау су құбыры үшін – 49,37 теңге ҚҚС қоса алғанда (55,24 пайыз);
Бірлік оқшау су құбыры үшін – 49,37 теңге ҚҚС қоса алғанда (55,24 пайыз);
Орлы оқшау су құбыры үшін – 49,37 теңге ҚҚС қоса алғанда (55,24 пайыз).
РТС оқшау су құбыры - 65,00 теңге ҚҚС қоса алғанда (61,91 пайыз);
Кудряшов оқшау су құбыры - 68,97 теңге ҚҚС қоса алғанда (63,29 пайыз):
Ақтөбе облысы бойынша:
Айырқызыл оқшау су құбыры үшін:
өлшеуіш құралсыз – 15,50 теңге ҚҚСалықсыз (27,92 пайыз);
өлшеуіш құралымен – 25,50 теңге ҚҚСалықсыз (45,94 пайыз)
Комсомол оқшау су құбыры үшін:
өлшеуіш құралсыз – 60,00 теңге ҚҚСалықсыз (60,00 пайыз);
өлшеуіш құралымен – 70,00 теңге ҚҚСалықсыз (70,00 пайыз).
Мортык оқшау су құбыры үшін:
өлшеуіш құралсыз – 58,26 теңге ҚҚСалықсыз (59,29 пайыз);
өлшеуіш құралымен – 68,26 теңге ҚҚСалықсыз (69,47 пайыз);
Мұғалжар оқшау су құбыры үшін – 24,32 теңге ҚҚСалықсыз (37,81 пайыз);
Бозой оқшау су құбыры үшін – 13,21 теңге ҚҚС қоса алғанда (24,82 пайыз);
Қауылжыр оқшау су құбыры үшін – 13,21 теңге ҚҚС қоса алғанда (24,82 пайыз);
Бегімбет оқшау су құбыры үшін – 13,21 теңге ҚҚС қоса алғанда (24,82 пайыз);
Жылан оқшау су құбыры үшін – 13,21 теңге ҚҚС қоса алғанда (24,82 пайыз);
Шілікті оқшау су құбыры үшін – 13,21 теңге ҚҚС қоса алғанда (24,82 пайыз);
Тоғыз оқшау су құбыры үшін – 13,21 теңге ҚҚС қоса алғанда (24,82 пайыз);
Қарашоқат оқшау су құбыры үшін – 13,21 теңге ҚҚС қоса алғанда (24,82 пайыз);
Шоқсу-Шалқар оқшау су құбыры үшін – 13,21 теңге ҚҚС қоса алғанда (24,82 пайыз);
Көпмола оқшау су құбыры үшін – 13,21 теңге ҚҚС қоса алғанда (24,82 пайыз);
Көпатай оқшау су құбыры үшін – 13,21 теңге ҚҚС қоса алғанда (24,82 пайыз);
Кеңдала оқшау су құбыры үшін – 13,21 теңге ҚҚС қоса алғанда (24,82 пайыз);
Ұлпан оқшау су құбыры үшін – 13,21 теңге ҚҚС қоса алғанда (24,82 пайыз);
Қайдауыл оқшау су құбыры үшін – 13,21 теңге ҚҚС қоса алғанда (24,82 пайыз);
Мөңкеби оқшау су құбыры үшін – 13,21 теңге ҚҚС қоса алғанда (24,82 пайыз);
Станция-Қауылжар оқшау су құбыры үшін – 13,21 теңге ҚҚС қоса алғанда (24,82 пайыз);
Ақеспе оқшау су құбыры үшін – 13,21 теңге ҚҚС қоса алғанда (24,82 пайыз);
Қотыртас оқшау су құбыры үшін – 13,21 теңге ҚҚС қоса алғанда (24,82 пайыз);
Қаратоғай оқшау су құбыры үшін – 13,21 теңге ҚҚС қоса алғанда (24,82 пайыз);
Тұмалыгүл оқшау су құбыры үшін – 13,21 теңге ҚҚС қоса алғанда (24,82 пайыз);
Қарауылкелді оқшау су құбыры үшін:
өлшеуіш құралсыз – 19,58 теңге ҚҚС қоса алғанда (32,86 пайыз);
өлшеуіш құралымен – 29,58 теңге ҚҚС қоса алғанда (49,65 пайыз);
Ноғайты оқшау су құбыры үшін:
өлшеуіш құралсыз – 19,58 теңге ҚҚС қоса алғанда (32,86 пайыз);
өлшеуіш құралымен – 29,58 теңге ҚҚС қоса алғанда (49,65 пайыз).
Шығыс Қазақстан облысы бойынша:
Первомайский оқшау су құбыры үшін – 41,64 теңге ҚҚС қоса алғанда (51 пайыз);

для локального водопровода Зевакино - 21,72 тенге с НДС (35,19 %);
для локального водопровода Станция-Рулиха - 30,18 тенге с НДС (43,0 %);
для локального водопровода Быструха - 164,4 тенге без НДС (80,43 %);
для локального водопровода Карауыл - 26,70 тенге без НДС (40,03 %);
для локального водопровода Акжар - 69,00 тенге без НДС (63,30 %);
для локального водопровода Кумколь - 70,00 тенге без НДС (63,64 %);
для локального водопровода Тугул - 36,61 тенге с НДС (47,79 %);
для локального водопровода Аксуат - 32,80 тенге без НДС (45,05 %).
По Западно-Казахстанской области:
для локального водопровода Чапай - 195,50 тенге с НДС (83,02 %);
для локального водопровода Алгабас - 59,56 тенге с НДС (59,82 %);
для локального водопровода Карауылтобе - 59,56 тенге с НДС 59,82 %);
для локального водопровода Жубан - 128,00 тенге с НДС (76,19 %);
для локального водопровода Алмалы - 188,69 тенге с НДС (82,51 %);
для локального водопровода Макарово - 104,77 тенге с НДС (72,37 %);
для локального водопровода Первосоветское - 97,05 тенге с НДС (70,81 %);
для локального водопровода Чесноково - 119,99 тенге с НДС (75,00 %);
для локального водопровода Мичурино - 64,98 тенге с НДС (61,90 %);
для локального водопровода Дарьинское - 71,85 тенге с НДС (64,24 %);
для локального водопровода Железново - 62,05 тенге с НДС (60,80 %);
для локального водопровода Жалпактал - 239,67 тенге с НДС (85,70 %);
для локального водопровода Караоба - 234,84 тенге с НДС (85,45 %);
для локального водопровода Кушанкол - 220,91 тенге с НДС (84,67 %);
для локального водопровода Жанакала:
без ввода и счетчика - 4,32 тенге с НДС (9,75 %);
с вводом и счетчиком - 14,32 тенге с НДС (32,31 %);
для локального водопровода Теректи - 22,84 тенге с НДС (36,34 %);
для локального водопровода Атамекен - 76,00 тенге без НДС (65,52 %);
для локального водопровода Акбулак - 404,20 тенге с НДС (91,00 %);
для локального водопровода Карагаш - 416,50 тенге с НДС (91,24 %);
для локального водопровода Лубенка - 365,41 тенге с НДС (90,13 %);
для локального водопровода Полтавка - 398,46 тенге с НДС (90,88 %);
для локального водопровода Белогорка - 400,93 тенге с НДС (90,93 %);
для локального водопровода Коныр - 85,81 тенге с НДС (68,21 %);
для локального водопровода Аралтобе - 81,17 тенге с НДС (66,99 %);
для локального водопровода Таскудук - 132,17 тенге с НДС (76,77 %);
для локального водопровода Каратобе - 212,00 тенге с НДС (84,13 %);
для локального водопровода Шоптыкул - 212,00 тенге без НДС (84,13 %);
для локального водопровода Сулыколь - 212,00 тенге без НДС (84,13 %);
для локального водопровода Каракамыс - 212,00 тенге без НДС (84,13 %);
для локального водопровода Актайсай - 212,00 тенге без НДС (84,13 %).
По Карагандинской области:
для локального водопровода Байдалы-Би - 23,19 тенге с НДС (36,70 %);
для локального водопровода Тугискен - 23,19 тенге с НДС (36,70 %);
для локального водопровода Ералиев - 23,19 тенге с НДС (36,70 %);
для локального водопровода Актубек - 23,19 тенге сз НДС (36,70 %);
для локального водопровода Ынтымак - 23,19 тенге с НДС (36,70 %);
для локального водопровода Ынталы - 23,19 тенге с НДС (36,70 %);
для локального водопровода Актау - 23,19 тенге с НДС (36,70 %);
для локального водопровода Актайлак - 23,19 тенге с НДС (36,70 %);
для локального водопровода Атасу - 23,19 тенге с НДС (36,70 %);
для локального водопровода Сарышаган - 35,50 тенге без НДС (47,02 %);
для локального водопровода Актогай - 35,50 тенге без НДС (47,02 %);
для локального водопровода Абай - 35,50 тенге без НДС (47,02 %)";
для локального водопровода Жидебай - 35,50 тенге без НДС (47,02 %);
для локального водопровода Караменде би - 35,50 тенге без НДС (47,02 %);
для локального водопровода Кусак - 35,50 тенге без НДС (47,02 %);
для локального водопровода Шашубай - 35,50 тенге без НДС (47,02 %);
для локального водопровода Нуркен - 35,50 тенге без НДС (47,02 %);
для локального водопровода Киевка - 82,40 тенге с НДС (67,32 %);
для локального водопровода Майоровка - 82,40 тенге с НДС (67,32 %);
для локального водопровода Прежевальское - 82,40 тенге с НДС (67,32 %);
для локального водопровода Ахмет Ауыл - 82,40 тенге с НДС (67,32 %);
для локального водопровода Жараспай - 82,40 тенге с НДС (67,32 %);
для локального водопровода Куланотпес - 82,40 тенге с НДС (67,32 %);
для локального водопровода Щербаковское - 82,40 тенге с НДС (67,32 %);
для локального водопровода Баршино - 82,40 тенге с НДС (67,32 %);
для локального водопровода Изенды - 82,40 тенге с НДС (67,32 %);
для локального водопровода Соналы - 82,40 тенге с НДС (67,32 %);
для локального водопровода Байтуган - 82,40 тенге с НДС (67,32 %);
для локального водопровода Кобетей - 82,40 тенге с НДС (67,32 %).
По Костанайской области:

Зевакин оқшау су құбыры үшін – 21,72 теңге ҚҚС қоса алғанда (35,19 пайыз);
Рулиха-станция оқшау су құбыры үшін – 30,18 теңге ҚҚС қоса алғанда (43 пайыз);
Быструха оқшау су құбыры үшін – 164,4 теңге ҚҚСалықсыз (80,43 пайыз);
Қарауыл оқшау су құбыры үшін – 26,70 теңге ҚҚСалықсыз (40,03 пайыз);
Ақжар оқшау су құбыры үшін – 69,00 теңге ҚҚСалықсыз (63,30 пайыз);
Құмкөл оқшау су құбыры үшін – 70,00 теңге ҚҚСалықсыз (63,64 пайыз);
Тұғұл оқшау су құбыры үшін – 36,61 теңге ҚҚС қоса алғанда (47,79 пайыз);
Ақсуат оқшау су құбыры үшін – 32,80 теңге ҚҚСалықсыз (45,05 пайыз).
Батыс Қазақстан облысы бойынша:
Шапай оқшау су құбыры үшін – 195,50 теңге ҚҚС қоса алғанда (83,02 пайыз);
Алғабас оқшау су құбыры үшін – 59,56 теңге ҚҚС қоса алғанда (59,82 пайыз);
Қарауылтөбе оқшау су құбыры үшін – 59,56 теңге ҚҚС қоса алғанда 59,82 пайыз);
Жұбан оқшау су құбыры үшін – 128,00 теңге ҚҚС қоса алғанда (76,19 пайыз);
Алмалы оқшау су құбыры үшін – 188,69 теңге ҚҚС қоса алғанда (82,51 пайыз);
Макарово оқшау су құбыры үшін – 104,77 теңге ҚҚС қоса алғанда (72,37 пайыз);
Первосоветское оқшау су құбыры үшін – 97,05 теңге ҚҚС қоса алғанда (70,81 пайыз);
Чесноково оқшау су құбыры үшін – 119,99 теңге ҚҚС қоса алғанда (75,00 пайыз);
Мичурино оқшау су құбыры үшін – 64,98 теңге ҚҚС қоса алғанда (61,90 пайыз);
Дарьинское оқшау су құбыры үшін – 71,85 теңге ҚҚС қоса алғанда (64,24 пайыз);
Железново оқшау су құбыры үшін – 62,05 теңге ҚҚС қоса алғанда (60,80 пайыз);
Жалпақтал оқшау су құбыры үшін – 239,67 теңге ҚҚС қоса алғанда (85,70 пайыз);
Қараоба оқшау су құбыры үшін – 234,84 теңге ҚҚС қоса алғанда (85,45 пайыз);
Қошанкөл оқшау су құбыры үшін – 220,91 теңге ҚҚС қоса алғанда (84,67 пайыз);
Жаңақала оқшау су құбыры үшін:
өлшеуіш құралсыз – 4,32 теңге ҚҚС қоса алғанда (9,75 пайыз);
өлшеуіш құралымен – 14,32 теңге ҚҚС қоса алғанда (32,31 пайыз);
Теректі оқшау су құбыры үшін – 22,84 теңге ҚҚС қоса алғанда (36,34 пайыз);
Атамекен оқшау су құбыры үшін – 76,00 теңге ҚҚСалықсыз (65,52 пайыз);
Ақбұлақ оқшау су құбыры үшін – 404,20 теңге ҚҚС қоса алғанда (91,00 пайыз);
Қарағаш оқшау су құбыры үшін – 416,50 теңге ҚҚС қоса алғанда (91,24 пайыз);
Лубенка оқшау су құбыры үшін – 365,41 теңге ҚҚС қоса алғанда (90,13 пайыз);
Полтавка оқшау су құбыры үшін – 398,46 теңге ҚҚС қоса алғанда (90,88 пайыз);
Белогорка оқшау су құбыры үшін – 400,93 теңге ҚҚС қоса алғанда (90,93 пайыз);
Қоңыр оқшау су құбыры үшін – 85,81 теңге ҚҚС қоса алғанда (68,21 пайыз);
Аралтөбе оқшау су құбыры үшін – 81,17 теңге ҚҚС қоса алғанда (66,99 пайыз);
Тасқұдуқ оқшау су құбыры үшін – 132,17 теңге ҚҚС қоса алғанда (76,77 пайыз);
Қаратөбе оқшау су құбыры үшін – 212,00 теңге ҚҚС қоса алғанда (84,13 пайыз);
Шөптікөл оқшау су құбыры үшін – 212,00 теңге ҚҚСалықсыз (84,13 пайыз);
Сулыкөл оқшау су құбыры үшін – 212,00 теңге ҚҚСалықсыз (84,13 пайыз);
Қарақамыс оқшау су құбыры үшін – 212,00 теңге ҚҚСалықсыз (84,13 пайыз);
Ақтайсай оқшау су құбыры үшін – 212,00 теңге ҚҚСалықсыз (84,13 пайыз).
Қарағанды облысы бойынша:
Байдалы-Би оқшау су құбыры үшін – 23,19 теңге ҚҚС қоса алғанда (36,70 пайыз);
Түгіскен оқшау су құбыры үшін – 23,19 теңге ҚҚС қоса алғанда (36,70 пайыз);
Ералиев оқшау су құбыры үшін – 23,19 теңге ҚҚС қоса алғанда (36,70 пайыз);
Ақтүбек оқшау су құбыры үшін – 23,19 теңге ҚҚС қоса алғанда (36,70 пайыз);
Ынтымақ оқшау су құбыры үшін – 23,19 теңге ҚҚС қоса алғанда (36,70 пайыз);
Ынталы оқшау су құбыры үшін – 23,19 теңге ҚҚС қоса алғанда (36,70 пайыз);
Ақтау оқшау су құбыры үшін – 23,19 теңге ҚҚС қоса алғанда (36,70 пайыз);
Ақтайлақ оқшау су құбыры үшін – 23,19 теңге ҚҚС қоса алғанда (36,70 пайыз);
Атасу оқшау су құбыры үшін – 23,19 теңге ҚҚС қоса алғанда (36,70 пайыз);
Сарышаған оқшау су құбыры үшін – 35,50 теңге ҚҚСалықсыз (47,02 пайыз);
Ақтоғай оқшау су құбыры үшін – 35,50 теңге ҚҚСалықсыз (47,02 пайыз);
Абай оқшау су құбыры үшін – 35,50 теңге ҚҚСалықсыз (47,02 пайыз);
Жидебай оқшау су құбыры үшін – 35,50 теңге ҚҚСалықсыз (47,02 пайыз);
Қарамеңді би оқшау су құбыры үшін – 35,50 теңге ҚҚСалықсыз (47,02 пайыз);
Құсақ оқшау су құбыры үшін – 35,50 теңге ҚҚСалықсыз (47,02 пайыз);
Шашубай оқшау су құбыры үшін – 35,50 теңге ҚҚСалықсыз (47,02 пайыз);
Нүркен оқшау су құбыры үшін – 35,50 теңге ҚҚСалықсыз (47,02 пайыз);
Киевка оқшау су құбыры үшін – 82,40 теңге ҚҚС қоса алғанда (67,32 пайыз);
Майоровка оқшау су құбыры үшін – 82,40 теңге ҚҚС қоса алғанда (67,32 пайыз);
Пржевальское оқшау су құбыры үшін – 82,40 теңге ҚҚС қоса алғанда (67,32 пайыз);
Ахмет ауыл оқшау су құбыры үшін – 82,40 теңге ҚҚС қоса алғанда (67,32 пайыз);
Жараспай оқшау су құбыры үшін – 82,40 теңге ҚҚС қоса алғанда (67,32 пайыз);
Құланөтпес оқшау су құбыры үшін – 82,40 теңге ҚҚС қоса алғанда (67,32 пайыз);
Щербаковское оқшау су құбыры үшін – 82,40 теңге ҚҚС қоса алғанда (67,32 пайыз);
Баршино оқшау су құбыры үшін – 82,40 теңге ҚҚС қоса алғанда (67,32 пайыз);
Изенді оқшау су құбыры үшін – 82,40 теңге ҚҚС қоса алғанда (67,32 пайыз);
Соналы оқшау су құбыры үшін – 82,40 теңге ҚҚС қоса алғанда (67,32 пайыз);
Байтуған оқшау су құбыры үшін – 82,40 теңге ҚҚС қоса алғанда (67,32 пайыз);
Көбетей оқшау су құбыры үшін – 82,40 теңге ҚҚС қоса алғанда (67,32 пайыз);
Қостанай облысы бойынша:

для локального водопровода Аман-Су - 65,64 тенге без НДС (62,14 %);
для локального водопровода Дидар - 25,25 тенге с НДС (38,70 %);
для локального водопровода Джангельдинское предприятие коммунального хозяйства - 30,80 тенге без НДС (43,50 %);
для локального водопровода Железорудная теплоэнергетическая компания - 17,12 тенге с НДС (29,97 %);
для локального водопровода Жылу - 145,36 тенге с НДС (78,42 %);
для локального водопровода Затобольская теплоэнергетическая компания - 41,76 тенге с НДС (51,08 %);
для локального водопровода Кушмурунская теплоэнергетическая компания - 77,91 тенге с НДС (66,08 %);
для локального водопровода Казанбасский - 77,91 тенге с НДС (66,08 %);
для локального водопровода Мерей - 66,50 тенге с НДС (62,44 %);
для локального водопровода Таза су - 7,95 тенге с НДС (16,58 %);
для локального водопровода Тобол - 60,26 тенге с НДС (60,10 %);
для локального водопровода Баталы - 855,04 тенге с НДС (95,53 %);
для локального водопровода Инспэк - 47,47 тенге с НДС (54,27 %);
для локального водопровода Тогузак - 89,92 тенге с НДС (69,21 %);
для локального водопровода Перелески - 89,92 тенге с НДС (69,21 %);
для локального водопровода Койбагар - 89,92 тенге с НДС (69,21 %);
для локального водопровода Жетигара - 89,92 тенге с НДС (69,21 %);
для локального водопровода Апановка - 89,92 тенге с НДС (69,21 %);
для локального водопровода Арыстансор - 89,92 тенге с НДС (69,21 %).
По Кызылординской области:
для локального водопровода Шоксу - 48,02 тенге с НДС (54,56 %);
для локального водопровода Байкожа - 52,89 тенге с НДС (56,94 %);
для локального водопровода Темиржолсу-Кызылорда-Шиели: с 1 января по 31 марта 2011 года - 27,87 тенге с НДС (41,06 %), а с 1 апреля 2011 года - 32,34 тенге с НДС (44,70 %);
для локального водопровода Темиржолсу-Кызылорда-Кармакшы: с 1 января по 31 марта 2011 года - 15,53 тенге с НДС (27,97 %), а с 1 апреля 2011 года - 19,19 тенге с НДС (32,42 %);
для локального водопровода Кармакшы - 62,12 тенге без НДС (60,83 %);
для локального водопровода Актобе - 62,12 тенге без НДС (60,83 %);
для локального водопровода Акжар - 62,12 тенге без НДС (60,83 %);
для локального водопровода Турмагамбет - 62,12 тенге без НДС (60,83 %);
для локального водопровода Алдашбай-ахун - 62,12 тенге без НДС (60,83 %);
для локального водопровода Куандария - 62,12 тенге без НДС (60,83 %);
для локального водопровода Комекбаев - 62,12 тенге без НДС (60,83 %);
для локального водопровода Акмая - 35,32 тенге без НДС (46,89 %);
для локального водопровода Байгекум - 35,32 тенге без НДС (46,89 %);
для локального водопровода Байсын - 35,32 тенге без НДС (46,89 %);
для локального водопровода Жансеит - 35,32 тенге без НДС (46,89 %);
для локального водопровода Буланбай - 35,32 тенге без НДС (46,89 %);
для локального водопровода Шокай - 35,32 тенге без НДС (46,89 %);

Аман-Су оқшау су құбыры үшін – 65,64 теңге ҚҚСалықсыз (62,14 пайыз);
Дидар оқшау су құбыры үшін – 25,25 теңге ҚҚС қоса алғанда (38,70 пайыз);
Жангелді коммуналдық шаруашылық кәсіпорыны оқшау су құбыры үшін – 30,80 теңге ҚҚС-сыз алғанда (43,50 пайыз);
Железорудная жылуэнергетикалық компаниясы оқшау су құбыры үшін – 17,12 теңге ҚҚС қоса алғанда (29,97 пайыз);
Жылу оқшау су құбыры үшін – 145,36 теңге ҚҚС қоса алғанда (78,42 пайыз);
Затобол жылуэнергетикалық компаниясы оқшау су құбыры үшін – 41,76 теңге ҚҚС қоса алғанда (51,08 пайыз);
Құсмұрын жылуэнергетикалық компаниясы оқшау су құбыры үшін – 77,91 теңге ҚҚС қоса алғанда (66,08 пайыз);
Қазанбас оқшау су құбыры үшін – 77,91 теңге ҚҚС қоса алғанда (66,08 пайыз);
Мерей оқшау су құбыры үшін – 66,50 теңге ҚҚС қоса алғанда (62,44 пайыз);
Таза су оқшау су құбыры үшін – 7,95 теңге ҚҚС қоса алғанда (16,58 пайыз);
Тобол оқшау су құбыры үшін – 60,26 теңге ҚҚС қоса алғанда (60,10 пайыз);
Баталы оқшау су құбыры үшін – 855,04 теңге ҚҚС қоса алғанда (95,53 пайыз);
Инспэк оқшау су құбыры үшін – 47,47 теңге ҚҚС қоса алғанда (54,27 пайыз);
Тоқұзақ оқшау су құбыры үшін – 89,92 теңге ҚҚС қоса алғанда (69,21 пайыз);
Перелески оқшау су құбыры үшін – 89,92 теңге ҚҚС қоса алғанда (69,21 пайыз);
Қойбағар оқшау су құбыры үшін – 89,92 теңге ҚҚС қоса алғанда (69,21 пайыз);
Жетіғара оқшау су құбыры үшін – 89,92 теңге ҚҚС қоса алғанда (69,21 пайыз);
Апановка оқшау су құбыры үшін – 89,92 теңге ҚҚС қоса алғанда (69,21 пайыз);
Арыстансор оқшау су құбыры үшін – 89,92 теңге ҚҚС қоса алғанда (69,21 пайыз);
Қызылорда облысы бойынша:
Шоқсу оқшау су құбыры үшін – 48,02 теңге ҚҚС қоса алғанда (54,56 пайыз);
Байқожа оқшау су құбыры үшін – 52,89 теңге ҚҚС қоса алғанда (56,94 пайыз);
Теміржолсу-Қызылорда-Шиелі оқшау су құбыры үшін: 2011 жылдың 1-і қаңтарынан наурыз айының 31-не дейін - 27,87 теңге ҚҚС қоса алғанда (41,06 пайыз), ал 2011 жылдың 1 сәуірінен – 32,34 теңге ҚҚС қоса алғанда (44,70 пайыз);
Теміржолсу-Қызылорда-Қармақшы оқшау су құбыры үшін: 2011 жылдың 1 қаңтарынан наурыз айының 31-не дейін - 15,53 теңге ҚҚС қоса алғанда (27,97 пайыз), ал 2011 жылдың 1 сәуірінен – 19,19 теңге ҚҚС қоса алғанда (32,42 пайыз);
Қармақшы оқшау су құбыры үшін – 62,12 теңге ҚҚС-сыз алғанда (60,83 пайыз);
Ақтөбе оқшау су құбыры үшін – 62,12 теңге ҚҚС-сыз алғанда (60,83 пайыз);
Ақжар оқшау су құбыры үшін – 62,12 теңге ҚҚС-сыз алғанда (60,83 пайыз);
Тұрмағанбет оқшау су құбыры үшін – 62,12 теңге ҚҚС-сыз алғанда (60,83 пайыз);
Алдашбай-ахун оқшау су құбыры үшін – 62,12 теңге ҚҚС-сыз алғанда (60,83 пайыз);
Қуандария оқшау су құбыры үшін – 62,12 теңге ҚҚС-сыз алғанда (60,83 пайыз);
Көмекбаев оқшау су құбыры үшін – 62,12 теңге ҚҚС-сыз алғанда (60,83 пайыз);
Ақмая оқшау су құбыры үшін – 35,32 теңге ҚҚС-сыз алғанда (46,89 пайыз);
Бәйгеқұм оқшау су құбыры үшін – 35,32 теңге ҚҚС-сыз алғанда (46,89 пайыз);
Байсын оқшау су құбыры үшін – 35,32 теңге ҚҚС-сыз алғанда (46,89 пайыз);
Жансейіт оқшау су құбыры үшін – 35,32 теңге ҚҚС-сыз алғанда (46,89 пайыз);
Бұланбай оқшау су құбыры үшін – 35,32 теңге ҚҚС-сыз алғанда (46,89 пайыз);
Шоқай оқшау су құбыры үшін – 35,32 теңге ҚҚС-сыз алғанда (46,89 пайыз);

для локального водопровода 1 Май - 35,32 тенге без НДС (46,89 %);
для локального водопровода Бирлестик - 35,32 тенге без НДС (46,89 %);
для локального водопровода Ботабай - 35,32 тенге без НДС (46,89 %);
для локального водопровода Тартогай - 35,32 тенге без НДС (46,89 %);
для локального водопровода Жалагаш: с 1 февраля 2011 года - 5,0 тенге без НДС (11,11 %);
для локального водопровода Теренозек: с 1 февраля 2011 года - 8,00 тенге без НДС (16,66 %);
для локального водопровода Торетам: с 1 февраля 2011 года - 117,8 тенге без НДС (74,65 %);
для локального водопровода Акай: с 1 февраля 2011 года - 117,8 тенге без НДС (74,65 %).
По Мангистауской области:
для локального водопровода Шетпе - 105,63 тенге с НДС (72,53 %);
для локального водопровода Жармыш - 433,58 тенге с НДС (91,55 %);
для локального водопровода Жынгылды - 240,98 тенге с НДС (85,76 %);
для локального водопровода Мунайлы - 139,13 тенге с НДС (77,67 %);
для локального водопровода Атамекен-Мунайлы - 139,13 тенге с НДС (77,67 %);
для локального водопровода Шетпе-Темиржолсу-Мангистау:
с вводом и счетчиком - 110,22 тенге с НДС (78,61 %);
без ввода и счетчика - 158,50 тенге с НДС (79,85 %);
для локального водопровода Сай-Отес-Темиржолсу-Мангистау:
с вводом и счетчиком - 38,32 тенге с НДС (56,09 %);
без ввода и счетчика - 150,50 тенге с НДС (79,00 %);
для локального водопровода Толеп-Темиржолсу-Мангистау:
с вводом и счетчиком - 66,05 тенге с НДС (68,77 %);
без ввода и счетчика - 80,50 тенге с НДС (66,80 %);
для локального водопровода Бейнеу-Темиржолсу-Мангистау:
с вводом и счетчиком - 43,14 тенге с НДС (58,98 %);
без ввода и счетчика - 144,50 тенге с НДС (78,32 %);
для локального водопровода Есет-Темиржолсу-Мангистау:
с вводом и счетчиком - 40,56 тенге с НДС (57,48 %);
без ввода и счетчика - 140,50 тенге с НДС (77,84 %);
для локального водопровода Боранкул-Темиржолсу-Мангистау:
с вводом и счетчиком - 56,76 тенге с НДС (65,42 %);
без ввода и счетчика - 152,50 тенге с НДС (79,22 %);
для локального водопровода Боранкул - 87,68 тенге с НДС (68,67 %);
для локального водопровода Атамекен-Бейнеу - 93,29 тенге с НДС (69,99 %);
для локального водопровода Ногайты - 240,43 тенге с НДС (85,74 %);
для локального водопровода Сам - 234,46 тенге с НДС (85,43 %);
для локального водопровода Толеп - 250,47 тенге с НДС (86,23 %);
для локального водопровода Сарга - 88,92 тенге с НДС (68,97 %);

1 Май оқшау су құбыры үшін – 35,32 теңге ҚҚС-сыз алғанда (46,89 пайыз);
Бірлестік оқшау су құбыры үшін – 35,32 теңге ҚҚС-сыз алғанда (46,89 пайыз);
Ботабай оқшау су құбыры үшін – 35,32 теңге ҚҚС-сыз алғанда (46,89 пайыз);
Тартоғай оқшау су құбыры үшін – 35,32 теңге ҚҚС-сыз алғанда (46,89 пайыз);
Жалағаш оқшау су құбыры үшін: 2011 жылдың 1 ақпанынан – 5,0 теңге ҚҚС-сыз (11,11 пайыз);
Тереңөзек оқшау су құбыры үшін: 2011 жылдың 1 ақпанынан – 8,0 теңге ҚҚС-сыз (16,66 пайыз);
Төретам оқшау су құбыры үшін: 2011 жылдың 1 ақпанынан – 117,8 теңге ҚҚС-сыз (74,65 пайыз);
Ақай оқшау су құбыры үшін: 2011 жылдың 1 ақпанынан – 117,8 теңге ҚҚС-сыз (74,65 пайыз).
Маңғыстау облысы бойынша:
Шетпе оқшау су құбыры үшін – 105,63 теңге ҚҚС қоса алғанда (72,53 пайыз);
Жармыш оқшау су құбыры үшін – 433,58 теңге ҚҚС қоса алғанда (91,55 пайыз);
Жынғылды оқшау су құбыры үшін – 240,98 теңге ҚҚС қоса алғанда (85,76 пайыз);
Мұңайлы оқшау су құбыры үшін – 139,13 теңге ҚҚС қоса алғанда (77,67 пайыз);
Атамекен-Мұңайлы оқшау су құбыры үшін – 139,13 теңге ҚҚС қоса алғанда (77,67 пайыз);
Шетпе-Теміржолсу-Маңғыстау оқшау су құбыры үшін:
өлшеуіш құралымен – 110,22 теңге ҚҚС қоса алғанда (78,61 пайыз);
өлшеуіш құралсыз – 158,50 теңге ҚҚС қоса алғанда (79,85 пайыз);
Сайөтес-Теміржолсу-Маңғыстау оқшау су құбыры үшін:
өлшеуіш құралымен – 38,32 теңге ҚҚС қоса алғанда (56,09 пайыз);
өлшеуіш құралсыз – 150,50 теңге ҚҚС қоса алғанда (79,00 пайыз);
Төлеп-Теміржолсу-Маңғыстау оқшау су құбыры үшін:
өлшеуіш құралымен – 66,05 теңге ҚҚС қоса алғанда (68,77 пайыз);
өлшеуіш құралсыз – 80,50 теңге ҚҚС қоса алғанда (66,80 пайыз);
Бейнеу-Теміржолсу-Маңғыстау оқшау су құбыры үшін:
өлшеуіш құралымен – 43,14 теңге ҚҚС қоса алғанда (58,98 пайыз);
өлшеуіш құралсыз – 144,50 теңге ҚҚС қоса алғанда (78,32 пайыз);
Есет-Теміржолсу-Маңғыстау оқшау су құбыры үшін:
өлшеуіш құралымен – 40,56 теңге ҚҚС қоса алғанда (57,48 пайыз);
өлшеуіш құралсыз – 140,50 теңге ҚҚС қоса алғанда (77,84 пайыз);
Боранқұл-Теміржолсу-Маңғыстау оқшау су құбыры үшін:
өлшеуіш құралымен – 56,76 теңге ҚҚС қоса алғанда (65,42 пайыз);
өлшеуіш құралсыз – 152,50 теңге ҚҚС қоса алғанда (79,22 пайыз);
Боранқұл оқшау су құбыры үшін – 87,68 теңге ҚҚС қоса алғанда (68,67 пайыз);
Атамекен-Бейнеу оқшау су құбыры үшін – 93,29 теңге ҚҚС қоса алғанда (69,99 пайыз);
Ноғайты оқшау су құбыры үшін – 240,43 теңге ҚҚС қоса алғанда (85,74 пайыз);
Сам оқшау су құбыры үшін – 234,46 теңге ҚҚС қоса алғанда (85,43 пайыз);
Төлеп оқшау су құбыры үшін – 250,47 теңге ҚҚС қоса алғанда (86,23 пайыз);
Сарға оқшау су құбыры үшін – 88,92 теңге ҚҚС қоса алғанда (68,97 пайыз);

для локального водопровода Турыш - 229,82 тенге с НДС (85,18 %).
По Северо-Казахстанской области:
для локального водопровода Есдаулетовское месторождение подземных вод - 340,80 тенге с НДС (89,50 %);
для локального водопровода Пресновский - 131,00 тенге без НДС (76,61 %);
для локального водопровода Ульго - 131,00 тенге без НДС (76,61 %);
для локального водопровода Жана Жол - 131,00 тенге без НДС (76,61 %);
для локального водопровода Майбалык - 131,00тенге без НДС (76,61 %);
для локального водопровода Благовещенка - 131,00 тенге без НДС (76,61 %);
для локального водопровода Саумал-Коль:
без ввода и счетчика - 290,00 тенге без НДС (87,88 %);
с вводом и счетчиком - 80,00 тенге без НДС (72,73 %);
для локального водопровода Рузаевка - с 1 января по 1 июня 2011 года 88,80 тенге с НДС (68,94 %), а с 1 июня 2011 года - 74,62 тенге с НДС (65,10 %);
для локального водопровода Чистополье - с 1 января по 1 июня 2011 года 88,80 тенге с НДС (68,94 %), а с 1 июня 2011 года - 74,62 тенге с НДС (65,10 %);
для локального водопровода Новоишимка - с 1 января по 1 июня 2011 года 88,80 тенге с НДС (68,94 %), а с 1 июня 2011 года - 74,62 тенге с НДС (65,10 %).
2. Комитету по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан:
1) довести указанные размеры выделяемых субсидий на 1 (один) кубометр поданной питьевой воды для групповых водопроводов и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения на 2011 год до акиматов областей (города республиканского значения, столицы) и обеспечить контроль по их соблюдению;
2) в случае изменения тарифов на услуги по подаче питьевой воды, утвержденных уполномоченным государственным органом осуществляющим контроль и регулирование деятельности в сферах естественных монополий, внести предложения по пересмотру размеров выделяемых субсидий на 1 (один) кубометр поданной питьевой воды для групповых водопроводов и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения на 2011 год.
3. Департаменту стратегии использования природных ресурсов Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (Мейрембеков К. А.) в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.

Тұрыш оқшау су құбыры үшін – 229,82 теңге ҚҚС қоса алғанда (85,18 пайыз).
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша:
Есдәулет жер асты суларының кеніші оқшау су құбыры үшін – 340,80 теңге ҚҚС қоса алғанда (89,50 пайыз);
Пресновский оқшау су құбыры үшін – 131,00 теңге ҚҚСалықсыз (76,61 пайыз);
Үлгі оқшау су құбыры үшін – 131,00 теңге ҚҚСалықсыз (76,61 пайыз);
Жаңа Жол оқшау су құбыры үшін – 131,00 теңге ҚҚСалықсыз (76,61 пайыз);
Майбалық оқшау су құбыры үшін – 131,00 теңге ҚҚСалықсыз (76,61 пайыз);
Благовещенка оқшау су құбыры үшін – 131,00 теңге ҚҚСалықсыз (76,61 пайыз);
Саумал-Көл оқшау су құбыры үшін:
өлшеуіш құралсыз – 290,00 теңге ҚҚСалықсыз (87,88 пайыз);
өлшеуіш құралымен - 80,00 теңге ҚҚСалықсыз (72,73 пайыз);
Рузаевка оқшау су құбыры үшін – 2011 жылдың қаңтар айының 1-н маусым айының 1-не дейін – 88,80 теңге ҚҚС қоса алғанда (68,94 пайыз), ал 2011 жылдың 1-і маусымының - 74,62 теңге ҚҚС қоса алғанда (65,10 пайыз);
Чистополье оқшау су құбыры үшін – 2011 жылдың қаңтар айының 1-н маусым айының 1-не дейін – 88,80 теңге ҚҚС қоса алғанда (68,94 пайыз), ал 2011 жылдың 1-і маусымының - 74,62 теңге ҚҚС қоса алғанда (65,10 пайыз);
Новоишимка оқшау су құбыры үшін – 2011 жылдың қаңтар айының 1-н маусым айының 1-не дейін – 88,80 теңге ҚҚС қоса алғанда (68,94 пайыз), ал 2011 жылдың 1-і маусымының - 74,62 теңге ҚҚС қоса алғанда (65,10 пайыз).
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстары комитеті:
1) көрсетілген ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көзі болып табылатын сумен жабдықтаудың топтық су құбырлар және оқшау сумен жабдықтау жүйелері үшін 2011 жылға арналған 1 (бір) текше метр берілген ауыз суға бөлінетін субсидия мөлшерлерді облыстар әкімдіктеріне (республикалық маңызы бар қалаға, астанаға) жеткізсін және оларды сақтау жөніндегі бақылауды қамтамасыз етсін;
2) табиғи монополиялар саласындағы қызметтi бақылау мен реттеудi жүзеге асыратын уәкiлеттi мемлекеттiк орган бекiткен ауыз су беру жөнiнде көрсетiлетiн қызметтерінің тарифтері өзгерген жағдайда ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көзі болып табылатын сумен жабдықтаудың топтық су құбырлар және оқшау сумен жабдықтау жүйелері үшін 2011 жылға арналған 1 (бір) текше метр берілген ауыз суға бөлінетін субсидия мөлшерлерді қайта қарау жөнінде ұсыныс енгізсін.
3. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Табиғат ресурстарын пайдалану стратегиясы департаменті (Қ.А. Мейрембеков) осы бұйрықтың заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан Толибаева Марата Еркиновича.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 1 января 2011 года.
И.о. Министра                              Е. Аман

4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы вице-министрі Марат Еркінұлы Толыбаевқа жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Министрдің м.а.                                      Е. Аман