О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 2 ноября 2009 года № 640 "Об утверждении Правил проведения санитарно-эпидемиологической экспертизы"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 ноября 2011 года № 860. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 декабря 2011 года № 7356. Утратил силу приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 150
Сноска. Утратил силу приказом Министра национальной экономики РК от 27.02.2015 № 150 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В целях реализации распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 сентября 2011 года № 131-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 15 июля 2011 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования разрешительной системы", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 2 ноября 2009 года № 640 "Об утверждении Правил проведения санитарно-эпидемиологической экспертизы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5862, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан от 20 марта 2010 года № 1) следующие изменения:
в Правилах проведения санитарно-эпидемиологической экспертизы утвержденных указанным приказом:
подпункт 4) пункта 13 изложить в следующей редакции:
"4) иных требований действующего законодательства Республики Казахстан в пределах установленной компетенции.";
в пункте 15:
абзац третий подпункта 2) изложить в следующей редакции:
"если представленная продукция, материал и (или) изделие не является объектом санитарно-эпидемиологического надзора;";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) проводят санитарно-эпидемиологическую экспертизу, соблюдая требования действующих нормативных правовых актов в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения.";
пункт 18 изложить в следующей редакции:
"18. Санитарно-эпидемиологическое заключение содержит выводы:
1) о соответствии нормативным правовым актам в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения;
2) о несоответствии нормативным правовым актам в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения.".
2. Комитету государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Бекшин Ж.М.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.

"Санитариялық-эпидемиологиялық сараптама жүргізу ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2009 жылғы 2 қарашадағы № 640 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2011 жылғы 30 қарашадағы № 860 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 28 желтоқсанда № 7356 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 150 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық экономика министрінің 27.02.2015 № 150 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнама актілеріне рұқсат беру жүйесін жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 15 шілдедегі Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 30 қыркүйектегі № 131-ө Өкімін іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. «Санитариялық-эпидемиологиялық сараптама жүргізу ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2009 жылғы 2 қарашадағы № 640 бұйрығына (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5862 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағы, 2010 жыл № 1) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Санитариялық-эпидемиологиялық сараптама жүргізу ережелерінде:
13-тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«4) Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасының өзге де талаптарын ескере отырып жүргізіледі.»;
15-тармақта:
2) тармақшасының үшінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«егер ұсынылған өнім, материал және (немесе) бұйым санитариялық-эпидемиологиялық қадағалау объектісі болып табылмаса;»;
4) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«4) қолданыстағы халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы нормативтік құқықтық актілердің талаптарын сақтай отырып, санитариялық-эпидемиологиялық сараптама жүргізеді.»;
18-тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«Санитариялық-эпидемиологиялық қорытынды мынадай қорытындыларды қамтиды:
1) халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы нормативтік-құқықтық актілерге сәйкестігі туралы;
2) халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы нормативтік-құқықтық актілерге сәйкес еместігі туралы.».
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитеті (Ж.М.Бекшин) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде заңнамада белгіленген тәртіппен мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.

3. Департаменту юридической службы и государственных закупок Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Тулебаева Г.С.) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа после его государственной регистрации.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан - Главного государственного санитарного врача Республики Казахстан Бекшина Ж.М.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    С. Каирбекова

3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң қызметі және мемлекеттік сатып алу департаменті (Г.С.Төлебаева) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін оны белгіленген тәртіппен ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің төрағасы – Қазақстан Республикасының Бас мемлекеттік санитарлық дәрігері Ж.М.Бекшинге жүктелсін.
5. Осы бұйрық оны алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    С. Қайырбекова