Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями кандидатам в Президенты Республики Казахстан
Постановление акимата города Астаны от 17 февраля 2011 года № 06-89п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 18 февраля 2011 года № 667. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 30 ноября 2011 года № 06-1291п
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 30.11.2011 № 06-1291п (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан» акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан согласно приложению 1.
2. Предоставить кандидатам в Президенты Республики Казахстан на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Балаеву А.Г.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким                                       И. Тасмагамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель
городской избирательной комиссии           Кулмуканов К.К.
Приложение 1
к постановлению
акимата города Астаны
17 февраля 2011 года
№ 06-89п
Места для размещения агитационных печатных материалов
для кандидатов в Президенты Республики Казахстан
п/п
Район
Месторасположение
Вид установки
1.
Есиль
проспект Кабанбай батыра, 21
(ТРЦ «Азия Парк»)
рекламная
тумба
2.
Есиль
проспект Тұран, 37 (ТРЦ «Хан Шатыр»)
рекламная
тумба
3.
Есиль
Коргалжынское шоссе, 1 (ТРЦ «Мега»)
рекламная
тумба
4.
Есиль
Пересечение улиц Орынбор и Д. Конаев
рекламная
тумба
5.
Есиль
Жилой массив «Пригородный», улица
Сарытоғай (Магазин «Хозяюшка»)
рекламная
тумба
6.
Есиль
Жилой массив Заречный, улица Аққұм
дом 20 (Почта)
рекламная
тумба
7.
Есиль
Жилой массив Восточный «Ильинка»,
улица Ақтамберді 9 (участковый и
медицинский пункт (СВА)
рекламная
тумба
8.
Есиль
Жилой массив Тельмана, улица Мұғалжар
рекламная
тумба
9.
Есиль
проспект Тұран 19/1 (Налоговый
комитет района «Есиль»)
рекламная
тумба
10.
Есиль
улица Сауран, 7 (ЦОН района «Есиль»)
рекламная
тумба
11.
Алматы
Пересечение улиц Л. Мирзояна и
Петрова в районе ТД «Евразия»
рекламная
тумба
12.
Алматы
улица Кажымұқан (район остановки магазина «Орбита»)
рекламная
тумба
13.
Алматы
Пересечение улиц Ч. Валиханова и
С. Сейфуллина (район ТД «Артем»)
рекламная
тумба
14.
Алматы
Пересечение улицы Кенесары и
пр. Республики (район АО «Народный банк»)
рекламная
тумба
15.
Алматы
улица Ақжол (район ТД «Астыкжан»)
рекламная
тумба
16.
Алматы
Пересечение проспекта Абылай хана и улицы Манаса (район магазина «Встреча»)
рекламная
тумба
17.
Алматы
Пересечение улиц Ч. Валиханова и
А. Кравцова (ТД «Жастар»)
рекламная
тумба
18.
Алматы
Евразийский национальный университет
имени Л. Гумилева (улица Кажымұқан, 13)
рекламная
тумба
19.
Алматы
Жилой массив Домбыралы (улица Шалкөде
возле ТД «Береке», конечная 13-го
маршрута)
рекламная
тумба
20.
Алматы
Жилой массив Қарауыл төбе (улица Мереке,
1/а, возле здания акимата)
рекламная
тумба
21.
Алматы
Жилой массив Қарқабат ана (улица
Ж.Жабаева, возле бывшего здания акимата)
рекламная
тумба
22.
Алматы
Жилой массив Моншақты (улица Бастау,
центральная площадь)
рекламная
тумба
23.
Сары-
арка
улица Кенесары, 32 (Конгресс-Холл)
рекламная
тумба
24.
Сары-
арка
улица  Бейбитшилик, 25
(Бизнес центр «Өркен»)
рекламная
тумба
25.
Сары-
арка
улица  И. Есенберлина, 10
(Театр оперы и балета им. К.Байсеитовой)
рекламная
тумба
26.
Сары-
арка
проспект Республики, 60
(центральный вход в  Технопарк)
рекламная
тумба
27.
Сары-
арка
Улица  Карасай батыра, 29
(магазин «Арман»)
рекламная
тумба
28.
Сары-
арка
Сквер на пересечении улиц  Бейбитшилик и
И. Есенберлина
рекламная тумба
29.
Сары-
арка
Жилой массив Өндіріс

Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттардың үгіттеу баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін оларға орын-жай беру туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 17 ақпандағы N 06-89қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2011 жылғы 18 ақпанда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 667 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 30 қарашадағы № 06-1291қ қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2011.11.30 № 06-1291қ (қаулы әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғашқы ресми жарияланған күннен кейiн қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы Сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28-бабына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттардың үгіттеу баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін шарт жасау негізінде орын-жай берілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.Ғ. Балаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       И. Тасмағамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
Қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы                     Қ.Қ. Құлмұқанов
Астана қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 17 ақпандағы
№ 06-89қ қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасының Президентігіне кандидаттардың үгіттеу баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Р/с
Аудан Орналастыру орны Қондырғы түрі
1.
Есіл
Қабанбай батыр даңғылы, 21 ("Азия Парк" СОО)
Жарнама құрылғысы
2.
Есіл
Тұран даңғылы, 37 ("Хан Шатыр" СОО)
Жарнама құрылғысы
3.
Есіл
Қорғалжын тас жолы, 1 ("Мега" СОО)
Жарнама құрылғысы
4.
Есіл
Орынбор және Д. Қонаев көшелерінің қиылысы
Жарнама құрылғысы
5.
Есіл
"Пригородный" тұрғын алабы, Сарытоғай көшесі ("Хозяюшка" дүкені)
Жарнама құрылғысы
6.
Есіл
Заречный тұрғын алабы, Аққұм көшесі, 20 (Пошта)
Жарнама құрылғысы
7.
Есіл
"Ильинка" тұрғын алабы Ақтамберді көшесі, 9 (учаскелік және медпункт (ОДА)
Жарнама құрылғысы
8.
Есіл
"Тельман" тұрғын алабы, Мұғалжар көшесі
Жарнама құрылғысы
9.
Есіл
Тұран даңғылы, 19/1 (Есіл ауданының салық комитеті)
Жарнама құрылғысы
10.
Есіл
Сауран көшесі, 7 (Есіл ауданының ХҚО)
Жарнама құрылғысы
11.
Алматы
Л. Мирзоян және Петров көшелерінің қиылысы "Еуразия" СО ауданы
Жарнама құрылғысы
12.
Алматы
Қажымұқан көшесі ("Орбита" дүкені аялдамасының ауданы)
Жарнама құрылғысы
13.
Алматы
Ш. Уәлиханов және С. Сейфуллин  көшелерінің қиылысы ("Артем" СҮ ауданы)
Жарнама құрылғысы
14.
Алматы
Кенесары көшесі мен Республика даңғылының қиылысы ("Халық банкі" АҚ ауданы)
Жарнама құрылғысы
15.
Алматы
Ақжол көшесі ("Астықжан" СҮ ауданы)
Жарнама құрылғысы
16.
Алматы
Абылай хан даңғылы және Манас көшесінің қиылысы ("Встреча" СҮ ауданы)
Жарнама құрылғысы
17.
Алматы
Ш. Уәлиханов және А. Кравцов көшелерінің қиылысы ("Жастар" СО)
Жарнама құрылғысы
18.
Алматы
Л. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті (Қажымұқан көшесі, 13)
Жарнама құрылғысы
19.
Алматы
Домбралы тұрғын алабы (Шалкөде көшесі, "Береке" СҮ жанында, 13 автобустың соңғы аялдамасы)
Жарнама құрылғысы
20.
Алматы
Қарауыл төбе тұрғын алабы (Мереке көшесі, 1/а, әкімдік ғимарытының маңы)
Жарнама құрылғысы
21.
Алматы
Қарқабат ана тұрғын алабы (Ж. Жабаев көшесі)
Жарнама құрылғысы
22.
Алматы
Моншақты тұрғын алабы (Бастау көшесі, орталық алаң)
Жарнама құрылғысы
23.
Сарыарқа
Кенесары көшесі, 32 (Конгресс-холл)
Жарнама құрылғысы
24.
Сарыарқа
Бейбітшілік көшесі, 25  ("Өркен" бизнес орталығы)
Жарнама құрылғысы
25.
Сарыарқа
І. Есенберлин көшесі, 10 (К. Байсейітова атындағы Опера және балет театры)
Жарнама құрылғысы
26.
Сарыарқа
Республика даңғылы, 60 ("Технопарк" орталық кіреберісі)
Жарнама құрылғысы
27.
Сарыарқа
Қарасай батыр көшесі, 29 ("Арман" дүкені)
Жарнама құрылғысы
28.
Сарыарқа
Бейбітшілік және І. Есенберлин көшелерінің қиылысындағы шағынгүлбақ
Жарнама құрылғысы
29.
Сарыарқа