О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 31 мая 2011 года № 26-485п "О некоторых вопросах регулирования торговой деятельности"
Постановление акимата города Астаны от 27 октября 2011 года № 26-1106п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 25 ноября 2011 года № 698. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 14 мая 2012 года № 111-543
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 14.05.2012 № 111-543 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 12 апреля 2004 года «О регулировании торговой деятельности», протестом Прокуратуры города Астаны от 22 августа 2011 года № 7-07/11657 акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановлении акимата города Астаны от 31 мая 2011 года № 26-485п «О некоторых вопросах регулирования торговой деятельности» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 июня 2011 года № 684, опубликовано в газетах «Вечерняя Астана» от 2 июля 2011 года № 78 (2688), «Астана ақшамы» от 2 июля 2011 года № 74 (2684) внести следующие изменения:
в приложении 1 слова «Дислокация мест для организации торговли с транспортных средств плодоовощной продукцией в городе Астане» заменить словами «Дислокация мест для организации выездной торговли плодоовощной продукцией в городе Астане»;
в наименовании таблицы приложения 1 слова «Места торговли с автомашин» заменить словами «Места для организации выездной торговли»;
в приложении 1 строки 22-29 исключить;
в приложении 2 слова «Дислокация передвижных фургонов по реализации продуктов быстрого приготовления по городу Астане» заменить словами «Дислокация автолавок по реализации продуктов быстрого приготовления по городу Астане»;
в наименовании таблицы приложения 2 слова «Места торговли с автомашин» заменить словами «Места торговли с автолавок»;
в приложении 4 строку 19 исключить;
приложения 67 исключить.
2. Начальнику Государственного учреждения «Управление предпринимательства и промышленности города Астаны» обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции с последующим опубликованием в средствах массовой информации и размещение на Интернет ресурсе акимата города Астаны.

"Сауда қызметін реттеудің кейбір мәселелері туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 31 мамырдағы N 26-485қ қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 27 қазандағы № 26-1106қ қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2011 жылғы 25 қарашада нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 698 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 14 мамырдағы № 111-543 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2012.05.14 № 111-543 (қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейiн он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 21 қаңтардағы, "Сауда қызметін реттеу туралы" 2004 жылғы 12 сәуірдегі заңдарына сәйкес, Астана қаласы прокуратурасының 2011 жылғы 22 тамыздағы № 7-07/11657 наразылығына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Сауда қызметін реттеудің кейбір мәселелері туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 31 мамырдағы № 26-485қ қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде 2011 жылғы 30 маусымда № 684 тіркелді, "Вечерняя Астана" газетінің 2011 жылғы 2 шілдедегі № 78 (2688) нөмірінде, "Астана ақшамы" газетінің 2011 жылғы 2 шілдедегі № 74 (2684) нөмірінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-қосымшада "Астана қаласында көлік құралынан жеміс-көкөніс өнімі саудасын ұйымдастыру үшін белгіленген орындар" деген сөздер "Астана қаласында жеміс-көкөніс өнімдерінің көшпелі саудасын ұйымдастыру үшін белгіленген орындар" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-қосымшада кестенің атауында "Автомашинадан сату орындары" деген сөздер "Көшпелі сауданы ұйымдастыруға арналған орындар" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-қосымшадағы 22-29 жолдар алынып тасталсын;
2-қосымшада "Астана қаласы бойынша жылдам дайындалатын өнімді сату бойынша жылжымалы фургондардың орналасу орындары" деген сөздер "Астана қаласы бойынша жылдам дайындалатын өнімді сату бойынша автодүкендердің орналасу орындары" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-қосымшада кестенің атауында "Автомашинадан сату орындары" деген сөздер "Автодүкендерден сату орындары" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-қосымшадағы 19 жол алынып тасталсын;
67-қосымшалар алынып тасталсын.
2. "Астана қаласының Кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" мемлекеттік мекемесінің бастығы осы қаулыны кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында жариялаумен әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді және Астана қаласы әкімінің интернет ресурстарында орналастыруды қамтамасыз етсін.

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Султанбекова К.Т.
Аким                                       И. Тасмагамбетов
Заместитель акима                          К. Султанбеков
Заведующий государственно-
правовым отделом                           Д. Доскулов
И.о. начальника
Государственного учреждения
«Управление предпринимательства
и промышленности города Астаны»            К. Ертуганов

3. Осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Қ.Т. Сұлтанбековке жүктелсін.
Әкім                                       И. Тасмағамбетов
Әкімнің орынбасары                         Қ. Сұлтанбеков
Мемлекеттік-құқықтық
бөлімінің меңгерушісі                      Д. Досқұлов
"Астана қаласының Кәсіпкерлік
және өнеркәсіп басқармасы"
мемлекеттік мекемесі бастығының
міндетін атқарушы                          Қ. Ертуғанов