Об областном бюджете на 2012-2014 годы
Решение Акмолинского областного маслихата от 2 декабря 2011 года № 4С-39-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 декабря 2011 года № 3414. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Акмолинского областного маслихата от 25 декабря 2014 года № 2-1-683)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Акмолинского областного маслихата от 25.12.2014 № 2-1-683).
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2011 года «О республиканском бюджете на 2012-2014 годы» Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2012 - 2014 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 114 497 056,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 930 637,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 638 390,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 814,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 101 923 213,4 тысяч тенге;
2) затраты – 116 413 701,4 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 212 066,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 975 045,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 762 978,3 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 934 140,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 934 140,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 062 851,9 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 062 851,9 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Акмолинского областного маслихата от 29.11.2012 № 5С-7-2 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Установить нормативы распределения доходов в областной бюджет, в бюджеты районов и городов Кокшетау и Степногорск в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты в областной бюджет – 100%;
2) по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты в областной бюджет – 100 %;
3) по социальному налогу в бюджеты районов и городов Кокшетау и Степногорск – 100%.
3. Учесть что в областном бюджете на 2012 год предусмотрены бюджетные изъятия из бюджета города Кокшетау в сумме 1 167 341 тысяча тенге.

2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2011 жылғы 2 желтоқсандағы № 4С-39-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 22 желтоқсанда № 3414 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 2-1-683 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облыстық мәслихатының 25.12.2014 № 2-1-683 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнiң 75 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, «2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 24 қарашадағы Заңы негізінде Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШIМ ЕТТI:
1. 2012 – 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер – 114 497 056,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 11 930 637,9 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 638 390,5 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түскен түсiмдер – 4 814,4 мың теңге;
трансферттердің түсiмдерi – 101 923 213,4 мың теңге;
2) шығындар – 116 413 701,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 1 212 066,7 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 1 975 045,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 762 978,3 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 934 140,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 934 140,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 4 062 851,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттi пайдалану) – 4 062 851,9 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облыстық мәслихатының 2012.11.29 № 5С-7-2 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Облыстық бюджетке, аудандар және Көкшетау мен Степногорск қалаларының бюджеттеріне кірістерді бөлудің нормативтері келесі мөлшерде белгіленсін:
1) облыстық бюджетке төлем көзінен ұсталатын табыстан жеке табыс салығы бойынша – 100%;
2) облыстық бюджетке төлем көзінен салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 100%;
3) аудандар және Көкшетау мен Степногорск қалаларының бюджеттеріне әлеуметтік салық бойынша – 100%.
3. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте Көкшетау қаласының бюджетінен 1 167 341 мың теңге сомасында бюджеттік алып қоюлардың қарастырылғаны ескерілсін.

4. Учесть в составе поступлений областного бюджета на 2012 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов по областному бюджету, бюджетам районов (городов областного значения) определяется постановлением акимата области.
5. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения), в сумме 21 141 739 тысяч тенге, в том числе:
Аккольскому – 1 203 685 тысяч тенге;
Аршалынскому – 1 063 279 тысяч тенге;
Астраханскому – 1 309 961 тысяча тенге;
Атбасарскому – 1 347 524 тысячи тенге;
Буландынскому – 1 546 175 тысяч тенге;
Бурабайскому – 1 036 543 тысячи тенге;
Егиндыкольскому – 617 486 тысяч тенге;
Енбекшильдерскому – 1 152 810 тысяч тенге;
Ерейментаускому – 1 484 319 тысяч тенге;
Есильскому – 1 188 860 тысяч тенге;
Жаксынскому – 1 409 896 тысяч тенге;
Жаркаинскому – 1 345 636 тысяч тенге;
Зерендинскому – 1 288 764 тысячи тенге;
Коргалжынскому – 1 099 805 тысяч тенге;
Сандыктаускому – 1 116 048 тысяч тенге;
Целиноградскому – 1 661 974 тысячи тенге;
Шортандинскому - 1 163 320 тысяч тенге;
городу Степногорску - 105 654 тысячи тенге.
6. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2012 год предусмотрены целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата области.
7. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты в республиканский бюджет, в связи с передачей функций и полномочий местных исполнительных органов, в том числе:
по проведению государственного технического осмотра транспортных средств в сумме 5 844 тысяч тенге;
подразделения специального назначения «Арлан» в сумме 38 025 тысячи тенге;
по вопросам государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования в сумме 40 388 тысяч тенге;
по вопросам повышения квалификации педагогических работников в сумме 30 935 тысяч тенге;
по организации деятельности центров обслуживания населения в сумме 530 979 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решением Акмолинского областного маслихата от 29.03.2012 № 5С-3-3 (вводится в действие с 1 января 2012 года).
8. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в республиканский бюджет в сумме 616 712,7 тысяч теңге.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения Акмолинского областного маслихата от 18.09.2012 № 5С-6-2 (вводится в действие с 01.01.2012).

4. 2012 жылға арналған облыстық бюджет түсімдерінің құрамында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердiң көрсетiлген сомаларын облыстық бюджетке, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне бөлу облыс әкiмдiгiнiң қаулысымен белгiленедi.
5. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне облыстық бюджеттен берiлетiн 21 141 739 мың теңге сомасындағы субвенциялар көлемi қарастырылғаны ескерілсін, оның iшiнде:
Ақкөл – 1 203 685 мың теңге;
Аршалы – 1 063 279 мың теңге;
Астрахан – 1 309 961 мың теңге;
Атбасар – 1 347 524 мың теңге;
Бұланды – 1 546 175 мың теңге;
Бурабай – 1 036 543 мың теңге;
Егіндікөл – 617 486 мың теңге;
Еңбекшілдер – 1 152 810 мың теңге;
Ерейментау – 1 484 319 мың теңге;
Есіл – 1 188 860 мың теңге;
Жақсы – 1 409 896 мың теңге;
Жарқайың – 1 345 636 мың теңге;
Зеренді – 1 288 764 мың теңге;
Қорғалжын – 1 099 805 мың теңге;
Сандықтау – 1 116 048 мың теңге;
Целиноград – 1 661 974 мың теңге;
Шортанды – 1 163 320 мың теңге;
Степногорск қаласына – 105 654 мың теңге.
6. 2012 жылға арналған облыстық бюджеттің шығыстарының құрамында аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне 5-қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерiлсiн.
Көрсетiлген нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу облыс әкiмдiгiнің қаулысымен белгіленеді.
7. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджетке жергілікті атқарушы органдардың жөнiндегi функциялары мен өкiлеттiктерiн беруге байланысты нысаналы ағымдағы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
көлiк құралдарына мемлекеттiк техникалық тексеру жүргiзу 5 844 мың теңге сомасында;
«Арлан» арнайы мақсаттағы бөлiмшесiне 38 025 мың теңге сомасында;
мемлекеттiк сәулет-құрылыстық бақылау және лицензиялау мәселелерi бойынша 40 388 мың теңге сомасында;
педагог қызметкерлердің біліктілігін арттыру мәселелері бойынша 30 935 мың теңге сомасында;
халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін ұйымдастыру бойынша 530 979 мың теңге сомасында.
Ескерту. 7 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақмола облыстық мәслихатының 2012.03.29 № 5С-3-3 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте 616 712,7 мың теңге сомасында республикалық бюджетке бюджеттік кредиттерді өтеу қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 8 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облыстық мәслихатының 2012.09.18 № 5С-6-2 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

9. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2012 год в сумме 181 202,1 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Акмолинского областного маслихата от 29.11.2012 № 5С-7-2 (вводится в действие с 01.01.2012).
10. Установить лимит долга местного исполнительного органа области на 2012 год в размере 3 141 842 тысяч тенге.
11. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год предусмотрены средства на предоставление дополнительного поощрения безвозмездным донорам в размере 0,75 месячного расчетного показателя.
12. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год для работников здравоохранения предусмотрены средства на возмещение транспортных расходов, связанных с разъездным характером деятельности.
13. Установить специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, работающим в аульной (сельской) местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню, согласованному с областным маслихатом.
14. Утвердить перечень областных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения областного бюджета на 2012 год, согласно приложению 6.
15. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районных бюджетов на 2012 год, согласно приложению 7.
16. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
сессии Акмолинского
областного маслихата                       С.Елюбаев
Секретарь Акмолинского
областного маслихата                       У.Мусабаев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Акмолинской области                   С.Дьяченко
Начальник
управления экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области                        М.Такамбаев
Приложение 1
к решению Акмолинского
областного маслихата

9. 2012 жылға арналған облыстың жергiлiктi атқарушы органының резервi 181 202,1 мың теңге сомасында бекiтiлсiн.
Ескерту. 9 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облыстық мәслихатының 2012.11.29 № 5С-7-2 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2012 жылға арналған облыстың жергiлiктi атқарушы органы қарызының лимитi 3 141 842 мың теңге мөлшерінде белгіленсін.
11. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте ақысыз донорларға айлық есептiк көрсеткiштiң 0,75 мөлшерiнде қосымша марапаттау сыйақысын беруге қаражат қарастырылғаны ескерілсін.
12. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте денсаулық сақтау қызметкерлерiнiң жүрiп-тұру сипатындағы қызметiне байланысты көлiк шығыстарын өтеуге қаражат қарастырылғаны ескерілсін.
13. Облыстық мәслихатпен келiсiлген тiзбеге сәйкес ауылдық (селолық) жерлерде қызмет iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт мамандарына, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақыларымен және тарифтiк ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтiк ставкалар белгiленсiн.
14. 2012 жылға арналған облыстық бюджеттi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын облыстық бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi осы шешiмнiң 6-қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.
15. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттердi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi осы шешiмнiң 7-қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.
16. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркеуден өткен күннен бастап күшiне енедi және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы                                   С.Елубаев
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы                       Ө.Мұсабаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола облысының әкімі                     С.Дьяченко
Ақмола облысының
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасының бастығы            М.Тақамбаев
Ақмола облыстық мәслихатының

89 403,0
013
Капитальные расходы государственного органа
4 790,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
4 438 508,2
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 377 434,0
029
Методическая работа
67 823,0
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
280 002,0
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
122 365,0
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
42 015,0
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
472 469,0
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
62 417,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
143 290,0
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
490 349,0
061
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы»
13 837,3
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 286,7
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 906,3
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
874 093,7
271
Управление строительства области

89 403,0
013
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
4 790,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
4 438 508,2
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 377 434,0
029
Әдiстемелiк жұмыс
67 823,0
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
280 002,0
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
122 365,0
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
42 015,0
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
472 469,0
047
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне өндірістік оқытуды ұйымдастырғаны үшін қосымша ақы белгілеу
62 417,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
143 290,0
052
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
490 349,0
061
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 837,3
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1 286,7
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
8 906,3
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
874 093,7
271
Облыстың құрылыс басқармасы

5 746 230,8
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
3 655 967,0
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
2 083 393,8
037
Строительство и реконструкция объектов
образования
6 870,0
5
Здравоохранение
17 780 935,8
253
Управление здравоохранения области
17 136 604,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
94 325,7
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
111 695,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
442 773,0
006
Услуги по охране материнства и детства
74 573,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
106 206,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
152 587,2
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 138 899,2
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
7 181 400,6
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
908 940,0
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы
1 754,0
013
Проведение паталогоанатомического вскрытия
13 823,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
591 513,0
015
Создание информационных систем
231,5
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
4 009,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
980,8
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
19 434,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
189 920,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
329 499,0

5 746 230,8
007
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
3 655 967,0
008
Облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 083 393,8
037
Бiлiм беру объектiлерiн салу және реконструкциялау
6 870,0
5
Денсаулық сақтау
17 780 935,8
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
17 136 604,4
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
94 325,7
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
111 695,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
442 773,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
74 573,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
106 206,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
152 587,2
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесінің бұзылуынан және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 138 899,2
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
7 181 400,6
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
908 940,0
012
2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» Мемлекеттiк бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ-инфекциясының алдын-алуға арналған әлеуметтiк жобаларды iске асыру
1 754,0
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
13 823,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаторлық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
591 513,0
015
Ақпараттық жүйелер құру
231,5
016
Азаматтарды елді мекен шегінен тыс жерлерде емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
4 009,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
980,8
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық-талдамалық қызметтер
19 434,0
019
Туберкулезбен ауыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
189 920,0
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
329 499,0

021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
76 567,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
15 644,9
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
493 036,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
188 861,0
029
Областные базы спецмедснабжения
39 742,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
4 784,5
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 520 382,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
17 114,0
037
Погашение кредиторской задолженности по
обязательствам организаций здравоохранения за счет средств местного бюджета
102 703,9
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
326 954,1
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
988 251,0
271
Управление строительства области
644 331,4
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
644 331,4
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 269 197,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 812 476,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
71 659,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
463 572,2
003
Социальная поддержка инвалидов
157 037,8
007
Капитальные расходы государственного органа
8 446,9
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
398 557,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
253 816,3
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
46 135,0
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020

021
Онкологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
76 567,0
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
15 644,9
026
Гемофилиямен ауыратындарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
493 036,0
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
188 861,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
39 742,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
4 784,5
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 520 382,0
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
17 114,0
037
Жергiлiктi бюджет қаражаты есебiнен денсаулық сақтау ұйымдарының мiндеттемелерi бойынша кредиттiк қарызды өтеу
102 703,9
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
326 954,1
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
988 251,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
644 331,4
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
644 331,4
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 269 197,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 812 476,8
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 659,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
463 572,2
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
157 037,8
007
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
8 446,9
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
398 557,0
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
253 816,3
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
46 135,0
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер

350 564,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
780,4
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
61 908,2
261
Управление образования области
1 450 795,6
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 408 294,6
037
Социальная реабилитация
42 501,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
4 700,0
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
4 700,0
271
Управление строительства области
1 224,6
039
Строительство и реконструкция объектов
социального обеспечения
1 224,6
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
20 027 370,5
256
Управление координации занятости и социальных программ области
25 698,0
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
834,0
043
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
24 864,0
261
Управление образования области
478 179,0
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
411 379,0
064
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
66 800,0
262
Управление культуры области
71 957,0
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
49 193,0
016
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
22 764,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
66 004,0
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
66 004,0
271
Управление строительства области
10 747 249,0
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 486 000,0
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
321 866,1
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

350 564,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
780,4
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
61 908,2
261
Облыстың білім басқармасы
1 450 795,6
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 408 294,6
037
Әлеуметтік сауықтандыру
42 501,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
4 700,0
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
4 700,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 224,6
039
Әлеуметтiк қамтамасыз ету объектiлерiн салу және реконструкциялау
1 224,6
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
20 027 370,5
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
25 698,0
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
834,0
043
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
24 864,0
261
Облыстың білім басқармасы
478 179,0
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
411 379,0
064
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
66 800,0
262
Облыстың мәдениет басқармасы
71 957,0
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
49 193,0
016
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
22 764,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
66 004,0
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
66 004,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
10 747 249,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 486 000,0
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
321 866,1
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

4 298 244,0
044
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
515 302,9
058
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
4 116 636,0
073
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
9 200,0
074
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
0,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
8 638 283,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
38 101,0
002
Создание информационных систем
139,2
004
Газификация населенных пунктов
0,0
005
Капитальные расходы государственного органа
310,0
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
6 310 945,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
742 608,0
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
17 700,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 227 793,3
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
300 687,0
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
3 574 129,9
259
Управление архивов и документации области
190 929,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по управлению архивным делом
20 466,0
002
Обеспечение сохранности архивного фонда
168 991,3
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 472,2
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 295 399,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма, физической культуры и спорта
57 443,0
003
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
34 536,0
004
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях

4 298 244,0
044
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
515 302,9
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендердің сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4 116 636,0
073
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
9 200,0
074
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
0,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
8 638 283,5
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 101,0
002
Ақпараттық жүйелер құру
139,2
004
Елдi мекендердi газдандыру
0,0
005
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
310,0
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
6 310 945,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттер
742 608,0
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 700,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 227 793,3
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
300 687,0
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
3 574 129,9
259
Облыстың мұрағаттар және құжаттама басқармасы
190 929,5
001
Жергілікті деңгейде мұрағат ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 466,0
002
Мұрағат қорының сақталуын қамтамасыз ету
168 991,3
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 472,2
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 295 399,0
001
Жергілікті деңгейде туризм, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 443,0
003
Облыстық деңгейде спорт жарыстарын өткізу
34 536,0
004
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша облыстық құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы

10 826 525,5
251
Управление земельных отношений области
141 359,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
35 927,2
002
Создание информационных систем
101,0
003
Регулирование земельных отношений
46 059,4
010
Капитальные расходы государственного органа
9 205,0
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) Акмолинской области на возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны за счет трансфертов из республиканского бюджета
50 067,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 788 665,7
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
62 020,0
005
Охрана,защита,воспроизводство лесов и лесоразведение
567 180,7
008
Мероприятия по охране окружающей среды
528 426,8
009
Создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги «Астана-Щучинск» на участках «Шортанды-Щучинск» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
580 070,0
012
Создание информационных систем
124,2
013
Капитальные расходы государственного органа
6 424,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
44 420,0
255
Управление сельского хозяйства области
7 366 021,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
85 325,4
002
Поддержка семеноводства
415 109,0
003
Капитальные расходы государственного органа
9 204,7
004
Развитие информационно-маркетинговой системы сельского хозяйства
1 112,3
007
Создание информационных систем
106,3
010
Государственная поддержка племенного животноводства
1 393 819,0
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
1 179 046,5
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
1 480 337,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
4 118,8
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
2 371 098,1
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
179 314,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 179,6
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
59 987,6
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

10 826 525,5
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
141 359,6
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 927,2
002
Ақпараттық жүйелер құру
101,0
003
Жер қатынастарын реттеу
46 059,4
010
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
9 205,0
015
Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушылардың немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеуге республикалық бюджеттің трансферттері есебінен Ақмола облысы аудандарының (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
50 067,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 788 665,7
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 020,0
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
567 180,7
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
528 426,8
009
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер есебінен «Шортанды - Щучинск» учаскесінде «Астана – Щучинск» автомобиль жолының бойында орман екпе ағаштарын отырғызу
580 070,0
012
Ақпараттық жүйелер құру
124,2
013
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
6 424,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
44 420,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
7 366 021,2
001
Жергiлiктi деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
85 325,4
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
415 109,0
003
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
9 204,7
004
Ауыл шаруашылығының ақпараттық-
маркетингтiк жүйесiн дамыту
1 112,3
007
Ақпараттық жүйелер құру
106,3
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 393 819,0
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
1 179 046,5
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
1 480 337,0
018
Пестицидтердi (улы химикаттарды) залалсыздандыру
4 118,8
020
Көктемгі егістік және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандату
2 371 098,1
026
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
179 314,0
028
Уақытша сақтау пункттеріне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау жөніндегі қызметтер
2 179,6
029
Ауылшаруашылық дақылдарының зиянды организмдерiне қарсы күрес жөнiндегi iс- шаралар
59 987,6
031
Ауылшаруашылығы жануарларын бiрегейлендiрудi жүргiзу үшiн ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергiлiктi атқарушы органдарына тасымалдау (жеткiзу)

156 042,0
На содержание штатной численности, осуществляющей обслуживание режимных стратегических объектов
828,0
На содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов
2 083,0
На обеспечение безопасности дорожного движения
15 640,0
Управление туризма, физической культуры и спорта области
467,0
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ-интернатов для одаренных в спорте детей
467,0
Управление сельского хозяйства области
3 603 568,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
250 165,0
На субсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
0,0
На поддержку семеноводства
415 109,0
На поддержку племенного животноводства
1 363 819,0
На субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
1 480 337,0
На организацию и проведению идентификации сельскохозяйственных животных
94 138,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 140 121,0
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
869 559,0
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
17 700,0
На решение вопросов обустройства моногородов
252 862,0
Управление экономики и бюджетного планирования области
120 917,0
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
69 214,0
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
51 703,0
Управление координации занятости и социальных программ области
482 624,0
На оказание жилищной помощи
834,0
На предоставление специальных социальных услуг, в том числе:
106 362,0
введение стандартов специальных социальных услуг
55 498,0
размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
46 135,0
развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждений
4 729,0
На реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020, в том числе:
350 564,0
частичное субсидирование заработной платы
98 971,0
молодежную практику
33 822,0
предоставление субсидий на переезд
4 498,0
обеспечение деятельности центров занятости населения
199 872,0
переподготовку и повышение квалификации частично занятых наемных работников
13 401,0
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
24 864,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 871 387,0
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного, районного значения и улиц населенных пунктов

156 042,0
Режимдiк стратегиялық объектiлерге қызмет көрсетудi жүзеге асыратын штат санын ұстауға
828,0
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын ұстауға және материалдық-техникалық жарақтандыруға
2 083,0
Автомобиль жолдары қозғалысының қауіпсіздігін қамтамасыз етуге
15 640,0
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
467,0
Спорттағы дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттардың мұғалiмдерiнiң бiлiктiлiк санаты үшiн қосымша ақы мөлшерiн ұлғайтуға
467,0
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
3 603 568,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
250 165,0
Тауарлы балық шаруашылығының өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялауға
0,0
Тұқым шаруашылығын қолдауға
415 109,0
Асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауға
1 363 819,0
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға
1 480 337,0
Ауыл шаруашылығы малдарын бірегейлендіруді ұйымдастыру мен жүргізуге
94 138,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 140 121,0
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және оқшау сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға
869 559,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiнде ауылдық елді мекендерді дамытуға
17 700,0
Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге
252 862,0
Облыстың экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы
120 917,0
Мамандарды әлеуметтiк қолдау шараларын көрсетуді iске асыруға
69 214,0
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға
51 703,0
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
482 624,0
Тұрғын үй көмегiн көрсетуге
834,0
Арнайы әлеуметтік қызметтерді көрсетуге, оның iшiнде:
106 362,0
арнайы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
55 498,0
үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
46 135,0
медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелері желісін дамытуға
4 729,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға, оның iшiнде:
350 564,0
жалақыны ішінара субсидиялауға
98 971,0
жастар тәжiрибесiне
33 822,0
қоныс аударуға субсидия беруге
4 498,0
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге
199 872,0
ішінара жұмыспен қамтылған жалдамалы қызметкерлерді қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға
13 401,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiнде ауылдық елді мекендерді дамытуға
24 864,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 871 387,0
Облыстық, аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге

3 805 383,0
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
66 004,0
Управление образования области
3 538 732,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 377 434,0
На реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
205 775,0
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
163 760,0
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
42 015,0
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
280 002,0
На обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
125 000,0
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
504 452,0
На установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
62 417,0
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
15 124,0
На реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020, в том числе:
490 349,0
профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров
490 349,0
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
478 179,0
Управление здравоохранения области
4 885 402,0
На обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2 639 449,0
На закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов
1 505 919,0
На материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне
738 280,0
На реализацию межсекторального и межведомственного взаимодействия по вопросам охраны здоровья граждан на 2012 год
1 754,0
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
580 070,0
Создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги "Астана-Щучинск
580 070,0
Управление предпринимательства и промышленности области
1 197 904,0
На поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
601 498,0
На реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020, в том числе:
4 700,0
обучение основам предпринимательства
4 700,0
На формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров

3 805 383,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiнде ауылдық елді мекендерді дамытуға
66 004,0
Облыстың бiлiм беру басқармасы
3 538 732,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
1 377 434,0
Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыруға, оның ішінде:
205 775,0
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
163 760,0
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
42 015,0
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражаттарын төлеуге
280 002,0
Техникалық және кәсіптік білім беру оқу орындарындағы оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту мен қайта жабдықтауға
125 000,0
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
504 452,0
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақы белгілеу
62 417,0
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға
15 124,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға, оның iшiнде:
490 349,0
кадрларды кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға
490 349,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiнде ауылдық елді мекендерді дамытуға
478 179,0
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 885 402,0
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге
2 639 449,0
Дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
1 505 919,0
Жергiлiктi деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға
738 280,0
Азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелерi бойынша 2012 жылға арналған сектораралық және ведомствоаралық өзара iс-қимылды iске асыруға
1 754,0
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
580 070,0
"Шортанды - Щучинск" учаскесінде "Астана – Щучинск" автомобиль жолының бойында орман екпе ағаштарын отырғызу
580 070,0
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 197 904,0
"Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға
601 498,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға, оның iшiнде:
4 700,0
кәсiпкерлiк негіздеріне оқытуға
4 700,0
Азық-түлiк тауарларының өңiрлiк тұрақтандыру қорларын қалыптастыруға

591 706,0
Управление земельных отношений области
50 067,0
На возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны
50 067,0
Управление культуры области
71 957,0
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
71 957,0
Целевые трансферты на развитие
26 256 921,0
в том числе:
Управление строительства области
15 233 920,0
На строительство объектов общественного порядка и безопасности
1 145 473,0
На строительство и реконструкцию объектов образования
3 655 967,0
На строительство и реконструкцию объектов здравоохранения
392 400,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
4 116 636,0
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 486 000,0
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 298 244,0
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
130 000,0
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
9 200,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
10 050 779,0
На развитие коммунального хозяйства, в том числе
742 608,0
На развитие теплоэнергетической системы
1 098 696,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
6 310 945,0
На развитие газотранспортной системы
453 350,0
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
182 080,0
На увеличение уставных капиталов специализированных региональных организаций
312 500,0
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
950 600,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
972 222,0
На развитие транспортной инфраструктуры
972 222,0
Бюджетные кредиты
1 875 045,0
в том числе:
0,0
Управление строительства области
514 400,0
Кредитование на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
514 400,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
500 000,0
Кредитование на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиума
500 000,0
Управление экономики и бюджетного планирования области
327 645,0
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
327 645,0
Управление предпринимательства и промышленности области
533 000,0
На содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Программы занятости 2020
533 000,0
Приложение 5
к решению Акмолинского
областного маслихата

591 706,0
Облыстың жер қатынастары басқармасы
50 067,0
Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушыларға немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеуге
50 067,0
Облыстың мәдениет басқармасы
71 957,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiнде ауылдық елді мекендерді дамытуға
71 957,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
26 256 921,0
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
15 233 920,0
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салуға
1 145 473,0
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға
3 655 967,0
Денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға
392 400,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
4 116 636,0
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға
1 486 000,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
4 298 244,0
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
130 000,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiнде ауылдық елді мекендерді дамытуға
9 200,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
10 050 779,0
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
742 608,0
Жылу-энергетика жүйесін дамытуға
1 098 696,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
6 310 945,0
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
453 350,0
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
182 080,0
Мамандандырылған өңірлік ұйымдардың жарғылық капиталын ұлғайтуға
312 500,0
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
950 600,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
972 222,0
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
972 222,0
Бюджеттік несиелер
1 875 045,0
оның iшiнде:
0,0
Облыстың құрылыс басқармасы
514 400,0
Тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру
514 400,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
500 000,0
Кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге кредит беру
500 000,0
Облыстың экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы
327 645,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
327 645,0
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
533 000,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге
533 000,0
Ақмола облыстық мәслихатының

от 2 декабря 2011 года
№ 4С-39-2
Целевые трансферты из областного бюджета
бюджетам районов (городов областного значения)
на 2012 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Акмолинского областного маслихата от 29.11.2012 № 5С-7-2 (вводится в действие с 01.01.2012).
Наименование
Сумма
1
2
Всего
7 790 055,9
Целевые текущие трансферты
4 308 708,5
в том числе:
Управление образования области
874 093,7
На капитальные расходы объектов образования

2011 жылғы 2 желтоқсандағы
№ 4С-39-2 шешіміне
5 қосымша
2012 жылға арналған аудандар
(облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне
нысаналы трансферттер
Ескерту. 5 қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облыстық мәслихатының 2012.11.29 № 5С-7-2 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома
1
2
Барлығы
7 790 055,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
4 308 708,5
оның iшiнде:
Облыстың бiлiм беру басқармасы
874 093,7
Бiлiм беру нысандарының күрделi шығындарына

801 604,9
На содержание вновь вводимых объектов образования
33 146,2
На содержание и оснащение детских дошкольных организаций
30 107,7
На текущий ремонт объектов образования
9 234,9
Управление туризма, физической культуры и спорта области
29 916,4
На искусственное покрытие футбольного поля и текущего ремонта городского стадиона г.Акколь Аккольского района
29 916,4
Управление координации занятости и социальных программ области
61 908,2
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги
33 891,7
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Акмолинской области и многодетных семей сельской местности Акмолинской области
28 016,5
Управление строительства области
332 990,5
На капитальный ремонт объектов водоснабжения
332 990,5
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 318 449,8
На благоустройство, ремонт автомобильных дорог и разработку проектно-сметной документации
1 318 449,8
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 227 793,3
На разработку схем теплоснабжения
9 510,4
На обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий
802 879,6
На техническое обследование жилого фонда и производственных объектов поселка Красногорский Есильского района
19 935,9
На благоустройство города Кокшетау
62 738,4
Организация сохранения государственного жилищного фонда
195 729,0
Выкуп земельных участков для государственных надобностей
110 000,0
На ремонт объектов водоснабжения
27 000,0
Управление архитектуры и градостроительства области
55 690,0
На разработку генеральных планов населенных пунктов
55 690,0
Аппарат акима области
45 351,6
На капитальные расходы государственных органов
45 351,6
Управление финансов области
362 515,0
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
362 515,0
Целевые трансферты на развитие
3 481 347,4
в том числе:
Управление строительства области
3 118 660,4
На строительство и реконструкцию объектов образования
2 083 393,8
На развитие систем водоснабжения и водоотведения
515 302,9
На развитие объектов спорта
194 597,6
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда

801 604,9
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға
33 146,2
Мектепке дейінгі балалар ұйымдарын ұстауға және жетілдіруге
30 107,7
Бiлiм беру нысандарының ағымдағы жөндеуіне
9 234,9
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
29 916,4
Ақкөл ауданы Ақкөл қаласындағы қалалық стадионның ағымдағы жөндеуіне және футбол алаңын жасанды қабатпен жабуға
29 916,4
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
61 908,2
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық қызметтер көрсетуге арналған шығыстарды төлеу үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге
33 891,7
Ақмола облысының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерiнiң және Ақмола облысының селолық жерлердегi көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге
28 016,5
Облыстың құрылыс басқармасы
332 990,5
Сумен қамтамасыз ету объектiлерiнiң күрделі жөндеуіне
332 990,5
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 318 449,8
Автомобиль жолдарын абаттандыруға, жөндеуге және жобалау - сметалық құжаттамасын әзірлеуге
1 318 449,8
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 227 793,3
Жылумен қамтамасыз ету схемаларын әзірлеуге
9 510,4
Жылумен қамтамасыз ету кәсiпорындарының жұмысын тұрақты қамтамасыз етуге
802 879,6
Есіл ауданы Красногорский кентінің тұрғын үй қорларын және өндірістік объектілерін техникалық зерттеуге
19 935,9
Көкшетау қаласын абаттандыруға
62 738,4
Мемлекеттiк тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
195 729,0
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн сатып алуға
110 000,0
Сумен қамтамасыз ету объектiлерiнiң жөндеуіне
27 000,0
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
55 690,0
Елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеуге
55 690,0
Облыс әкімінің аппараты
45 351,6
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстарына
45 351,6
Облыстың қаржы басқармасы
362 515,0
Заңнаманың өзгеруiне байланысты төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға
362 515,0
Нысаналы даму трансферттерi
3 481 347,4
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
3 118 660,4
Бiлiм беру объектiлерiнiң құрылысына және қайта жөндеуге
2 083 393,8
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
515 302,9
Спорт объектiлерiн дамытуға
194 597,6
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға

321 866,1
На развитие объектов государственных органов
3 500,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
62 000,0
На развитие транспортной инфраструктуры
62 000,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
300 687,0
На развитие коммунального хозяйства
151 489,3
На увеличение уставного капитала юридических лиц
112 197,7
На строительство системы электроснабжения здания районного отдела внутренних дел Целиноградского района

321 866,1
Мемлекеттік органдар объектілерінің дамытуына
3 500,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
62 000,0
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
62 000,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
300 687,0
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
151 489,3
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға
112 197,7
Целиноград ауданының аудандық ішкі істер бөлімінің ғимаратын электрмен қамтамасыз ету жүйесінің құрылысына

37 000,0
Приложение 6
к решению Акмолинского
областного маслихата
от 2 декабря 2011 года
№ 4С-39-2
Перечень областных бюджетных программ,
не подлежащих секвестру в процессе исполнения
областного бюджета
на 2012 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
Общеобразовательное обучение одаренных детей в
специализированных организациях образования
Здравоохранение
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
Пропаганда здорового образа жизни
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными
препаратами
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
Централизованный закуп вакцин и других медицинских
иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
Приложение 7
к решению Акмолинского
областного маслихата
от 2 декабря 2011 года
№ 4С-39-2
Перечень районных бюджетных программ,
не подлежащих секвестру в процессе исполнения
районных бюджетов
на 2012 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

37 000,0
Ақмола облыстық мәслихатының
2011 жылғы 2 желтоқсандағы
№ 4С-39-2 шешіміне
6 қосымша
2012 жылға арналған облыстық бюджеттің
атқарылу процесінде секвестрленуге жатпайтын
облыстық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Бiлiм беру
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық
көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып
алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы
медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары
мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
Салауатты өмір салтын насихаттау
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесінің бұзылуынан және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
Туберкулезбен ауыратындарды туберкулез ауруларына қарсы
препараттармен қамтамасыз ету
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
Онкологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды,
орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз
науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі
науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу
деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
Гемофилиямен ауыратындарды қанның ұюы факторларымен қамтамасыз
ету
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
Ақмола облыстық мәслихатының
2011 жылғы 2 желтоқсандағы
№ 4С-39-2 шешіміне
7 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджеттердің
атқарылу процесінде секвестрленуге жатпайтын
аудандық бюджеттік бағдарламаларды тізбесі
Атауы
Бiлiм беру
Жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек
көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді
ұйымдастыру