О районном бюджете на 2012-2014 годы
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 13 декабря 2011 года № 43/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 9 января 2012 года № 1-4-196. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 17 июня 2013 года № 136)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 17.06.2013 № 136).
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2950470,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 517200 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 14773,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7500 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 2 410997 тысяч тенге;
2) затраты – 3 066750,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50337 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 53394 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 057 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -166616,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 166616,9 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 116 279,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 06.12.2012 № 10/1 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Утвердить доходы районного бюджета за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений, в том числе:
индивидуального подоходного налога;
социального налога;
налогов на имущество;
земельного налога;
налога на транспортные средства;
единого земельного налога;
акцизов;
поступлений за использование природных и других ресурсов;
сборов за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственной пошлины;
2) неналоговых поступлений, в том числе:
доходов от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
штрафов, пени, санкций, взысканий, налагаемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора;
прочих неналоговых поступлений;

2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 43/2 шешімі. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 9 қаңтарда № 1-4-196 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 маусымдағы № 136 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 17.06.2013 № 136 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2950470,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 517 200 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 14773,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 7 500 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 410 997 мың теңге;
2) шығындар – 3 066750,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 50 337 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 53 394 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 057 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - -166 616,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаражаттандыру – 166 616,9 мың теңге;
7) бюджеттік қаражаттың қолданылатын қалдықтары – 116 279,9 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2012.12.06 № 10/1 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудан бюджетінің кірістері келесі көздер есебінен бекітілсін:
1) салықтық түсімдер, соның ішінде:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлік салығы;
жер салығы;
көлік құралдарына салығы;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа ресурстарды қолданғаны үшін түсімдер;
кәсіпкерлік және кәсіби қызметтерді жүргізгені үшін жиындар;
мемлекеттік баж салығы;
2) салықтық емес түсімдер, соның ішінде:
мемлекеттік меншіктегі мүліктерді жалға беруден түсетін түсімдер;
мұнай секторы ұйымдарының түсімін қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыланатын, сондай-ақ, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банк бюджетінен (шығындар сметасы) ұсталатын және қаржыландыратын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар;
өндіріп алулар;

3) поступлений от продажи основного капитала, в том числе:
поступления от продажи земельных участков;
4) поступлений трансфертов, в том числе:
трансфертов из областного бюджета.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрены объемы субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 1 063 279 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год из республиканского бюджета предусмотрены целевые трансферты в сумме 814444,8 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 401494,8 тысяч тенге, в том числе:
8 188 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
34006 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа дошкольных организаций образования;
12766 тысяч тенге - на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей;
12687,8 тысяч тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
6 443 тысячи тенге - на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов;
8 505 тысяч тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;
14900 тысяч тенге - на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020;
3 621 тысяча тенге – для оказания содействия экономическому развитию регионов и системы расселения населения в рамках программы «Развитие регионов»;
300 000 тысяч тенге – на средний ремонт автомобильных дорог в ауле Жибек жолы;
378 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы».
2) целевые трансферты на развитие в сумме 412950 тысяч тенге, в том числе:
114 602 тысячи тенге - на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
289 148 тысяч тенге - на реконструкцию водопроводных сетей поселка Аршалы;
9 200 тысяч тенге – на строительство уличного освещения в селе Ижевское в рамках Программы занятости 2020.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 06.12.2012 № 10/1 (вводится в действие с 01.01.2012).
5. Учесть, что на 2012 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета в сумме 533273,2 тысячи тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 204287,6 тысяч тенге, в том числе:
526,6 тысяч тенге - на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги;
695 тысяч тенге - на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей и многодетных семей сельской местности;

3) негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер, соның ішінде:
жер телімдерін сатудан түскен түсімдер;
4) трансферттер түсімі, соның ішінде:
облыстық бюджет трансферттері.
3. Аудан бюджетінде 2012 жылға облыстық бюджеттен берілетін сомасы 1 063 279 мың теңге көлемінде субвенция көлемі қарастырылғаны ескерілсін.
4. Аудан бюджетінде 2012 жылға республикалық бюджеттен 814 444,8 мың теңге сомасында мақсатты трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
1) 401 494,8 мың теңге сомасында мақсатты ағымдағы трансферттер, соның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биологоия кабинеттерін оқу жабдықтарымен жабдықтауға – 8 188 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын жүзеге асыруға – 34 006 мың теңге;
ата-ананың қамқорлығынсыз қалған жетім бала (жетім балаларды) және баланың (балалардың) қамқоршысына (қамқоршылықтарға) ай сайын ақшалай қаражат төлеуге – 12 766 мың теңге;
мектеп мұғалімдері мен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санатына қосымша мөлшерін ұлғайтуға – 12 687,8 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін – 6 443 мың теңге;
эпизоотияға қарсы шараларды өткізуге – 8 505 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының шегінде шараларды іске асыру үшін – 14 900 мың теңге;
«Аумақтардың дамуы» бағдарламасының шегінде аумақтардың экономикалық дамуына және халықты жайғастыруға жәрдем көрсету үшін – 3 621 мың теңге;
Жібек жолы ауылындағы автокөліктер жолдарының орташа жөндеу жұмыстарына – 300 000 мың теңге;
«Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілігін жетілдіруден өткен мұғалімдердің еңбек ақысын көтеруге – 378 мың теңге».
2) 412 950 мың теңге сомасында дамуға арналған мақсатты трансферттер, соның ішінде:
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды жобалауға, дамытуға, жайғастыруға және (немесе) сатып алуға – 114 602 мың теңге;
Аршалы кентінің су құбырлары желілерін қайта құруға – 289 148 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шегінде Ижевское селосының көше жолдарын жарықтандыру құрылысына – 9 200 мың теңге;
Ескерту. 4 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2012.12.06 № 10/1 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Аудан бюджетінде 2012 жылға облыстық бюджеттен 533 273, 2 мың теңге сомасында мақсатты трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
1) мақсатты ағымды трансферттер 204 287,6 мың теңге сомасында, соның ішінде:
Ұлы Отан соғысының ардагерлері мен мүгедектерінің коммуналдық шығындарына әлеуметтік көмек көрсетуге – 526,6 мың теңге;
Селолық мекендердегі аз қамтамасыз етілген отбасынан шыққан студенттердің колледждегі оқуына төлеуге – 695 мың теңге;

38 020 тысяч тенге - на капитальный ремонт детского сада в селе Ижевское;
69 674,4 тысячи тенге – по проекту «Ремонт автомобильных дорог и разработка проектно-сметной документации в ауле Жалтырколь»;
39 875,4 тысячи тенге – по проекту «Ремонт автомобильных дорог и разработка проектно-сметной документации села Костомар»;
33 146,2 тысячи тенге – на содержание средней школы имени Кутпанулы в ауле Жибек жолы на 600 мест;
2 350 тысяч тенге – на капитальные расходы государственных органов;
20 000 тысяч тенге – на ремонт котельной и тепловых сетей поселка Аршалы.
2) целевые трансферты на развитие в сумме 328985,6 тысяч тенге, в том числе:
279985,6 тысяч тенге – на строительство детского сада на 140 мест в ауле Жибек жолы;
40 000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации, проведение государственной экспертизы по проекту строительства сетей электроснабжения в ауле Жибек жолы;
9000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации по реконструкции сетей водоснабжения в ауле Жибек жолы.
Распределение указанных трансфертов по администраторам бюджетных программ определяется постановлением акимата района.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 06.12.2012 № 10/1 (вводится в действие с 01.01.2012).
6. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрены бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 53 394 тысячи тенге».
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 29.06.2012 № 6/1 (вводится в действие с 01.01.2012)
7. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010 и 2011 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 3057 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 06.12.2012 № 10/1 (вводится в действие с 01.01.2012).
8. исключен - решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 06.12.2012 № 10/1 (вводится в действие с 01.01.2012).
9. Установить специалистам социального обеспечения, образования, культуры, спорта, работающим в аульной (сельской) местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню, согласованному с районным маслихатом.

Ижев селосындағы бала бақшаның күрделі жөндеу жұмыстарына – 38 020 мың теңге;
«Жалтыркөл ауылында автокөлік жолдарын жөндеу жұмыстары және жобалық сметалық құжаттарды әзірлеу» жобасы бойынша – 69 674,4 мың теңге;
«Қостомар селосында автокөлік жолдарын жөндеу жұмыстары және жобалық сметалық құжаттарды әзірлеу» жобасы бойынша – 39 875,4 мың теңге;
Жібек жолы ауылындағы 600 орынды Құтпан ұлы атындағы орта мектепті ұстауға – 33 146,2 мың теңге;
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындарына – 2 350 мың теңге;
Аршалы кентінің қазандықтары мен жылу жүйелерін жөндеу жұмыстарына – 20 000 мың теңге.
2) 328 985,6 мың теңге сомасында дамуға арналған мақсатты трансферттер, соның ішінде:
Жібек жолы ауылында 140 орынды бала бақша құрылысына – 279 985,6 мың теңге;
Жібек жолы ауылында электрмен жабдықтау желілері құрылысының жобалық-сметалық құжаттарын әзірлеуге, жоба бойынша мемлекеттік сараптаманы жүргізуге – 40 000 мың теңге;
Жібек жолы ауылында сумен жабдықтау желілерін қайта құру бойынша жобалық-сметалық құжаттарды әзірлеуге – 9 000 мың теңге.
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісілері бойынша көрсетілген трансферттерді бөлу аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.
Ескерту. 5 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2012.12.06 № 10/1 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2012 жылдың аудандық бюджетінде мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға 53 394 мың теңге сомасында бюджеттік несие қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 6 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2012.06.29 № 6/1 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
7. 2012 жылдың аудандық бюджетінде мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін 2010 және 2011 жылдары бөлінген 3057 мың теңге сомасында бюджеттік несие бойынша негізгі борышты өтеу қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 7 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2012.12.06 № 10/1 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. алынып тасталды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2012.12.06 № 10/1 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. Аудандық мәслихатпен келісілген тізімдемеге сәйкес, қалалық жағдайда осы қызмет түрімен айналысатын мамандардың лауазымдық жалақылары мен тарифтік мөлшерлемесімен салыстырғанда, ауылдық (селолық) жерде жұмыс жасайтын әлеуметтік қамту, білім, мәдениет, спорт мамандарына жиырма бес пайызға көтерілген лауазымдық жалақы мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.

9-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год в установленном законодательством порядке использованы свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2012 года в сумме 116 279,9 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-1 в соответствии с решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 17.02.2012 № 2/2 (вводится в действие с 1 января 2012 года); в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 27.03.2012 № 3/1 (вводится в действие с 1 января 2012 года)
10. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2012 год, согласно приложению 4.
11. Утвердить районный бюджет на 2012 год в разрезе аульных, сельских округов и поселка Аршалы, согласно приложению 5.
12. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Р.Федорова
Секретарь
районного маслихата                        Ю.Сериков
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Аршалынского
района                                     Е.Маржикпаев
Приложение 1
к решению Аршалынского
районного маслихата

9-1. 2012 жылдың аудандық бюджетінде 2012 жылдың 1 қаңтар мерзіміне құралған 116 279,9 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары заңнамалықпен белгіленген тәртіпте қолданылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 9-1 тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2012.02.17 № 2/2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2012.03.27 № 3/1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
10. 2012 жылға аудандық бюджеттің орындалу үрдісінде секвестерге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізімдемесі  4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Ауылдық, селолық округтердің және Аршалы кентінің кесімінде 2012 жылға арналған аудандық бюджет 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Федорова Р.
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Сериков Ю.
«КЕЛІСІЛДІ»
Аршалы ауданының әкімі                     Маржықпаев Е.
Аршалы аудандық мәслихатының

108667
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
12766
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
167
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
34006
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
378
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы- интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
12520,8
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1463,9
467
Отдел строительства района (города областного значения)
280589,6
037
Строительство и реконструкция объектов образования
280589,6
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
75468
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
12247,4
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
12247,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
63220,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14453
002
Программа занятости
18671
005
Государственная адресная социальная помощь
1718,3
006
Оказание жилищной помощи
920,7
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6519,6
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
455
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
179
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
667
016
Государственные пособия на детей до 18 лет

108667
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
12766
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
167
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
34006
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
378
064
Бастауыш,негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
12520,8
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1463,9
467
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
280589,6
037
Білім беру объектілерін салу және қайта құру
280589,6
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
75468
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
12247,4
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
12247,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
63220,6
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14453
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
18671
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1718,3
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
920,7
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
6519,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
455
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
179
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
667
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар

45193
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
45193
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
108940
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
108940
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
16465
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
15836
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
279
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
233
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
117
02
ОБОРОНА
1788
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1788
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1788
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-
исполнительная деятельность
645
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
645
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
645
04
ОБРАЗОВАНИЕ
1260984
464
Отдел образования района
1080984
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7393
003
Общеобразовательное обучение
914958
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
3000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
10600
006
Дополнительное образование для детей
38313
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
120
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
106600
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
0

45193
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
45193
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
108940
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
108940
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
16465
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15836
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
279
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
233
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
117
02
Қорғаныс
1788
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1788
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1788
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық,соттық, қылмыс- атқару қызмет
645
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
645
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
645
04
Бiлiм беру
1260984
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1080984
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7393
003
Жалпы білім беру
914958
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
3000
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
10600
006
Балаларға қосымша білім беру
38313
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
120
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
106600
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
0
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
0
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
0