О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 23 декабря 2010 года № С-35/2 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 4 ноября 2011 года № С-44/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 8 ноября 2011 года № 1-18-144. Утратило силу - решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 12 апреля 2012 года № С-4/14
Сноска. Утратило силу - решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 12.04.2012 № С-4/14
В соответствии с пунктом 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании решения Акмолинского областного маслихата от 28 октября 2011 года № 4С-38-2 «О внесении изменений и дополнения в решение Акмолинского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 4С-29-2 «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата «О бюджете района на 2011-2013 годы» от 23 декабря 2010 года № С-35/2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-124, опубликованное 22 января 2011 года в районной газете «Вести» и 22 января 2011 года в районной газете «Өрлеу») следующие изменения и дополнение:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
«1) доходы – 2 058 268,7 тысяч тенге,в том числе по:
налоговым поступлениям – 422 749 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8 275,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 38 976 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 588 268,1 тысяч тенге;
2) затраты – 2 186 214,4 тысяч тенге;»;
подпункт 1) пункта 4 изложить в новой редакции:
«1) на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны на расходы за коммунальные услуги в сумме 449,8 тысяч тенге;»;
пункт 6 изложить в новой редакции:
«6. Учесть в бюджете района на 2011 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
1) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в соответствии с Государственной программой развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 8 192 тысяч тенге;
2) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в соответствии с Государственной программой развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 10 823,8 тысяч тенге;

Аудандық мәслихаттың 2010 жылдың 23 желтоқсанындағы № С-35/2 "2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2011 жылғы 4 қарашадағы № С-44/2 шешімі. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 8 қарашада № 1-18-144 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі № С-4/14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2012.04.12 № С-4/14 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақмола облыстық мәслихатының 2011 жылдың 28 қазанындағы № 4С-38-2 «Ақмола облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 4С-29-2 «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» шешімі негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихаттың «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2010 жылдың 23 желтоқсанындағы № С-35/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-18-124 тіркелген, 2011 жылдың 22 қаңтарында аудандық «Вести» газетінде және 2011 жылдың 22 қаңтарында аудандық «Өрлеу» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
«1) кірістер – 2 058 268,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 422 749 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 275,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 38 976 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 588 268,1 мың теңге;
2) шығындар – 2 186 214,4 мың теңге;»;
4 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
«1) Ұлы Отан Соғысына қатысқандарға және оның мүгедектеріне коммуналдық шығындарды өтеуге әлеуметтік көмек көрсетуге 449,8 мың теңге сомасында;»;
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«6. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы мақсатты трансферттер есепке алынсын:
1) Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасына сәйкес негізгі орта және жалпы орта білім беру мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтандыруға 8 192 мың теңге сомасында;
2) Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасына сәйкес бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мекемелерінде лингафонды және мультимедиялық кабинеттер ашуға 10 823,8 мың теңге сомасында;

3) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 32 866 тысяч тенге;
4) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей в сумме 8 555 тысяч тенге;
5) на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 7 812 тысяч тенге;
6) для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 2 946 тысяч тенге.»;
пункт 8 изложить в новой редакции:
«8. Учесть в бюджете района на 2011 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 16 914 тысяч тенге.»;
пункт 10 изложить в новой редакции:
«10. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2011 год в сумме 1 010 тысяч тенге.»;
дополнить пунктом 12-3 следующего содержания:
«12-3. Учесть в бюджете района выплату вознаграждения по бюджетным кредитам из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов за 2011 год в сумме 0,6 тысяч тенге.»;
приложения 15 к решению районного маслихата «О бюджете района на 2011-2013 годы» от 23 декабря 2010 года № С–35/2 изложить в новой редакции, согласно приложений 12 настоящего решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Я.Бельц
Секретарь
районного маслихата                        Г.Скирда
«СОГЛАСОВАНО»:
Аким района                                С.Камзебаев
Приложение 1 к решению
Шортандинского районного
маслихата Акмолинской
области от 4 ноября
2011 года № С-44/2
Бюджет района на 2011 год
Функциональная группа
Сома
Категория
Функциональная подгруппа
Класс
Администратор бюджетных программ
Подкласс
Программа
I. Доходы

3) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 32 866 мың теңге сомасында;
4) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) қамтамасыз етуіне қорғаншыларына (қамқоршыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне 8 555 мың теңге сомасында;»;
5) эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге 7 812 мың теңге сомасында;
6) мамандардың әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2 946 мың теңге сомасында.»;
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«8. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде мамандардың әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен 16 914 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер есепке алынсын.»;
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«10. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 2011 жылға 1 010 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
келесі мазмұндағы 12-3 тармақпен толықтырылсын:
«12-3. Мамандардың әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер бойынша 2011 жылға сыйақы төлемі аудан бюджетінде 0,6 мың теңге сомасында есепке алынсын»;
аудандық мәслихаттың «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2010 жылдың 23 желтоқсанындағы № С-35/2 шешімінің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                            Я.Бельц
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Г.Скирда
«КЕЛІСІЛДІ»:
Аудан әкімі                                С.Қамзебаев
Ақмола облысы Шортанды
аудандық мәслихатының
2011 жылғы 4 қарашадағы
№ С–44/2 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған аудан бюджеті
Функционалдық топ
Сома
Санат
Функционалдық топша
Сынып
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі
Сыныпша
Бағдарлама
I. Кiрiстер