О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 212 "Об районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 18 апреля 2011 года № 238. Зарегистрировано Управлением юстиции Айтекебийского района Актюбинской области 26 апреля 2011 года № 3-2-105. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 15 ноября 2012 года № 116).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 15.11.2012 № 116).
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 2 статьи 9, подпунктом 4 пункта 2 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение районного маслихата "Об районном бюджете на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года № 212 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных- правовых актов за № 3-2-102, опубликованные 27 января 2011 года в районной газете "Жаналык жарышысы" за № 5, от 3 февраля 2001 года в районной газете "Жаналык жарышысы" за № 6-7, от 10 февраля 2011 года в районной газете "Жаналык жарышысы" за № 8,) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "3 554 232" заменить цифрами "3 579 101"
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "3 151 882" заменить цифрами "3 176 751";
в подпункте 2):
затраты
цифры "3 637 606,7" заменить цифрами "3 662 516,0";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры "10682,0" заменить цифрами "10894,1"
в том числе:
бюджетные кредиты
цифры "11573,0" заменить цифрами "11785,1"
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры "-94056,7" заменить цифрами "-94309,1";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры "94056,7" заменить цифрами "94309,1";
2. в пункте 6 заменить и дополнить следующие абзацы:
в под пункте 3 цифры "23950,0" заменить цифрами "27878,0";
дополнить подпунктом 4 следующего содержания:
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования - 11420,0 тыс.тенге;
дополнить подпунктом 5 следующего содержания:

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы қабылданған № 212 "2011-2013 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 сәуірдегі № 212 шешімі. Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 26 сәуірде № 3-2-105 тіркелді. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2012 жылғы 15 қарашадағы № 116 хатымен.
Ескерту. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2012.11.15 № 116 Хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 4 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 212 (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-2-102 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 27 қаңтарында аудандық "Жаңалық жаршысы" газетінің № 5, 2011 жылғы 3 ақпанында аудандық "Жаңалық жаршысы" газетінің № 6-7, 2011 жылғы 10 ақпанында аудандық "Жаналық жаршысы" газетінің № 8 жарияланған) шешіміне, мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"3 554 232" деген цифрлар "3 579 101" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша
"3 151 882" деген цифрлар "3 176 751" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"3 637 606,7" деген цифрлар "3 662 516,0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру
"10682" деген цифрлар "10894,1" деген цифрлармен ауыстырылсын
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер
"11573,0" деген цифрлар "11785,1" деген цифрлармен ауыстырылсын
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы
"-94056,7" деген цифрлар "-94309,1" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында
бюджет тапшылығын қаржыландыру
"94056,7" деген цифрлар "94309,1" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2. 6 тармағына мынадай абзацтармен өзгертілсін және толықтырлсын:
3 тармақшасында "23950,0" деген цифрлар "27878,0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 4 тармақшамен толықтырылсын:
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға 11420,0 мың теңге;
келесі мазмұндағы 5 тармақшамен толықтырсын;

на обеспечение деятельности центров занятости образования - 8841,0 тыс.тенге;
3. в пункте 13 заменить и дополнить следующие абзацы:
дополнить подпунктом 9 следующего содержания:
на организацию работы по выдаче разовых талонов - 680,0 тыс.тенге;
4. Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
5. Контроль за исполнения настоящего решения возложить на ревизионную комиссию районного маслихата (З.Касымкулова).

жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге 8841,0 мың теңге;
3. 13 тармағына мынадай абзацтармен өзгертілсін және толықтырлсын:
келесі мазмұндағы 9 тармақшамен толықтырылсын:
Бір рет берілетін талон ұйымдастыру жұмыстарына 680,0 мың теңге;
4. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда оқылсын.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың тексеру комиссиясына (З.Қасымқұлова) жүктелсін.