О наименовании улиц села Сулуколь
Решение акима Сулукольского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 22 августа 2011 года № 3. Зарегистрировано Управлением юстиции Айтекебийского района Актюбинской области 22 сентября 2011 года № 3-2-113
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 4200 "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения, аким Сулукольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам села Сулуколь:
1) Алтынсарина;
2) Абая;
3) Б.Момышулы;
4) Амангелды;
5) А.Молдагуловой;
6) Жургенова;
2. Исключен решением акима Сулукольского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 24.06.2016 № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Сулукольского сельского округа: А.Кушанов

Сұлукөл ауылының көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Сұлукөл ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 22 тамыздағы № 3 шешімі. Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 қыркүйекте № 3-2-113 тіркелді
Ескерту. Мемлекеттік тіліндегі шешімнің деректемелері, атауы және бүкіл мәтіні бойынша "селолық", "селосының" сөздері "ауылдық", "ауылының" сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Сұлукөл ауылдық округінің әкімінің 24.06.2016 № 8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік- аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14–бабы 4) тармақшасына, халқының пікірін ескере отырып, Сұлукөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сұлукөл ауылының көшелеріне келесі атаулары берілсін:
1) Алтынсарин;
2) Абай;
3) Б.Момышұлы;
4) Амангелді;
5) Ә.Молдағұлова;
6) Жүргенов;
2. Алынып тасталды - Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Сұлукөл ауылдық округінің әкімінің 24.06.2016 № 8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сұлукөл ауылдық округінің әкімі: Ә.Қошанов