О местах проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Мугалжарском районе Актюбинской области
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 28 апреля 2011 года № 251. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 мая 2011 года № 3-9-143. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 21 декабря 2011 года № 290
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 21.12.2011 № 290.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 32 Конституции Республики Казахстан от 30 августа 1995 года, статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года № 2126 «О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Для проведения собраний, митингов шествий, пикетов и демонстраций обозначить следующие места:
по городу Кандыагаш:
площадь возле здания управления АО «Актюбеэнергонефть»,
площадь пересечения улицы С.Сейфуллина проспекта «Победы»,
зал районной библиотеки;
по городу Эмба:
Центральный стадион,
зал городской библиотеки;
по городу Жем:
площадь городского Дома культуры,
актовый зал Дома культуры.
2. Отменить решение районного маслихата от 31 марта 2011 года за № 239 «О местах проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Мугалжарском районе Актюбинской области».
3. Контроль за выполнением данного решения возложить на заместителя акима района Курмашева Ж.К.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после их первого официального опубликования.
Председатель сессии                 Секретарь районного
районного маслихата                      маслихата
С.Мамитов                           С.Салыкбаев

Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары туралы
Ақтөбе облысының Мұғалжар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 сәуірдегі № 251 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 13 мамырда № 3-9-143 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 290 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2011.12.21 № 290 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, 1995 жылғы 30 тамыздағы Қазақстан Республикасы Конституциясының 32 бабына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы № 2126 «Қазақстан Республикасындағы бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу және ұйымдастыру тәртібі туралы» Заңының 10 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізуге келесі орындар белгіленсін:
Қандыағаш қаласы бойынша:
«Ақтөбеэнергомұнай» АҚ басқармасы ғимаратының жанындағы алаң,
«Жеңіс» даңғылы С.Сейфуллин көшесі қиылысындағы алаң,
аудандық кітапхананың залы;
Ембі қаласы бойынша:
Орталық стадион,
қалалық кітапхананың залы;
Жем қаласы бойынша:
қалалық мәдениет үйінің алаңы,
Мәдениет үйінің мәжіліс залы.
2. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 31 наурыздағы № 239 «Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары туралы» шешімінің күші жойылсын.
3. Осы шешімінің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Қ.Құрмашевқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың               Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                        хатшысы
С.Мамитов                         С.Салықбаев