Об определении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Ескельдинского района Алматинской области от 01 июля 2011 года N 127. Зарегистрировано Управлением юстиции Ескельдинского района Департамента юстиции Алматинской области 20 июля 2011 года N 2-9-125. Утратило силу постановлением Ескельдинского районного акимата Алматинской области от 29 декабря 2014 года № 408
Сноска. Утратило силу постановлением Ескельдинского районного акимата Алматинской области от 29.12.2014 № 408.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан 23 января 2001 года "О занятости населения" и на основании подпункта 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан 23 января 2001 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Всем работодателям района независимо от формы собственности, установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за исполнением этого постановления возложить на первого заместителя акима района Алибаева Кайргали Айтжановича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечение десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Дюсембинов С.М.

Мүгедектерге жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы
Алматы облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 01 шілдедегі N 127 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаменті Ескелді ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 20 шілдеде N 2-9-125 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 408 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық әкімдігінің 29.12.2014 № 408 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2005 жылдың 13 сәуіріндегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31–бабындағы 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5–бабындағы 2–тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31–бабындағы 1–тармағының 13)-тармақшасына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандағы барлық жұмыс берушілердің меншік түріне қарамастан жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің бірінші орынбасары Қайырғали Айтжанұлы Әлібаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін күшіне енгізіледі.
Аудан әкімі                                С.М. Дүйсембінов