О районном бюджете Каратальского района на 2012-2014 годы
Решение маслихата Каратальского района Алматинской области от 20 декабря 2011 года N 60-264. Зарегистрировано Управлением юстиции Каратальского района Департамента юстиции Алматинской области 27 декабря 2011 года N 2-12-183. Утратило силу решением маслихата Каратальского района Алматинской области от 14 мая 2013 года N 17-78
Сноска. Утратило силу решением маслихата Каратальского района Алматинской области от 14.05.2013 N 17-78.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Каратальского районного на 2012-2014 годы согласно приложений 123 в том числе на 2012 год в следующем размере:
1) Доходы 3068575 тысяч тенге, в том числе;
налоговые поступления 122386 тысяч тенге;
неналоговые поступления 5529 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 1661 тысяч тенге;
поступления трансфертов 2930821 тысяч тенге, в том числе субвенция 1863013 тысяч тенге.
2) Затраты 3102638 тысяч тенге.
3) Чистое бюджетное кредитование 50238 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 53394 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 3156 тысяч тенге.
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге.
5) Дефицит (профицит) бюджета -60215 тысяч тенге.
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 60215 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Каратальского района Алматинской области от 17.02.2012 N 2-9 (вводится в действие с 01.01.2012); от 11.04.2012 N 4-30 (вводится в действие с 01.01.2012); от 08.06.2012 N 6-34 (вводится в действие с 01.01.2012); от 06.09.2012 N 10-46 (вводится в действие с 01.01.2012); от 05.11.2012 N 13-54 (вводится в действие с 01.01.2012); от 06.12.2012 N 14-55 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 2143 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджета развития на 2012 год согласно приложения 4.
4. Утвердить перечень бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2012 год согласно приложения 5.

Қаратал ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 60-264 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Қаратал ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 27 желтоқсанда N 2-12-183 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 мамырдағы N 17-78 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 14.05.2013  N 17-78 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет тиістісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жыл төмендегі көлемде бекітілсін:
1) Кірістер 3068575 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 122386 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 5529 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 1661 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 2930821 мың теңге,
оның ішінде субвенция 1863013 мың теңге.
2) Шығындар 3102638 мың теңге.
3) Таза бюджеттік кредит беру 50238 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 53394 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 3156 мың теңге.
4) Қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге.
5) Бюджет тапшылығы (профициті) -60215 мың теңге.
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалануы) 60215 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2012.02.17 N 2-9 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.04.11 N 4-30 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.06.08 N 6-34 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.09.06 N 10-46 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.05 N 13-54 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.12.06 N 14-55 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 2143 мың теңге сомада бекітілсін.
3. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылуы барысында қысқартуға жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии Каратальского
районного маслихата:                       Б. Смаилов
Секретарь Каратальского
районного маслихата:                       С. Даркенбаева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики,
бюджетного планирования
и предпринимательства
Каратальского района:                      Ертай Нурпазилович Нурпазилов
20 декабря 2011 года
Приложение 1
к решению маслихата
Каратальского района от
20 декабря 2011 года N 60-264
"О районном бюджете Каратальского

5. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының
сессия төрағасы:                           Б. Смаилов
Қаратал аудандық
мәслихатының хатшысы                       С. Даркенбаева
КЕЛІСІЛДІ:
Қаратал аудандық экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің бастығы              Ертай Нұрпазылұлы Нұрпазылов
20 желтоқсан 2011 жыл
Қаратал аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
N 60-264 "Қаратал ауданының