О внесении изменений в решение от 23 декабря 2010 года N 41-232 "О районном бюджете Талгарского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Талгарского района Алматинской области от 18 марта 2011 года N 44-259. Зарегистрировано Управлением юстиции Талгарского района Департамента юстиции Алматинской области 01 апреля 2011 года N 2-18-125. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 13 апреля 2012 года № 4-27
Сноска. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 13.04.2012 № 4-27.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 41-232 "О районном бюджете Талгарского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах 31 декабря 2010 года за N 2-18-121, опубликовано в газете "Талгар" 13 января 2011 года N 04-05 (3931-3932), в решение Талгарского районного маслихата от 22 февраля 2011 года N 43-252 "О внесении изменений и дополнений в решение от 23 декабря 2010 года N 41-232 "О районном бюджете Талгарского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах 28 февраля 2011 года, за N 2-18-124 опубликовано в газете "Талгар" от 19 марта 2011 года N 14 (3941) следующие изменения:
в пункте 1:
в строке "Доходы" цифры "6009249" заменить цифрами "6073306";
в строке "Расходы" цифры "6109528" заменить цифрами "6175168".
в пункте 5:
в строке "исполнительные органы и государственные услуги общего характера" цифры "253962" заменить цифрами "254256";
в строке "общеобразовательные учреждения" цифры "4711521" заменить цифрами "4769674";
в строке "социальная помощь и социальное обеспечение" цифры "180996" заменить цифрами "183141";
в строке "культура, спорт и информационное пространство" цифры "226524" заменить цифрами "227000";
строку "сельское хозяйство" заменить на строку "сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" в строке "сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифры "84707" заменить цифрами "89405";

2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 41-232 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 наурыздағы N 44-259 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Талғар ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 01 сәуірде N 2-18-125 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі № 4-27 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 13.04.2012 № 4-27 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Талғар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2011-2013 жылғы аудандық бюджеті туралы" N 41-232 (2010 жылғы 31 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2-18-121 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 13 қаңтардағы "Талғар" газетінің N 04-05 (3931-3932) санында жарияланған), Талғар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 ақпандағы N 43-252 (2011 жылғы 28 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2-18-124 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 19 наурыздағы "Талғар" газетінің N 14 (3941) санында жарияланған) шешіміне мынандай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы:
"Түсімдер" жолы "Кірістер" жолына өзгертілсін.
"Кірістер" жолындағы "6009249" саны "6073306" санына;
"Шығындар" жолындағы "6109528" саны "6175168" санына;
5-тармақтағы:
"атқару органдары мен жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметке" жолындағы "253962" саны "254256" санына;
"білім беру мекемелеріне" жолындағы "4711521" саны "4769674" санына;
"әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыруға" жолындағы "180996" саны "183141" санына;
"мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк" жолындағы "226524" саны "227000" санына;
"ауыл шаруашылығына" жолы "ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" жолына өзгертілсін.
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" жолындағы "84707" саны "89405" санына;

в строке "промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность" цифры "8384" заменить цифрами "8338";
в строке "прочие" цифры "37579" заменить цифрами "37499";
в строке "погашение займов" с цифры "81613" заменить цифрами "69161";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифры "181179" заменить цифрами "170311".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        К.А. Тургенбаев
Секретарь районного
маслихата                                  Р.М. Идралиева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Талгарского района                         Сафин Асангали Ануарович
18 марта 2011 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Талгарского района от 18 марта
2011 года N 44-259 "О внесении
изменений в решение Талгарского
районного маслихата от 23 декабря
2010 года N 41-232 "О районном
бюджете Талгарского района
на 2011-2013 годы
Приложение 1
к решению маслихата Талгарского
района от 23 декабря 2010 года
N 41-232 "О районном бюджете
Талгарского района на
2011-2013 годы"
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

"өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі" жолындағы "8384" саны "8338" санына;
"басқаларға" жолындағы "37579" саны "37499" санына;
"қарыздарды өтеу" жолындағы "81613" саны "69161" санына;
"бюджет қаражаттарының қолданылатын қалдықтары" жолындағы "181179" саны "170311" санына өзгертілсін.
2. Көрсетілген шешімінің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Түргенбаев Қ.Ә.
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Ыдралиева Р.М.
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің бастығы              Сафин Асанғали Ануарұлы
18 наурыз 2011 жыл
Талғар аудандық мәслихатының
2011 жылғы 18 наурыздағы
"2010 жылғы 23 желтоқсандағы
"Талғар ауданының 2011-2013
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 41-232
шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы"
N 44-259 шешіміне
1 қосымша
Талғар аудандық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
"Талғар ауданының 2011-2013
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 41-232
шешіміне бекітілген
1 қосымша
Санаты
мың
теңге
Ішкі функция
Сыныбы
А Т А У Ы
1. Кiрiстер