Утверждение ставок платы за эмиссию в окружающую среду на 2011 год
Решение Жамбылского областного маслихата от 15 марта 2011 года № 32-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 апреля 2011 года за номером 1774
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей-495 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и статьи-6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за эмиссии в окружающую среду на 2011 год, согласно, приложения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
областного маслихата областного маслихата
С.СЕЙДАЗИМОВ А.АСИЛЬБЕКОВ
Приложение к решению
Жамбылского областного
маслихата
от 15 марта 2011 года № 32-7
Ставки платы за эмиссию в окружающую среду за 2011 год
1. Ставки платы за выбросы загрязняющих веществ от стационарных источников
Порядковый №
Виды загрязняющих веществ
Ставки платы за 1 тонну (месячный расчетный показатель)
Ставки платы за 1 килограмм (месячный расчетный. показатель)
1
окислы серы
15
2
окислы азота
15
3
пыль и зола
7,5
4
свинец и его соединения

2011 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақылар ставкаларын бекіту туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 15 наурыздағы № 32-7 Шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 18 сәуірде № 1774 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексiнiң 495-бабына және «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1.2011 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссиялар үшiн төлемақы ставкалары қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2.Осы Шешiм Әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыстық мәслихат                          Облыстық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                       хатшысы
С.СЕЙДАЗИМОВ                               Ә. ӘСІЛБЕКОВ
Жамбыл облыстық мәслихатының
2011 жылғы 15 наурыздағы
№ 32-7 шешіміне қосымша
2011 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақылар ставкалары
1.Тұрақты көздерден ластағыш заттардың шығарындылары үшін төлемақы ставкалары
Реттік №
Ластағыш заттардың түрлері
1 тонна үшін төлемақы ставкалары (айлық есептік көрсеткіш)
1 килограмм үшін төлемақы ставкалары (айлық есептік көрсеткіш)
1
күкірт тотықтары
15
2
азот тотықтары
15
3
шаң және күл
7,5
4
қорғасын және оның қосындылары

0,03
2.4.
Ампульные радиоактивные источники
0,285
6. Коэффициенты применяются:
1) для субъектов естественных монополий за объем эмиссий, образуемый при оказании коммунальных услуг, и энергопроизводящих организаций Республики Казахстан к ставкам платы, установлены следующие коэффициенты:
пунктом 1, - 0,3;
пунктом 4, - 0,43;
строкой 1.3.5. пункта 5,- 0,05;
2) для полигонов, осуществляющих размещение коммунальных отходов, за объем твердо-бытовых отходов, образуемый физическими лицами по месту жительства, к ставке платы, установленной строкой 1.1. пункта 5, - 0,2.
7. Коэффициенты, предусмотренные пунктом 6, не распространяются на платежи за сверхнормативный объем эмиссий в окружающую среду.

0,03
2.4.
Шынақты радиоактивті көздер
0,285
6.Мынадай коэффициенттер:
1) коммуналдық қызметтер көрсету кезінде түзілетін эмиссия көлемі үшін табиғи монополия субъектілері мен Қазақстан Республикасының энергия өндіруші ұйымдары үшін белгіленген төлемақы ставкаларына мына коэффициенттер енгізіледі:
1 – тармақта – 0,3 коэффициенті;
4 – тармақта – 0,43 коэффициенті;
5 – тармақтың 1.3.5.- жолында – 0,05 коэффициенті;
2) коммуналдық қалдықтарды орналастыруды жүзеге асыратын полигондар үшін тұрғылықты жері бойынша жеке тұлғалардан жиналған тұрмыстық қатты қалдықтардың көлемі үшін 5 тармақтың 1.1 жолында белгіленген төлемақы ставкасына 0,2 коэффициенті қолданылады.
6 тармағында көзделген коэффициенттер қоршаған ортаға эмиссиялардың нормативтерден тыс көлемі үшін төленетін төлемақыға қолданылмайды