О приватизации объектов коммунальной собственности
Постановление акимата Жамбылской области от 25 августа 2011 года № 277. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 6 октября 2011 года № 1794. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 10 апреля 2019 года № 82
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 10.04.2019 № 82 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень объектов коммунальной собственности подлежащих приватизации согласно приложению.
2. Поручить государственному учреждению "Управление финансов акимата Жамбылской области" в соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" организовать продажу объектов, утвержденных в пункте 1 настоящего постановления.
3. Данное постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня первого официального опубликования.
4. Отменить постановление акимата Жамбылской области от 29 июня 2011 года № 209 "О приватизации объектов коммунальной собственности".
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Садибекова Гани Калыбаевича.
Аким области К. Бозымбаев
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области
№ 277 от 25 августа 2011 года
Перечень объектов коммунальной собственности подлежащих приватизации
Наименование объекта
Балансодержатель
Основание
Состояние
1
Автомашина ГАЗ-3110 1998 года выпуска государственный номер Н 785 АО
Аппарат акима Луговского сельского округа Т. Рыскуловского района
Письмо акимата Т. Рыскуловского района от 15 февраля 2011 года № 01-125
Неудовлетворительное
2
Автомашина ВАЗ-21213 2001 года выпуска государственный номер Н 244 AY
Аппарат акима Корагатинского сельского округа Т. Рыскуловского района
Письмо акимата Т. Рыскуловского района от 15 февраля 2011 года № 01-125
Удовлетворительное
3
Автомашина УАЗ -3151226 1993 года выпуска государственный номер Н 873 АО
Аппарат акима Жанатурмыского сельского округа Т.Рыскуловского района
Письмо акимата Т. Рыскуловского района от 15 февраля 2011 года № 01-125
Неудовлетворительное
4

Коммуналдық меншіктегі объектілерді жекешелендіру туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 277 Қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 6 қазанда № 1794 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысының әкімдігінің 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 82 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысының әкімдігінің 10.04.2019 № 82 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізімі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңына сәйкес, "Жамбыл облысы әкімдігінің қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесіне осы қаулының 1-тармағында бекітілген объектілерді сатуды ұйымдастыру тапсырылсын.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді, алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қоладанысқа енгізіледі.
4. Жамбыл облысы әкімдігінің 2011 жылғы 29 маусымдағы "Коммуналдық меншіктегі обьектілерді жекешелендіру туралы" № 209 қаулысының күші жойылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ғани Қалыбайұлы Сәдібековке жүктелсін.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2011 жылғы 25 тамыздағы
№ 277 қаулысына косымша
Коммуналдық меншіктегі жекешелендірілетін объектілердің тізімі
Объектінің атауы
Балансұстаушы
Негіз
Жағдайы
1
ГАЗ-3110 1998 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н 785 АО автокөлігі
Т. Рысқұлов ауданының Луговой ауылдық округі әкімінің аппараты
Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 15 ақпандағы № 01-125 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
2
ВАЗ-21213 2001 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н 244 AY автокөлігі
Т.Рысқұлов ауданының Қорағаты ауылдық округі әкімінің аппараты
Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 15 ақпандағы № 01-125 хаты
Қанағаттанарлық жағдайда
3
УАЗ -3151226 1993 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н 873 АО автокөлігі
Т. Рысқұлов ауданының Жаңатұрмыс ауылдық округі әкімінің аппараты
Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 15 ақпандағы № 01-125 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
4

Мусоровоз КО – 440-4 2007 года выпуска государственный номер Н 436 СС
ГКП Жасыл -Тараз отдела жилищного коммунального хозяйства пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараз
Письмо акимата города Тараз от 4 февраля 2011 года № 19-249
Неудовлетворительное
5
Погрузчик ТО-30 1980 года выпуска государственный номер Н 985 AHD
ГКП Жасыл - Тараз отдела жилищного коммунального хозяйства пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараз
Письмо акимата города Тараз от 4 февраля 2011 года № 19-249
Удовлетворительное
6
Автомашина ГАЗ-31029 1992 года выпуска государственный номер Н 040 BH
ГКП Жасыл –Тараз отдела жилищного коммунального хозяйства пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараз
Письмо акимата города Тараз от 4 февраля 2011 года № 19-249
Удовлетворительное
7
Автомашина Москвич М 2140 1980 года выпуска государственный номер Н 664 BE
ГКП Жасыл –Тараз Отдела жилищного коммунального хозяйства пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараз
Письмо акимата города Тараз от 4 февраля 2011 года № 19-249
Удовлетворительное
8
Автомашина ВАЗ -21061 1994 года выпуска государственный номер Н 869 BE
ГКП Жасыл –Тараз отдела жилищного коммунального хозяйства пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараз
Письмо акимата города Тараз от 4 февраля 2011 года за № 19-249
Удовлетворительное
9
Автомашина ВАЗ -21074 2002 года выпуска государственный номер Н 098 АU
ГКП Жасыл –Тараз отдела жилищного коммунального хозяйства пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараз
Письмо акимата города Тараз от 4 февраля 2011 года за № 19-249
Удовлетворительное
10
Автобус КАВЗ -3270 1991 года выпуска государственный номер Н 158 BC
ГУ Отдел жилищно-коммунального хозяйства пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Кордайского района
Письмо отдела финансов акимата Кордайского района от 31 января 2011 года № 44
Неудовлетворительное
11
Трактор Т-40 1990 года выпуска государственный номер Н 167 ALD
ГУ Отдел жилищно-коммунального хозяйства пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Кордайского района
Письмо отдела финансов акимата Кордайского района от 31 января 2011 года № 44
Неудовлетворительное
12
ДТ-75 1975 года выпуска государственный номер H 489 АЕD
ГУ Отдел жилищно-коммунального хозяйства пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Кордайского района
Письмо отдела финансов акимата Кордайского района от 31 января 2011 года № 44
Неудовлетворительное
13

Мусоровоз КО – 440 -4 2007 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н 436 СС автокөлігі
Тараз қаласы әкімдігінің тұрғынжай-коммуналдық шаруашылық жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Жасыл-Тараз" МКК-ны
Тараз қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 4 ақпандағы № 19-249 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
5
Погрузчик ТО-30 1980 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н 985 АНD
Тараз қаласы әкімдігінің тұрғынжай-коммуналдық шаруашылық жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Жасыл-Тараз" МКК-ны
Тараз қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 4 ақпандағы № 19-249 хаты
Қанағаттанарлық жағдайда
6
ГАЗ-31029 1992 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н 040 BH автокөлігі
Тараз қаласы әкімдігінің тұрғынжай-коммуналдық шаруашылық жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Жасыл-Тараз" МКК-ны
Тараз қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 4 ақпандағы № 19-249 хаты
Қанағаттанарлық жағдайда
7
Москвич М 2140 1980 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н 664 BE автокөлігі
Тараз қаласы әкімдігінің тұрғынжай-коммуналдық шаруашылық жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Жасыл-Тараз" МКК-ны
Тараз қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 4 ақпандағы № 19-249 хаты
Қанағаттанарлық жағдайда
8
ВАЗ -21061 1994 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н 869 BE автокөлігі
Тараз қаласы әкімдігінің тұрғынжай-коммуналдық шаруашылық жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Жасыл-Тараз" МКК-ны
Тараз қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 4 ақпандағы № 19-249 хаты
Қанағаттанарлық жағдайда
9
ВАЗ - 21074 2002 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н 098 АU автокөлігі
Тараз қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі мемлекеттік мекемесі
Тараз қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 4 ақпандағы № 19-249 хаты
Қанағаттанарлық жағдайда
10
КАВЗ -32701991 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н 158 BC автобусы
Қордай ауданы әкімдігінің тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі мемлекеттік мекемесі
Қордай ауданы әкімдігі қаржы бөлімінің 2011 жылғы 31 қаңтардағы № 44 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
11
Т-40 1990 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н 167 ALD тракторы
Қордай ауданы әкімдігінің тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі мемлекеттік мекемесі
Қордай ауданы әкімдігі қаржы бөлімінің 2011 жылғы 31 қаңтардағы № 44 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
12
ДТ-75 1976 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі H 489 АЕD тракторы
Қордай ауданы әкімдігінің тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі мемлекеттік мекемесі
Қордай ауданы әкімдігі қаржы бөлімінің 2011 жылғы 31 қаңтардағы № 44 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
13

ДТ-75 трактор 1989 года выпуска государственный номер Н 168 ALD
ГУ Отдел жилищно-коммунального хозяйства пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Кордайского района
Письмо отдела финансов акимата Кордайского района от 31 января 2011 года № 44
Неудовлетворительное
14
ДТ-75 трактор 1989 года выпуска государственный номер Н 137 AKD
ГУ Отдел жилищно-коммунального хозяйства пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Кордайского района
Письмо отдела финансов акимата Кордайского района от 31 января 2011 года № 44
Неудовлетворительное
15
Автомашина ГАЗ-53 1978 года выпуска государственный номер Н 776 СС
ГУ Отдел образования физической культуры и спорта акимата Кордайского района
Письмо отдела финансов акимата Кордайского района от 31 января 2011 года № 44
Неудовлетворительное
16
Автомашина Suzuki –Chana 2007 года выпуска государственный номер Н 094 СС
ГУ Отдел образования физической культуры и спорта акимата Кордайского района
Письмо отдела финансов акимата Кордайского района от 31 января 2011 года № 44
Неудовлетворительное
17
Автомашина Audi А 6 1994 года выпуска государственный номер Н 155 AA
ГУ Отдел внутренней политики акимата Шуского района
Письмо акимата Шуского района от 14 февраля 2011 года за № 02-171
Неудовлетворительное
18
Автомашина ВАЗ 21213 1995 года выпуска государственный номер Н 985 АО
Аппарат акима Актобинского сельского округа Шуского района
Письмо отдела финансов акимата Шуского района от 24 мая 2011 года за № 03-179
Неудовлетворительное
19
Автомашина ВАЗ 21060 2002 года выпуска государственный номер Н 384 АК
Аппарат акима Жамбылского сельского округа Мойынкумского района
Письмо акимата Мойынкумского района от 2 февраля 2011 года за № 1-66
Неудовлетворительное
20
Автомашина Volvo -940 1995 года выпускам государственный номер Н 102 АК
ГКП "Жамбыл-Жылу" Управления энергетики и коммунального хозяйства акимата Жамбылской области
Письмо Управления энергетики и коммунального хозяйства от 28 апреля 2011года № 01-504
Неудовлетворительное
21
Автомашина ГАЗ -4301 1994 года выпуска государственный номер Н-243 СЕ
ГКП "Жамбыл-Жылу" Управления энергетики и коммунального хозяйства акимата Жамбылской области
Письмо Управления энергетики и коммунального хозяйства от 28 апреля 2011года № 01-504
Неудовлетворительное
22
Автомашина ГАЗ -3102 1999 года выпуска государственный номер Н 543 АО
ГКП "Жамбыл-Жылу" Управления энергетики и коммунального хозяйства акимата Жамбылской области

ДТ-75 1989 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н 168 ALD тракторы
Қордай ауданы әкімдігінің тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі мемлекеттік мекемесі
Қордай ауданы әкімдігі қаржы бөлімінің 2011 жылғы 31 қаңтардағы № 44 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
14
ДТ-75 1989 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н 137 AKD тракторы
Қордай ауданы әкімдігінің тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі мемлекеттік мекемесі
Қордай ауданы әкімдігі қаржы бөлімінің 2011 жылғы 31 қаңтардағы № 44 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
15
ГАЗ-53 1978 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н 776 СС автокөлігi
Қордай ауданы әкімдігінің білім беру,дене шынықтыру және спорт бөлімі мемлекеттік мекемесі
Қордай ауданы әкімдігі қаржы бөлімінің 2011 жылғы 31 қаңтардағы № 44 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
16
Suzuki –Chana 2007 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н 094 СС автокөлігі
Қордай ауданы әкімдігінің білім беру,дене шынықтыру және спорт бөлімі мемлекеттік мекемесі
Қордай ауданы әкімдігі қаржы бөлімінің 2011 жылғы 31 қаңтардағы № 44 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
17
Audi А 6 1994 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н155 AA автокөлігі
Шу ауданы әкімдігінің ішкі саясат бөлімі мемлекеттік мекемесі
Шу ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 14 ақпандағы № 02-171 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
18
ВАЗ 21213 1995 жылы шығарылған мемлекетік нөмірі Н 985 АО автокөлігі
Шу ауданы Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесі
Шу ауданы әкімдігі қаржы бөлімінің 2011 жылғы 24 мамырдағы № 03-179 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
19
ВАЗ 21060 2002 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н 384 АК автокөлігі
Мойынқұм ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесі
Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 2 ақпандағы № 1-66 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
20
Volvo -9401995 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н102 АК автокөлігі
Жамбыл облысы әкімдігі энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының "Жамбыл -Жылу" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Жамбыл облысы әкімдігі энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының 2011 жылғы 28 сәуірдегі № 01-504 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
21
ГАЗ -4301 1994 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н-243 СЕ автокөлігі
Жамбыл облысы әкімдігі энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының "Жамбыл -Жылу" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Жамбыл облысы әкімдігі энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының 2011 жылғы 28 сәуірдегі № 01-504 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
22
1999 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н 543 АО ГАЗ -3102 автокөлігі
Жамбыл облысы әкімдігі энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының "Жамбыл-Жылу" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны

Письмо Управления энергетики и коммунального хозяйства от 28 апреля 2011 года № 01-504
Неудовлетворительное
23
Пневмокран КС– 4361 АПС 1989 года выпуска 16 тн
ГКП "Жамбыл-Жылу" Управления энергетики и коммунального хозяйства акимата Жамбылской области
Письмо Управления энергетики и коммунального хозяйства от 28 апреля 2011года № 01-504
Неудовлетворительное
24
Автомашина ГАЗ - 53 a 1983 года выпуска государственный номер Н 829 AE
ГКП "Жамбыл-Жылу" Управления энергетики и коммунального хозяйства акимата Жамбылской области
Письмо Управления энергетики и коммунального хозяйства от 28 апреля 2011года № 01-504
Неудовлетворительное
25
Трактор Т150 К 1986 года выпуска государственный номер Н 057 АНD
ГКП "Жамбыл-Жылу" Управления энергетики и коммунального хозяйства акимата Жамбылской области
Письмо Управления энергетики и коммунального хозяйства от 28 апреля 2011года № 01-504
Неудовлетворительное
26
Железнодорожный подъездной путь (тупик) № 219 254 метров
ДГКП "Шу-Жылу" на праве хозяйственного ведения ГКП "Жамбыл-Жылу" Управления энергетики и коммунального хозяйства акимата Жамбылской области
Письмо Управления энергетики и коммунального хозяйства от 19 мая 2011 года № 03-567
Неудовлетворительное
27
Железнодорожный подъездной путь (тупик) № 220 177 метров
ДГКП "Шу-Жылу" на праве хозяйственного ведения ГКП "Жамбыл-Жылу" Управления энергетики и коммунального хозяйства акимата Жамбылской области
Письмо Управления энергетики и коммунального хозяйства от 19 мая 2011 года № 03-567
Неудовлетворительное
28
Автомашина ГАЗ 3110-101 2002 года выпуска государственный номер Н 109 BD
ГУ"Психоневрологический дом интернат" Управления координации занятости социальных программ акимата Жамбылской области
Письмо Управления координации занятости и социальных программ от 31 марта 2011 года № 02-05/454
Неудовлетворительное
29
Автомашина ГАЗ 322132-224 2001 года выпуска государственный номер Н 583 AW
ГУ"Психоневрологический дом интернат" Управления координации занятости социальных программ акимата Жамбылской области
Письмо Управления координации занятости и социальных программ от 31 марта 2011 года № 02-05/454
Неудовлетворительное

Жамбыл облысы әкімдігі энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының 2011 жылғы 28 сәуірдегі № 01-504 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
23
1989 жылы шығарылған Пневмокран 16 тн КС– 4361 АПС
Жамбыл облысы әкімдігі энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының "Жамбыл–Жылу" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Жамбыл облысы әкімдігі энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының 2011 жылғы 28 сәуірдегі № 01-504 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
24
1983 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н 829 AE ГАЗ-53 а автокөлігі
Жамбыл облысы әкімдігі энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының "Жамбыл–Жылу" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Жамбыл облысы әкімдігі энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының 2011 жылғы 28 сәуірдегі № 01-504 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
25
1986 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н 057 АНD Т150 К тракторы
Жамбыл облысы әкімдігі энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының "Жамбыл–Жылу" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Жамбыл облысы әкімдігі энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының 2011 жылғы 28 сәуірдегі № 01-504 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
26
№ 219 теміржол тұйығы ұзындығы 254 метр
Жамбыл облысы әкімдігі энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының "Жамбыл-Жылу" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының Шу–Жылу еншілес МКК-ны
Жамбыл облысы әкімдігі энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының 2011 жылғы 19 мамырдағы № 03-567 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
27
№ 220 теміржолтұйығы ұзындығы 177 метр
Жамбыл облысы әкімдігі энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының "Жамбыл-Жылу" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының Шу–Жылу еншілес МКК-ны
Жамбыл облысы әкімдігі энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының 2011 жылғы 19 мамырдағы № 03-567 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
28
2002 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н 109 BD ГАЗ 3110-101 автокөлігі
Жамбыл облысы әкімдігі жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "Жүйке аурулар интернат үйі" мемлекеттік мекемесі
Жамбыл облысы әкімдігі энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының 2011 жылғы 31 наурыдағы № 02-05/454 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
29
2001 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н 583 AW ГАЗ 322132-224
Жамбыл облысы әкімдігі жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "Жүйке аурулар интернат үйі" мемлекеттік мекемесі
Жамбыл облысы әкімдігі энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының 2011 жылғы 31 наурыдағы № 02-05/454 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда