Об установлении тарифов
Постановление акимата города Тараз от 11 июля 2011 года № 532. Зарегистрировано Управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 18 июля 2011 года за № 6-1-132. Утратило силу постановлением акимата города Тараз Жамбылской области от 8 декабря 2014 года № 1145
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Тараз от 08.12.2014 №1145 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования)
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании статьи-19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", статьи-37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимата города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тарифы на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Тараз:
1) единые на автобусных маршрутах в размере 45 тенге;
2) единые на микроавтобусных маршрутах в размере 55 тенге.
2. Настоящее Постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Толеулиева Мухтара Салкеевича.
Аким города Б. Орынбеков

Тарифін белгілеу туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 11 шілдедегі N 532 қаулысы. Тараз қалалық Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 шілдеде № 6-1-132 тіркелді. Күші жойылды-Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 8 желтоқсандағы № 1145 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды-Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 08.12.2014 № 1145 қаулысымен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабын басшылыққа ала отырып және "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 19-бабына сәйкес, Тараз қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тараз қаласында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифтер белгіленсін:
1) біріңғай автобус бағыттарында 45 теңге көлемінде;
2) біріңғай шағын автобус бағыттарында 55 теңге көлемінде.
2. Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Мұхтар Сәлкеұлы Төлеулиевке жүктелсін.
Қала әкімі Б. Орынбеков