О наименовании первой улицы с северной стороны села Касык в улицу Балжан Бультриковой
Решение акима Касыкского сельского округа Кордайского района от 17 ноября 2011 года № 48. Зарегистрировано Управлением юстиции Кордайского района Жамбылской области 12 декабря 2011 года за номером 6-5-131
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от от 8 декабря 1993 года “Об административно-
территориальном устройстве Республики Казахстан” и с учетом мнения жителей улицы Балжан Больтрикова села Касык, аким РЕШИЛ:
1. Присвоить первой улице с северной стороны села Касык наименование Балжан Бөлтірікова.
3. Настоящее решение вступает в силу после государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Касыкского сельского округа           А.Абдибаев

Қасық ауылының солтүстік жағындағы бірінші орналасқан көшесіне Балжан Бөлтірікова атауын беру туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы Қасық ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 17 қарашадағы N 48 Шешімі. Жамбыл облысы Қордай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 желтоқсанда 6-5-131 нөмірімен тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабындағы 4) тармақшасына және 2011 жылғы 16 қарашасындағы Қасық ауылындағы Балжан Бөлтірікова көше тұрғындарының пікірін ескере отырып ШЕШТІМ:
1. Қасық ауылының сол түстік жағындағы бірінші орналасқан көшесіне Балжан Бөлтірікова атауы берілсін:
2. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қасық ауылдық округінің әкімі              А.Әбдібаев