О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 39-3 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 2 сентября 2011 года № 45-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Таласского района Жамбылской области 8 сентября 2011 года за № 6-10-121. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей – 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи- 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 18 августа 2011 года № 38 – 2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» от 13 декабря 2010 года № 30 – 3 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1793), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 39 – 3 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6–10–115, опубликованное в газете «Талас тынысы» 22 января 2011 года № 9 – 10), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «5 205 941» заменить цифрами «5 246 558»;
цифры «505 532» заменить цифрами «524 078»;
цифры «2 351» заменить цифрами «3 781»;
цифры «2 110» заменить цифрами «17 634»;
цифры «4 695 948» заменить цифрами «4 701 065»;
в подпункте 2):
цифры «5 224 406» заменить цифрами «5 265 023»;
в пункте 9:

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 39-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2011 жылғы 2 қыркүйектегі N 45-2 Шешімі. Жамбыл облысы Талас ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 08 қыркүйекте № 6-10-121 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 – бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және «2011–2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30–3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 18 тамыздағы № 38 – 2 шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1793 болып тіркелген) негізінде, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТTІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Талас аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 39–3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6–10–115 болып тіркелген, 2011 жылғы 22 қаңтардағы № 9 – 10 «Талас тынысы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«5 205 941» сандары «5 246 558» сандарымен ауыстырылсын;
«505 532» сандары «524 078» сандарымен ауыстырылсын;
«2 351» сандары «3 781» сандарымен ауыстырылсын;
«2 110» сандары «17 634» сандарымен ауыстырылсын;
«4 695 948» сандары «4 701 065» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«5 224 406» сандары «5 265 023» сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақта:

цифры «10 000» заменить цифрами «10 710».
Приложения 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Реализацию исполнения решения возложить на заместителя акима района Г.Картабаева, контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по социально-экономическому развитию района, по бюджету, местным налогам и городскому хозяйству З.Сабыров.

«10 000» сандары «10 710» сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 16-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау жүзеге асыру аудан әкімі орынбасары Ғ.Қартабаевқа жүктелсін, шешімнің бақылау жасау аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік-экономикалық даму, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы жөніндегі тұрақты комиссиясы З.Сабыровқа жүктелсін.