О внесении изменений в решение XXX сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 359 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение XХХI сессии Карагандинского областного маслихата от 15 марта 2011 года N 376. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 марта 2011 года N 1890
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXX сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 359 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1887, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 28 декабря 2010 года N 211-212 (20993), "Индустриальная Караганда" от 28 декабря 2010 года N 150 (21012), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "113049370" заменить цифрами "117318956";
цифры "104832" заменить цифрами "204832";
цифры "82888992" заменить цифрами "87058578";
в подпункте 2):
цифры "113244669" заменить цифрами "119062132";
в подпункте 3):
цифры "1754729" заменить цифрами "6136700";
цифры "2812076" заменить цифрами "7195676";
цифры "1057347" заменить цифрами "1058976";
в подпункте 4):
в абзацах первом и втором цифры "0" заменить цифрами "100000";
в подпункте 5):
цифры "1950028" заменить цифрами "7979876";
в подпункте 6):
цифры "1950028" заменить цифрами "7979876";
цифры "2812076" заменить цифрами "7195676";
цифры "862048" заменить цифрами "863677";
цифру "0" заменить цифрами "1647877";

Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXX сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 359 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 15 наурыздағы XХХI сессиясының N 376 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 30 наурызда N 1890 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы ХХХ сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 359 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1887 болып тіркелген, 2010 жылғы 28 желтоқсандағы "Орталық Қазақстан" газетінің N 211-212 (20993), 2010 жылғы 28 желтоқсандағы "Индустриальная Караганда" газетінің N 150 (21012) газеттерінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"113049370" сандары "117318956" сандарына ауыстырылсын;
"104832" сандары "204832" сандарына ауыстырылсын;
"82888992" сандары "87058578" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"113244669" сандары "119062132" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"1754729" сандары "6136700" сандарына ауыстырылсын;
"2812076" сандары "7195676" сандарына ауыстырылсын;
"1057347" сандары "1058976" сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
бірінші және екінші абзацтағы "0" сандары "100000" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"1950028" сандары "7979876" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"1950028" сандары "7979876" сандарына ауыстырылсын;
"2812076" сандары "7195676" сандарына ауыстырылсын;
"862048" сандары "863677" сандарына ауыстырылсын;
"0" саны "1647877" сандарына ауыстырылсын;

10308
020
Содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов
23747
04
Образование
15706355
1
Дошкольное воспитание и обучение
1177533
261
Управление образования области
1177533
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
822535
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
354998
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
5296803
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
2510434
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2116589
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
393845
261
Управление образования области
2786369
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1465500
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
951972
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
163880
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
205017
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
5918146
253
Управление здравоохранения области
260400
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
161826
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
98574
261
Управление образования области
5657746
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
5546149
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
75000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования

10308
020
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
23747
04
Бiлiм беру
15706355
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
1177533
261
Облыстың білім басқармасы
1177533
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
822535
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
354998
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
5296803
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
2510434
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2116589
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
393845
261
Облыстың білім басқармасы
2786369
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1465500
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
951972
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
163880
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
205017
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
5918146
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
260400
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
161826
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
98574
261
Облыстың білім басқармасы
5657746
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
5546149
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
75000
047
Аудандардың бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

149190
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
6789
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
904
261
Управление образования области
38016
028
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
38016
3
Специализированная медицинская помощь
6135455
253
Управление здравоохранения области
6135455
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4796834
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
101032
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
261172
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
174066
022
Обеспечение больных с хронической почечной недостаточностью, миастенией, а также больных после трансплантации почек лекарственными средствами
74303
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
327206
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
323984
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
76858
4
Поликлиники
11517489
253
Управление здравоохранения области
11517489
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
10125489
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1392000
5
Другие виды медицинской помощи
1801498
253
Управление здравоохранения области
1801498
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
1765851
029
Областные базы спецмедснабжения
35647
9
Прочие услуги в области здравоохранения
4738287
253
Управление здравоохранения области
2690037
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения

149190
012
Қазақстан Республикасының "Саламатты Қазақстан" Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бас бостандығынан айыру орындарында жазасын өтеп жатқан және босатылған адамдардың арасында АИТВ-жұқпасының алдын алуға арналған әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру
6789
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
904
261
Облыстың білім басқармасы
38016
028
Қазақстан Республикасының "Саламатты Қазақстан" Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
38016
3
Мамандандырылған медициналық көмек
6135455
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6135455
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4796834
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
101032
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
261172
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
174066
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, миастениямен ауыратын науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
74303
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
327206
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
323984
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
76858
4
Емханалар
11517489
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
11517489
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
10125489
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
1392000
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
1801498
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1801498
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
1765851
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
35647
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
4738287
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2690037
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

33868
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
10644822
1
Жилищное хозяйство
3998111
271
Управление строительства области
3998111
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1068000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
118667
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1125000
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
69444
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1617000
2
Коммунальное хозяйство
6646711
271
Управление строительства области
1952778
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
135000
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
263472
033
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
1270605
044
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
283701
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
4693933
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
53896
005
Капитальные расходы государственных органов
1724
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджету города Приозерск Карагандинской области на поддержание инфраструктуры города
550906
025
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджету города Приозерск Карагандинской области на поддержание инфраструктуры города
556489
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3435918
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
95000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
5588473
1
Деятельность в области культуры

33868
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10644822
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3998111
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3998111
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1068000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
118667
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1125000
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
69444
056
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
1617000
2
Коммуналдық шаруашылық
6646711
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1952778
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
135000
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
263472
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
1270605
044
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
283701
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
4693933
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53896
005
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1724
009
Қарағанды облысы Приозерск қаласының бюджетіне қаланың инфрақұрылымын қолдауға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
550906
025
Қарағанды облысы Приозерск қаласының бюджетіне қаланың инфрақұрылымын қолдауға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
556489
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3435918
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
95000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
5588473
1
Мәдениет саласындағы қызмет

10308
На содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов
22205
Управление экономики и бюджетного планирования области
38708
На реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
38708
Управление образования области
2718213
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
822535
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
367602
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
91033
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
163880
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
205017
На обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
75000
На приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28000
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
465394
На установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
36597
На повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
423523
На реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
39632
Управление здравоохранения области
4982862
На обеспечение и расширение гарантийного объема бесплатной медицинской помощи
2223806
На закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов
1489420
На материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне
1262847
На реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
6789
Управление координации занятости и социальных программ области
656754
На развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях
28253
На введение стандартов специальных социальных услуг
308185
На размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе

10308
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстауға
22205
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
38708
Ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
38708
Облыстың білім беру басқармасы
2718213
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
822535
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға
367602
Үйде оқытылатын мүгедек-балаларды бағдарламалық қамтамасыз етумен, жабдықтармен қамтамасыз етуге
91033
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
163880
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға
205017
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтауға
75000
Педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқыту жабдығын сатып алуға
28000
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
465394
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеуге
36597
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
423523
Қазақстан Республикасының "Саламатты Қазақстан" Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға
39632
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4982862
Тегін медициналық көмектің кепілдік көлемін кеңейтуге және қамтамасыз етуге
2223806
Дәрі - дәрмек вакциналар және басқа да иммунобиологиялық препараттар сатып алуға
1489420
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға
1262847
Қазақстан Республикасының "Саламатты Қазақстан" Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға
6789
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
656754
Медико-әлеуметтік мекемелердегі күндізгі келу бөлімдерінің желісін дамытуға
28253
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
308185
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға

35612
На поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
102648
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020
182056
Управление предпринимательства и промышленности области
2342900
На поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
12600
На субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1970678
На частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
261746
На сервисную поддержку ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
64008
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
33868
Управление сельского хозяйства области
3635863
На поддержку семеноводства
64088
На государственную поддержку племенного животноводства
951352
На субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
1712724
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
395263
На проведение противоэпизотических мероприятий
316860
На субсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
3715
На централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
191861
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
550906
На поддержание инфраструктуры города Приозерск Карагандинской области
550906
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1823946
На капитальный ремонт дорог областного и районного значения
1823946
Целевые трансферты на развитие:
11423715
в том числе:
Управление строительства области
10749467
На строительство и реконструкцию объектов образования
992560
На развитие системы водоснабжения
1270605
На развитие объектов коммунального хозяйства
235325
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1125000
На строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1068000
На развитие теплоэнергетической системы
1457295
На развитие объектов водного хозяйства
1677822
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1305860
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020

35612
"Бизнестің 2020 жылға дейінгі жол картасы" бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдауға
102648
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға
182056
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
2342900
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
12600
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
1970678
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
261746
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
64008
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқытуға
33868
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
3635863
Тұқым шаруашылығын қолдауға
64088
Асыл тұқымды мал шаруашылықты қолдауға
951352
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға
1712724
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға
395263
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар
316860
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялауға
3715
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауға (жеткізуге)
191861
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылығы басқармасы
550906
Қарағанды облысы Приозерск қаласының бюджетіне қаланың инфрақұрылымын қолдауға
550906
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы
1823946
Облыстық және аудандық маңызы бар жолдарды күрделі жөндеуге
1823946
Нысаналы даму трансферттері:
11423715
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
10749467
Білім беру объектілерінің құрылысына және қайта жөндеуге
992560
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
1270605
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамытуға
235325
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
1125000
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға
1068000
Жылу энергетикасы жүйесін дамытуға
1457295
Су шаруашылығының объектілерін дамытуға
1677822
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
1305860
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік- коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына

1617000
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
674248
На развитие транспортной инфраструктуры
674248
Бюджетные кредиты
7195676
в том числе:
Управление строительства области
6565500
На строительство и (или) приобретение жилья
6565500
Управление экономики и бюджетного планирования области
120176
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
120176
Управление сельского хозяйства области
510000
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Программы занятости 2020
510000
Приложение 3
к решению XXXI сессии
Карагандинского областного маслихата
от 15 марта 2011 года N 376
Приложение 5
к решению XXX сессии
Карагандинского областного маслихата
от 13 декабря 2010 года N 359
Целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на 2011 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего
26849477
в том числе:
Целевые текущие трансферты
8853759
Целевые трансферты на развитие
11310042
Бюджетные кредиты
6685676
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
8853759
в том числе:
Управление экономики и бюджетного планирования области
38708
На реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
38708
Управление образования области
2173437
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
822535
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
354998
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
163880
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
205017
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
465394
На капитальный ремонт и оснащение детских садов
123597
На реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
38016
Управление координации занятости и социальных программ области
449282
На введение стандартов специальных социальных услуг
164578
На поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
102648
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020

1617000
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
674248
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
674248
Бюджеттік кредиттер
7195676
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
6565500
Тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға
6565500
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
120176
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
120176
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
510000
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерліктің дамуына ықпал ету үшін бюджеттік кредиттер беру
510000
Қарағанды облыстық мәслихатының
2011 жылғы 15 наурыздағы
XXXI сессиясының N 376 шешіміне
3 қосымша
Қарағанды облыстық мәслихатының
2010 жылғы 13 желтоқсандағы
XXX сессиясының N 359 шешіміне
5 қосымша
2011 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
26849477
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
8853759
Нысаналы даму трансферттері
11310042
Бюджеттік кредиттер
6685676
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
8853759
оның ішінде:
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
38708
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
38708
Облыстың білім беру басқармасы
2173437
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
822535
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға
354998
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
163880
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға
205017
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
465394
Күрделі жөндеуге және бала бақшаларды жарақтандыруға
123597
Қазақстан Республикасының "Саламатты Қазақстан" Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға
38016
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
449282
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
164578
"Бизнестің 2020 жылға дейінгі жол картасы" бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдауға
102648
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға