О внесении изменений в решение ХХХIV сессии Каражалского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 300 "О бюджете города на 2011-2013 годы"
Решение ХХXVI сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 31 марта 2011 года N 322. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 12 апреля 2011 года N 8-5-108. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 28 июня 2013 года № 1-24/167)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 28.06.2013 № 1-24/167).
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХIV сессии Каражалского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 300 "О бюджете города на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-5-105, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 31 декабря 2010 года N 51-1) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 178 392" заменить цифрами "1 264 649";
цифры "679 119" заменить цифрами "765 376";
в подпункте 2):
цифры "1 178 392" заменить цифрами "1 304 829";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "минус 40 180";
в подпункте 6):
в абзаце первом цифру "0" заменить цифрами "40 180";
в абзаце четвертом цифру "0" заменить цифрами "40 180";
2) приложения N 14567 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям N 12345 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель ХХХVI сессии,
секретарь городского маслихата             Н. Кадирсизов
Приложение 1
к решению XXXVI сессии
Каражалского городского маслихата
от 31 марта 2011 года N 322
Приложение 1
к решению XXXIV сессии
Каражалского городского маслихата
от 23 декабря 2010 года N 300
Бюджет города Каражал на 2011 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I) Доходы

Қаражал қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы ХХХIV сессиясының N 300 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2011 жылғы 31 наурыздағы ХХXVІ сессиясының N 322 шешімі. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 сәуірде N 8-5-108 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 28 маусымдағы № 1-24/167 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 28.06.2013 № 1-24/167 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы ХХХIV сессиясының N 300 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізімінде тіркеу нөмірі 8-5-105, 2010 жылғы 31 желтоқсанда N 51-1 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"1 178 392" сандары "1 264 649 " сандарына ауыстырылсын;
"679 119" сандары "765 376" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"1 178 392" сандары "1 304 829" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"0" саны "алу 40 180" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "0" саны "40 180" сандарына ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "0" саны "40 180" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің N 14567 қосымшалары, осы шешімнің N 12345 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
ХХХVI сессияның төрағасы,
қалалық мәслихаттың хатшысы                Н. Кәдірсізов
Қаражал қалалық мәслихатының
2011 жылғы 31 наурыздағы
XXXVI сессиясының N 322 шешіміне
1 қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
XXXIV сессиясының N 300 шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған Қаражал қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1) Кірістер

На строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
14602
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
19644
в том числе:
- в рамках повышения мобильности трудовых ресурсов
19644
Бюджетные кредиты
52500
в том числе:
Областное управление строительства
52500
Строительство и (или) приобретение жилья в рамках Программы занятости 2020
52500
Приложение 3
к решению XXXVI сессии
Каражалского городского маслихата
от 31 марта 2011 года N 322
Приложение 5
к решению XXXIV сессии
Каражалского городского маслихата
от 23 декабря 2010 года N 300
Распределение целевых трансфертов бюджета города на 2011 год по администраторам бюджетных программ
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
Всего

Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға
14602
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
19644
оның ішінде:
- еңбек ресурстарын ұтымдығын жоғарлату шеңберінде
19644
Бюджеттік кредиттер
52500
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
52500
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
52500
Қаражал қалалық мәслихатының
2011 жылғы 31 наурыздағы
XXXVI сессиясының N 322 шешіміне
3 қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
XXXIV сессиясының N 300 шешіміне
5 қосымша
2011 жылға арналған қаланың бюджеттік бағдарламаларының әкімшіліктеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Барлығы

151709
в том числе:
Целевые текущие трансферты
64963
Целевые трансферты на развития
34246
Бюджетные кредиты
52500
в том числе:
Целевые текущие трансферты
64963
в том числе:
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
12294
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
12044
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
250
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
39832
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7560
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
25024
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
6348
На реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения РК "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
900
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
8920
На введение стандартов специальных социальных услуг
2966
Обеспечение деятельности центров занятости
5954
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
3917
На проведение противоэпизоотических мероприятий
3917
Целевые трансферты на развития
34246
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
34246
На строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
14602
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
19644
Бюджетные кредиты
52500
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
52500
Строительство и (или) приобретение жилья в рамках Программы занятости 2020
52500
Приложение 4
к решению XXXVI сессии
Каражалского городского маслихата
от 31 марта 2011 года N 322
Приложение 6
к решению XXXIV сессии
Каражалского городского маслихата
от 23 декабря 2010 года N 300
Расходы бюджетных программ, финансируемые через аппарат акима поселка Жайрем
Программа
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
Всего расходов по поселку
125234
в том числе:
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

151709
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
64963
Нысаналы даму трансферттері
34246
Бюджеттік кредиттер
52500
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
64963
оның ішінде:
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
12294
Мектепке дейінгі білім беру орындарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыру
12044
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайту
250
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімі
39832
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдер
7560
Мектепке дейінгі білім беру орындарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыру
25024
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайту
6348
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
900
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
8920
Арнаулы әлеуметтік қызмет стандартын енгізуге
2966
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
5954
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
3917
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
3917
Нысаналы даму трансферттері:
34246
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
34246
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға
14602
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
19644
Бюджеттік кредиттер
52500
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
52500
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
52500
Қаражал қалалық мәслихатының
2011 жылғы 31 наурыздағы
XXXVI сессиясының N 322 шешіміне
4 қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
XXXIV сессиясының N 300 шешіміне
6 қосымша
Жәйрем кенті әкім аппаратынан қаржыландырылатын бюджеттік
бағдарламаларының шығындары
Бағдарлама
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Кенттің барлық шығындары
125234
оның ішінде:
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

4809
в том числе:
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4809

4809
оның ішінде:
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
4809