О внесении изменений и дополнений в решение ХХХI сессии Сатпаевского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 385 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 23 ноября 2011 года N 477. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 25 ноября 2011 года N 8-6-128. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХI сессии Сатпаевского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 385 "О городском бюджете на 2011 – 2013 годы" (зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 29 декабря 2010 года за N 8-6-113 и опубликовано 31 декабря 2010 года в N 104-105 (1865-1866) газеты "Шарайна"), внесены изменения и дополнения решением ХХХІІІ сессии Сатпаевского городского маслихата от 25 марта 2011 года N 415 "О внесении изменений и дополнений в решение ХХХI сессии Сатпаевского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 385 "О городском бюджете на 2011 – 2013 годы" (зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 12 апреля 2011 года за N 8-6-119 и опубликовано 20 апреля 2011 года в N 31 (1897) газеты "Шарайна"), решением ХХХІV сессии Сатпаевского городского маслихата от 9 июня 2011 года N 430 "О внесении изменения в решение ХХХI сессии Сатпаевского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 385 "О городском бюджете на 2011 – 2013 годы" (зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 28 июня 2011 года за N 8-6-124 и опубликовано 6 июля 2011 года в N 51 (1917) газеты "Шарайна"), решением ХХХVІ сессии Сатпаевского городского маслихата от 17 августа 2011 года N 444 "О внесении изменений в решение ХХХI сессии Сатпаевского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 385 "О городском бюджете на 2011 – 2013 годы" (зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 19 августа 2011 года за N 8-6-125 и опубликовано 26 августа 2011 года в N 65 (1931) газеты "Шарайна"), решением ХХХVІІІ сессии Сатпаевского городского маслихата от 17 октября 2011 года N 466 "О внесении изменений в решение ХХХI сессии Сатпаевского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 385 "О городском бюджете на 2011 – 2013 годы" (зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 24 октября 2011 года за N 8-6-127 и опубликовано 28 октября 2011 года в N 83-84 (1949-1950) газеты "Шарайна"), следующие изменения и дополнения:

Сәтбаев қалалық мәслихаттың "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXXI сессиясының N 385 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011 жылғы 23 қарашадағы N 477 шешімі. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 қарашада N 8-6-128 тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011 – 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXXI сессиясының N 385 шешіміне (Қарағанды облысы Әділет департаментінің Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 желтоқсанда 8-6-113 нөмірімен тіркелген және "Шарайна" газетінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы 104-105 (1865-1866) нөмірінде ресми жарияланған), "Сәтбаев қалалық мәслихаттың "2011 – 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXXI сессиясының N 385 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011 жылғы 25 наурыздағы ХХХІІІ сессиясының N 415 шешімімен (Қарағанды облысы Әділет департаментінің Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 сәуірде 8-6-119 нөмірімен тіркелген және "Шарайна" газетінің 2011 жылғы 20 сәуірдегі 31 (1897) нөмірінде ресми жарияланған), "Сәтбаев қалалық мәслихаттың "2011 – 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXXI сессиясының N 385 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011 жылғы 9 маусымдағы ХХХІV сессиясының N 430 шешімімен (Қарағанды облысы Әділет департаментінің Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 маусымда 8-6-124 нөмірімен тіркелген және "Шарайна" газетінің 2011 жылғы 6 шілдедегі 51 (1917) нөмірінде ресми жарияланған), "Сәтбаев қалалық мәслихаттың "2011 – 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXXI сессиясының N 385 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011 жылғы 17 тамыздағы ХХХVІ сессиясының N 444 шешімімен (Қарағанды облысы Әділет департаментінің Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2011 жылғы 19 тамызда 8-6-125 нөмірімен тіркелген және "Шарайна" газетінің 2011 жылғы 26 тамыздағы 65 (1931) нөмірінде ресми жарияланған), "Сәтбаев қалалық мәслихаттың "2011 – 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXXI сессиясының N 385 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011 жылғы 17 қазандағы ХХХVІІІ сессиясының N 466 шешімімен (Қарағанды облысы Әділет департаментінің Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2011 жылғы 24 қазанда 8-6-127 нөмірімен тіркелген және "Шарайна" газетінің 2011 жылғы 28 қазандағы 83-84 (1949-1950) нөмірінде ресми жарияланған) өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 млрд. 049 млн. 883 тыс." заменить цифрами "3 млрд. 349 млн. 735 тыс.";
цифры "1 млрд. 064 млн. 731 тыс." заменить цифрами "1 млрд. 063 млн. 476 тыс.";
цифры "4 млн. 102 тыс." заменить цифрами "7 млн. 100 тыс.";
цифры "4 млн. 197 тыс." заменить цифрами "7 млн. 454 тыс.";
цифры "1 млрд. 976 млн. 853 тыс." заменить цифрами "2 млрд. 271 млн. 705 тыс.";
в подпункте 2):
цифры "3 млрд. 418 млн. 654 тыс." заменить цифрами "3 млрд. 424 млн. 501 тыс.";
в подпункте 5):
цифры "минус 383 млн. 771 тыс." заменить цифрами "минус 89 млн. 766 тыс.";
в подпункте 6):
в абзаце первом цифры "383 млн. 771 тыс." заменить цифрами "89 млн. 766 тыс.";
в абзаце третьем цифры "67 млн. 473 тыс." заменить цифрами "361 млн. 478 тыс.";
2) в пункте 3:
в абзаце пятом цифры "2 млн. 936 тыс." заменить цифрами "2 млн. 933 тыс.";
в абзаце шестом цифры "213 тыс." заменить цифрами "107 тыс.";
в абзаце седьмом цифры "4 млн. 097 тыс." заменить цифрами "4 млн. 096 тыс.";
в абзаце шестнадцатом цифры "25 млн. 573 тыс." заменить цифрами "26 млн. 530 тыс.";
после абзаца семнадцатого дополнить абзацем следующего содержания:
"на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в рамках Программы занятости 2020 – 294 млн. 005 тыс. тенге;";
3) в пункте 6:
цифры "2 млн. 936 тыс." заменить цифрами "2 млн. 933 тыс.";
4) в пункте 7:
цифры "213 тыс." заменить цифрами "107 тыс.";
5) в пункте 8:
цифры "4 млн. 097 тыс." заменить цифрами "4 млн. 096 тыс.";
6) в пункте 14-4:
цифры "25 млн. 573 тыс." заменить цифрами "26 млн. 530 тыс.";
7) дополнить пунктом 14-6 следующего содержания:
"14-6. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в рамках Программы занятости 2020 – 294 млн. 005 тыс. тенге.";
8) в пункте 17:
цифры "6 млн. 112 тыс." заменить цифрами "4 млн. 333 тыс.";
9) приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

1) 1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"3 млрд. 049 млн. 883 мың" сандары "3 млрд. 349 млн. 735 мың" сандарына ауыстырылсын;
"1 млрд. 064 млн. 731 мың" сандары "1 млрд. 063 млн. 476 мың" сандарына ауыстырылсын;
"4 млн. 102 мың" сандары "7 млн. 100 мың" сандарына ауыстырылсын;
"4 млн. 197 мың" сандары "7 млн. 454 мың" сандарына ауыстырылсын;
"1 млрд. 976 млн. 853 мың" сандары "2 млрд. 271 млн. 705 мың" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"3 млрд. 418 млн. 654 мың" сандары "3 млрд. 424 млн. 501 мың" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"алу 383 млн. 771 мың" сандары "алу 89 млн. 766 мың" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "383 млн. 771 мың" сандары "89 млн. 766 мың" сандарына ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "67 млн. 473 мың" сандары "361 млн. 478 мың" сандарына ауыстырылсын;
2) 3-тармақтағы:
бесінші абзацтағы "2 млн. 936 мың" сандары "2 млн. 933 мың" сандарына ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "213 мың" сандары "107 мың" сандарына ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы "4 млн. 097 мың" сандары "4 млн. 096 мың" сандарына ауыстырылсын;
он алтыншы абзацтағы "25 млн. 573 мың" сандары "26 млн. 530 мың" сандарына ауыстырылсын;
он жетінші абзацтан кейін келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алуға 294 млн. 005 мың теңге;";
3) 6-тармақтағы:
"2 млн. 936 мың" сандары "2 млн. 933 мың" сандарына ауыстырылсын;
4) 7-тармақтағы:
"213 мың" сандары "107 мың" сандарына ауыстырылсын;
5) 8-тармақтағы:
"4 млн. 097 мың" сандары "4 млн. 096 мың" сандарына ауыстырылсын;
6) 14-4 тармақтағы:
"25 млн. 573 мың" сандары "26 млн. 530 мың" сандарына ауыстырылсын;
7) 14-6 тармағымен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"14-6. 2011 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен 294 млн. 005 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттерінің қарастырылғаны ескерілсін.";
8) 17-тармақтағы:
"6 млн. 112 мың" сандары "4 млн. 333 мың" сандарына ауыстырылсын;
9) көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.