О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/276 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение XXXII сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 29 марта 2011 года N 32/320. Зарегистрировано Управлением юстиции Каркаралинского района Карагандинской области 11 апреля 2011 года N 8-13-97. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 3 марта 2016 года № 51)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 03.03.2016 № 51).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каркаралинского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/276 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-92, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 25 декабря 2010 года N 103-104 (10915) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3439356" заменить цифрами "3506353";
цифры "3040680" заменить цифрами "3107677";
в подпункте 2):
цифры "3344356" заменить цифрами "3443283";
в подпункте 3):
цифры "8305" заменить цифрами "110429";
цифры "8902" заменить цифрами "111026";
в подпункте 5):
цифры "минус 8305" заменить цифрами "минус 142359";
в подпункте 6):
цифры "8305" заменить цифрами "142359";
цифры "8902" заменить цифрами "111026";
цифры "610" заменить цифрами "613";
цифры "13" заменить цифрами "31946";
2) дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Учесть в составе расходов районного бюджета на 2011 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 14880 тысяч тенге на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования.";
3) пункт 7 исключить;
4) пункт 8 исключить;
5) дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
"10-1. Учесть в составе расходов районного бюджета на 2011 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 2160 тысяч тенге на реализацию мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы.";

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 28/276 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы XXXII сессиясының N 32/320 шешімі. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 11 сәуірде N 8-13-97 тіркелді. Шешім қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады (Қарқаралы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 3 наурыздағы № 51 хаты)
Ескерту. Шешім қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады (Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 03.03.2016 № 51 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 28/276 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-92 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2010 жылғы 25 желтоқсандағы N 103-104 (10915) сандарында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшада:
"3439356" сандары "3506353" сандарына ауыстырылсын;
"3040680" сандары "3107677" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"3344356" сандары "3443283" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"8305" сандары "110429" сандарына ауыстырылсын;
"8902" сандары "111026" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"алу 8305" сандары "алу 142359" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"8305" сандары "142359" сандарына ауыстырылсын;
"8902" сандары "111026" сандарына ауыстырылсын;
"610" сандары "613" сандарына ауыстырылсын;
"13" сандары "31946" сандарына ауыстырылсын;
2) 6-1 тармағымен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"6-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарының құрамында, мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға 14880 мың теңге сомасында, республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.";
3) 7 тармақ алып тасталсын;
4) 8 тармақ алып тасталсын;
5) 10-1 тармағымен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"10-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарының құрамында, 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізуге 2160 мың теңге сомасында, республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.";

6) дополнить пунктом 11-1 следующего содержания:
"11-1. Учесть в составе расходов районного бюджета на 2011 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 7300 тысяч тенге на обеспечение деятельности центров занятости.";
7) в пункте 13:
цифры "45050" заменить цифрами "48885";
8) в пункте 14:
цифры "4023" заменить цифрами "3994";
9) дополнить пунктом 15-1 следующего содержания:
"15-1. Учесть в составе расходов районного бюджета на 2011 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 46344 тысячи тенге на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020.";
10) в пункте 22:
цифры "8902" заменить цифрами "9526";
11) дополнить пунктом 22-1 следующего содержания:
"22-1. Учесть в составе расходов районного бюджета на 2011 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета в сумме 101500 тысяч тенге на строительство и (или) приобретение жилья.";
12) в пункте 24:
цифры "5500" заменить цифрами "7500";
13) приложения 1, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

6) 11-1 тармағымен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"11-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарының құрамында, жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге 7300 мың теңге сомасында, республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.";
7) 13 тармақта:
"45050" сандары "48885" сандарына ауыстырылсын;
8) 14 тармақта:
"4023" сандары "3994" сандарына ауыстырылсын;
9) 15-1 тармағымен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"15-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарының құрамында, Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына 46344 мың теңге сомасында, республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттер ескерілсін.";
10) 22 тармақта:
"8902" сандары "9526" сандарына ауыстырылсын;
11) 22-1 тармағымен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"22-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарының құрамында, тұрғын үй құрылысына және (немесе) сатып алуға 101500 мың теңге сомасында, республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер ескерілсін.";
12) 24 тармақта:
"5500" сандары "7500" сандарына ауыстырылсын;
13) көрсетілген шешімнің 1, 4, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

596300
в том числе:
Целевые текущие трансферты
155041
Целевые трансферты на развитие
330233
Бюджетные кредиты
111026
в том числе:
Целевые текущие трансферты
155041
в том числе:
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
3994
На реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
3994
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
79720
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
22164
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
16388
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
14880
На реализацию гос.образовательного заказа в дошкольных организациях образования
9159
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14969
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
2160
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22442
На введение стандартов специальных социальных услуг
13582
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1560
Обеспечение деятельности центров занятости
7300
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
48885
Проведение противоэпизоотических мероприятий
48885
Целевые трансферты на развитие
330233
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
189233
На развитие систем водоснабжения
46889
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
66000
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
30000
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
46344
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
46000
Развитие теплоэнергетической системы
46000
Отдел финансов района (города областного значения)
95000
На развитие коммунального хозяйства
95000
Бюджетные кредиты

596300
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
155041
Нысаналы даму трансферттері
330233
Бюджеттік кредиттер
111026
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
155041
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
3994
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
3994
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
79720
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің лингафондық және мультимедиалық кабинеттерін құруға
22164
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
16388
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
14880
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
9159
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
14969
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
2160
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22442
Арнаулы әлеуметтік қызмет стандарттарын енгізуге
13582
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға
1560
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
7300
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
48885
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
48885
Нысаналы даму трансферттері
330233
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
189233
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
46889
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына
66000
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыруға
30000
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
46344
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
46000
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға
46000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
95000
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
95000
Бюджеттік кредиттер