Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан по партийным спискам, областного и городского маслихата на территории города Приозерск
Постановление акимата города Приозерск Карагандинской области от 24 февраля 2011 года N 5/7. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 2 марта 2011 года N 8-4-223. Утратило силу постановлением акимата города Приозерск Карагандинской области от 21 января 2016 года № 2/1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Приозерск Карагандинской области от 21.01.2016 № 2/1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Конституцией Республики Казахстан от 30 августа 1995 года, Конституционным Законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" от 28 сентября 1995 года, акимат города Приозерск ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан по партийным спискам, областного и городского маслихата (согласно приложению 1).
2. Предоставить помещения для проведения встреч с избирателями кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан по партийным спискам, областного и городского маслихата (согласно приложению 2).
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Приозерск от 16 июля 2007 года N 20/2 "О согласовании дислокации мест для размещения агитационных печатных материалов и перечня помещения для организации и проведения встреч с избирателями во время выборов кандидатов в депутаты областного и городского маслихата, в Мажилис Парламента Республики Казахстан по партийным спискам по городу Приозерск" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-82, опубликованное в газете "Приозерский вестник" N 20 (95) от 03 августа 2007 года).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Макишеву Ш.Б.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Приозерск
Е. Утешев
Приложение 1
к постановлению акимата города
от 24 февраля 2011 года N 5/7
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан по партийным спискам, областного и городского маслихата
Наименование населенного пункта
Места размещения
город Приозерск
Доска объявлений у здания Приозерского отдела Акционерного общества "Казахтелеком";
Доска объявлений у городского рынка;
Сцена центральной площади.
Приложение 2
к постановлению акимата города
от 24 февраля 2011 года N 5/7
Перечень помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан по партийным спискам, областного и городского маслихата

Приозерск қаласының аумағында Қазақстан Республикасы Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламент Мәжілісіне партиялық тізімдер бойынша, облыстық және қалалық мәслихат депутаттарына үміткерлерінің сайлаушылармен кездесу өткiзу үшiн үй-жайларды және үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындарды анықтау туралы
Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімдігінің 2011 жылғы 24 ақпандағы N 5/7 қаулысы. Қарағанды облысы Балқаш қаласы Әділет басқармасында 2011 жылғы 2 наурызда N 8-4-223 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 21 ақпандағы N 2/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімдігінің 21.01.2016 N 2/1 (алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 30 тамыздағы Конституциясына, "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық Заңына сәйкес Приозерск қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламент Мәжілісіне партиялық тізімдер бойынша, облыстық және қалалық мәслихат депутаттарына үміткерлердің үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар анықталсын (1 қосымшаға сәйкес).
2. Қазақстан Республикасы Президентігіне, Қазақстан Республикасы Парламент Мәжілісіне партиялық тізімдер бойынша, облыстық және қалалық мәслихат депутаттығына үміткерлердің сайлаушылармен кездесу өткiзу үшiн үй-жайлар берілсін (2 қосымшаға сәйкес).
3. Приозерск қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 16 шілдедегі N 20/2 "Приозерск қаласы бойынша Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің партиялық тізімдер бойынша, облыстық және қалалық мәслихат депутаттарына үміткерлерінің сайлау мерзімінде сайлаушыларымен кездесуге арналған орынды, үгіттік баспа материалдарын орналастыруға орындарын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-4-82 тіркелген, 2007 жылдың 03 тамыздағы "Приозерский вестник" N 20 (95) газетінде жарияланған) қаулының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкiмiнiң аппарат басшысы Ш.Б. Мақышеваға жүктелсiн.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қала әкімі
Е. Өтешев
2011 жылғы 24 ақпандағы
N 5/7 қала әкімдігінің қаулысына
1 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентігіне, Қазақстан Республикасы Парламент Мәжілісіне партиялық тізімдер бойынша, облыстық және қалалық мәслихат депутаттарына үміткерлердің үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындардың тiзбесi
Елдi мекеннiң атауы
Орналасу орны
Приозерск қаласы
Приозерск қаласының "Қазақтелеком" Акционерлік қоғамының бөлімшесі ғимараты маңында орналасқан хабарландыру тақтасы;
Қалалық базардың жанында орналасқан хабарландыру тақтасы;
Орталық алаңдағы сахна.
2011 жылғы 24 ақпандағы
N 5/7 қала әкімдігінің қаулысына
2 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентігіне, Қазақстан Республикасы Парламент Мәжілісіне партиялық тізімдер бойынша, облыстық және қалалық мәслихат депутаттарына үміткерлердің сайлаушылармен кездесу өткiзу үшiн үй-жайлардың тiзбесi

Сноска. Приложение 2 в редакции постановления акимата города Приозерск Карагандинской области от 21.12.2011 43/1 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Место проведения встреч
город Приозерск
Актовый зал коммунального государственного казенного предприятия "Школа искусств и спорта" акимата города Приозерск отдела образования, физической культуры и спорта города Приозерск"

Ескерту. 2 қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімдігінің 2011.12.21 43/1 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енеді) қаулысымен.
Елдi мекеннiң атауы
Кездесулер өтетiн орны
Приозерск қаласы
Приозерск қаласының әкімдігі Приозерск қаласының білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өнер және спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны мәжiлiс залы